Inter zainteresowany Mesutem Özilem

Inter zainteresowany Mesutem Özilem 28.01.2019, 13:04, Damian Fraszczyk 35 komentarzy

Daily Express donosi, że Inter Mediolan jest zainteresowany wypożyczeniem Mesuta Özila. Nerazzurri chcą jednak, aby połowę pensji pomocnika opłacali Kanonierzy.

Arsenal zamierza rozstać się z byłym reprezentantem Niemiec. Zawodnik został zaoferowany włoskim klubom i jego sprowadzenie rozważa Inter.

Według brytyjskiego dziennika, klub z San Siro chciałby wypożyczyć Özila. Ten ma jednak bardzo wysoki kontrakt i zarabia w północnej części stolicy Anglii około 350 tysięcy funtów tygodniowo. Działacze Interu chcieliby, aby połowę jego pensji nadal opłacał Arsenal.

Niemiec nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w składzie po zmianie menedżera na The Emirates. Unai Emery stracił już wiarę w zawodnika i chciałby się z nim rozstać.

Özil w obecnym sezonie wystąpił w 17 meczach Arsenalu we wszystkich rozgrywkach. 30-latek strzelił w nich cztery gole i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt z Arsenalem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Inter MediolanMesut ÖzilTransfery autor: Damian Fraszczyk źrodło: Daily Express
zly_kanonier komentarzy: 511130.01.2019, 17:22

@ArsenalChampion: Mnie też to nie dziwi. Napisałem tylko jak ja to widzę :)

irek051 komentarzy: 5128.01.2019, 20:15

Chyba chodzi o Intel a nie Inter ;)

metjuAFC komentarzy: 5697 newsów: 128.01.2019, 20:07

Pożegnałbym kosztem Perisica i Suareza czy Malcoma. Może i był magikiem ale teraz strasznie przygasł i nie obchodzi mnie jego kontak z Emerym. On jest chimeryczny i to strasznie. Długo go broniłem ale zawodnik który nie walczy w defensywie i co chwilę opuszcza mecze nie jest dla mnie tak wartościowy jak dobry skrzydłowy który wraca za rywalem.

Marioht komentarzy: 611428.01.2019, 18:35

Nie cierpię Ozila, wiecie o tym dobrze. Niemniej jednak połowę pensji to chyba zbyt wiele?

KingAugust komentarzy: 88828.01.2019, 18:32

No to cyk - wymiana zawodników i wszyscy będą zadowoleni

N4roj komentarzy: 3128.01.2019, 18:10

Wymiana za Chorwata i jestem zadowolony :). Chociaż budżet by się trochę zwolnił :p

simson16 komentarzy: 461428.01.2019, 17:23

Jak to mówią krzyż na drogę :) oby transfer definitywny lub zamiana za Perisica chociaz...

Chakaa komentarzy: 191228.01.2019, 17:21

@varatas: mecz za meczem, co ty gadasz. Jaki mecz za meczem ? ile on zagrał meczów za meczem ? 1, 2 ? haha

domino178 komentarzy: 242328.01.2019, 17:10

@Ervalon: Mezil w ofensywie też nic ostatnio nie daje. Być może to przez Emerego i jego taktykę, lub po prostu jest bez formy. Na moje oko to gość może mieć depresję. Takie przynajmniej sprawia wrażenie. Umiejętności to on ma, tylko formy brak co widać dobitnie po statystykach.

Ervalon komentarzy: 6228.01.2019, 16:47

nazywacie go leniem bo nie wraca za piłką po stracie w meczu ? Sami jesteście hipokrytami oceniając go w taki sposób. Po pierwsze każdy dobrze wie jakim typem jest zawodnika i ile jest w stanie dać zespołowi jeżeli się z niego odpowiednio korzysta ( udowodnił to z murinho w realu ) po drugie skąd wiecie że nie haruje jak wół na treningach a nie gra tylko przez widzi mi sie emerego

majormati komentarzy: 191428.01.2019, 16:24

Brawo zarzad, brawo Wenger. Wywindowac tygodniowke dla lenia a potem zastanawiac sie co zrobic ze zgnilym jajem. Bronilem Mesuta przez dlugi czas ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy, w tym mnomencie gosc nie ma jaj zeby grac u zadnego szanujacego sie trenera.

tomek105 komentarzy: 64728.01.2019, 16:22

Pamiętam jak podpisanie kontraktu przez Ozila w lato, określano nawet jako bardzo dobry transfer... XD

Mariusz28 komentarzy: 495128.01.2019, 15:11

Super jest ten Inter. Najpierw w sprawie Perisica mówią "Zawodnicy są pracownikami klubu, więc jeżeli chcą odejść, muszą znaleźć kogoś, kto pokryje ich zarobki. " A teraz plotka o tym, że mamy pokrywać połowę pensji Ozila. Wywalone na nich, będziemy się zabijać o jakiegoś emeryta

silvano95 komentarzy: 980028.01.2019, 14:53

Daily Express dalej nie czytam

enrique komentarzy: 1908728.01.2019, 14:48

Sandro Tonali

meczyki.pl/newsy/trwa-walka-o-18-latka-z-wloch-liverpool-gotowy-zaplacic-35-milionow-euro/103342-n

Ten gość wygląda jak skrzyżowanie Kylo Rena z Bellerinem xD

batofator komentarzy: 237628.01.2019, 14:39

Inter niech wypożyczy Ozila i płaci Perisicowi, a Arsenal niech wypożyczy Perisicia i płaci Ozilowi. Finansowo bez zmian, a sportowo oba kluby mogą zyskać.

gunner1990 komentarzy: 370928.01.2019, 14:39

just arsenal :D

fabregas1987 komentarzy: 2577228.01.2019, 14:38

Myślę, że połowa pensji Ozila i pensja Perisica to i tak będzie mniej niż 350 tys.

mrc28 komentarzy: 3128.01.2019, 14:27

W sumie i tak nie ma z niego pożytku, więc lepiej płacić mu połowę niż całość.

tyson880 komentarzy: 1049628.01.2019, 14:23

I teraz mamy efekty zarządzania tym klubem. Nie mam pojęcia, co oni mieli w głowach dając Ozilowi taką podwyżkę.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1188028.01.2019, 14:11

To jest wręcz poniżające, Arsenal stał się chyba pośmiewiskiem patrząc na to jak jest traktowany przez inne kluby.

ArsenalChampion komentarzy: 802728.01.2019, 14:08

@zly_kanonier: Inter nie jest w stanie 100 %pokryć pensji ozila bo tam nikt nawet nie zarabia połowy tego co Ozil , no może tylko Icardi , wiec nie dziwi mnie to

markiz0 komentarzy: 73828.01.2019, 14:06

Wolę mieć ekipę solidnych i pracowitych wyrobników, którzy na pięć spotkań dwa wygrają i trzy przegrają niż Ozila, który błyśnie raz na trzy spotkania i efekt będzie taki sam. Na wyrobnikach przynajmniej można postarać się budować jakąś stabilizację, a na Ozila po prostu nie można liczyć. W Realu wyglądał lepiej niż u nas, ale oglądałem kilka meczów Barcy i Realu ze słabiakami i tam przez 80 minut gra toczy się na połowie przeciwnika. To jest zupełnie inna piłka, regulują sobie tempo gry jak im pasuje żeby się nie przemęczyć, a rywal czeka osrany, czasem wyprowadzi 3 kontry w meczu.

zly_kanonier komentarzy: 511128.01.2019, 13:54

@Diam51: Hipokryzja? Oni się przecież z nas nabijają.
Jeśli zainteresowanie Ozilem ze strony Interu jest prawdą to taka oferta została wypuszczona tylko po to by nasi rządzący zeszli na ziemię.

Arsenal by chciał Perisicia nie płacąc mu pensji, a Inter przynajmniej proponuje pokrycie połowy kosztów utrzymania Ozila.

varatas komentarzy: 256528.01.2019, 13:49

@D14: Kibice Arsenalu ciągle popadają w syndrom bitej żony "ale on taki nie jest, on na pewno jest dobry" , a tu mecz za meczem Ozila na boisku nie widać, chociaz wystarczy jeden mecz w LE albo z jakimś Cardiff, żeby wszyscy wrócił do łask. A w mecz z Top jak zwykle człowiek widmo.

Mikitarian (zawieszony) komentarzy: 35328.01.2019, 13:48

Nie dla leni w Arsenalu! Tylko pracowici zawodnicy jak Iwobi czy Torreira. Ozila trzeba szybko oddać, bo tylko psuje atmosfere.

D14 komentarzy: 436428.01.2019, 13:43

@f4bregas:
Nie dość, że gość ma bardzo słabe wyniki to jeszcze nie chce postawić na gościa, który jest najlepszą 10 na świece bo nikt takich liczb nie kręci jak Ozil. Wiem, że ostatnio tego nie pokazuje, ale kiedy ma to zrobić jak nie gra? Nawet jak już magik z PSG zdecyduje się go wziąć na mecz to i tak na 20 minut w akcie desperacji pt "Ozil zrób coś". Jestem przekonany, ze 2-3 mecze w podstawie i Ozil wróciłby na swój poziom.

enrique komentarzy: 1908728.01.2019, 13:42

Będziemy się z nim bujali do końca umowy, bo tylko kilka klubów w Europie byłoby w stanie pokryć jego chorą tygodniówkę, a żaden z tych klubów nie byłby nim zainteresowany.

kuzguwu komentarzy: 538428.01.2019, 13:41

Wypożyczyć, ale jeśli przyszły pracodawca pokryje całą pensję. Łatwo nie będzie.

kubex komentarzy: 574628.01.2019, 13:35

Mesut przekibluje u nas do końca kontraktu...

KiAK komentarzy: 47028.01.2019, 13:25

@Diam51: Jak wiedzą z kim negocjują to czemu mieli by nie spróbować :P

Rhazzel komentarzy: 16128.01.2019, 13:22

@f4bregas: Miał wystarczająco dużo czasu na grę pod Wengera skrzydłami. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło, bo facet ma ogromnie umiejętności.

youngd komentarzy: 73728.01.2019, 13:19

Połowę pensji płacić za to że będzie grał gdzie indziej? To już lepiej go zostawić i kiedyś się przyda. Zwłaszcza jak znajdzie formę. Mam nadzieje że zarząd na to nie pójdzie.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18428.01.2019, 13:14

Hahaha, Arsenalowi to chcą Perisicia oddać tylko na stałe, wypożyczenie bez przymusowego wykupu ich nie interesuje. A sami chcą wypożyczyć Ozila i jeszcze płacić tylko połowę jego pensji.XDDD Hipokryzja na najwyższym poziomie.

f4bregas komentarzy: 103728.01.2019, 13:11

Ale mnie wkurza Emery .... Mesut powinien dostawać więcej szans na grę, nie mówię odrazu że ma grać w każdym meczu, ale nie podoba mi się to.

Arsenal - Chelsea 23.04.2024 - godzina 21:00