Komentarze użytkownika piter1908

Znaleziono 5580 komentarzy użytkownika piter1908.
Pokazuję stronę 70 z 140 (komentarze od 2761 do 2800):

Komentowany temat: Imbula jednym z celów transferowych Arsenalu? 11.05.2013, 14:27

Tylko ze te NO NEJM były sprowadzane za stosunkowo nie wielkie pieniądze a te 8 baniek można lepiej zainwestować.

A jeśli sądzicie że Henry czy Anelka kiedy przychodzili do Arsenalu byłi NO Nejmami to zmieńcie zainteresowania.

Komentowany temat: Song: Wenger powinien zostać w Arsenalu 11.05.2013, 14:19

Jedyne co jest warte uwagi to właśnie to że póki Wenger zostanie to będziemy walczyć o top4 ale jeśli odejdzie to może powalczymy o tytuł ? Choć z obecnymi grajkami raczej to mało prawdopodobne.

Komentowany temat: Toni: Jovetić czuje się tutaj niekochany 11.05.2013, 14:15

jeśli gdzieś pójdzie to pewnie będzie to Juventus ;/
Niestety w Ostatnich latach marka Arsenalu znacznie straciła na rynku i póki nie zmienimy swojej polityki to długo nie sprowadzimy poważniejszych zawodników.

Komentowany temat: Łukasz Piszczek w Londynie, czyli szukanie sensu 11.05.2013, 14:12

artykuł ze strony współpracującej z k.com ale z bardzo słabej strony;/
Niby gdzie to zdjęcie gdzie jest pomylony Kuba z Łukaszem ? skoro tak piszą niech pokażą.

Prezentujemy aż tak odmienny styl gry od BVB ? hmm myślałem ze próbujemy grać podobnie choć bardziej nieudolnie.

Co do Piszczka to zdecydowanie go nie potrzebujemy bo po co nam Obrońca który potrafi dośrodkować ?

Szkoda ze o Sagny nie napisali ze jest to jeden z najlepiej dośrodkowujących obrońców ...

Komentowany temat: Imbula jednym z celów transferowych Arsenalu? 11.05.2013, 06:24

p.s
Imbula - pierwsze skojarzenie to jakiś koniec świata czy coś xD

Komentowany temat: Imbula jednym z celów transferowych Arsenalu? 11.05.2013, 06:23

8 baniek za gracza z Ligue 2 ? chyba są chorzy ...
Gdzie te czasy gdy młode talenty przychodziły do nas za kilka czy kilkaset tysięcy ?

Komentowany temat: Oxlade-Chamberlain: Ferguson to zwycięzca 11.05.2013, 06:21

Właśnie Wygrywaniem różni się od Wengera bo Wengerowi wystarczy "walka o tytuł" a Fergi ten tytuł musiał mieć.
Wenger i Ferguson to dwaj inni szkoleniowcy i niema co ich porównywać Arsene to typ romantyka który wierzył w lojalność piłkarzy i w to że może grać samymi wychowankami. Ferguson to dominator on zawsze musiał mieć ostatnie zdanie i nigdy nie pozwalał gwiazdozyć swoim grajkom a maił kilku charakternych :)

wraz z odejście Fergusona kończy się pewna epoka w PL może teraz nadejdzie kolejna Wengera :) i oby to nie była jeszcze epoka którą pożegnamy.

Komentowany temat: David Moyes nowym menadżerem Manchesteru United 10.05.2013, 06:39

@LeBob

Faktycznie Klopp miał podobny budżet tyle tylko ze w Niemczech takowy budżet daje im drugie miejsce tuż za Bayernem w Anglii taki budżet plasuje Everton na 7-8 pozycji.
W BVB po sprzedaży wspomnianej trójki Klopp mógł od razu wydać te pieniądze na Reusa a w Evertonie jeśli sprzedajesz za 30 mln to możesz kupić za 10.
Nie ma co porównywać ich budżetów bo to zupełnie inne światy.

Komentowany temat: David Moyes nowym menadżerem Manchesteru United 09.05.2013, 19:45

no cóż Wielu już było trenerów którzy w średniakach robili świetną robotę ale gdy byli rzucani na głębszą wodę zupełnie sobie nie radzili.
Moyes to profesjonalista i na pewno nie zepsuje wizerunku czy marki United ( co robił Mou w Realu)

Ciekawe jaki los spotka teraz Everton ? Co z ich gwiazdami ? Pewnie Moyes zabierze ze sobą 2 może 3 graczy ale czy będą to największe gwiazdy Evertonu ?

Komentowany temat: Fabiański: Jestem gotów na walkę o bycie numerem "1" 09.05.2013, 06:32

2 mecze do końca więc raczej nie wywalczy sobie miejsca na nowy sezon. Ciekawe czy Wenger sprowadzi GK czy podpiszemy kontrakt z Fabianem ? Cesar jest fajną opcją ale pewnie zarabiałby tyle co Fabian Mannone i Wojtek razem wzięci a czy jest aż tak dobry ?

Komentowany temat: Liczą się tylko trzy punkty: QPR - Arsenal 04.05.2013, 18:56

goodcast.tv/ kanal/ch2

Komentowany temat: Liczą się tylko trzy punkty: QPR - Arsenal 04.05.2013, 18:15

właśnie takiego piłkarza nam brak ;/ nic nie grają przez 85 minut a jedną akcją 3 punkty zostają u kurczaków ;/

Komentowany temat: Redknapp: Julio Cesar będzie sporo kosztował 04.05.2013, 11:00

na pewno przydałby się taki doświadczony GK który mógłby jeszcze nauczyć czegoś Szczęsnego czy Mannone bo mam nadzieję ze Fabian odejdzie. Po co trzymać zawodnika w klubie który łamie się od podmuchu wentylatora ? Czas skończyć z Lalusiami i Pizdeczkami które co chwilę lądują u lekarzy to Jest ANGLIA i tu się kopie :)

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Gattinga 01.05.2013, 19:06

fajnie że jest pomeczowa wypowiedź tylko jeśli jeszcze byłoby wiadomo o jaki mecz chodzi :)

Komentowany temat: Usmanow: W Arsenalu brakuje gwiazd 01.05.2013, 13:24

Czy którykolwiek klub w "stajni" pana Kroenke odnosi jakieś wielkie sukcesy ? raczej są to kluby dobrze prosperujące bez wielkich gwiazd i pewnie przynoszące spore dochody.
Co do Usmanova to gość zawsze dużo gadał ale widać ze boją się go w Arsenalu bo koleś może wywindować nam płace na inny poziom a wiadomo ze za tym idą większe wydatki a nie koniecznie z miejsca musimy coś wygrać by ta kasa się zwróciła od razu.

Mimo wszystko uważam że stać nas na to by zrobić krok do przodu i podnieść tygodniówki do 150 tysięcy ale oczywiście nie żeby taki SS zarabiał 90-110 a najlepszy Cazorla czy Wilshere po 120 ...
Jeśli jesteś najlepszy powinieneś najwięcej zarabiać.

Komentowany temat: Gareth Bale zawodnikiem sezonu w Anglii 29.04.2013, 17:41

Santi w 11 ? bez przesady. Nikt z naszych na to nie zasłużył.
Bale sam ciągnie Totków po LM
Mata miał genialną pierwszą częśc sezonu. Hazard sam wygrywa im mecze. zabaleta jest bezsprzecznie najlepszym PO w Anglii na pewno zaskakuje tu Ferdinand ale po wczorajszym meczu z Arsenalem można to uznać za słuszne.

Generalnie niema się do kogo przyczepić bo to mimo wszystko dobra 11 i każdy kto tam jest jest w niej zasłużenie. Pewnie wielu by zmieniło 2-3 piłkarzy ale generalnie patrząc przez pryzmat Arsenalu a nie całej Ligi .

Co do Kompanego to miał zdecydowanie lepsze sezony a ten może jest jego najgorszym w PL i on zdecydowanie obniżył loty więc może to jest główny powód że niema dla niego tu miejsca

Komentowany temat: Wenger: Różnica punktów może być myląca 28.04.2013, 12:26

no niestety znowu odstajemy od czołówki. Kiedy wydawało się ze już mamy zespół i zawodnika który w każdej chwili może zadecydować o losach spotkania jednym strzałem ( RVP) czy jednym podaniem( Song) to klub ich puszcza za tak śmieszne pieniądze ;/
Niestety żeby wygrywać z najlepszymi trzeba mieć jakiegoś piłkarza który zrobi różnicę w obecnej kadrze niema nikogo takiego !

Komentowany temat: Wenger: Poradziliśmy sobie z utratą Robina 27.04.2013, 17:55

Arsenal nie miał stylu ? haahaha
Kiedy męczyliśmy się z rywalami to my dominowaliśmy i stwarzaliśmy sobie multum okazji których RVP nie wykorzystywał ale to My narzucaliśmy swój styl. A w tym sezonie granie na Giroud przypomina to co grał LFC z Carrolem górna piłka a ten odgrywa gdzieś ;/
Osobiście wolałem oglądać Arsenal z poprzedniego sezonu niż ten z ostatniego pół roku który męczy się nie miłosiernie z każdym rywalem , nie zależnie czy to jest Reading czy City to nie potrafią grać swojej piłki przez 95 minut jak czynili to w zeszłym roku.
Na pewno nie jest to wina braku umiejętności bo ci zawodnicy zagrali kilka fantastycznych spotkań w tym sezonie. Tak więc pozostaje pytanie czy to wina Trenera który nie potrafi z nich wykrzesać maksa w każdym meczu czy to tylko wina zawodników którzy prowadzać 1-0 panicznie boją się utraty gola.

Komentowany temat: Wenger: Poradziliśmy sobie z utratą Robina 27.04.2013, 14:04

poradziliśmy sobie ? W jaki sposób ? śmiech na sali skoro Wenger już tak zakłamuje rzeczywistość to może powinien zostawić już ten klub.
Gdy był RVP to Arsenal miał swój styl i napastnika który ciągle był w ruchu i tylko czekał na dobre podanie bo gdy takowe dostawał to piłka lądowała w siatce. Teraz Giroud pierwsze o czym on myśli to komu odegrać piłkę nie szuka strzału nie rusza się inteligentnie bez piłki tylko stoi jak słup i odgrywa piłkę ;/
Najgorsze jest to że w ostatnich słabych lub bardzo słabych meczach zdobywamy po 3 punkty i to broni Wengera.
OK fajnie bo punkty są najważniejsze ale ja chcę oglądać Arsenal który gra swoją piłkę a nie daje się spychać do obrony takim zespołom jak WBA czy Reading ;/

Komentowany temat: Prasa: Sagna odrzucił propozycje nowego kontraktu 22.04.2013, 23:32

to że Sagna ostatnio gra słabiej może być spowodowane niepewnością co do jego przyszłości.
Póki nie zaczniemy zatrzymywać starszych grajków póty nie dogonimy United. Tam młodzież ma się od kogo uczyć bo na co dzień trenują z Gigsem Evrą Vidicem Ferdinandem czy do nie dawana ze Scholsem czy Nevillem a u nas ? Wilshere mógłby uczyć Artetę albo Santiego . Sagna odejdzie i co ? Jenki ma się uczyć od Yennarisa ? Niestety ale Filozofia Wengera nie wypaliła więc czas ją zweryfikować lub zmienić trenera choć tego sobie nie wyobrażam

Komentowany temat: Manchester United zdobywa mistrzostwo! 22.04.2013, 23:28

no cóż to było wiadome na początku sezonu. Kto kupi RVP ten ma majstra i tez tak się stało ...
No ale jak można było myśleć że Arsenal będzie coś znaczył w tym roku bez Robina i Songa ?

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 21.04.2013, 12:36

ciągle to samo ...
Wenger gada w kółko jedno i to samo a Arsenal jak słabo grał tak ciągle gra słabo ! No ale teraz Wengera bronią wyniki ;/
Jedyna dobra informacja z tego meczu jest taka że nie zagra Giroud któremu Wenger nie chciał dać odpocząć to sam se wziął urlop na żądanie ;]

Komentowany temat: Dobry wynik po słabej grze. Fulham 0-1 Arsenal. 20.04.2013, 17:12

poczęstujcie na szybko jakimś linkiem :)
plx

Komentowany temat: Synowie Albionu dorastają 19.04.2013, 19:15

kolejne "trafione" porównanie Polski do Anglii ...
Jak Stadiony , Jak piłkarze , jak praca , płaca itd ...

Komentowany temat: Tabela PL uwzględniająca jedynie gole Anglików 19.04.2013, 19:13

może zróbmy tabelę która uwzględnia tylko zespoły z ARS w nazwie ? Wtedy Wenger powie że mamy kolejne trofeum ...

Komentowany temat: Wenger: Giroud będzie coraz lepszy 18.04.2013, 21:59

Fakt jest w miarę silny ale to nie Drogba.
Ma kondycję bo cały mecz ledwo się rusza to w ostatnich minutach potrafi człapać.
Będzie lepszy bo ciężko być słabszym niż on w ostatnich tygodniach.

Komentowany temat: Bójka w przerwie meczu z Evertonem 17.04.2013, 22:24

szkoda że to nie był Fellaini ;) Ciekawe czy Wilshere wtedy też by tak kozaczył ;]

Troche spóźniony Śmingus-Dyngus i ot wielka afera

Komentowany temat: Song niezadowolony ze swojej roli w Barcelonie 17.04.2013, 22:19

jak Hleb jak Pires jak Adebayor ...
Szkoda bo chłopak miał niesamowitą łatwość przechwytywania piłki i znakomicie się ustawiał. To on zawsze asekurował bocznych obrońców gdy ci hasali po połowie rywala. No cóż kto by nie poszedł do barcelony to w środku nie wbije się w trójkę Busqets-Xavi-Iniesta

Komentowany temat: Remis jak porażka, Arsenal 0:0 Everton 17.04.2013, 08:56

pablozet75
Jak można pisać że nasza gra była dobra ? Ok walka była fakt ale To Everton wygrywał z nami w Walce i zaangażowaniu my mieliśmy zrobic różnicę w dokładności podań i ich szybkości a tego nie było.
Kolejny raz się potwierdza że te nasze passy to tylko efekt tego że gramy ze słabszymi zespołami. Takie Norwick Swansea czy WBA da sobie wcisnąć jakąś bramkę bo nie mają tak dobrych graczy jak my w Evertonie jest Kolektyw i ekipa która ze sobą gra od wielu lat a wsparta świetnie grającymi Fellainim Gibsonem czy Colmanem zrobili z nami to co mieli zrobić czyli wyszarpali nam punkt. Mimo wszystko to Everton był bliżej wygranej bo my nie istnieliśmy w środku pola. Everton miał pomysł na ten mecz i go zrealizował w 100% My graliśmy to co ostatnio czyli niby gramy swoje a tak naprawdę nie wiadomo co ;/
Po raz kolejny będziemy dmuchać balonik i liczyć mecze bez porażki ale z kim my gramy ? Na szczęście mamy tylko United z czołówki więc to może być ta jedyna porażka w ostatnich 5 meczach. Oby nie ale jakoś nie widze progresu w naszej grze w ostatnich tygodniach. Mam nadzieję że Wenger jakoś poustawia te trybiki i ta maszyna zacznie grać swoją radosną piłke bo póki co biegają jak dzieci we mgle bez określonych zadań na boisku , no może poza Giruod który odgrywa rolę latarni od której reszta odbija piłke

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Davida Moyesa 17.04.2013, 08:45

Gdyby Barkley'owi wpadł ten strzał w okno to byłaby to kandydatka do 5 bramek sezonu bo chyba nr 1 już zarezerwowany dla Aston Villi ;]

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 17.04.2013, 08:42

no cóż Wenger już nas ni zdziwi na konferencji i nie zacznie gadać że gramy słabo.
W ostatnich meczach udawało się wygrywac bo jest znaczna różnica w klasie zawodników z Evertonem tego widać nie było aż tak bardzo. Santi nie istniał , Jack widać że nie powinien jeszcze grać od pierwszej minuty podobnie jak Theo którego zresztą świetnie wyłączyli Baines z Distinem , niestety w kolejnym meczu potwierdził się brak napastnika bo gdyby to był RVP to byłoby 2-0 i to jest ta różnica między napastnikiem solidnym a dobrym.
Na Plus na pewno Ramsey wreszcie odnalazł miejsce na boisku :) jego odbiory piłki robią wrażenie i widać ze coraz lepiej się czuje bo zaczyna ryzykować podania otwierające drogę do bramki. Podobał mnie się również Wojtek - emanował taką pozytywną Energią ( niczym aura u Goku na ssj ;) Widac że przydał mu się odpoczynek. Generalnie obrona zagrała dobrze gorzej pomoc szczególnie w defensywie ( strzały Barkleya były zbyt częste a to wina Artety) zero kreatywności i pomysłu na grę.
Dobre wejście Chambo robi więcej wiatru niż Theo który powinien być wystawiany zamiast Giroud choć jak widac Wengerowi jest potrzebny w Ataku wysoki słup od którego się odbija piłke.
W Evertonie na uznanie zasłużył na pewno wspomniany Barkley , Coleman czy Distin ale najlepszy na boisku był Fellaini -człowiek ściana od którego Wilshere ( i nie tylko) co chwilę się odbijał ;/ Co on robi jeszcze w Merseyside ?

Komentowany temat: Remis jak porażka, Arsenal 0:0 Everton 16.04.2013, 22:41

kolejny słaby mecz ... tym razem nie trafiliśmy na frajerów którzy dali sobie strzelić gola tak ułomnej ofensywie ;/
Zero kreatywności. Środek pola należał do Gibsona i Fellainiego( człowiek ściana).
Dobry mecz Wojtka emanował pewnością siebie.
Nasi za często się przewracali licząc na naiwność sędziego.
Kolejny mecz dobitnie ukazujący BRAK NAPASTNIKA !

Komentowany temat: Remis jak porażka, Arsenal 0:0 Everton 16.04.2013, 22:07

WENGER zmień JACKA !

Komentowany temat: Remis jak porażka, Arsenal 0:0 Everton 16.04.2013, 21:37

suszarka włączona :D

Komentowany temat: Po kolejne zwycięstwo, Arsenal vs Everton 16.04.2013, 21:33

skoro zdrowy jest Rosa to czemu gra Wilshere który jest zdolny do gry na 30% ?
Jack gra tragedie dziś zero kreatywności :/

Komentowany temat: Wenger: Szczęście jest naszą zasługą 15.04.2013, 11:10

jak dla mnie karny był ewidentny a to że sędzia był źle ustawiony ( tyłem do tej sytuacji) i Giroud nie protestował to już inna bajka. Ciągnięcie za koszulkę było ewidentne i bardzo oczywiste

Komentowany temat: Wenger: Podolski może stanowić o sile naszego ataku 15.04.2013, 11:08

potrzebujemy napadziora który strzeli na 30 bramek w sezonie a nie takich średniaków.

naszym chłopakom nie wiele zabrakło i odrobiliby 1-3 więc może panie dadza rade :)

Komentowany temat: Arsenal zainteresowany talentem z Barcelony? 14.04.2013, 13:27

kto myślał że chodzi o Messiego ?








ja nie ;p

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Hughtona 14.04.2013, 13:25

karny był ewidentny. Nie rozumiem jak faul który w innej strefie boiska jest często karany kartką (ciągnięcie za koszulkę) w polu karnym ma być nie gwizdany ? Faul to Faul nie ważne w której części boiska. Co do bramki na 3-1 to fakt był spalony i nie wiem czy wcześniej Giroud nie faulował przy przy walce o piłkę ale wreszcie sędziowie się do nas uśmiechnęli :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Nottingham Forest - Arsenal 26.02.2025 - godzina 20:30
? : ?
Arsenal - West Ham 22.02.2025 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22165153
2. Arsenal23138247
3. Nottingham Forest23135544
4. Manchester City23125641
5. Newcastle23125641
6. Chelsea23117540
7. Bournemouth23117540
8. Aston Villa23107637
9. Brighton23810534
10. Fulham2389633
11. Brentford23941031
12. Manchester United23851029
13. Crystal Palace2369827
14. West Ham23761027
15. Tottenham23731324
16. Everton2258923
17. Leicester23451417
18. Wolves23441516
19. Ipswich23371316
20. Southampton2313196
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah1813
E. Haaland171
A. Isak155
C. Palmer146
C. Wood142
B. Mbeumo133
Y. Wissa112
Matheus Cunha104
O. Watkins104
J. Kluivert103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady