Komentarze użytkownika pauleta19
Znaleziono 41430 komentarzy użytkownika pauleta19.
Pokazuję stronę 759 z 1036 (komentarze od 30321 do 30360):
Arsenal popełnił głupotę dając mu kontrakt. Dla zespołu walczącego o utrzymanie to może się nada, ale dla klubu walczącego o puchary to jest za słaby.
Agent Cavani :P Ma rację, ale w sumie to nie jego sprawa.
turysta, Wenger nigdy nikogo na siłę nie przetrzymywał. Albo przekonywał do pozostania, albo puszczał. Z niewolnika nie ma pracownika. Wenger to wie.
Arsenalfcfan, 8 lat bez pucharów to wieczność dla piłkarzy. Wenger i tak przez wiele lat utrzymywał największe gwiazdy. Walcotta udało mu się pół roku temu przekonać, a sprawa wydawała się być przegrana :>
Brendanek musi pokazać jakie to on ma wielkie jaja, kto tu jest Bossem etc. Śmieszny człowieczek, widać że nowicjusz na stanowisku w dużym klubie. Musi sobie przedłużać penisa gnojeniem swojego najlepszego piłkarza. Brak mu doświadczenia. Ferguson zrobiłby Suarezowi suszarkę, Wenger wziąłbym na stronę na rozmowę w cztery oczy, a ten pajac robi z tego temat nr 1 każdego wywiadu od kilku tygodni. Nie ma to jak prowadzić negocjacje z piłkarzem w sprawie pozostania na przyszły sezon za pośrednictwem mediów. Najs.
Od 3. lat nie było tak przyjemnego okienka. Nikogo nie sprzedajemy, jak jest jakaś saga z b.dobrym piłkarzem to dotyczy tylko transferu do nas. Jeszcze zakończymy to 2-3 wzmocnieniami i możnemy z huraoptymizem zaczynać sezon.
Wenger said: “There is nothing concrete – at the moment. (o Gustavo)
“We want to play 55 games this season and I think we are a little bit thin squad-wise.
“I also haven’t given up hope on Suarez. If I read what people are saying about him, then maybe I would give up. But we will do it the right way.
“I am an optimist. That’s why I do this job. We have kept the squad together for the first time in many years so I am happy.”
http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/arsenal-transfer-target-luiz-gustavo-2150366
Wenger
Now the 'Mirror' reporting Arsenal are on the verge of agreeing a £14million deal to land Gustavo.
Arsenal made an enquiry for Bayern Munich midfielder Luiz Gustavo 9 days ago. They have now made an official bid.
Midgardsorm, szkoda by była, szczególnie, że wrócił stary Bacary. Theo też miał odejść, więc jeszcze trzymam kciuki, żeby został.
lays. wczoraj w Telegraph właśnie tak pisali: Sagna przesuwany na środek, a Wenger ma zatroszczyć się o kupienie nowego RB. No, ale aż nie chce mi się wierzyć, że mielibyśmy 3 RB o.O Chyba, że Sagna odchodzi za rok :(
RvP poszedł za kasą.
Cavani poszedł po awans sportowy.
Żelazna logika na 'naszej' stronie :p
turysta, mi się nie podoba wyciąganie zawodników z głębokiej ławki z bogatych/mocnych klubów. Tak się nie wygra LM.
lays, Gustavo na 99% odejdzie. Lada moment mundial, a on w Bayernie nie powącha nawet murawy. Potrzebuje podst. składu w mocnym zespole. Arsenal takim zespołem jest, ale nie jestem przekonany czy by się u nas przebił. Ale z drugiej strony Wenger może chcieć zabezpieczyć sobie CB i DMF jednym zawodnikiem.
Na razie o Gustavo pisały twitterowe źródła, które tego lata mają godną pożałowania się skuteczność, siejący plotki Mirror i rynsztokowy the Sun, więc już Bernard "był bliżej", bo pisało o nim L'Equipe. No, ale koniec okienka co raz bliżej, więc każdą plotkę trzeba traktować poważnie.
MrWhite, Czas zabijanie do obejrzenia, ale trochę się rozczarowałem po wysokiej ocenie.
Pinguite, Denilson to wyjątek potwierdzający regułę :-)
lays, tweeterowe źródła już go ubierają w koszulkę Arsenalu
The Sun 'Gunner Gustavo' 18m bid for the Brazilian:
twitter.com/OsmanZtheGooner/status/366309873186648064/photo/1
ares765, Szczęsny chyba też chce uchodzić za kibica AFC.
songoku95, ustawiał się w miarę dobrze. Raz zaasekurował pozycję prawego obrońcy, gdy nikogo tam nie było. Sporo biegał bez piłki, ale trochę głupio bo nic z tego nie wynikało. Zaliczył naprawdę mało kontaktów z piłką, więc ciężko go ocenić. Środkowi pomocnicy to konik Wengera, więc na pewno się nie pomyli ;-)
MikelArteta, jak to Ramsey był to w takim razie Perez "stracił" u mnie jedynego plusa za ten mecz.
ares765, to niezły z Ciebie kibice :-)
Co do "vs Perez" to nie zagrał on jeszcze długiej piłki na lewe skrzydło? czy to ktoś inny? kojarzy ktoś tą sytuację?
Szczęsny jest fałszywy. Zobaczycie, że jeżeli kiedyś osiągnie niezły poziom to nas pożegna.
Cavani ma u mnie plusa.
Dziwi was, że Monaco jeszcze nie gra na poziomie europejskich potęg? No wypadałoby się zgrać. PSG czy City nim osiągnęło jakiś poziom też zagrało kilka średnich meczów.
Suarez przeprosi dopiero po okienku jeżeli nikt go nie kupi. Tak myślę.
"Obecnie mamy zbyt wąską kadrę, by przebrnąć z nią przez cały sezon."
Mówiłem. Nie ma, co płakać. Będą co najmniej 2 transfery.
Gunner18AFC, Ramsey już w sezonie 2011/12 miał sporo przebłysków. W poprzednim sezonie już włączyła mu się regularność. Teraz jest gotowy, żeby stać się jednym z liderów.
W ogóle nie wiem, dlaczego ludzie go obrażali i wyrzucali. Zawsze dawał z siebie 100% nawet jak nie wszystko mu wychodziło.
Najlepszy zawodnik w presezonie. Tyle czasu widziałem w nim potencjał i go broniłem, a teraz jaka satysfakcja :>
jusz byznesa robiom. tesz chcem piniondze.
Ryo musi iść na wypożyczenie. Jego sytuacja od poprzedniego roku (wyp. do Wigan) nic się nie zmieniła. Nadal brak mu ogrania w EPL.
Olsson to AMF, taka wersja Rosickyego dla ubogich.
ArseneAl, Ryo już skreślasz, a chłopak nie miał nawet złapać formy między kontuzjami. Ja mu jeszcze daję czas. Pogra kilkanaście kolejek bez kontuzji to się oceni.
Kanonier25, dla mnie jest słaby na Arsenal. Dziś 3. gole, ale kariery mu wielkiej nie wróżę. Szybkość to nie wszystko na boisku.
Ten mocarny Liverpool przegrał z Celtikiem? Przecież to pewniacy do top4. Nic nie rozumiem.
Mi się wydaje, że Wenger nie ma planu B, ani C tylko od razu S- Sanogo :>
Kanonier25, Aubame jest sUaby.
Walcott>>Aubameyang
Chamakh podobno opuszcza nas na rok, czyli de facto żegnamy drewniaka.
Metro to podobno skapnęło newsa o Gustavo od GeoffArsenal, który zatweetował: "Gustavo!", a po chwili go usunął.
lucasnoline, nie będę się kłócił, bo był to 'słaby plusik', a utrzymuję zdanie sprzed meczu, że na AV powinna wybiec pomoc w składzie Walcott-Ramsey-Rosa-Arteta-Cazorla. Jednak widziałem jakiś postęp w porównaniu z poprzednimi meczami przedsezonowymi. Wślizg i odbiór piłki Silivie oraz ładny drybling. Taki plusik na wyrost i zachętę.
![](https://kanonierzy.com/coats/Leicester.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Manchester City.png)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wreszcie nowość przebija beton. Cieszę się, że to EPL jest propagatorem nowych technologii w piłce.