Komentarze użytkownika zwierz
Znaleziono 2429 komentarzy użytkownika zwierz.
Pokazuję stronę 58 z 61 (komentarze od 2281 do 2320):
@_Titi_
Utrzymał, Metalist właśnie jednego strzela ;p
Szacun, że Ruch tyle wytrzymał. Byłem pewien, że Metalist ich zmiecie już w pierwszym meczu.
@mar12301
Przecież nie komentuje. Tam z nim dziennikarz z redakcji C+ siedzi i on jest głównym.
@mar12301
Nie jest.
Ale ten Pol cały czas po nas jedzie w studiu C+.
Skoro większość tutaj tak hejtuje Giroud, to strach pomyśleć, co by zrobili z Welbeckiem. Szrot z United? Sorry, ale nie tędy droga.
Przecież we wszystkich tych newsach nie ma ŻADNYCH konkretów. To są tylko domysły i fantazje dziennikarzy. Zero wypowiedzi samych zainteresowanych, czy też powołowania się na jakiekolwiek źródła. Dziennikarze po prostu włączają laptopa i piszą to, co im się akurat pojawi w łepetynie. Szkoda czasu na takie pierdoły.
@Jasiek5821
To akurat naprawdę marne argumenty. Zupełnie normalne teksty komentatorskie, więc nie wyciągałbym z tego głębszych wniosków.
Ogólnie w TVP strasznie faworyzuje futbol hiszpański, ale zamiłowanie do Barcelony wylewa im się już uszami. Wystarczy pooglądać ich serwis sportowy - materiały praktycznie z każdego meczu Barcy, łącznie ze sparingami z trzecioligowcami. Dla porównania, o zdobyciu przez nas Tarczy Wspólnoty nie zająknęli się nawet słowem (a w końcu w Arsenalu broni Polak). W dwóch edycjach Super Meczu, którego patronem jest TVP, zagrały dwie drużyny hiszpańskie, a na pierwszy ogień oczywiście Barca. Przypadek?
Nie wspomnę już o komicznej analizie kontuzji Messiego i "pochylaniem się nad dramatem Argentyńczyka" kiedy ten wypadł z gry na kilka dni.
Na szczęście odkąd mam NC+ nie muszę sobie zaprzątać głowy śmiechową, zakochaną w Barcelonie i La Lidze redakcją TVP.
O nie, na drugim zdjęciu Mesut się nie uśmiecha. Na pewno jest nieszczęśliwy w Arsenalu ;(;(;(
Nie wiem jak można wydawać ciężki hajs na koszulkę kogoś takiego jak RvP. Ok, piłkarz świetny, ale osobiście nie chciałbym koszulki takiego buca.
Słyszysz, Persie?
I znowu potwierdza się - Arteta w składzie = zero gry. Zawsze tak jest.
Owen komentuje w BT Sports. Ta stacja naprawdę ma jakiś problem z Arsenalem.
Człowiek rok czeka na bramkę Sanogo, a kiedy ten wreszcie trafia, to stream zdycha.
@pestjusz
Na Arsenal Player będzie tylko audio.
Chambersowi teraz co 5 sekund przybywa 100 obserwujących na Twitterze ;p
A Aneke właśnie strzelił bramkę Zawiszy.
Eisfeld na stałe w Fulham.
Chyba bym się zesikał ze szczęścia, gdyby Khedira przyszedł. Mundial najlepiej pokazuje, że sprowadzanie reprezentantów Niemiec może nam tylko wyjść na dobre.
Wenger oduczy go nurkowania. Santi też na samym początku gry u nas naciągnął arbitra na karnego i to była ostatnia symulka w jego karierze.
FIFA dała czadu - płaczą w Urugwaju, Liverpoolu i Barcelonie. Niezłe combo.
Szkoda, że nie podciągnęli kary pod pół roku.
Pismaki pewnie już szykują tytuły na następny sezon: "Polska Premier League", "Polskie Trio z Premier League".
O, fajnie że zostaje w Premier League. Powodzenia!
@Gunner18AFC
Akurat Giggs to prawdziwa legenda Premier League, więc taki news interesuje nawet kibiców innych drużyn.
Szkoda tylko, że inne fanowskie serwisy nie pokazały się z tej strony i żaden nawet słowem się nie zająknął o naszej wygranej w FA Cup. A z tego co się orientuję, to raczej wszyscy w tych rozgrywkach brali udział ;p
Mogliby dać wreszcie kogoś z większą parą w głosie do komentowania meczów dla Playera. Zero emocji.
13:05, polski Fokus TV - dokument o Henrym.
Gdyby ktoś chciał, żeby czas szybciej zleciał.
Skoro Wenger olewa złote rękawice, to mógł dać zagrać Fabianowi tydzień temu, żeby ten pożegnał się z The Emirates.
Pożegnam go bez większego żalu. Dobry piłkarz, ale raczej marny Kanonier. Zawsze jak strzelamy gola, to Sagna wygląda tak, jakby go to totalnie nie obchodziło.
Bardzo lubię Rosłonia, ale dzisiaj pieprzy takie głupoty, że aż żal słuchać.
Wenger: "Nowy ząb Artety jak transfer."
@punkus1994;
Tak z głowy:
"Miał być wielki mecz, który będziemy wspominać latami. Na pewno będą go wspominać kibice Realu.
Po strzale w słupek Neymara u nas w studiu, podobnie pewnie jak w wielu polskich domach, słychać było jęk rozpaczy... albo krzyk radości".
Iwański już pierwszymi słowami po meczu potwierdził, że cała redakcja TVP Sport to fanboy'e Barcelony.
W tym momencie jedynym prawdziwym napastnikiem w naszej ekipie jest Lord.
Mówię śmiertelnie poważnie.
City ma w tym sezonie karnecik u liniowych.
@SzalonyIwan
Ja widzę jeden problem. Nazywa się Arsene Wenger. Naprawdę sądzisz, że on ściągnie latem trzech napastników?
Brawo Bayern!
"Brawo Manchester"?
Niektórzy powinni się puknąć w głowę. Jak United fuksem wygra LM jak niedawno Chelsea i tak jak Tottenham nie wejdziemy z 4. miejsca, to inaczej będziecie śpiewać.
Trzeba się go pozbyć już w najbliższym okienku. Najsłabsze ogniwo podstawowego składu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wejście do drużyny miał bardzo blade, ale tylko kwestią czasu jest, kiedy zacznie pokazywać w pełni swój niezaprzeczalny potencjał. W ubiegłą środę dostaliśmy już fajną próbkę.