Komentarze użytkownika kwiatinho

Znaleziono 13394 komentarzy użytkownika kwiatinho.
Pokazuję stronę 69 z 335 (komentarze od 2721 do 2760):

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 17.06.2022, 12:14

@Ech0z napisał: "To nie jest tak że Arsenal nie potrafi sprzedawać bo potrafi bardzo dobrze ( 45mln za Iwobiego) ale chodzi o to że Arsenal słabo trenowal zawodników i słabo graliśmy . Kogo mieliśmy sprzedawać ? Jakby taki Chaka grał na poziomie Declana Rice to byśmy go za 60mln sprzedali o naszych obrońcach nie wspomnę . Kto miał kupić Mustafiego ? Ciężko jest sprzedać kogoś kto kopie się po czole. Jeśli zaczniemy grać na poziomie to i zawodnicy będą chcieli podpisywać kontrakty a nie tak jak Mesut i Auba co wzięli miliardy tylko żeby tu zostać"

Większy problem leży w kontraktach zawodników. Arsenal żeby sprowadzić grajka oferował większe tygodniówki od reszty zainteresowanych. Teraz kiedy nie mają przyszłości w klubie to nowi pracodawcy nie godzą się na takie warunki. Często nawet nie oferują połowy zarobków które mieli w Arsenalu a to konflikt interesów zawodników. Albo zostaje grzeje ławę ale za większe pieniądze albo gra w słabszym klubie za połowę albo dogaduje się że Arsenal pokrywa część wynagrodzenia.

Dlatego ciężko znaleźć nabywców na przeciętnych piłkarzy. Nie kwota odstępnego czesto stanowi problem

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 22:42

Jeśli najświeższe plotki się potwierdzą czyli
Jesus
Tielemans
Vieira
Hickey
+ Saliba

IN

To czy już jest koniec okienka dla naszych IN ?

A może następne ruchy to transfery Out np Pepe i Xhaka i wtedy będą szukać zastępstwa dla nich?

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 21:19

Wypożyczyć Lokongę i Tavaresa na cały sezon niech łapią minuty.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 21:12

@Dziadyga:
Tak jak kiedyś pisałem nie wierzyłem żeby on odszedł z City. Poza tym w grę chyba musiałyby wchodzić ogromne sumy.

Mikel wciąż wierzy w Tierneya. Nie kupiłby Zinchenki i nie posadził na ławce a Tierney to oczko w głowie Mikela.

Jeśli dojdzie Hickey to do rotacji będzie jak znalazł. Liga Europy i puchary domowe będzie obstawiał. Ma 20 lat i spory talent

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 21:03

@Simao12 napisał: "w sumie przykre, że Arsenal składa oferty które jest przekonany, że napoli odrzuci i gra Osimhenem na obniżenie kwoty za Jesusa.
A jeśli nigeryjczyk jest fanem"


Skąd pomysł że rzucają oferty na alibi? W zimę było szlochanie że skupili się tylko na Vlahoviču i zabrakło czasu żeby dopiąć transfer innego napastnika.

Teraz kiedy negocjują z dwoma napastnikami to żal że kombinują.

Wcześniej że nie składali ofert i że się ociagaja.

Cokolwiek się wydarzy to znajdzie się ktoś niezadowolony

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 20:56

TheScotsman: Arsenal jest bliski pozyskania Aarona Hickeya z Bologni - "Kanonierzy" będą musieli zapłacić ponad 18 milionów funtów za 20-letniego zawodnika.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 17:36

Przyjście Vieiry pachnie wypożyczeniem Lokongi. Oby. To by był dobry ruch

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 17:35

David Ornstein: Fábio Vieira zostanie zawodnikiem Arsenalu. 35 milionów euro + 5 milionów euro bonusów. Kontrakt do 2027 roku. 22-latek przyleci dzisiaj do Londynu, gdzie przejdzie testy medyczne przed finalizacją umowy. Wszystko nadzoruje Jorge Mendes.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 17:03

Bomba rzucona przez portugalskiego dziennikarza Pedro Sapulvede nabiera rozpędu! Według dziennikarza, co teraz zostało także potwierdzone przez Fabrizio Romano, Arsenal pozyska Fabio Vieire, pomocnika Porto. Transfer wyniesie 29.9 milionów funtów plus bonusy, co jest kwotą poniżej klauzuli wykupu zawodnika. Pomocnik w ubiegłym sezonie ligi portugalskiej zdobył 6 bramek i 14 asyst.

Komentowany temat: Crystal Palace pierwszym rywalem w nadchodzącym sezonie! 16.06.2022, 16:36

Dosyć ciekawe informacje podał przed chwilą Pedro Sepulveda - według niego, Fabio Vieira zostanie niebawem zawodnikiem Arsenalu, a ”Kanonierzy” aktywują jego klauzulę, która opiewa na 40 milionów euro.

Dodatkowo, Portugalczyk jest już w drodze do Londynu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 13:35

Jeszcze gdyby np Edu czy Mikel określili swoje priorytety np potrzebujemy do środka pola więcej energii siły mobilności dlatego nie staramy się o Bissoume czy rezygnujemy z usług Xhaki to bym zrozumiał.

Wtedy np Kalvin Philips czy nawet Renato Sanches to profile pomocników do środka pola

Fakt że grając Partey Xhaka energii w środku pola tyle co ja w pracy w poniedziałek z samego rana

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 13:28

@Lamoreaux napisał: "Bissouma i Partey mogliby grać razem ze sobą przecież.
Docelowo partnerem Parteya miał być Xhaka w tym sezonie który jak wiemy nie grzeszy kreatywnością.

A przynajmniej środek pola byłby fizycznie zdominowany.
Wyżej gra Odee mógłby szaleć a i Partey jest w stanie zagrać dobrą piłkę/

Jeśli ktoś nie jest w stanie sobie wyobrazić Parteya z Bissomuą to słabą ma wyobraźnie"


Ciekawe. Nevesa czy Xhake można pogodzić z Parteyem a Bissoume nie? Potrafi grać do przodu z tym że lepiej od nich gra w defensywie.

Dla mnie powinien być następcą Xhaki

Komentowany temat: Oficjalnie: Marquinhos Kanonierem! 14.06.2022, 10:19

Tottenham uzgodnił transfer Yvesa Bissoumy. Spurs zapłacą 25 mln funtów

- The Times

Smutno mi

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 14:53

@Be4Again:
Dokładnie. Z tym że na skrzydłach w reprezentacji są Foden który jest chyba najlepszymi młodym piłkarzem na świecie jest Sterling Grealish Bowen i Saka. Może grać dwóch na raz a to nie znaczy że reszta jest słaba i że piłkarz który akurat gania po boisku jest superhiper najlepszy.od nich :D

Zobaczymy następny sezon.

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 13:54

@Be4Again napisał: "ME 2020: Saka 271 minut / Sancho 96 minut
ELMŚ2022: Saka 300 minut / Sancho 73 minut"


Saka w reprezentacji i klubie gra na prawym skrzydle Sancho na lewym gdzie biega choćby Foden czy Grealish

Poza tym Southgate ma swoich ulubieńców jak Maguire który gra prawie wszystko a nie powinien wstawać z ławki

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 12:55

@Ech0z napisał: "Martinelli i Tierney mają taki mental i ambicje że gdyby mieli konskie zdrowie to za kilka lat biliby się między sobą o złotą piłkę . Ale niestety zdrowie szklane"

Tierney to póki co to cofnął się w rozwoju. Miał być przyszłym kapitanem gościem od asyst i czyszczenia a stał się średniakiem.

Jego wypady pod bramkę kończą się w połowie drogi a najczestrze zagranie to do najbliższego kolegi i do tyłu.

Bez jakiejkolwiek energii pomysłu i nieprzewidywalności.

Nie można wszystkiego zrzucać na słabe zdrowie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 12:39

@ziom napisał: ": Sancho miał zmiażdżyć Sakę?Nie wiem na jakiej podstawie ktoś tak myślał.Saka to wielki talent i obecnie gwiazda najlepszej ligi świata.Sancho jest starszy o dwa lata od Saki a jest od niego gorszym piłkarzem.Saka w tym sezonie zdobył 11 goli i siedem asyst co jak na skrzydłowego jest bardzo dobrym wynikiem.Jeśli Bukayo w przyszłym sezonie będzie mieć jeszcze lepsze liczby to zostanie piłkarzem klasy światowej"

Ja bym się tak nie rozpędzał. Ani bym nie przekreślał Sancho który jest już świetny ani nie zachwycał bym się tak szybko Saką.

Po pierwsze Sancho miał gorszy sezon jak całe United. Miał problem żeby wejść do zespołu ale tym problemem raczej nie były umiejętności tylko trener i jego brak wizji jakiejkolwiek gry United.

Saka przez część sezonu był zajechany. Grywał wszystko mimo że był w słabszej dyspozycji. Liczby zrobił dobre ale do kłasy światowej to mu jeszcze wiele brakuje. Musi potwierdzić nie raz nie dwa że robi spory progres.

Umiejętnościami Sancho przewyższa Sake. Drybling szybkość ale Saka gra w klubie od dziecka i jest gwiazdą zespołu więc łatwiej jest mu ogarniać.

Zobacz piłkarzy jak np Jarode Bowen, Mason Mount nawet Kulusevski który zrobił 5 goli i 8 asyst ale w niecałe pół sezonu albo Raphinha który zrobił dobre liczby w drużynie która walczyła o utrzymanie.

Saka to wielki talent ale przed nim dużo pracy i oby w ciszy i spokoju

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 10:55

@Lamoreaux: niech lepiej Arsenal trzyma się zdała od Richarlisona. To dzik ma problemy z psychą. Jedno drugie spięcie i mamy super rezerwowego.

Tak samo z Raphinha. W meczu z nami powinien dostać czerwoną kartkę za atakowanie sędziego. Dostał żółtą i jeszcze bluzgał na niego ze 20 minut. Koledzy go odciągali żeby bardziej nie osłabił zespołu.

Jak idzie to są super grajkowie ale jak nie to są tykające bomby

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 13.06.2022, 10:38

@arsenallord napisał: "Nuńez oficjalnie w Liverpoolu. Nie miesiąc plotek tylko kilka dni i transfer zrobiony. Tak to właśnie wygląda jak profesjonaliści robią transfery"

Tak na prawdę nie wiemy ile trwały negocjacje. Ty liczysz od momentu kiedy pojawiły się plotki. Poza tym negocjacje trwają krócej jeśli drużyna zainteresowana spełnia żądania sprzedającego a sam zawodnik bardzo chce przejść.

U nas jak City chce 50 to jest krzyk że to za dużo a potem że się ociągają

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 12.06.2022, 21:12

@Rynkos7 napisał: "Tak. Wyciekło mnóstwo informacji po jakimś czasie, że Wenger był przeciwny ściąganiu Lacazettai to nie jest typ napastnika jakiego on chce i to był pomysł zarządu."

Przeszukałem trochę neta. Nigdzie nie znalazłem żadnego info o tym że Wenger go nie chciał. Jedynie że ruszyli po niego kiedy Vardy nas olał a to trochę inna sytuacja.

To że nie znalazłem nie dowodzi że tak nie było może masz rację aczkolwiek to był Wenger który nawet nie zgodził się zatrudnić dyrektora sportowego więc ciężko jedt mi sobie wyobrazić że ktoś mu kupuje piłkarza którego nie chciał

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 12.06.2022, 16:31

@Naburator napisał: "Ciekawe. Jak Felix szedł za 100 milionów do Atletico to wszyscy cisnęli bekę. Jak idzie Nunez do Liv za 100 milionów to wszyscy podnieceni xd"

Bo jeden z fajniejszych talentów ofensywnych poszedł do Ultra defensywnego klubu do betonowego trenera a Nuñez jest bardzo obiecującym napastnikiem który przechodzi do ultraofensywnej drużyny który będzie obsługiwany jak talala.

Okazji do goli będzie miał wiele a jeśli tylko zgra się z drużyną to będzie robił też liczby

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 12.06.2022, 16:09

@damianARSENAL napisał: "Na obronie mamy Gabriela, White, Holdinga i Salibe. Nie mamy napastnika, pomocnika a czytam plotki ze dajemy ofertę za Milinkovicia Savica"

I jak to się ma.do tego co napisałeś?

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 12.06.2022, 16:07

@Rynkos7 napisał: "O jakich piłkarzach odstających od wymagań PL mówisz? A teraz według ciebie piłkarze, których ściągamy tj. Tavares, Lokonga, Soares spełniają standardy PL? No a Mariego i Williana to kto ściągał? No i nie zapomnij, że to za Emeryego ściągano Pepe, który miał być wspaniałym transferem a okazał się wtopą i nie była to decyzja Emeryego. Nigdy nie ma pewności, że ktoś odpali lub nie.
Po części się z tobą zgadzam, ale nie popadajmy w skrajność w swoich argumentach. Nie porównujmy pracy Emeryego i Artety bo obaj pracowali w innych warunkach, na innych zasadach co właśnie potwierdza transfer Pepe, którego Emery nie chciał, lecz to zarząd zdecydował się o jego kupnie. Mało tego, Lacazetta Wenger również nie chciał i dlatego potem ściągnięto Aube"


Tavares Lokonga czy Cedric przyszli jako backup podstawowych piłkarzy. Arsenal nie może sobie pozwolić żeby mieć po dwóch świetnych piłkarzy na każdą pozycję. To nie Manchester City.

Lacazette'a nie chciał w Arsenalu? Zabiegał o niego bardzo długo. Ten najpierw trafił do Atletico ale po banie na transfery doszło do przenosin co Arsenalu.

Żeby móc porównać umiejętności albo potencjał trenera to trzeba zobaczyć kim dysponuje w składzie. Uważam że żaden piłkarz nie miałby podstawowego składu w drużynie z Top3. Można ewentualnie zastanowić się nad Parteyem w szczycie formy ale to trwało za krótko żeby brać go na poważnie.

Co do 4 miejsca to pewnie tak pół na pół i tutaj zadziałał Conte który najpierw tchnął w drużynę nowe życie a potem sprowadził dwóch zawodników którzy z miejsca podnieśli im jeszcze poziom.

To czy kogoś kupowali trenerowi czy nie to jest inna sprawa. Nie wiemy czy transfery które były realizowane za Artety to były jego pierwsze wybory czy realizowany był plan B czy C

Na pewno Mikel chciał napastnika zimą i go nie dostał. Nie było możliwości albo zabrakło determinacji żeby kogoś sprowadzić ale to już nie rola Artety w tym żeby łatwić piłkarzy

Komentowany temat: Kolejny pomocnik na celowniku Arsenalu 12.06.2022, 15:56

Właściciel Lazio powiedział że nie będzie robił mu pod górkę jeśli tylko zgłosi się jeden z pięciu najmocniejszych drużyn w Europie i to przy okazji wielkiej oferty. W przeciwnym razie nie będą rozpatrywać ofert

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 12.06.2022, 12:05

@ZielonyLisc napisał: "Nietrafiony argument, no to że Klopp przejął LFC w kryzysie to teraz Artecie na pewno się uda? Minął 3 sezon i nadal kupa, dziękuję."

Tak kibice narzekają że z Artetą jest tak źle ale skąd przekonanie że z k8m innym byłoby lepiej? Za Emery'ego nie dało się oglądać Arsenalu a np Mourinho miał być zbawieniem dla Tottenhamu i wiemy jak to się skończyło.

I tak koniec końców to piłkarze odpowiadają za wyniki. Też mam żal o kilka sytuacji że nie było rotacji w składzie że nie potrafił utrzymać formy Auby czy nie ogarnął Pepe ale każdy trener ma swoje widzimisię i w każdym by coś dokuczało.

Kloop ogarnął świetny projekt. Przy wsparciu zarządu właścicieli i własnemu geniuszowi wprowadził Liverpool na niesamowity poziom ale ilu takich trenerów jest na świecie,?

Przykład Conte też nie jest na miejscu. Jeśli ktoś śledzi jego poczynania to zdaję sobie sprawę że na dłuższą metę Włoch jest toksyczny. We Włoszech czy wcześniej będąc w Chelsea. Jeśli tylko ktoś zacznie ingerować w jego sposób prowadzenia zespołu albo nie dostanie piłkarzy których chce to robi taki syf w klubie że głowa mała.

W Arsenalu przez dekadę zbierali piłkarzy którzy poziomem odstają od wymagań PL a od Artety kibice wymagają żeby awansował do LM

Oczywiście można zarzucać mu porażki ze średniakami ale odpowiedzialność za wyniki spoczywa tak samo na trenerze jak i na piłkarzach.

Jedno dobre okienko nie zmieni wiele kiedy do klubu sprowadzano asów oferując ponadprzeciętne kontrakty.

Bardzo żałuję że nie było 4 miejsca bo to by był kopniak dla klubu ale znam trudniejsze przykłady gdzie nawet po 9 sezonach klub podniósł się z kolan i zaczął rządzić w swojej lidze

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 10.06.2022, 17:49

@Bukayoforever napisał: "Myślę, że jak przez najbliższe 3 lata wydadzą tyle ile na Lakake to będzie dobrze, nie spodziewam się by w te okienko wydali więcej niż 30mln"

Stawiam że zakręcą się ok 100 a nie zdziwię się jak przekroczą. Zobaczysz że będą szaleć

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 10.06.2022, 13:56

@Rafson95 napisał: "W normalnym klubie Auba by został sprzedany za kilkanaście milionów, miał do końca kontraktu półtora roku.

W Arsenalu został oddany za darmo, dopłacamy do jego pensji w Barcelonie i jeszcze radość, że "zaoszczędziliśmy" kilkanaście milionów ;d"


Kto by kupił 33 letniego napastnika który przez półtora sezonu pudłuje aż miło i zarabia 18 mln za sezon?

Tak. Klub zaoszczędził skracając jego kontrakt

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 10.06.2022, 13:28

@Vermaelen5 napisał: "Niezwykły cyrk w tym Arsenalu. Jeden kapitan rozwiązał kontrakt w środku sezonu, bo miał wy*****e a drugi się do niczego nie nadawał. Cóż za piękny progres i porządek w tym klubie"

To Aubameyang rozwiązał kontrakt? A może klub? Arsenal zaoszczędził na tym ruchu kilkanaście milionów. Lacazette nie dostał nowej umowy bo jest na Arsenal za słaby.

Czy pozbycie się dwóch piłkarzy którzy nie podnosili poziomu to cyrk?

Jeśli tak to ja poproszę więcej cyrku

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette powrócił do Olympique Lyon 09.06.2022, 20:43

@arsenallord napisał: "Serio nie potrafisz powiedzieć wprost że Edu to amator?"

Ja bym nazwał prędzej kibica amatorem który ocenia pracę Edu nie mając żadnej wiedzy.

Myślisz że Edu sam decyduje o piłkarzach których chcą miećw klubie? Płaci z własnej kieszeni? Ma wolną rękę w negocjacjach?

Nie żartuj. Nawet Wenger nie miał takiej mocy. Kiedyś Arsene spotkał się we Francji na obiedzie w domu z rodzicami Mbappe. Przekonywał go do transferu ale kiedy właściciele usłyszeli że za dzieciaka trzeba wydać 9 mln to odpuścili temat a Wenger wrócił do Londynu z niczym.

Albo co mówiła Lady Nina BS kiedy sprzedawała swoje udziały. Co mówiła o właścicielach i o czym decydowali

Proponuję przeczytać książkę Calciomercato Grand Hotel. Jest mnóstwo ciekawostek i wiele historii związanych z transferami o których nikt wcześniej nie mówił.

Mam wrażenie że ludzie myślą że kupno piłkarza to jak zakupy w Biedronce

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 08.06.2022, 11:49

@Dziadyga napisał: "Lepszy od nich to nie znaczy,ze poziom wzrosnie niewiarygodnie,bo to tez nie jest kozak"

Czyli jest lepszy ale o ile to dopiero okaże się jak zagra.

Jesus to nie jest jakieś gorące nazwisko na rynku transferowym jak Haaland czy Nuñez ale to też nie jest ogórek. Wciąż jest młody gra w reprezentacji Brazylii i mistrzu Anglii.

Nie wiem za ile miałby przyjść ponieważ informacje pojawiają się od dziennikarzy ale za ile by nie przyszedł to wierzę że Arteta wie co robi bo pracował z nim przez swój pobyt w Manchestrze.

Poza tym tutaj ludzie narzekają na to że za długo trwają negocjacje a drudzy że kupują za drogo. To śmieszne

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 08.06.2022, 09:51

@Dziadyga napisał: "60 za ogorka..troche beka.Na pewno to nie jest gosc co nas wzniesie na poziom wyzej a pieniadze chore"

Uważasz że Jesus nie jest lepszy od Lacazette'a i Nketiaha?

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 07.06.2022, 15:40

@zdyp napisał: "brakowalo mi tego xddddddddddd"

Właściciele City są bogaci a nie upośledzeni.

Dwóch piłkarzy wartych kilkadziesiąt milionów + 100 w gotówce to sci-fi.

Saka nie jest wart 100 mln a co dopiero 100 plus dwóch piłkarzy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 07.06.2022, 14:46

@Jack_Herrer napisał: "Mam pytanie dla odważnych. Co byście powiedzieli na sprzedaż Saki do City za 100 baniek plus Jesus i Zinczenko, mając pewność ze przyjdzie do nas jeszcze Gnabry"

To nie jest pytanie do odważnych tylko fantastów.

100 mln + Jesus + Zinchenko to można ogarnąć tylko w jeden sposób.

Przejmujesz w FMie City wysyłasz ofertę do Arsenalu potem na drugim userze przejmujesz Arsenal i przyjmujesz ofertę.

Tak można sprowadzić jeszcze Viniciusza De Bruyne Diasa i Salaha.

Proponuję odstawić gry komputerowe

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 06.06.2022, 11:56

Gabriel Jesus został zaproponowany dwóm klubom. Realowi i Atletico.

W Realu miałby pełnić rolę zmiennika Benzemy ewentualnie grywać na prawej stronie ataku.

W Atletico miałby być podstawową 9

Takie info wyczytane z FB. To by trochę tłumaczyło zainteresowanie i rzekomą ofertą za Scamaccę

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 05.06.2022, 12:21

Gdy 16.02.2022 Iga Świątek przegrała swój ostatni mecz przed serią 35 zwycięstw benzyna kosztowała przeciętnie 5.30 zł, 5.35 płaciliśmy wtedy za diesla.

:D

Komentowany temat: Bellerin poprosił o rozwiązanie kontraktu 05.06.2022, 00:01

Chyba ocipiał. Niech wykupi swój kontrakt a chętnie pomogę mu się spakować. Nawet zawiozę go na lotnisko

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 03.06.2022, 23:38

@Paul77 napisał: "Czy nie warto pomyśleć o nazwiskach takich jak Lang czy Gakpo"

Jesus nie jest gwarantem goli a Noa Lang czy Gakpo jest?

Obaj to skrzydłowi. Akurat ta pozycja wymaga wzmocnień w dalszej kolejności

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 03.06.2022, 23:35

@czarny7777777 napisał: "dla mnie Lautaro to duzo lepsze profil niz jesus nam potrzeba kogos kto bedzie strzelał gole a nie kolejnego do rozgrywania i zarząd tez to widział w styczniu z Vlahovićem"

Lautaro to nie 50 mln (Jesus)

Komentowany temat: Oficjalnie: Lacazette odchodzi z Arsenalu 03.06.2022, 20:24

@Jack_Herrer napisał: "Zaniolo jest to wyrwania, a to ciężki kocur. Nie wiem jak tam jego nunia po kontuzji, ale to tłusty talent"

Jeżeli ktoś narzeka że Xhaka łapie głupie kartki to nie powinien patrzeć nawet w stronę Zaniolo.

Przehajpowany piłkarz któremu dość regularnie odcina prąd.

Poza tym chyba w tym sezonie strzelił całe 2 gole w lidze. Często gra jako skrzydłowy. Nie posadzi na ławce ani Gabiego a tym bardziej Sake.

Kolejny rezerwowy za grube miliony?

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Scamacce 03.06.2022, 20:19

@Elastico07 napisał: "Nie za tą kasę,150mln trzeba mądrze wydać bo cała kasa ze sprzedaży na bank qraca do stana a nie ze zwiększa nasz budżet"

A kto ma do wydania 150 mln ?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady