Arsenal ponownie po Malcoma?

Arsenal ponownie po Malcoma? 09.07.2019, 10:17, Przemysław Lech 44 komentarzy

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o tym, iż The Gunners starają się o nowego skrzydłowego. Najczęściej wymienianym kandydatem na tę pozycję jest Wilfriend Zaha, lecz zaporowa cena postawiona przez Crystal Palace w wysokości 80 milionów funtów może nakłonić włodarzy Arsenalu do obrania nowego celu.

Hiszpańskie media donoszą, że Arsenal rozpoczął rozmowy z Barceloną na temat rocznego wypożyczenia Malcoma na The Emirates z opcją wykupu zawodnika.

Po tym, jak The Gunners nie zdołali zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, budżet transferowy zespołu Unaia Emery'ego został mocno ograniczony, a roczne wypożyczenie skrzydłowego Barcelony z możliwością wykupu, wydaje się interesującym rozwiązaniem dla włodarzy Arsenalu.

Malcom rok temu dołączył do Barcelony z Bordeaux za kwotę 37 milionów funtów. 22-latek nie jest pierwszym wyborem trenera Ernesto Valverde i z pewnością byłby skłonny do zmiany otoczenia. W rozgrywkach La Liga zdołał wystąpić w 15 spotkaniach, zaliczając jedno trafienie.

W ostatnim czasie mówiło się również o tym, że zainteresowane usługami Brazylijczyka jest PSG.

BarcelonaMalcomTransfery autor: Przemysław Lech źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
NineBiteWolf komentarzy: 10061 newsów: 4710.07.2019, 04:33

Przy ograniczonym budżecie zdecydowanie powinniśmy szukać wypożyczeń z opcją wykupu, fajnie byłoby zgłosić się też po Ceballosa. Mam nadzieję, że w przypadku Malcoma Raul będzie mógł liczyć na jakąś zniżkę po znajomości. ;]

zly_kanonier komentarzy: 490710.07.2019, 00:10

Malcolm z wypożyczenia, to jest bardzo dobra opcja. Jak wypali to go niedrogo kupimy za rok.

@chrom: Tylko kilka? Chyba raczej większość xD Ja bym policzył na palcach jednej ręki mecze, które się dało oglądać xD

chrom komentarzy: 17209.07.2019, 15:27

Moj jedyny wymog co do Arsenalu, to żęby oczy nie krwawiły podczas ogladania. w tym sezonie było kilka takich meczów, najbardziej w pamiec zapadł ten z Evertonem na wyjeździe, 3 ofensywnych zawodników na 10 w polu..

chrom komentarzy: 17209.07.2019, 15:26

@forever4: Mnie nic nie martwi, różne cuda już się działy w piłce nożnej może w następnym sezonie zobaczymy bezbłędnego mustafiego ?:D Czekamy Czekamy przyszłość pokaże, może teraz ktos ich lepiej poukłada w obornie może każdy wejdzie szczebel wyżej z kadry, a Iwobi będzie szalał na skrzydle i strzelał bramy aż siatkę będzie rwało :D

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 15:06

@chrom: Martwi mnie brak informacji o potencjalnym obrońcy. Przecież to obrona przyprawiała nas o ból głowy w zeszłym sezonie... W mojej opinii to my na już potrzebujemy min. 5 piłkarzy... ŚO, PO, ŚP, LP-PP i ewentualnie LO. Kadra jest tak wąska, że aż strach pomyśleć co będzie jak kilku złapie kontuzje... Nadchodzący sezon będzie dla nas cięższy niż poprzedni.

chrom komentarzy: 17209.07.2019, 14:56

@Forever, Tak, Malcolm wydaje się pewniejszą inwestycją jeśli chodzi o przyszłość. Zaha 3 lata i 30lat więc na pewno nie odzyskamy tego co włożymy. Ale znając życie to nie przyjdzie żaden z nich ^^ Pomijając już fakt skrzydłowego to Ja osobiscie licze na Holdinga z każdym meczem chłopak robił progres aż przyszła ta nieszczęsna kontuzja :)

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 14:41

@Sobieski14: I prześledź sobie jego statystyki. W zeszłym sezonie oglądałem większość spotkań CP z drużynami z topu w PL i poza spotkaniami z nami ten piłkarz praktycznie nie istniał. Z topu tylko nam potrafił strzelić. Nie ma crossowego podania ze skrzydła, brak mu dyscypliny taktycznej, nie udziela się w obronie, w grze w powietrzu praktycznie nie istnieje....

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 14:30

@Sobieski14: Gdzie ja powiedziałem, że Malcom to top? Nas nie stać na piłkarzy z topu, a nawet jakby było nas stać to Ci i tak by nie chcieli do nas. A jeżeli uważasz, że Zaha jest wart 70 mln to nie ma sensu z Tobą dyskutwać...

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 14:25

@chrom: Jedno jest pewne. Nie sprowadzając nikogo na skrzydło zrobimy największy błąd... Malcoma cenię wyżej niż Zahe, kilku "rezerwowych" z Barcy już zrobiło u nas karierę ;) Jak wypali to jego cena wzrośnie dwukrotnie, a taki Zaha będzie już tylko niestety tracił na wartości... To też trzeba wziąć pod uwagę. Jak Neymar wróci na Barcy to będą mieć ciśnienie żeby się go pozbyć. Griezmann, Neymar, De Jong w jednym okienku? FFP zacznie pukać im do drzwi :)

Sobieski14 komentarzy: 430709.07.2019, 14:21

@Forever4: hahaha Zaha przereklamowany a Malcom top xd

Ty masz chlopie pojęcie, drugi kwiatinho się znalazł

SoulStorm komentarzy: 569909.07.2019, 14:20

@ZielonyLisc: Nie.Ogólnie zwracam uwagę.

chrom komentarzy: 17209.07.2019, 14:09

@Forever4 zgadzam się z tobą, ale CP nie ma w swoim składzie wielu takich zawodników więc na pewno oczy wszystkich obrońców były skupione na nim - lekko nie miał :). Zgadzam się również z tym że nie jest wart więcej niż 45mln. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem Zahy - nikogo nie jestem zwolennikiem, zostawiam to mądrzejszym a ja jako kibic mogę weryfikować wszystko poprzez boisko.
Chciałem tylko wyrazić opinie że jest w mojej ocenie pewniejszy niż Malcom.

PanMisiek komentarzy: 9709.07.2019, 14:05

Błagam, za 80 mln funtów to można poza Anglią kupić kogoś kilka razy lepszego od Zahy.

Catalonczyk komentarzy: 243209.07.2019, 14:04

Pojdzie do Evertonu, zacznie kosic i zacznie sie placz ze Arsenal znowu dal dupy nie kupujac go pomimo zainteresowania xD

GROMALL komentarzy: 470109.07.2019, 14:02

Pamiętam jak grał w Bordeaux,to tutaj były nad nim takie spływy,jakby był jakimś Maradoną.

Teraz już nie jest XD

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 13:40

@chrom: Byłem wielkim zwolennikiem Zahy, ale jak oglądałem kilka spotkań CP w tym sezonie to doszedłem do wniosku, że to trochę przereklamowany piłkarz. Gra "fajerwerki", z których to rzadko coś wynika pozytywnego dla drużyny. Wdaje się w niepotrzebne dryblingi i często "holuje" piłke i zwalnia akcje. Z drużynami z topu często był niewidoczny i przeplatał mecze bardzo dobre z bardzo słabymi. Po drugie to afrykańczyk i np. w tym sezonie będzie praktycznie bez przerwy wakacyjnej (PNA).

Nie wiem czy taki piłkarz wpiszę się w koncepcję Emerego, który bardziej ceni "żołnierzy" niż "gwiazdy".

Na pewno Zaha nie jest wart funta więcej niż 45mln, nawet przy tych szalonych cenach jakie mamy obecnie. Jego liczby nie rzucają na kolana, gra w ligowym średniaku, bez obycia w meczach o stawkę i europejskich pucharach. Poza nami chyba żadna poważna marka się nim nie interesuje...

chrom komentarzy: 17209.07.2019, 13:31

Forever4, moim zdaniem pewniejszy jest Zaha. Ograny w lidze, najczęściej faulowany zawodnik, drybler który w pojedynkę potrafi coś wykreować, Malcom poza potencjałem to wielka niewiadoma, osobiście nie widziałem go w akcji no ale słychać też nie było o jego jakiś wielkich wyczynach, do tego liga angielska to jest weryfikacja i bardzo dużo wielkich talentów odbija sie od niej jak od sciany.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 13:18

@Sobieski14: Masz nie za duże pojęcie o piłce nożnej. O ile zgodzę się, że taki Vasquez poza robieniem przeciągu na skrzydle nie wiele ma do zaoferowania to taki Malcom czy Fraser z miejsca miałby u nas pierwszy skład bo do rywalizacji mieliby tylko Iwobiego i Mikiego, który nie jest typowym skrzydłowym.

Ściągając kogoś z tej dwójki nie będzie oznaczać, że jesteśmy przeciętniakami. Jak nie ściagniemy nikogo to będzie to oznaczać...

Musisz sobie zdać sprawę z tego w jakim jesteśmy położeniu i najzwyczajniej w świecie nie stać na piłkarzy z topu.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 13:09

Malcom>Zaha>Carrasco>Fraser. Z tej czwórki Malcom ma największy potencjał. Jeżeli ktoś tego nie widzi to:
Po pierwsze jest to zawodnik obunożny! Co pozwala mu grać na prawej jak i lewej stronie. Potrzebujemy takich uniwersalnych zawodników.
Po drugie Barca bardzo rzadko myli się co do ofensywnych piłkarzy i skautów mają na pewno lepszych od nas...
Monchi jako jeden z największych autorytetów odnośnie "pozyskiwania" talentów robił wszytko żeby go ściągnąć do Romy.
Jeżeli to za mało to odsyłam do YT żeby obejrzeć jego popisy za czasów gry we Francji.

W kontekście transferu Neymara do Barcy Malcolm może być do wyjęcia w bardzo przystępnej cenie co dla nas ma olbrzymie znaczenie (35-45 mln). Może udałoby się nawet wypożyczyć z opcją wykupu. Z Barceloną mamy dobre stosunki biznesowe i negocjacje z nimi nie powinny być za ciężkie.

Elastico07 komentarzy: 554909.07.2019, 13:07

@Sobieski14 napisał: "I Malcom i Vasquez i Fraser to żadne wielkie wzmocnienie."
Jednak w perspektywie tego ze nia mam ani 1 skrzydłowego robiącego liczby to jednak jest jakieś wzmocnienie.

Sobieski14 komentarzy: 430709.07.2019, 13:04

I Malcom i Vasquez i Fraser to żadne wielkie wzmocnienie.
Żaden nie ma dryblingu, żaden nie pociągnie sam gdy nie będzie szlo, żaden nie ma zadatkow żeby być czymś więcej niż zwyklym uzupelnieniem.

Kazdy to koszt ok 30mln czyli tyle ile trzeba dać dla Zyiecha który podkreslal że chcialby grac w Arsenalu, więc jezeli zamiast niego weźmiemy któregokolwiek z wyżej wymienionych to potwierdzimy że ten klub pogodził się z byciem przecietniakiem.

Adi17 komentarzy: 101709.07.2019, 12:45

I tak w kółko Malcom, Zaha, Fraser, Carrasco, a żadnego potwierdzenia nie widać, pewnie pod koniec sierpnia kogoś zakontraktują i będzie lipa znowu.

kuzguwu komentarzy: 142009.07.2019, 12:42

W pierwszej kolejności widziałbym Frasera. Jeśli z nim by nie pykło to wypożyczenie Malcoma z opcją wykupu ok.

metjuAFC komentarzy: 269809.07.2019, 12:31

Wypożyczenie z opcją wykupu to dobre rozwiązanie. Ciekawe jak poradziłby sobie w Premier League.

piter1908 komentarzy: 453509.07.2019, 12:19

To byłoby fajne rozwiązanie...
Byleby tylko nie przepłacić bo raczej nie zyskał na wartości w ostatnim roku...

ZielonyLisc komentarzy: 1091409.07.2019, 11:22

@SoulStorm: do mnie bijesz?

Chrisho38 komentarzy: 39309.07.2019, 11:13

Pewnie, że Fraser lepszy, ale jak już dostawał szanse grania w Barcy to był przewaznie jednym z lepszych zawodników i wiekszość akcji szła jego stroną. Jak przyjdzie to nie bedzie tragedii, spokojnie ludzie.

SoulStorm komentarzy: 569909.07.2019, 11:11

Vazqueza jako odpad z Realu nie chcecie ale Malcolma jako odpad z Barcelony już tak. :D Żal.

Womanizer komentarzy: 695709.07.2019, 11:09

Fraser za 25 mln to o niebo lepsza opcja. Bo nie dość że sprawdzony w lidze, to jeszcze Szkot jest po prostu lepszym piłkarzem.
Malcom nie na warunków na gwiazdę PL. Dobrze ułożona lewa noga to za mało, bo szybkość i dynamika mocno średnia co już na starcie go przekreśla.

v3to komentarzy: 2409.07.2019, 11:05

Skoro nie mamy kasy na skrzydłowego to moim zdaniem warto powalczyć o Brahimiego, do wyciągnięcia za darmo, a gorszy od Malcoma aktualnie na pewno nie będzie.

ZielonyLisc komentarzy: 1091409.07.2019, 11:03

Ale wy marudy jesteście! Żałosne.

sidtsw komentarzy: 206909.07.2019, 10:59

Kupic Zahe i wypożyczyć Malcoma.

SoulStorm komentarzy: 569909.07.2019, 10:56

O tak wzmacniajmy skład odpadami z Barcy. :)

Thoneick komentarzy: 26209.07.2019, 10:44

Ponoć Roma też jest zainteresowana :D :D

D14 komentarzy: 272709.07.2019, 10:42

Dawać go i nie marudzić. W Bordeaux miał fajny ciąg na brame, coś jak Neymar, więc na pewno sie przyda, bo u nas poza Iwobim, nikt tego nie ma..Kiedyś genialnie to robił Wilshere i Rosicky =)

MarkOvermars komentarzy: 533909.07.2019, 10:42

Niestety ale jest średni, nic poza tym

Barney komentarzy: 1236809.07.2019, 10:34

Rok temu większość go tu chciała w Barcy nie dostał szansy , ale nadal to mlody dobry skrzydlowt to bylby świetny ruch i zaplacilisbysmy za rok gdyby się sprawdził. Raul ma w Barcy znajomości i może się dogada. Podejrzewam , że Malxom woli trafić do nas niż do evertonu

mikowhy komentarzy: 747 newsów: 1009.07.2019, 10:31

Słabe te staty, nie wiem czy ktoś z nas by lepszych w Barcelonie nie wykręcił

kamil47 komentarzy: 59709.07.2019, 10:30

Wolałbym FRasera.

entap komentarzy: 126809.07.2019, 10:27

jeśli wypożyczenie i jako UZUPEŁNIENIE kadry czemy nie.
na pewno lepszy niż Iłobi

Sobieski14 komentarzy: 430709.07.2019, 10:26

Jak my takich słabiaków mamy brać a Whu ma Andersona a Everton Richarlisona to pozdrawiam

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 10:25

Serio nie ma na nikogo lepszego na rynku?

Gofer999 komentarzy: 942909.07.2019, 10:21

Wystawil Rome i uciekl do Barsy, to niech sobie tam siedzi na trybunach. Nie chce go u nas.

maniek56 komentarzy: 266809.07.2019, 10:18

Błagam tylko nie on!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna