Komentarze użytkownika silvano95

Znaleziono 11054 komentarzy użytkownika silvano95.
Pokazuję stronę 1 z 277 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 24.06.2026, 21:26

Podobno Anderson in ten typ z Maroka , w City

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 20:06

@Matelko napisał: "Aston Villa owner Nassef Sawiris is reportedly not entertaining any approaches for Morgan Rogers unless a massive offer comes in.
He’s believed to value the midfielder at well over £100m, especially after seeing big-money figures being discussed in the market — including deals like the potential £120m move for Elliott Anderson and other £100m+ valuations being set elsewhere"

No nie ale zawsze można iść po klasycznego skrzydłowego na lewa stronę , też nie ma co przepłacać

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 19:49

Argentyna może wybrać mundial oni zawsze potrafią grać na mundialach i to nawet w dużo gorszym składzie jak teraz , w 2014 nie wiem jaki. Cudem doszli do finału takim składem

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 22.06.2026, 14:27

Nico paź nie ma szans , jak idziemy po Rogersa

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 21.06.2026, 21:30

Za Rogersem przemawia uniwersalność lecz jest to raczej '10' też lubi operować bardziej z prawej strony a my potrzebujemy klasycznego gościa na lewe skrzydło

Komentowany temat: Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 20.06.2026, 21:13

Tottenham Hotspur open talks with Newcastle United over deal for Sandro Tonali. Man City pursuit ongoing - #MCFC & #THFC talking to 26yo’s reps in bid to agree personal terms. But contacting #NUFC shows Spurs intent to get deal done @TheAthleticFC

Ten Diamonde to fajny grajek , mój faworyt na lewe skrzydło

@mruw napisał: "Mam nadzieje że nie kupimy tego Barcoli bo to jest prawonożny Madueke"
Nie oglądam są dużo tego Barcoli ale jeśli tak to słabo , lecz też za dużego wyboru nie ma do ściągnięcia

Też warto się zastanowić nad paroma graczami no Odegaard , fajnie pressuje ale to tyle , pojedyncze przebłyski a tak masę strat i słaba gra

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 21:54

Jak to sie mowi raz pod wozem raz nad wozem

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 20:49

Loteria chociaż raz w zyciu

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 20:47

Ten bramkarz, nie wiem niech się dzieje

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 20:47

Już nie mam sił z tego stressu

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 20:47

Ten PSG to kozak w karne niestety, szkoda

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:30

No to tylee po meczu , murarka beda nas cisnac i sie skonczy tak jak zawsze, nic nie wyciagnelismy wnioskow z meczów z City czy innymi , o duzej stawce zawsze to samo

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:28

No to tyle , przy takiej grze to oni nas zjedza

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:27

Noi tyle , teraz sie beda murowac

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:26

Tak beda grac do konca

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:01

@Adrian1111 napisał: "Ode to płuca i przedłużenie Artety na boisku, pressing na mistrzowskim poziomie"
Pewnie wejdzie Eze tak kolo 65-70 minuty

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 19:00

@krzykus1990 napisał: "Wydaje mi się , że najtrudniejsze będą pierwsze minuty drugiej połowy i ostatnie ..."
No tak , od 60 min pewnie my troszke zatakujemy

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:54

No nie wiem , z taka gra jak PSG strzeli gola , to tak nas przycisna ze bedzie ostra panika

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:37

Cofamy sie za bardzo , strzela i co potem przy 1:1?

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:36

Slabo gramy , za bardzo sie cofnelismy

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:25

@enrique napisał: "czemu znowu się cofamy ***** Arti przecież to zawsze dla nas się kończy wjebem"
My zawsze tak robimy w waznych meczach i konczy sie tragicznie

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:20

Cofnelismy sie za bardzo

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:18

Ale nerwowo gramy strasznie

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 18:07

JEEESSTY

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 17:58

Ale nerwy

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 17:57

Zeby nie wyszli zestresowani i moze byc dobrze

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 17:55

Zobaczymy czy cos sie zmienilo , w takich meczach szlo nam slabo ,

Komentowany temat: Po historyczny triumf w Lidze Mistrzów: PSG vs Arsenal! 30.05.2026, 16:54

MLS wielka proba

@Matelko napisał: "Nico Wiliams rok temu przedłużył umowę z Bilbao która wygasa w 2035 szok. Kontrakt na 10 lat podpisany i trochę przygasł. Wiele osób (razem ze mną) chciało go w Arsenalu…"
One season wonder

Raz w życiu, myślałem że nigdy tego nie zobaczę

Przynajmniej raz w życiu zobaczyłem Arsenal mistrzem

Kromka ledwie idzie xd

Kromka przywiózł puchar , co za właściciel

@tomaszszef napisał: "Troche glupio to wyglada ... kibicom palace tez sie nie chce tych wypocin sluchać ."
No napewno nie chcą słuchać pożegnania trenera z którym zdobyli pierwsze tytuły od ponad 40 lat

@barto32 napisał: "Nie rozumiem co odwalili w Canal plus. Zrobili magazyn jej wysokość na innym kanale jeszcze nie jest na żywo ale rozmowa z jakimś opóźnieniem że nie znają sytuacji kto spadnie kto do LM. Tam gdzie ma być feta jest bez komentarza. Moim zdaniem totalne dno"
Fet a będzie potem dopiero i będą tam ja pokazywać nie wiem czy całą czy momentami w magazynie

Zubi słabi, tam głowa siedzi

Ale mamy dziś ofensywne Duo Martinelli -jesus

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady