Profil użytkownika misiek_86

zarejestrowany
01.09.2007
(4699 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Mikołaj Dusiński

miejscowość i województwo
Mława, mazowieckie

data urodzenia
08.10.1986

ulubiony klub
Arsenal

ulubiony piłkarz
Fabregas

zainteresowania
Football
Konsole
Koszykówka
Gry karciane i RPG
dodanych komentarzy:176
ilość komentarzy dziennie:0.04
miejsce w rankingu komentujących:2311
procent wszystkich komentarzy:0%
otrzymanych plusów:0
ostatni tekst:Robin van Persie podpisał nowy kontrakt z Arsenalem!

Arsenal FC ma zaszczyt poinformować swoich kibiców, że Robin van Persie podpisał dzisiaj nowy, wieloletni kontrakt z klubem. Dwudziestopięcioletni Holender, który jest zawodnikiem Kanonierów od 2004 roku, był w ostatnim sezonie najlepszym st... 08.07.2009, 10:30

dodanych tekstów:124
ilość tekstów dziennie:0.03
miejsce w rankingu redaktorów:65
procent wszystkich tekstów:0.25%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Liverpool 15.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Tottenham - Arsenal 11.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl