Profil użytkownika tomaszszef

zarejestrowany
30.08.2011
(3579 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Tomasz Fili

miejscowość i województwo
Leyland, -

data urodzenia
27.11.1985

ulubiony klub
-

ulubiony piłkarz
-

zainteresowania
-
dodanych komentarzy:398
ilość komentarzy dziennie:0.11
miejsce w rankingu komentujących:1495
procent wszystkich komentarzy:0.01%
otrzymanych plusów:88
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:19627
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
8.04
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl