Komentarze użytkownika minio7
Znaleziono 5514 komentarzy użytkownika minio7.
Pokazuję stronę 1 z 138 (komentarze od 1 do 40):
@pawulon napisał: "ze nawet najlepsza 9-tka na swiecie"
nie widzę na boisku Lewandowskiego
Rice wal bezpośrednio
Eze jest tak wertykalny że widziałbym dla niego miejsce w United
Pamiętaj kim jesteś Kane
@mistrzu973 napisał: "Mustafi to akurat troche tutaj posiedział"
dlatego mam nadzieję, że Madueke jednak szybciej wyfrunie. Nie ten kaliber, miał kilka obiecujących spotkań ale końcówka sezonu to padaka okrutna
powiedziałbym że white privilege ale w Anglii to bodaj tylko 3 rdzennych anglików jest obecnie na boisku
@armatanapiersi napisał: "@minio7:chyba gorszy od gordona nie bedzie"
Napisałeś "chyba" to dosyć symptomatyczne :D
Co Tuchel widzi w Eze żeby w nim szukać nadziei na poprawę gry w ofensywie xD. Miałem go za fachowca, muszę zmienić ocenę
Noni tymi łapami jak będziesz machać to wyfruniesz z klubu szybciej niż Mutafi
Na osłodę może kurasą dziś coś ustrzeli. Albo chociaż Matheus de Bör da popis komentatorki
Rozprowadziłby do prawej to by było po meczu
Pepe sie nauczył biegac, wielkie nieba
@pablofan: no wprowadzenie Lewelinga a zdjęcie Musiali to nie był strzał w 10. Maja też na ławce Woltemade
Obiektywnie Havertz jest do zdjęcia
To nawet jak na polskie standardy jest deklasacja
Havertz to chyba po ichniejszemi Rasiak
W środku pola da się dostrzec napis „refugees welcome” tylko że po niemiecku
@pablofan: o to się można poczuć jakby się oglądało mecze Arsenalu w lidze
@Marcel90: WKS I RPA to nie to samo jakby co xD
Niemcy grają z takim polotem żebyśmy mogli poczuć trochę rodzimego footballu na MŚ. Dziękuję Pan Niemiec!
@wajktor1998: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHV28tVfUKSLMuFSFYv3GYlmjnhX6IAFwYjct7LevPht0rMbmJ_JHNvsc&s=10
Wybitny dzień dla mundialu ale dla Arsenalu średni
Z perspektywy czasu najbardziej mnie bawi fakt że w zasadzie to wystarczyło kopnąć w bramkę tak jak Rice bo Safonov i tak przyspawany do lini stał xD no memiczna końcówka, ale i tak dumny jestem z chłopaków i z tego co osiągnęli w tym sezonie. Oby to był początek pięknej ery naszego kumochanego klubu COYG
Nie przegrali żadnego meczu w LM i nie wygrali tytułu xD no przykre przykre, ale za rok puchar jest nasz!
Moneta z dwiema reszkami
Robercik na karniaczki by mógł zawitać u nas dzisiaj
Alento by była puentą zamknąć to z różnego xD
W sumie Timber byłby w stanie to zmieścić. Safonov za daleko wyszedł
Rayo Jajo
Jak Hincapie będzie musiał karnegovstrzelsc to chyba na leżąco
Po PsG widac ze oni juz chętni na karne
Po pol pucharu sprawiedliwym rozwiązaniem
Serce w gardle jak Hincapie musi się z kimś ścigać
Madueke najjaśniejszy zawodnik dogrywki. Dej no jeszcze coś z wątroby i bierzemy puchar na fetę jutro
Strzelić trzeba, Safonov na karnych ma przewagę gabarytów za duża
Trochę pospieszył się z tymi zmianami Arteta wprowadzając jednocześnie Eze i Zubiego. Teraz Calafiora już nie zmieści a by się przydał bardzo
Kapitanowi dał żółtą? Przygwiazdorzyl dzisiaj ten sędzia już niepierwszy raz
Aha i to nie jest karny?!
Ja coś czuję że Liść z Marzagiem jeszcze zalicza dziś French kiss z języczkiem na mokro jak Gyokeres załaduje w 123 minucie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Hiszpania Anglia wczuwam takie piłkarskie szachy w fazie pucharowej