Komentarze użytkownika losnumeros
Znaleziono 16086 komentarzy użytkownika losnumeros.
Pokazuję stronę 191 z 403 (komentarze od 7601 do 7640):
@Garfield_pl napisał: "Arteta 2 trofea, ole 0, dziękuję za uwagę ;)"
To, teraz przeczytaj cały post!!!!
Arteta:
1 sezon: 8 miejsce w lidze, porażka w 1/16 LE, zwycięstwo w FA CUP.
2 sezon: 8 miejsce w lidze, porażka w 1/2 finału, 4 runda FA CUP.
OGS:
1 sezon: 6 miejsce w lidze, 1/4 LM, runda w FA CUP.
2 sezon: 3 miejsce w lidze, 1/2 LE, 1/2 FA CUP.
3 sezon: 2 miejsce w lidze, porażka w finale LE, 1/4 FA CUP
Owszem puchary 2-0 dla Artety. Teraz napisz post na facebooku: Kto jest lepszy Arteta czy OGS? Kto wygra? OGS bo grają w LM, a Arteta gra tylko na swoim "podwórku". Nikt nie będzie pamiętał, że Arteta ma 2 wygrane puchary w tym jakiś śmieszny puchar, miedzy wygranym PL a Pucharu FA CUP.
Pany 2 ostatnie biegi między Toruniem i Lublinem, to akcja z rodem z piekła do nieba i na odwrót obydwóch drużyn. Najpierw Toruń wychodzi na prowadzenie w 14 biegu i to po raz pierwszy w meczu, a Lublin w 15 biegu przyjeżdża na 1:5 i wygrywa 44:46. Toruń walczy o utrzymanie, a Lublin o play-offy.
@Garfield_pl napisał: "Natomiast jeśli masz Xhake, Elneny'ego czy Ceballosa w zeszłym sezonie, którzy muszą się zastanowić gdzie i kiedy podać, a potem grają do tyłu czy do boku, to piłki nie wprowadzisz spod własnej bramki regularnie, tylko od czasu do czasu."
A czy to nie jest tak, że to trener powinien im wpoic, jak poruszać się po boisku?
@metjuAFC: Czyli jak zawsze, wtedy trzeba było kupić napastnika do rotacji i byśmy wygrali PL, a Ozil pobiłby rekord Henry'ego w asystach. Wiemy jak to się skończyło.
@XandeR: Najpierw to MA, musi mieć pomysł na grę, a później nowi muszą wkoponowac się do zespołu. Jak będzie zobaczymy, ale w nowe transfery nie wierzę, że szybko odpala.
@XandeR napisał: "Zostały niecałe trzy tyg do meczu Afc.
Po ilu wróci nienawiść do Arcziego?"
3 tygodnie do ligi, a my mamy kupionych 3 zawodników (White pewnie niedługo oficjalka), a nikogo nie sprzedaliśmy.
Myślę, że tak będzie wyglądał 1 skład, na początku sezonu:
Leni
Chambers, Holding, Mari, Tierney
Partey, Elneny
Pepe, ESR, Auba
Laca
@FabsFAN napisał: "Panowie, ktory wolelibyscie scenariusz :
a ) 8 miejsce i wygrana FA CUP
b ) top 4
?"
TOP4
@FabsFAN: Arsenal będzie nim zainteresowany, ale zabraknie 1 funta, do podpisania kontraktu XD.
@Lamoreaux napisał: "A co sądzicie o Balogunie i jego szansach na granie w sezonie?"
Arteta z niego korzysta, dopiero gdy grunt będzie palił mu się pod nogami. To samo było z ESR i Saka. Jakby przegrał mecz z CFC w grudniu w poprzednim roku, to Artety już dawno tutaj by nie.było.
@Lamoreaux: @Rafson95: Pomyliłem z Tonev. Chłopak ma potencjałem. Zwracam szacunek dla was, za czujną uwagę.
W tym momencie, to wolę sprzedać Aube i zostawić Laca, oraz kupić napastnika z potencjałem. Laca w przeciwieństwie do Auby, dobrze rozumie się młodymi i umie grać z nimi kombinacjynją piłkę, PA14 tego nie potrafi! Lepiej Laca wyglądał w grze z młodymi, niż Auba.
@Rafson95 napisał: "A Ty sobie wkręciłeś że tu ktoś go określa mianem genialnego ;p"
No określa, bo on niby jest lepszy niż Laca według niektórych.
@Lamoreaux napisał: "Napastnikiem który jest w naszym zasięgu i którego osobiście bym wolał. Oczywiście gdyby ktoś musiał nowy przyjsc to Olly Watkins"
Watkins>Abraham. Jednak on z Benford nie odejdzie, bo grają w PL. Po tym sezonie, może okazać się gorącym towarem na kupno.
@kaziu874 napisał: "Nie dość że mielibyśmy lepszego piłkarza to i 38 baniek w sakwie by zostało."
A jak!
Aktualnie to wolę Bamford>Abraham. Interesuje mnie to co tu i teraz
@Rafson95 napisał: "To jakie macie propozycje realnych napastnikow w kwocie 40-60mln? Bo więcej nie wydamy raczej"
Andre Silva przeszedł za śmieszną kwotę, a pokazał więcej niż Abraham. Mamy tyle zapalić za Abrahama, bo to anglik XD. Jak gra to nie ma znaczenia, liczy się narodowość. Anglicy zawsze są przepłacani, a później wiemy jak to się kończy. Niby niektórzy tutaj są doświadczeni w takich sytuacjach , a po raz kolejny dają nabrać się na stare numery XD.
Wolałbym zobaczyć Girouda tutaj ponownie, niż Abrahama!!!!!!!
@Rafson95 napisał: "A kto twierdzi że Abraham jest genialny?
Po prostu jest jedną z opcji"
Był jedną z 3 opcji i został na samym końcu. Kupmy go za 40 mln lub lepiej, bo potrafimy przepłacać, a sprzedawać nie potrafimy. CFC znowu będą mieli z nas beke XD.
Napisze tak! Większość uważa, że Tuchel>Arteta(w tym ja). Jeśli tak jest, to dlaczego Tuchel zamiast korzystać z genialnego Abrahama, wołał grać Wernerem i Giroud?
@Easybiznes: JEŚLI Abrham jest genialny, to dlaczego przegrał z Wernerem i emerytem Giroud? Dlaczego przegrał, słucham? Przegrał przez to, że był lepszy niż oni? Czy przez to, że Werner i Giroud dali więcej zespołowi? Dla mnie ostatnia opcja, jest najlepsza do wyboru n
Czepiacie się, że Martinez mógł mieć swoje szansę i jej nie wykorzystał. Jednak gdy przyszedł prawdziwy sprawdzian to Martinez>Leno!
Skoro chcecie Abrahama, to dlaczego krytykujecie osoby tutaj, że chcieli Martineza zamiast Leno?
Tylko Martinez swoje pokazał, a Abraham miał problemy z wyśmiewanym Wernerem i Giroud.
6 goli w PL, to wyczyn? To dlaczego na Lake narzekacie, skoro miał więcej goli w PL niż Abraham. Abraham przegrał rywalizację z Wernerem i Giroud XD
@kaziu874 napisał: "Nie wytłumaczysz, szkoda czasu. Na tej stronie są ludzie którzy myślą że White, Ramsdale czy Abraham pod dowództwem Artety dadzą nam ligę mistrzów."
Masz rację, nie wytłumaczysz.
@kaziu874 napisał: "A za rok zdziwienie bo kolejny sezon bez pucharów i jakiego to Arsenal nie miał pecha bo brakło tylko 2 pkt do awansu do ligi konferencji XD"
Zapomniałeś nie 2 pkt, tylko 6 pkt. LIGA dla Arsenalu zaczyna się w styczniu, od sierpnia do grudnia to sparingi.
Jakby Abraham był genialny, to CFC by się go nie pozbyła. Wiem dacie inne przykłady, np Salah. Tylko Abraham swoje zagrał i nic nie udowodnił. Salah w Romie swoje pokazał i trafiał się strzałem w 10. Wątpię, że będzie to samo z Abrahamem w AFC. Kupimy co 40 mln, a sprzedamy po pewnym czasie za 10 mln.
Jeśli Abraham jest taki genialny, to dlaczego nie jest 1 napastnikiem w CFC?
@Rafson95 napisał: "Abraham jak grał to strzelał sporo.
W zeszłym sezonie nie strzelał bo nie grał. Miał Wernera na którego trzeba było stawiać bo przyszedł za grube siano i legendarnego Girouda."
Jeśli 23 czy 24 letni zawodnik, nie jest w stanie wygryzyć Wernera(który grał 1 sezon w PL) i emeryta Giroud, to jaki to napastnik? Abraham grał cały czas w Anglii, ale miał problemy z Wernem i Giroud. Abraham w tamtym sezonie w PL, strzelił tylko 6 bramek w lidze, mniej niż krytykowany Auba lub Laca, ale angielski piłkarz ma być zbawieniem AFC.
Chcecie Abrahama który strzelił 6 goli w lidze, ale macie problem do Laki, który ma więcej.bramek w danym sezonie niż Abraham.
https://www.facebook.com/574801929335288/posts/2104539523028180/
Taką sytuację to w 4 lidze lub okręgówce potrafią wykorzystać, a najlepsza liga z Polski nie potrafi kontry wyprowadzić!
@XandeR napisał: "Troche jak w zwiazku. Czlowiek sie zakochiwal to byly fajerwerki, a po paru latach zostal przypalony obiad i rozmowa o robocie :D
Fajnie jakby Arsenal znow pokazal cycki, zeby bylo sie czym podniecac"
Mistrzowskie porównanie.
@XandeR napisał: "Jest jakis pilkarz obecnego Arsenalu ktorego jakos mega podziwiacie/lubicie?"
Obecnie brak, ewentualnie ESR ( na razie dopiero zaczyna) RVP, Ozil, Giroud, Cazorla, Kokle, Monreal, Sanchez.
Debata polityków w Mołdawii XD
https://youtu.be/12ImBWbpN4s
@Dominik11 napisał: "Z Auba jest problem i to spory jest kapitanem zarabia najwięcej w klubie. A ma w nosie grę widać że mu nie zależy i ma wywalone."
Robi to samo co w BVB, dlatego to dla mnie nie jest TOP. 0 profesjonalizmu.
@M4rcin napisał: "Gość poprostu wygląda jakby stracił motywacje i nie stwarzamy mu wystarczająco duzo sytuacji zeby mógł odbudować pewnosc siebie."
To ile tych setek potrzebuje na mecz, 10? Przecież Auba miał takie sytuacje, w których powinien trafić z zamkniętymi oczami, a on tego nie robił. Ostatni sparing, ktoś mi odpisał, że zmarnował 2 setki i 1 200% sytuację. To piłkę na lini bramkowej, trzeba mu ustawić?
@M4rcin napisał: "W tym momencie jest w podobnej sytuacji co Werner, kazdy wie, ze strzelać umie, ale presja go zjada"
Dla Wernera to 1 sezon w PL, dla Auby nie. Jeśli 32 letni napastnik, odczuwa presję, bo oczekuje się od niego bramek i wykańczania prostych sytuacji, to niech powie, że chce siedzieć na ławce w takiej formie. 32 lata i presja XD.
Pedro jest jedynym pilkarzem w historii, który wygrał w swojej karierze:
Ligę Mistrzów
Ligę Europy
Superpuchar Europy
Klubowe Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Świata
Niesamowite osiągnięcie.
Ronaldo i Messi, LE nie wygrali XD
@XandeR napisał: "Auba do kiedy ma kontrakt?"
2023, więc ja bym go sprzedał, ostatni dzwonek, żeby coś na nim zarobić, bo w następnym sezonie odejdzie za pół darmo, ale Edu i Mikel nie mają cojones żeby to zrobić.
@Slaviola: Ja też chciałbym się mylić, ale Auba to nie typ pracusia i on już jedynie będzie coraz gorszy. Swoje zrobił, ale ja bym się z nim pożegnał.
@Slaviola napisał: "Odważne słowa, zwłaszcza gdy Auba przez większą część swojej kariery był jednym z najlepszych napastników na świecie!"
To samo było z Ozilem. Jego się czepialiście, że niby człapie na boisku, a jak Auba tak robi, to już nie przeszkadza. Turek/Niemiec też był genialny na swojej pozycji. Widzę, że są równi i równiejsi.
@XandeR: Może być, ale u Kapustki więzadło było w bardzo kiepskim stanie od dłuższego czasu, skoro przy cieszyńce zerwał. Więc stąd moje zainteresowanie, czy zawodnicy przechodzą szczegółowe badania przed okresem przygotowawczym? Jeśli tak, to ktoś dał ciała lub na treningu ktoś mu ostro wjechał.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy zawodnicy przed okresem przygotowawczym, nie powinni zostać dokładnie przebadani? Jeśli tak, to ktoś dał ciała w sztabie medycznym Legi, skoro Kapustka zerwał więzadła.
@Patriko napisał: "A jak znowu jebnie +20 bramek w PL? to póki co są tylko twoje przypuszczenia po jednym słabszym sezonie."
Ja strzeli to przeprosze,ale wątpię, że do tego dojdzie. Kilka osób oglądało ostatni sparing i z tego co pisali,to Auba dał tam popis pod tytułem Jak zmarnować trzy 100% sytuacje.
@enrique napisał: "Ja pier... co za dzban."
Czemu dzban? Więzadło krzyżowe widocznie było mocno uszkodzone. Stawiam, że na najbliższym treningu przy sprincie lub innej czynności, zerwalby więzadło. Ostatnio na orliku znajomy chciał zerwać do piłki i poszedł mu cały Achilles, bez kontaku z kimś.
Laca ma fatalną skuteczność, ale czy my nie mieliśmy problemu z rozgrywaniem pilki w środku pola? Mieliśmy i przez to Laca cofal się do środka, żeby pomóc w rozgrywaniu, przez co brakowało go w polu karnym, ale ja tam był, to i tak robił kiksy, ale Auba zmarnował więcej piłek i to zdecydowanie prostszych niż Laca. Żeby grać cofnietym napastnikiem, to trzeba mieć bramkostrzelnych skrzydłowych, a my nie mieliśmy nic.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
WG statystyk niżej co napisałem, to OGS bardziej rozwija się niż Arteta XD. Jak patrzymy na statystyki to teoretycznie następny sezon może wyglądać tak: Arteta 8 miejsce w lidze, przegrany finał FA CUP. OGS Wygrana BPL i 1/2 LM. Dlaczego tak? Arteta miał 2x 8 miejsce w lidze i wygrany puchar Anglii, OGS z sezonu na sezon zbliża się do wygrania danych rozgrywek. To OGS rozwija się, a Arteta stoi w miejscu. To są tylko statystyki!!