Profil użytkownika tomaszszef

zarejestrowany
30.08.2011
(3437 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Tomasz Fili

miejscowość i województwo
Leyland, -

data urodzenia
27.11.1985

ulubiony klub
-

ulubiony piłkarz
-

zainteresowania
-
dodanych komentarzy:380
ilość komentarzy dziennie:0.11
miejsce w rankingu komentujących:1521
procent wszystkich komentarzy:0.01%
otrzymanych plusów:69
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:19504
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United19124340
2. Manchester City18115238
3. Leicester19122538
4. Liverpool1997334
5. Tottenham1896333
6. Everton17102532
7. West Ham1995532
8. Aston Villa1792629
9. Chelsea1985629
10. Southampton1885529
11. Arsenal1983827
12. Leeds1872923
13. Crystal Palace1965823
14. Wolves1964922
15. Burnley1854919
16. Newcastle19541019
17. Brighton1938817
18. Fulham18261012
19. West Brom19251211
20. Sheffield Utd1912165
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah133
H. Kane1211
Son Heung-Min126
Bruno Fernandes117
J. Vardy115
D. Calvert-Lewin110
P. Bamford102
C. Wilson83
W. Zaha82
M. Rashford75
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.15
Gracz grudnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl