Komentarze użytkownika metjuAFC
Znaleziono 6302 komentarzy użytkownika metjuAFC.
Pokazuję stronę 42 z 158 (komentarze od 1641 do 1680):
A tak szczerze Panowie wierzycie, że ktoś jeszcze do nas zawita przed DD?
Nie lubiłem kiedy holował piłkę, długo ją przetrzymywał i wbijał w 3 zawodników rywali ale szczerze i tak nawet teraz byłby wzmocnieniem obecnego środka pola. Prawdziwy Kanonier.
@arsenallord: chodzi o proces (hahahahaha). A tak zupełnie poważnie nie mam pojęcia o co chodzi. Na papierze nie jesteśmy wcale mocniejsi niż rok temu. Środek nie został wzmocniony tylko uzupełniony o Lokongę. Wydaliśmy sporo zrobilismy naprawdę niewiele. Nawet nie mamy jak odpowiedziec na transfery Chelsea czy United. Pytanie czy w ogóle chcemy.
Prawda jest taka, że patrząc na to jak mocno odjechała nam czołówka a także zespoły, na które dotychczas patrzeliśmy z góry jesli nie wykorzystamy tych 4 dni i nie wzmocnimy składu będzie bardzo słabo. Obecnie stalismy się ligowym średniakiem i trudno się z tym nie zgodzic, ale prawda jest taka, że wydaliśmy ponad 100 mln nie wzmacniając znacząco składu a do tego znów w pierwszej 11stce pojawiaja się takie tuzy jak Xhaka, Holding czy Elneny. Zakup kreatywnego pomocnika i dobrego prawego obrońcy to powinien być obowiązek. Dodatkowo powinniśmy dac zastrzyk kibicom w postaci dużego nazwiska. Niestety im bliżej końca okienka tym bardziej tracę nadzieję na kolejne wzmocnienia.
Co do meczu, serce mówi remis, rozum gładkie 3-0 dla City.
Panowie proszę Was nie śmiejcie się z "orgazmów devilpage" bo ociera się to o zazdrość. Ronaldo to nadal konkretny zawodnik. Przy takim trybie życia śmiało może pograć 2-3 lata na wysokim poziomie. My po prostu nie oczekujemy fajerwerków i zaczynamy wyśmiewać kibiców innych drużyn.
Panowie przyznam zupełnie szczerze, że z zazdrością patrzy się jak nasi byli najwięksi rywale się wzmacniają. To juz nie chodzi o kwoty bo niektóre są horrendale ale o same nazwiska: Varane, Sancho, Lukaku, Ronaldo. To działa na wyobraźnię. Brakuje nam głośnego transferu i tkwimy w przeciętności. Wiem, że Arsenal obecnie nie ma zbyt wielu argumentów, ale to jednak nadal duża marka. Po ostatnich rozczarowaniach zapowiadano wielką rewolucję kadrową. Owszem pozbyliśmy się sporo niechcianych zawodników ale wzmocniliśmy raczej piłkarzami na przyszłość, nie na już. Bardzo brakuje mi tu gotowych produktów podnoszących od razu jakość drużyny. Wydaliśmy sporo i w sumie żadne z nazwisk nie robi przysłowiowego "WOW". Zostały jeszcze co prawda 4 dni ale patrząc na opieszałość Arsenalu raczej nic się nie wydarzy.
Nie wiem jak Wy Panowie, ale ja uważam, że to okienko w naszym wykonaniu wcale nie jest takie dobre. Brakuje doświadczenia i dużych nazwisk. Wiem, że Arsenal obecnie nie jest zbyt atrakcyjny dla gwiazd ale to jednak nadal znana marka. Przyznam, że jeśli nie wykonamy żadnego ruchu IN do końca okienka będę mocno zawiedziony. Brakuje nam przede wszystkim kreatywnego pomocnika i dobrego, pewnego prawego obrońcy. Czekam na kolejne wzmocnienia.
@trempa: to dobra informacja. A jakieś przesłanki o transferach IN?
Witam kanonierską brać. Czy jakieś nowe plotki dotyczące potencjalnych wzmocnień czy cosza w eterze?
@IPiotrek: widziałem właśnie. Dodatkowo z tego co widzę pracują jeszcze nad Saulem. Jednak dobry dyrektor sportowy to skarb.
Panowie myślicie, że dzieje się już cos za kulisami w sprawie transferów IN czy czekamy na wpierdziel od City i ewentualny panic buy?
@varatas: oświeć mnie zatem co było jego rolą. Poza tym mógł wyglądać dobrze na tle juniorów, którzy robili mu mnóstwo miejsca.
Super trening dla naszych. Mogli poćwiczyć różne warianty, postrzelać i odzyskać pewność siebie. Nie ukrywajmy jednak, że graliśmy prawie w najmocnienszym zestawieniu z juniorami WBA. Wizja gry z City mimo wszystko nadal zatrważa. Z jednej strony Totki potrafiły ograć Obywateli z drugiej nasz zespół nadal nie jest gotowy, a zwłaszcza środek pomocy. Każde ustawienie z Xhaką to spowalnianie akcji i mnóstwo piłek cofanych do obrońców. Odegaard nie powinien aż tak głęboko cofać się po piłkę, ale nie ma wyjścia kiedy Szwajcar i Egipcjanin grają właściwie między środkowymi obrońcami. Jeśli nie dodamy kreatywnego i mobilnego zawodnika na pozycję nr 8 nadal nasz środek będzie bardzo ociężały. Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak sfrustrowany był dziś Pepe oraz Saka kiedy wychodząc nie otrzymali piłki, a Xhaka cofał ją wówczas do defensorów. To nie powinno tak wyglądać. Szczerze po sobocie liczę na przynajmniej 2 transfery czyli PO i ŚP bo to minimum.
Ponoć bardzo interesujemy się Marco Asensio.
Błędem było dać Artecie szansę na rozpoczęcie nowego sezonu za sterami klubu. Błędem było też pozwolić parze Edu-Mikel zająć się transferami. Z pewnością wcześniejsze zatrudnienie takiego trenera jak Conte pozwoliłoby sprowadzić bardziej znaczące nazwiska. Arsenal nie ma czasu na ekaperymety. Jeśli chcemy wrócić do TOP4 musimy mieć silny skład. Obecnie odmłodziliśmy kadrę ale co z tego skoro to nie jesst drużyna gotowa na walkę o powrót do elity. Cbciałbym, żeby te ostatnie 6 dni okienka mile nas zaskoczyło ale im bliżej do jego zamknięcia tym nadzieja staje się mniejsza. Osobiście zacząłbym zmiany od dyrektora sportowego, następnie wymieniłbym nowicjusza na fachowca w kontekście posady trenera.
@aguero10: był jeden, który gał u nas super, a mianowicie Yossi Benayoun
@_Dennis_Bergkamp_: haha dokładnie. Arteta nie chce go ani sprzedać ani wystawiać. Było brac od Wolves te 20 baniek.
Nie kupując żadnego pomocnika zostaje nam Lokonga, Elneny, Xhaka i Partey czyli w sumie od poprzedniego sezonu niewiele się zmieni w środkowej strefie. Dlaczego nikt nie widzi potrzeby powrotu do formacji z 1 DMem i ustawionym obok niego rozgrywającym? Może dlatego że od późnego Wengera przez Emerego i Artetę gra Szwajcarski Generał, który rozgrywa z głębi pola i wspiera środkowych obrońców(ironia/złośliwość/bezsilność)?
@Reamoner: PO pewnie tak, co do pomocnika mam obawy chociaż oczywiście jest potrzebny na już kreatywny pomocnik, który połączy linię obrony z pozycją nr 10.
Panowie co sądzicie o zakończeniu okienka w naszym wykonaniu, możemybsię jeszcze spodziewać jakiegoś transferu? Ja przyznam szczerze, że liczę na jakieś 1 lub 2 wzmocnienia. Życzyłbym sobie i Wam emocjonującego DD, którego dawno nie mieliśmy.
@aguero10: dla mnie to największa porażka tego okienka. Była taka okazja żeby sprzedać hamulcowego, kupić środkowego pomocnika i zacząć grać szybciej. Niestety nadal nikt nie przejrzałna oczy. Wczoraj wszyacy zagrali słabo dlatego Xhaka nie odstawał ale i tak wjdac było jak wiele złwgo robi będąc na boisku. Przynajmniej 3-4 razy Pepe machał na skrzydle żsby go uruchomić, ale nasz Generał postanowił zagrać do tyłu.
Oglądam Artetę już jakiś czas i tak szczerze nie widzę wypracowanego stylu. Nie widzę tego mistycznego postępu. Proces, o którym wciąż wspomina już dawno przestał mieć jakiekolwiek znaczenie. Na początku zadziałał efekt nowej miotły, ale teraz? W sumie zauważalny jest tylko jeden schemat czyli podanie do wychodzacego bardzo wysoko Tierneya i tym samym zajeżdżanie go. Mam przy okazji pytanie do wszystkich obrońców Xhaki, którzy uważają, że jego rolą jest rozgrywanie z głębi pola i wspieranie obrońców. Gdzie był wczoraj kiedy Chelsea spokojnie rozgrywała sobie piłkę przed naszym polem karnym? Jedno jest pewne. Ani z Xhaką ani z Artetą nasza gra się nie poprawi.
Nazbierało się szrotu przez te wszystkie lata. Jeśli będziemy stawiać zaporowe ceny wtedy niechciani zawodnicy zostaną z nami na kolejne lata. Bądźmy szczerzy Nketiah, Niles czy Nelson to nie są zawodnicy pokroju Greenwooda czy Saki. Powinni odejśc i zrobić miejsce w składzie.
Chelsea nas zdominowała i w pełni kontrolowała mecz. Tuchel to kawał trenera. Prawdziwy fachowiec. U nas z kolei na ławce siedzi amator, który dzięki efwktowi nowej miotły porwał tłumy ale ten efekt już wygasł i widać to gołym okiem. Jesteśmy bardzo słabym zespołem. Nie widzę żadnej poprawy, a wręcz przeciwnie. Wygladamy jak drużyna z okresu późnego Wengera/schyłku Emerego. Na plus zagrali dzisiaj ESR, Pepe i Sambi. Leno też pokazał klasę. Reszta dno.
Mecze z Chelsea rządzą się swoimi prawami. Ciężko wyrokować przed pierwszym gwizdkiem. Sercem jak zawsze z naszymi, ale rozum mówi że The Blues pewnie nas pokonają. Obym się mylił.
Przyznam, że nawet nie chciało mi się wchodzic w ten news ale nie dlatego, że jestem przeciwny temu transferowi bo nie jestem. Nie chciałem zobaczyć tych wszyatkich lamentów i opinii "eskpertów" mówiących o tym jaki to Ramsdale jest słaby. To rozpamiętywanie Martineza też jest męczące. Ja cieszę się, że zasilił nas Ramsdale i z oceną wstrzymam się przynajmniej do maja przyszłego roku.
Witamy Martin. Bardzo się cieszę z twgo transferu. Odegaard to bardzo utalwntowany i wciąż bardzo mlody zawodnik. Przyznam, że po cichu liczę jeszcze na zawosnika na pozycję nr 8, bocznego obrońcę i napasrnika ale to zapewne zależne jest od sprzedaży niechcianych graczy. Zoatało jeszcze sporo czasu. W 11 dni można sporo zrobić. Ufam, że czeka nad ekscytujący koniec okienka transferowego.
@peciakk: oj tak to byłoby spoko.
Jeśli po ogłoszeniu Odegaarda i Ramsdale'a zabierzemy się za wyprzedaż/wypożyczenia to jestem przekonany, że transfery IN jeszcze się wydarzą. Chciałbym żeby nasi zostawili coś specjalnego na DD tak jak to kiedyś było z Ozilem.
Ramsdale i Odegaard juz praktycznie Kanonierami. Zostało 13 dni. Ufam, że uda się jeszcze powalczyć o 1 lub 2 wzmocnienia. Wierzę też, że pozbędziemy się kilku graczy co umożliwi nam , zakontraktowanie nowych.
@gunner1990: a ja myślę, że mozemy się jeszcze czegoś spodziewać. Zoatały 2 tygodnie, Odegaarda i Ramsdale'a klepniemy szybko a potsm będziem szukac okazji po sprzedażach/wypożyczeniach Nelsona, Torreiry czy Bellerina.
"Arsenal will be very busy until the end of the window" - @FabrizioRomano
Ufam, że tak będzie. Taka informacja od Fabrizio wlewa nadzieję w serca fanów AFC.
Jeśli kupimy Odeegarda i do tego pokusilibyśmy się o napastnika który w końcu będzie wykańczał te miliony wrzutek to będzie całkiem spoko. Baddziej martwi mnie środek pola.
@arsenallord: AFCBell cały czas twierdzi, że Maddison realny. Pytanie tylko czy jedno nie wyklucza drugiego bo po co nam 3 AMF?
Odegaard to bardzo dobry piłkarz. Naszym pronlemem jest to, że grajac w ten sposób nic nie osiągniemy bo nie mamy w polu karnym prawdziwego egzekutora, napastnuka który potrafi skorzystać z centry w pole karne. Rozwiązania są dwa. Zmienić styl albo kupić rosłego napastnika do rze grającwgo głową. Ucam, że taki jest w planach.
Podobno robimy podchody pod Dominica Calverta-Lewina.
Ponoć interesujemy się Calvertem-Lewinem
@mallen: 2,3? Ufam, że dziennikarze nie wiwdza o reszcie bo tych 2 czy 3 zawodników nic nam nie da. Tak grzmieli o konkretnej przebudowie a tu znowu uzupełnianie dziur. Dramat.
@Koroniarz: szczerze to wolałbym takiego Ingsa niż te 2 zadufane gwiazdki czyli Aubę i Lacę. Tak samo wolałbym Hojbierga niż Xhakę.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@MCX018: ja też nie potrafię zrozumiec co poszło nie tak z Salibą. Ogromny potencjał, kupiony za 30 baniek i nagle gość idzie na drugie z rzędu wypożyczenie. Czyżby Mari, Holding i Chambers byli od niego lepsi? Śmiem wątpić.