Komentarze użytkownika zonadlapersiego
Znaleziono 527 komentarzy użytkownika zonadlapersiego.
Pokazuję stronę 1 z 14 (komentarze od 1 do 40):
***** miałem łamańca na everton zagranego i **** olivier pozbawil mnie 20k. ten **** nie powinien nigdy sedziowac meczów city. ktory to juz raz wali w ****a byle ich przepchnac
okradl mnie z 20k **** zaejbany
**** oliver ratuje city
gdzie żółta frajerze?
kpina
kpina
żenada
ten karny to komedia. pilka leciala do nikogo, kompletny przypadek, patologia pilkarska, ale ten sprt jest ustawiony nie od dzis. gdzie czerwona w takim razie za faul przy karnym dla atletico?
w tym całym entuzjazmie to powinna byc tez conajmniej zolta kartka, bo przyjmowal na sam na sam
Gejkeres jest nieśmiesznym żartem i jest głównym hamulcowym i powodem niepowodzeń
Ten sezon był do zamknięcia w lutym. Niestety Arteta jest idiotą i nie ma jaj. W tym sezonie wszystkie transfery na minus. Dokupic napadziora na zime bo dwa razy przestrzelil z havertzem i gejkeresem. Lewy by nam to zamknął na zimę. Walić to. Nie pozdrawiam
havertza powinno sie wy*******ic i odebrac wyplaty
najgorszy napad w dziejach
Ich zawodnicy robia to nasze napadziory traca piłke sam na sam ha tfu arteta
nawet jeśli jakimś cudem wygramy majstra ta k Havertz i Gejkeres nie zaslugują na to
@Fabri4:
Fartowne 0:0 lub 1:1 po strzale z rożnego.
Everton powinien mieć karnego po faulach Van Dijka, a ten strzela na koniec. Dzisiaj szybka pipka od City i przestaję oglądać ten cyrk
Jeżeli Raya nie był kontuzjowany, to Arteta ponosi całkowitą winę za dzisiejszą porażkę i grę. NIe pierwszy raz wykazuje się kompletnym brakiem czucia gry.
Siema wszystkim.
Oglądam właśnie Necastle - Everton.
Jest 1:2, minut trzydzieśćipięć.
Bramkarz Newcastle puszcza nie tyle "szmaty"... co możesz mieć uzasadnione podejrzenia, że mógł sprzedać mecz :)
I teraz pytanie.
Jak zachowałbyś się jako trener?
Zmieniasz bramkarza w przerwie, czy udajesz, że nic się nie stało?
Choć doskonale wiesz, żę gdyby to był zawodnik z pola, nie czekałbyś nawet do przerwy?
@Arsenal2004: Niestety, wały w piłce nożnej maja się dobrze. Ewidetne zagranie ręką skutkujące zamieszaniem w polu karnym, po którym padła bramka.
To był, ewidetny faul. Słaby mecz, na domiar złego jeszcze gorzej sędziowany i komentowany.
@tyson880: Powinien mieć zaliczona bramkę. Przecież piłka leciała w światło bramki, a bramkarz nie obronił.
@mistrzu973: nie nabił
@Olczyck:
Piłka leciała w światło bramki, a bramkarz jej po prostu nie obronił. Rykoszet od obrońcy też zmienia tor lotu piłki, a bramkarz idzie w drugi róg. Jeśli jednak strzał jest w światło uznajemy po rykoszecie gol strzelającego, jeśli po strzale piłka leci poza światło a rykoszet zmienia tor i wpada piłka do bramki, to wtedy mamy samobója. Tutaj mamy strzał w światło bramki i złą interwencji. To, że za nim starli zawodnicy niczego nie zmienia.
Czy ktoś logicznie może wytłumaczyć dlaczego, bramka na 2-0 to samobój, a nie gol Madueke? Przecież, gdyby nikt nie interweniował to piłka wpadłaby bezpośrednio do bramki, czyli spełnia to wszystkie definicje strzału. Bramka samobójcza od zawsze była tylko wtedy, gdy piłka leci poza światło bramki i obrońca bądź bramkarz zmienia tor lotu i ta wpada do bramki. W każdej innej sytuacji traktowane jest to jako samobój. Przecież to tak jakby po strzale z rzutu wolnego piłka po rękach bramkarza albo obcierce wpadła do bramki, a uznaliby samobója.
Od początku października chodzę po pracy i ględzę, że w tym roku w końcu Arsenalik dowiezie majstra. Liverpool gra piach, a City i Halaanda opuści szczęście. Póki co Arsenal dalej pechowi, a City dalej z fartem. Lewandowskiego chciałem w Arsenalu już jak grał w Borussi. Chciałem go jak grał w Bayernie. I w końcu chcę go teraz na zimę. Szczerze nie wiem dlaczego nikt w Arsenalu się nie postarał o jego wypożyczenie z opcją kupna. Lewy zimą byłby gwarantem mistrza i idealnym wjazdem w przyszły sezon. W Barsie nie ma już czego szukać, a głodny sukcesu i utarcia nosa chociażby Halandowi wciąż jest.
mafia od 3 sezonów. W tym będą musieli stanąć na głowie i już stają
Szkoda, że skład okrojony na Liverpool bo byśmy ich z palcem zajechali. Jeśli nie będzie katastrofy idziemy na pewnego mistrza w tym sezonie. W ostatnich 3 latach to nasza ekipa jest najmocniejsza. Pech sprawił, ze mało w gablocie, ale to nie może trwać wiecznie. Głód i jakość sprawi, że to będzie ten sezon. Jedno mocne trofeum na bank. Obstawiam, że mogą być piękne dwa. Komentarz do zapamiętania i przypomnienia w czerwcu. Pozdro :)
Ale to jest drukarnia. Sędzia w tym meczu jak pokazał jak na tacy, że karne można dać i nie dać za cokolwiek.
Ależ ściągnął Gabrielowi. AJAJAJ
Kto płaci takim cymbałom jak te pionki z Viaplay? Zawód eksperta piłkarskiego jest najmniej wymagającym intelektualnie zajęciem na świecie, a i tak te głąby z meczu na mecz przebijają pustymi łbami kolejny sufit.
I pięknie. Ten mecz dał mi już 3 tysiaki :) Plus 8,5 bramki jest miodzio :)
@Furgunn
Ale po co od razu to wyolbrzymienie? Może nie dostać nawet 1. Interesuje mnie sam fakt kompletnie nieodpowiedzialnego zachowania. Przecież gdyby korkiem przejechał po głowie rywalowi, to nikt by nawet nie miał wątpliwości i obrzucał Fodena wszsytkim co ma pod ręką, jaki to nieodpowiedzialny cymbał, że w szatni powinien przemyśleć swoje idiotyczne zachowanie. Tutaj głupota jest ta sama, ale odbiorca inny.
Przecież już mieliśmy w historii kartki, gdzie dwóch piłkarzy jednego zespołu za wyzwiska i bójki między sobą dostawało czerwone kartki.
Tu poziom głupoty był ten sam, tylko wektor inny.
Ps. Dla mnie czerwona bezdyskusyjna :P
Mam poważne pytanie. Czy uważacie, że za to zagranie< Foden powinien otrzymać czerwoną kartkę? Z pozoru absurdalnie, ale teraz rozdaje się kartki za zbyt agresywne wejście nawet, gdy nie dotkniesz przeciwnika. Tu Foden ewidetnie zagrał kompletnie nieodpowiedzialnie i mógł przy lepszych wiatrach, zakończyć karierę innemu piłkarzowi. Co myślicie?
@Arsenal2004
Ja nie mówię, że był świetny. Był na tym samym poziomie, a może trochę lepszym, choć kibice nie wybaczali mu błędów mimo że miał za sobą słabszych grajków. Mimo tego w tamtym czasie byliśmy nim rozczarowani i potrzebowaliśmy napadziora na gwałt.
Havertz jest dobry na zmianę jak Kiwior, ale uparte trzymanie się go w pierwszym składzie zblokowało nam Trossarda w świetnej formie.
Inaczej. To , że dziś zagrał dobry mecz nie zmienia faktu, że bez niego w składzie pewnie ogralibyśmy Bayern.
I też kontrowersyjna myśł. Saka powinien zejść w połowie z Bayernem
@Arsenal2004
aha.
Pod emocje też wam nie będę pisał.
Bo jak nasi przegrywają to macie wszystkich do zwolnienia.
Jasne dzisiaj był super.
Co z tego jak większość meczy gdzie powinien być wartością dodaną nam po prostu mecz przegrał.
Nunez w Liverpoolu też ma mecze wybitne, ale większość im meczu jednak spuścił.
Potrzebujemy mocnego napastnika na już.
Mamy Haveetza, który w moim mniemaniu jest o wiele słąbszy od Giroud.
Podjaraliście się dzisiaj jego wystepem i co?
Nawet niech będzie Giroiud, ale Lewy na następne dwa sezony byłby lepszy od tej dwójki z pocałowniame w rękę, pomimo swojego wieku.
Jesusowi wyszłyby trzy mecze i móiwłbyś o napadziorze godnym walki o LM?
Ja nic do nich nie mam, ale Nunez czy Havertz nie zapewnią nam trofeów
@Armata500
Piłki to ty za dużo nie kumasz. Jasne bicie piany po wygranej dla was jest super. Przegraliby dzisiaj to pierwszy widły byś ostrzył. Na głupków nie patrzę, ale,... Sezon coby się nie stało, udany. Najlepsze ostatnie transfery to Rice, Trossard, Kiwior. Havertz to nie do końca porażka, ale transfer na wprowadzanie rezerwowe jak Kiwior. Trzymanie Havertza jak i Rayi na siłę to wielki błąd, mając Ramsdela i Trossarda w gazie. Tu może nam braknąć tych kilku punktów.
Havertz nijak sie nie broni. W porownaniu z Giroud jest o wiele slabszy, a wtedy w panice szukaliśmy napastnika. Change my mind
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Marcel90: ssij pałe