Komentarze użytkownika varatas
Znaleziono 2656 komentarzy użytkownika varatas.
Pokazuję stronę 67 z 67 (komentarze od 2641 do 2656):
Już nikogo nie kupimy, a tylko straciliśmy. Wydaliśmy 50 mln w tym okienku.... tyle wydało praktycznie WBA i inne tego typu druzyny, a niektóre nawet więcej. Nikt o tym nie mówil, bo przyćmił to Lacazette i to zapchało mordki kibicom na jakiś czas.
Ja to już nie mam siły człowiek czeka cały tydzień na mecz a ten wystawia taki piach....
Ja pier... NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Znowu ten Welbeck Matko kochano!
Ja pier.... co się tu odjeb.... WTF!
Szkoda go. Jakościowy gracz. Jeden z niewielu.
Debuchy i Perez dla mnie jeśliby się odbudowali mogliby zostać, to jedni z moich ulubionych kanonierów. A weźmy pod uwagę to, ze podstaw do sprzedania Pereza praktycznie nie ma, jeszcze rozumiem Debuchy, bo kontuzje itd.
"Teraz Manolas pls :-)" - wyjąłeś mi to z ust :D Dla mnie to najlepszy obrońca dla nas, bo trzeba patrzeć w perspektywie na zastępcę Koscielnego, a sam Mustafi nie zagra.
Wzmocnijmy wreszcie ten środek, bo umówmy się, ale Elneny i conquelin to nie ta półka, której oczekujemy. Dajmy szansę Wilsherowi niech pokaże do stycznia co potrafi, jeśli nic z niego nie będzie to pożegnać. Ramsey nie jest tym typem zawodnika jakiego potrzebujemy, a przynajmniej nie w tej formie. Jakiś hitowy transfer w środku typu Isco, Pastore, Saul, Hamsik, Nianngollan, Keita, jest tych nazwisk trochę, a także młodzi do wyjęcia Dendoncker, Ziyech, Talisca , Fekir. Dopiero wtedy możemy myśleć o pierwszych trzech miejscach, bo w każdym meczu z topem światowym nie istniejemy w środku kompletnie. Miażdżył nas Bayern, Barca, a nawet PSG i to zawsze w środku.
Co do Pereza.... jeden z moich ulubionych kanonierów. Grał tak jak od niego wszyscy oczekiwali, czyli z pełnym zaangażowaniem i dobrą efektywnością, o czym świadczą liczby. Nie przypadł do gustu i teraz odstawka. Jak dla mnie największy błąd ostatnich lat to odsunięcie go od składu.
Dokładnie tak. Myśle, że nawet w obecnej sytuacji Wilshere jest lepszy niż Elneny i Conquelin. A co naszego środka pola to nie powala od kilku sezonów. Ramsey cieniem samego siebie, a Xhaka sam wszstkiego nie załatwi, tym bardziej, że Cazorla nie wiadomo kiedy wróci oraz czy wróci znowu w tej samej dyspozycji.
Jak widzę te komentarze, która podają Welbeck i Walcott w głównym składzie, to az mi się słabo robi....
Welbeck i Walcott to gwarancja 0 bramek, obaj są maksymalnie nieskuteczni i nieproduktywni.
Welbeck w meczu z Leicester zagrał jedno wielkie 0 jak i przez ostatni sezon, Walcott dotknął kilka razy piłkę w akcjach z przodu.
Pozbądźmy się ich najszybciej. Wstawmy tam jakościowego gracza jakim jest Lucas Perez ewentualnie kogoś dokupmy, ale błagam nie stawiajmy na tę dwójkę. Ich poziom plasuje się na klub taki jak Everton albo coś nieco niżej, ale nigdy ścisły top.
Po pierwszej połowie kilka ocen graczy:
Holding - nerwowo, niedokładnie, słaby mecz w jego wykonaniu.
Kolasinac - to będzie top defensorów w PL, czyści, dogrywa, asystuje.
Xhaka - kilka błędów, ale bardzo inteligentnie rozgrywa i jest nie do zastapienia w tej roli, to nasz nowy Arteta.
Lacazette - aż brak słów, żeby to opisać :D
Welbeck - Dla mnie zawsze był yo zawodnik na miarę Evertonu maksymalnie, niestety nie wierzę w jego talent, a z sezonu na sezon pokazuje, że nie wchodzi poziom wyżej (Walcott v2).
Ozil - Niestety nowy sezon - stara forma, zobaczymy co będzie pokazywał z Sanchezem w składzie, ale jak na razie to nostalgicznie i ospale.
Elneny - Chłopak sie naprawdę stara i walczy, ale wydaje mi się, że jego poziom to kluby takie jak WHU, czy Stoke City. Nie błyszczy ani jako przecinak, ani jako rozgrywający, a tym bardziej z przodu, jeśli szybko nie wróci Cazorla i nie uzupełnimy partnera dla Xhaki to sezon będzie fatalny, jak poprzedni.
Ox - szarpie, ale wybitny to występ dla niego nie jest, bardzo jałowo, lepiej spisywał się na prawej stronie.
To moje spostrzeżenia, którymi chciałem się podzielić :D
Co by nie mówić o tej plotce to Ozil tam pasuje.
Ja jestem nim zachwycony. Nie popełnia błędów w obronie, co prawda rzadko gra do przodu, ale jeśli już to robi to dosyć efektownie i z głową.
Za darmo - to jest marzenie nie transfer.
Dowódca obrony po Koscielnym. Jeden z najlepszych transferów ever!
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 8 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tylko wywrócenie klubu do góry nogami nam pomoże, inaczej ja już w tę sprawę nie wierzę. Bez tego nic znaczacego nie wygramy, jeśli wgl coś.