Komentarze użytkownika mruw
Znaleziono 4383 komentarzy użytkownika mruw.
Pokazuję stronę 31 z 110 (komentarze od 1201 do 1240):
Co za pajac... Dobrze że sie nic Gabiemu nie stało
Dobra, jednak nam nie trzeba tego nowego napastnika xD
Ja wiedziałem że on coś takiego wsadzi w tym meczu xD Leeds jest bardzo chaotyczne a Nketiah jest panem chaosu xD
Eddie w końcu łapie zasięg w tym swoim telefoniku. Może nie dorzucił ani gola ani asysty, ale za to performance bardzo dobry.
Widać, że Sambi uważnie ogląda Parteya
Longknaga wchodzi, zobaczymy co pokaże
@Facet3miasto: znając pecha Arsenalu, trzymanie zmian do końca w razie kontuzji wcale nie jest takie głupie xD
Kurde, nie ma Holdinga na ławce, kogo my wprowadzimy do obrony wyniku...
Eddie dzisiaj jak Henry, tylko strzał nie ten
@Elastico07: wiesz, mógł poczuć skurcza w tej łydce, przestraszyć się i chcieć zejść. Niekoniecznie go to wykluczy na długo. No ale zobaczymy...
Mam nadzieje, że to dmuchanie na zimne a nie nawrót kontuzji
Pustynny Pirlo sie rozpędził xD
Ale piła od Faraona
@enrique: mieliśmy troche takich zawodników, jeszcze Arshavin, Ozil...
Zouma za Eddiem wraca pod nasze pole karne xD
Gabi do Gabiego, wypij kolego
Nasza taktyka na nich to wczasy i gra na rożne chyba xD
Ciśnienie mi sie podniosło, ale śmierdziało tam już. Za wolnych mamy ŚO żeby tak wysoko siedzieć chyba
@pierre_afc: w poprzednim meczu było to samo pisane o ESR. To może być kwestia tego, że chłopaki wolą grać stroną Saki, a Martinelli gra częściej bliżej środka niż szeroko i raczej czeka na prostopadłe piłki niż ma ciągnąć akcję. ESR też grał bliżej środka. A Tavares gra bardzo wysoko i to on dostaje te piłki, które teoretycznie zgarniałby Martinelli gdyby stał przy linii
@darek250s: czyim ty jesteś kibicem typie? tottenhamu?
troche chaosu po tym golu, byle tylko nic z tego nie stracić
@darek250s: no poczekajmy, ale powiedziałeś że NIC się nie wydarzy, a już była indywidualna akcja Nketiaha i gol z rożnego po niej, a żeby było śmieszniej to było zaraz po tym jak napisałeś swą mądrość
@darek250s napisał: "U nas w ofensywie się nic nie wydarzy. Pytanie czy West Ham coś strzeli."
ahahahahaha widać że wiesz co piszesz xD
Wow, Tavares zostaje do końca
Elneny kozacko gra dzisiaj, jeden z lepszych na boisku
Pięknie dobrana powtórka na zejście Fernadesa xD
Denerwujecie sie, że kopał piłkę w górę po gwizdku, a on po prostu nogę rozgrzewał
Fajnie, ten lamus mctominay uprawia zapasy z Gabrielem i jest git, Xhaka kopnął piłkę w górę i już żółta xDD
Co wy sie tak czepiacie ESR? To, że nie ma często piłki, nie oznacza, że jest w gorszej formie. Pokazał kilka ładnych zagrań, np. ta kontra zakończona strzałem Odegaarda. Gramy głównie stroną Saki, być może Arteta powie w przerwie, żeby grać częściej przez ESR i wtedy się będziecie zachwycać.
Elneny dzisiaj to ta nasza ośmiornica, którą miał być Partey
No sędziowie się pomylili w końcu na naszą korzyść. Cedric ewidentie zagrał celowo ręką
Czy mi sie wydawało, czy zaraz przed strzałem Saka się uśmiechnął?
@Traitor: ok, dzieki za informacje
@mlodykanonier: no co? dawno nie śledziłem żadnych serwisów informacyjnych
O co chodzi z tym wsparciem dla Ronaldo?
Soares, Tavares i Magalhaes - ciekawe jak sobie poradzi nasza portugalska trójka w obronie, wspierana White powerem. Mam nadzieję, że dadzą radę
@losnumeros: mieć własne zdanie, a starać się mieć inne zdanie niż reszta żeby zwrócić na siebie uwagę to są 2 różne kwestie.
@losnumeros: moim zdaniem ty ośmieszyłeś się tą wypowiedzią, bo jak zwykle starasz się mieć inne zdanie od wszystkich zamiast pomyśleć. Mikel to jest gośc, który analizuje sytuację a nie rzuca słowa na wiatr bez zastanowienia i daję sobię rękę uciąć, że sprawdzał dokładnie, czy są możliwe inne terminy na mecze i domyślam się, że PL wybrało jeden z gorszych dla nas scenariuszy i to spowodowało uzasadniony w takim wypadku gniew Mikela.
Odejście Auby to transfer idealny, jego odejscie do Barcy poprawiło gre obu druzyn xD
Łatword
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 2 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Logic: bo on jest szybki a nie bystry