Komentarze użytkownika pauleta19

Znaleziono 41430 komentarzy użytkownika pauleta19.
Pokazuję stronę 946 z 1036 (komentarze od 37801 do 37840):

Komentowany temat: Galeria: Arsenal kontynuuje ćwiczenia na London Colney 11.07.2012, 17:43

Zdj. 18, w ciemnej uliczce można się przestraszyć ;p

Santos z brzuszkiem lekkim mi się wydaje, ale jeszcze zrzuci ;-)

O Diaby drugi dzień treningów i jeszcze na boisku ?;o Just joking.

Ja się pytam, dlaczego na głównej jakiś n-ty raz śmietnik o 'zainteresowaniu' N'Zonzim, Afellayem, a nie ma newsa, że od dwóch dni mamy na okresie próbnym M'Baye Nianga? Nonsens, szczególnie, że się zapowiada, że będzie jedynym napastnikiem, który dołączy do Arsenalu.

Komentowany temat: Arsenal wciąż zainteresowany pomocnikiem Blackburn? 11.07.2012, 17:27

Dailymail? Next. Codziennie nowe ploteczki z d*py.

Komentowany temat: Arsenal i Tottenham w walce o Afellaya? 11.07.2012, 17:25

Bzdura, mogę się założyć, że zostanie w Barcy na przyszły sezon, gdzie będzie grzecznie siedział na ławce.

Komentowany temat: Wenger chce szybkiego rozwiązania sagi z Robinem 11.07.2012, 17:22

Co ten van Persie robi ? :/ Gdzie mu będzie tak dobrze jak u nas? Nigdzie. Tylko u nas ma szansę na status legendy, a tak wszystko zaprzepaści.

Komentowany temat: Trzy pasy na koszulkach Arsenalu? 11.07.2012, 17:01

Adidas się obudził, czyżby dlatego, że przybyło nam Niemców? ;-)

Oczywiście wolę Nike, bo zawsze ta marka kojarzyła mi się z Arsenalem. Szkoda by było zaprzestać tej udanej współpracy dla kilku milionów. Stroje Arsenalu odkąd pamiętam zawsze mi się podobały (z drobnymi wyjątkami), dlatego trzymałbym się Nike.

Komentowany temat: Oficjalnie: Campbell wypożyczony do Realu Betis 11.07.2012, 16:48

Nie wiem, dlaczego cenicie wyżej wypożyczenie do Championship niż do La Ligi, da fuk?

Arsenal nie gra jak atletyczne zespoły z Championship, już nam bliżej technicznej grze z Primera Division. Gra Betisu opiera się na klepaniu piłki i posiadaniu piłki, dlatego uważam, że o lepsze wypożyczenie byłoby ciężko o ile Campbell ma obiecane w miarę regularne występy. Vela sobie poradził, miejmy nadzieję, że Campbell też da radę. 3mam kciuki, a pewnie nie jeden mecz obejrzę.

Komentowany temat: Brighton i Barcelona zainteresowane Miquelem 11.07.2012, 16:42

Najważniejsze, żeby dużo grał. Doświadczenie to podstawa, szczególnie w obronie.

Komentowany temat: Brighton i Barcelona zainteresowane Miquelem 11.07.2012, 16:41

Wypożyczyć musi przejść taką drogę wprowadzania do profesjonalnej piłki jak Bartley.

Komentowany temat: Djourou: Nie ma tematu transferu 11.07.2012, 11:53

Za słaby na pierwszy skład, ale po akcji z van Persiem zaczynam doceniac jego przywiazanie. Tylko błagam niech nie gra na bokach obrony, bo tragicznie to wyglada.

Komentowany temat: Grimandi: Robimy wszystko, by zatrzymać Robina 11.07.2012, 11:37

Giroud zosatal sprowadzony moze nie w formie bezposredniego zastepstwa, ale posredniego juz tak.

M'Baye Niang, Afobe czy Chamakh i Park ktorych.nie uda sie sprzedac beda alternatywami dla Giroud. Oczywiscie Wenger nie zapmni wspomniec że w ataku moga grac jeszcze Gervinho, Walcott i przede wszystkim Podolski.

Courtois, de Bruyne, Hazard, Piazon, Marin, Oscar, Lukaku, Sturridge.
Ale Chelsea bedzie cisnęła przez najbliższą dekadę, ohoho.

Kuźwa tylko nie znowu muzyka :/


Rosso, mój bet Juve 6.0 promocja. Waluta: Piwo. Stawka: 2l. Gdzie takie zakłady?

Osobiście nadal wierzę w transfer M'Vili, przecież dopiero ma wracać z urlopu po Euro. Natomiast nie wierzę, że Wenger przestał się interesować zawodnikiem poważnie obserwowanym od dwóch lat z powodu kilku drobnych afer.

M'Vila, M'Baye Niang i jakiś bramkarz, ale mniejszego kalibru niż Lloris (a przede wszystkim tańszy) tak myślę, że to się skończy.

Co do Nianga. To zacząłem sobie oglądać wszystkie dostępne w Internecie filmiki z nim.
Z ciekawostek:
-50% goli w tym sezonie strzelił ręką ;p
-wywalczył dwa rzuty karne
-jednego karnego nie strzelił
-raz nie trafił niemalże na pustą :o
-raz na półpustej bramki z 3. metrów trafił w bramkarza :o

Z charakterystyki. Silny, szybki (warunki do grania to ma dobre) jakby importowali go z 'dzikiego kraju' to bym pomyślał, że ma lewe papiery. Nieskuteczny, ale dobry strzał z dystansu. Ma papiery na granie, pozytywnie jak na tak młody wiek. Wenger jak zwykle kogoś wypatrzył :-)

Caen striker M'Baye Niang had his first day on trial at Arsenal today, I'm told. Club like him. Will stay for at least a week. #AFC.

No deal agreed between Arsenal and Caen for Niang. Club just taking a look. Caen want at least €5m. Let's wait and see.

Zejdźcie na ziemię. Arsenal ma już zastępcę dla RvP ;p

Van Persie oszczędzi wam zmartwień i odejdzie do Juve.

Komentowany temat: Ozyakup: Robin pomógł mi podjąć decyzję o odejściu 10.07.2012, 20:48

Brawo van Persie :/
Dlaczego go nie wypożyczyli?! Niepojęte.

Komentowany temat: Pires: Sytuacja Giroud zależna od decyzji Robina 10.07.2012, 20:16

Nie martwiłbym się o to, że Giroud będzie miał za mało czasu na grę, raczej o to, że nie będzie miał godnego zmiennika.

05Marcin12, a Ty żebyś nie płakał :-)
Jedyne o czym mogą teraz negocjować to o sumie transferu Robina. Ewentualnie wybierają mu nowy klub.


koxiarz14, a co ma być? kto naiwny ten wierzy w te brednie.

Komentowany temat: Galeria: Kanonierzy wracają do treningów 10.07.2012, 17:11

Nie było tego, który kocha Arsenal tylko jak wygrywa trofea? Myślałem, że to jego zafajdany obowiązek. Czy będzie udawał kontuzje jak Fabregas?

Komentowany temat: Jovetić wyceniany na 30 milionów euro 10.07.2012, 16:16

Hiehiehie, już koniec 'Joveticia w Arsenalu', a cena absurdalna.

Komentowany temat: Lloris bliżej Tottenhamu 10.07.2012, 16:12

Już wieżę tym przekupkom z talksport. Jak Lloris nie trafi do Arsenalu to 'tylko' z powodu niezłożenia oferty przez Arsenal :-) Więc pewnie nie trafi do nas.

Komentowany temat: Squillaci poza zasięgiem Bastii 10.07.2012, 16:04

Nie lubię Sevilli za to, że nas tak wkopała. To był cios poniżej pasa.

Tradycyjnie prowadzimy w wyścigu o podpisy setek piłkarzy ... tylko oferty nie złożone ;-)

Dempsey myślałem, że już nasz, ale widocznie Wenger odpuszcza, bo na pewno byśmy wygrali walkę o Amerykanina z Live.

Jak Endżel zostanie selekcjonero to tragedia, cały czas te same twarze. Polska myśl szkoleniowa, pff. Już z Fornalika się ucieszę, chociaż wolałbym zagranicznego trenera.

Komentowany temat: Barca rywalem Arsenalu w wyścigu transferowym 10.07.2012, 11:16

M'Vila i/lub Capue muszą przyjść inaczej okienko uznam za zmarnowane.

talksport? ta, hieh. coś a'la fuckt.

pajdi, prawda jest jak zwykle pośrodku.

Shinev, a później będą mieli brudną pościel

Nie wierzę, że to napisałem.

Griz, nie najlepszy przykład, myślę, że słuchanie Edytki nie obywa się bez utraty na zdrowiu psychicznym ;-)

sport.pl/pilka/1,65082,12100095,Primera_Division__Real_Madryt_pyta_kibicow__Kogo_mamy.html

Hah, ciekawe kiedy u nas takie cuda.
Na kogo byście w takiej ankiecie zagłosowali? Kto by wygrał? M'Baye Niang? Msakni? Milo? :D

Komentowany temat: M'Baye Niang na testach w Arsenalu 09.07.2012, 17:35

Raz go widziałem d*py mi nie urwało. Na razie chyba największym jego atutem jest wiek ;p

Tysiąc razy bardziej wolałbym tylko rok starszego Freia z Fulham.

Komentowany temat: Napoli zgłasza się po obrońcę Arsenalu 09.07.2012, 16:58

Tylko nie on... a to DJ... to niech idzie :-)

Komentowany temat: Msakni: Miałem ofertę z Arsenalu 09.07.2012, 16:56

rozpedAFC, hueheu, true

Komentowany temat: Wenger o wyprawie do Chin 09.07.2012, 16:47

"Jeżeli do 12. roku życia nie nabędziesz umiejętności technicznych, nigdy nie będziesz ich miał."

Niech to szlag!

Komentowany temat: Arsenal postara się o Milo? 09.07.2012, 16:45

Sakho? Taa, takiego wała :-)


Valencia; się uśmialiśmy po pachy

Komentowany temat: Keown: Van Persie nie może odejść z Arsenalu 09.07.2012, 16:38


Gunnerowiec, Fabregas nie robi kariery?
W ostatnim sezonie Mistrzostwo Europy z Hiszpanią, Klubowe Mistrzostwo Świata i Puchar Króla, Superpuchar Hiszpanii z Barceloną.

Barcy nie wyszedł sezon, ale Fab z nią zdobył w ciągu roku i tak 300% więcej niż podczas całej kariery w Arsenalu.

Obudź się.

Komentowany temat: Keown: Van Persie nie może odejść z Arsenalu 09.07.2012, 16:25

Gdzie tamte czasy prawdziwych Kanonierów z krwi i kości? :(

Komentowany temat: Van Persie wraca do Londynu na decydujące rozmowy 09.07.2012, 16:22

Odejdzie. Ktoś mu zrobił papkę z mózgu (nie wiem czy agent czy nowy pracodawca) albo zawsze taki był tylko miał dwie twarze. Klamka zapadła.

Komentowany temat: Sakho trafi na The Emirates? 08.07.2012, 23:48

Haha, jakie zbiorowe podjaranie :-)

Akurat ten sezon ma słaby, dlatego nie gra. PSG traciło b.dużo goli m.i przez błędy Sakho. Jednak jak sobie przypomnę jak grał w sezonie 2010/2011 to bym go chciał, b.utalentowany jak na swój wiek.

Ciekawe, czy warunki finansowe Sakho nie przeszkodzą nam w tym transferze, bo pewnie mało nie zarabia. W dodatku przez całe swoje życie łączony z Barcą, która potrzebuje stoper ;p Więc zejdzie na ziemię.

Komentowany temat: Doumbia: Prowadzimy rozmowy z angielskimi klubami 08.07.2012, 20:57

Ma być M'Vila lub/i Capoue. Naprawdę nie ma, co skąpić 4-5 mln jak widać jakość.

Komentowany temat: Arsenal włączy się do walki o Mosesa? 08.07.2012, 20:53

12 mln to za dużo, ale nie obraziłbym się jakby przyszedł za 7-8 :-)

Komentowany temat: Wenger: Fabregas i Nasri zniszczyli moje plany 08.07.2012, 17:22

jarek1, Przecież Wenger nie powie, że realny cel to walka o top4, bo by to zabiło ducha zespołu. Boss nie precyzuje celu. Jak będzie coś więcej niż awans LM to świetnie, jak tylko awans to nieźle.

Nie wiem, co się dzieje w głowie van Persiego, ale myślę, że miał mieć drugą rozmowę z Gazidisem i Wengerem po Euro (to moje przypuszczenia), ale widocznie dogadał się z jakimś innym klubem, który przedstawił mu ciekawszy projekt. Ciężko winić za to Wengera. Trudne czasy dla Klubu i Kanonierów, że van Persie ucieka to jego sprawa.

Na chwilę obecną bliżej nam do polityki Ajaxu niż Arsenalu z ery the Invicibles. Długo kibicujesz Arsenalowi to pewnie pamiętasz czasy przed długiem za Emirates, wtedy byłoby nie do pomyślenia, żebyśmy sprzedali czołowego piłkarza rywalom.

Następny mecz
Ostatni mecz
Manchester United - Arsenal 9.03.2025 - godzina 17:30
? : ?
Nottingham Forest - Arsenal 26.02.2025 - godzina 20:30
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool27197164
2. Arsenal26158353
3. Nottingham Forest26145747
4. Manchester City26135844
5. Newcastle26135844
6. Bournemouth26127743
7. Chelsea26127743
8. Aston Villa27119742
9. Brighton261010640
10. Fulham26109739
11. Brentford261141137
12. Tottenham261031333
13. Crystal Palace2689933
14. Everton26710931
15. Manchester United26861230
16. West Ham26861230
17. Wolves26641622
18. Ipswich26381517
19. Leicester26451717
20. Southampton2623219
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2516
A. Isak195
E. Haaland193
C. Wood183
B. Mbeumo154
C. Palmer146
Matheus Cunha134
O. Watkins125
Y. Wissa122
J. Kluivert115
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady