Profil użytkownika tomaszszef

zarejestrowany
30.08.2011
(3919 dni temu)


ranga
użytkownik

imię i nazwisko
Tomasz Fili

miejscowość i województwo
Leyland, -

data urodzenia
27.11.1985

ulubiony klub
-

ulubiony piłkarz
-

zainteresowania
-
dodanych komentarzy:429
ilość komentarzy dziennie:0.11
miejsce w rankingu komentujących:1482
procent wszystkich komentarzy:0.01%
otrzymanych plusów:124
dodanych tekstów:0
ilość tekstów dziennie:0
miejsce w rankingu redaktorów:30639
procent wszystkich tekstów:0%
otrzymanych ostrzeżeń:0/5
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl