Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1!

Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 04.11.2015, 21:49, Łukasz Wandzel 1457 komentarzy

Mesut Özil powiedział przed tym spotkaniem, że jeśli jego drużyna pozostanie zdyscyplinowana, uda im się wygrać. To właśnie dyscyplina stała się powodem wysokiej przegranej Arsenalu w dzisiejszym meczu Champions League. Próżno było jej szukać u obrońców, którzy bezmyślnie biegali za piłką i ani trochę nie przypominali drużyny z poprzedniego starcia przeciwko Bayernowi Monachium.

Zabrakło serca zostawionego na boisku. Najwyraźniej, drużyna z Londynu nie potrafiła sobie poradzić z brakiem Bellerina i Koscielnego na murawie. Piłkarze ofensywni również nie istnieli podczas koncertu zespołu Guardioli. Przebudzili się przy stanie 4-0, kiedy mecz był już rozstrzygnięty a Bayern chciał odetchnąć.

Jedynym pozytywnym i wyróżniającym się piłkarzem Arsenalu w tym spotkaniu był Petr Cech. Gdyby nie jego zachowanie, liczba straconych goli mogłaby być dwukrotnie większa. Czeski bramkarz bronił nieprawdopodobne strzały, a przy pięciu bramkach nie miał za wiele do powiedzenia.

Poniżej składy obu zespołów:

Bayern: Neuer - Alaba, Boateng (68' Benatia), Martinez, Lahm - Alonso, Costa, Thiago, Coman (56' Robben), Müller - Lewandowski (71' Vidal)

Arsenal: Cech - Debuchy, Gabriel, Mertesacker, Monreal - Coquelin, Cazorla (87' Chambers) - Campbell (60' Gibbs), Özil, Alexis - Giroud (85' Iwobi)

Pierwszy, choć niecelny, strzał do statystyk dodał...Olivier Giroud. Zespół Arsene'a Wengera, na początku spotkania, jak najdłużej próbował uniemożliwić gospodarzom zepchnięcie do defensywy.

Już w 10. minucie Petr Cech musiał wyciągać piłkę z siatki za sprawą Roberta Lewandowskiego. Polak wykorzystał prostą wrzutkę sprytnie wybiegając za plecy Mertesackera, a wtedy pozostało już tylko użyć głowy, 1-0!

Wydawało się, że Nacho Monreal błyskawicznie doprowadził do wyrównania, lecz chwilę radości przerwali sędziowie. Piłka zagrana przez Hiszpana znalazła drogę do bramki za pomocą przedramienia Özila. Gol niezaliczony!

Bayern, tuż po tych wydarzeniach, ani myślał odpuścić rywalowi. Kolejnego gola, łatwo wypracowanymi strzałami, szukali Coman i Lewandowski. Bezcenny w tych natarciach okazał się Petr Cech!

Sytuacje, kiedy Kanonierzy znajdowali się w polu karnym Neuera można było policzyć na palcach jednej ręki. Liczenie poważnych zagrożeń, które stworzyli nie było potrzebne.

Bayern podwyższył dotychczasowe prowadzenie w 29. minucie! The Gunners ponownie stracili bramkę po dośrodkowaniu. Tym razem miejsce na strzał znalazł Alaba, a poprawić po nim zdołał Müller!

Lewandowski, już chwilę po wznowieniu gry, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Skoncentrowany Cech zdołał wybiec do futbolówki i uchronić drużynę przed większym blamażem.

Bawarczycy nie przestawali okupywać połowy Arsenalu. Co jakiś czas nękali swoich rywali strzałem z dystansu lub dośrodkowaniem, a pomiędzy stwarzanymi zagrożeniami spokojnie rozgrywali piłkę.

Strzał Alaby w 44. minucie...CÓŻ ZA UDERZENIE! Austriak mierzonym strzałem w okienko, sprzed pola karnego, nie zostawił Cechowi szansy na jakąkolwiek interwencję, 3-0!

Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

W pierwszych minutach drugiej połowy gospodarze ulitowali się nad przeciwnikami dając im odetchnąć, a nawet wpuszczając ich na własną połowę. Choć brzmiało to jak ciszą przed burzą...

...którą okazał się Arjen Robben! Zdobył on czwartą bramkę dla Bayernu! Holender ledwo pojawił się na murawie i wystarczyło mu jedno wejście w tempo, aby pokonać Cecha w jego polu karnym! 4-0!

Piłkarze Arsenalu powoli zaczęli się przebudzać w ofensywie. Twarzą w twarz z Manuelem Neuerem, po krótkiej wymianie podań, stanął Santi Cazorla, ale filigranowy Hiszpan nie zdołał pokonać niemieckiego golkipera.

Wyraźnie pozwolili gospodarze, po golu Robbena, na swobodniejszą grę ze strony Arsenalu. Bawarczycy mając zwycięstwo w kieszeni uspokoili grę. Poza Arjenem Robbenem szukającym kolejnego gola, którego mógłby dodać na swoje konto.

Giroud wykorzystał rozluźnienie rywala! Francuz został świetnie wypatrzony przez Alexisa Sancheza, a piłkę otrzymaną od Chilijczyka zdołał przyjąć klatką piersiową i wspaniale uderzyć! 4-1!

W 71. minucie opuścił boisko Robert Lewandowski. Pep Guardiola na zastępce polskiego napastnika wybrał Arturo Vidala.

Chwilę później Robben wypracował sobie okazję na gola znajdując dużo miejsca z prawej strony pola karnego. Holenderski skrzydłowy zdecydował się na uderzenie prawą nogą, ale jego drużyna zyskała na tej sytuacji jedynie rzut rożny.

W 83. minucie za plecy obrońców, do podania, wybiegł Arjen Robben mając przed sobą już tylko Petra Cecha. Udało mu się nawet minąć bramkarza Arsenalu, lecz wślizgiem wyratował gości Debuchy.

Bawarczycy przycisnęli w końcówce. Przed kolejną szansą stanął Thomas Müller, lecz nie mógł poradzić sobie z oblegającymi go w polu karnym obrońcami.

Minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Thomas Müller! Całą robotę wykonał Costa przedzierając się przez środek pola Arsenalu, a autor gola umieścił w bramce futbolówkę, która musnęła słupek!

Sędzia zakończył pogrom ze strony Bayernu Monachium, 5-1!

Bayern MonachiumChampions LeagueLiga Mistrzów autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
TwojaEndorfina komentarzy: 7007.11.2015, 10:39

@qba
O ile się nie mylę, to w konkurencji nadal istnieje takie schematyczne, poukładane forum. Wiesz, nic nie stoi na przeszkodzie.

qba555 komentarzy: 775 newsów: 107.11.2015, 10:08

Ciężko poprowadzić dłuższą dyskusję na jakikolwiek temat, bo zaraz ktoś wbije z Korwinem czy betami w STS. A tam było wszystko ładnie uporządkowane z powoli kształtującą się społecznością. Każdy zawodnik miał własny topic, tak samo każdy mecz Arsenalu. No i był hydepark dla chcących popisać o filmie, muzyce czy innych sportach. Tutaj jest taki ściek, wpływa wszystkiego po trochu.

Kanonier204 komentarzy: 40295 newsów: 307.11.2015, 10:06

Po co takiemu userowi odpisywać. Nie ma to żadnego sensu .

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 10:00

qba
A co sir zmieniło?

qba555 komentarzy: 775 newsów: 107.11.2015, 09:56

Pamiętam stare forum tutaj, to było coś...

bialysul komentarzy: 369907.11.2015, 09:48

Proboszcz

odpowiem na jego poziomie

sam wypierdalaj biedaku umyslowy
****a znalazl sie dorosly z 90'
wielki uzytkownik forum z 9 komentarzami i
bardzo mu ****a przeszkadza ze chlopaki poruszaja wazne sprawy naszego kraju i naszej przyszlosci

sorry panowie

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 09:43

Mógłby być już nowy news.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49213 newsów: 38407.11.2015, 09:21

pelek
Jak zwał tak zwał.

pelek komentarzy: 211807.11.2015, 08:58

Nie sądzicie że nazywanie komentarzy pod głównym newsem forum jest nadużyciem?

grzegorz1211 komentarzy: 633307.11.2015, 08:41

Adidas rozważa zerwanie kontraktu z Karimem Benzema gdyż dalsza współpraca może negatywnie wpłynąć na wizerunek firmy, Beznema w ten sposób może stracić 3,5 mln euro rocznie.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49213 newsów: 38407.11.2015, 08:14

PrOboszcz
Forum nie forum ale kultura obowiązuje wszędzie.

PrOboszcz komentarzy: 907.11.2015, 06:59

Ej dzieci a wy ****.....a co? To jest foRUM dotyczace spraw kanonierow a nie wy *******i...cie o politykach o innych gownach wypeirdal...ac kolegow nie macie zeby sobie poklepac morda gleba w dupe kopani od malego przez rowiesnikow.

mizio komentarzy: 37707.11.2015, 06:35

A pro po Becikowego jeszcze. Trzeba było mieć zaświadczenie od lekarza, że prowadzi ciąże przed 3 miesiącem ciąży chyba. Jeżeli ginekolog zaczął później prowadzić ciąże to dupa. Nie rozumiem po co to?

Poza tym z małżonką pochodzimy z różnych gmin, więc musieliśmy być w 3 różnych urzędach - m. in. żeby mieć zaświadczenie, że z jednego urzędu przypadkiem się już nie wzięło Becikowego. 3 razy, + stanie w kolejkach, + godziny pracy urzędu, czyli przydałby się urlop.

Teraz przy 500 golda na dziecko będzie tego nieporównywalnie więcej. Zaświadczenie o dochodach pewnie, może jakieś pity, zaświadczenie o odprowadzaniu składek, zaświadczenia o majątku, posiadanej ziemi, hektarach przeliczeniowych, kopie własności. Będzie masakra w urzędach skarbowych i urzędach gminy/miast.

mizio komentarzy: 37707.11.2015, 05:15

Moim zdaniem Polska i tak ma już przesraną sytuację: nie dość, że sami gmatwamy sobie przepisy to dodatkowo kolejny gąszcz, przez który trzeba się przedrzeć to przepisy UE.

Dwa lata temu składałem wniosek o Becikowe i musiałem wypełnić z 10-15 stron dokumentów. Teraz 500 zł nie będzie na każde dziecko, tylko dla najbiedniejszych rodzin. Wyobraźcie sobie stertę formalności które należy dopiąć aby spełnić warunki. Wyobraźcie sobie stertę urzędników, którzy to wszystko będą musieli obsługiwać i koszty z tym związane.

Pomijam już czy ogólnie to dobry pomysł czy zły. Mnie martwi to, że ciągle wzrasta zapotrzebowanie na pracę urzędniczą, coraz więcej czasu pracy potrzebnych i dla obywateli i dla urzędników aby realizować papierologię. Cały czas koszty pracy "pobocznej'" wzrastają. Kiedyś było to np. 5%, a teraz chyba jest już 20% (na oko).

Moim zdaniem już mamy zdecydowanie za dużo pracy biurokratycznej, a ona cały czas się rozwija. Nie stać nas na to.

WilSHARE komentarzy: 17878 newsów: 807.11.2015, 04:23

Gignac strzela, a jego Tigers wygrywa. Francuz z 11 bramkami drugi w klasyfikacji strzeleckiej.

WilSHARE komentarzy: 17878 newsów: 807.11.2015, 04:07

Fenomenalny LeBron.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 01:37

AVP, bardzo zły. Zamiast dawać 500 zł, które skusi w większości patologię społeczną to może niech państwo nie zabiera rodzicom pieniędzy, a jak już bawimy się w państwo opiekuńcze (chociaż nie popieram) to zapewnić dzieciom żłobki i przedszkola oraz odpowiedni poziom edukacji. Opieka zdrowotna i stołówki w szkołach chyba też zniknęły od czasów, gdy się uczyłem.

AlexVanPersie komentarzy: 772407.11.2015, 01:29

Dalej więc twierdzicie, że 500 złotych na dziecko to zły pomysł? :)

Wybór jest prosty, albo polska patologia się będzie rozmnażać, jak to ujęliście, albo muzułmanie na klatce.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 01:22

Nie zatrzymamy. Europa to jest kontynent starych ludzi. W Polsce wskaźnik urodzeń na jedną kobietę to 1,3 a powinien wynosić około 2,15 żeby zapewnić ciągłość pokoleń. Możecie się nie zgadzać, ale w wieku 50-70 lat będziecie mieszkać obok ciapaków bez wyprowadzania się z obecnego mieszkania, hehe :p

AlexVanPersie komentarzy: 772407.11.2015, 01:17

kaman17

Chrześcijaństwo i buddyzm zostały założone przez pokojowo nastawionych i miłujących ludzi Jezusa i Buddę. Nie skrzywdzili w życiu muchy, więc jak mogliby skrzywdzić kobietę, innego człowieka czy nawet psa? Kazali kochać innych ludzi.

Islam został załozony przez mściwego handlarza, który zabijal, mordował całe wioski, kamienował kobiety i nienawidził psów bo go pogryzły(dlatego muzułmanie mordują psy gdzie się wprowadzają, bo uważają je za nieczyste-poczytajcie doniesienia z Zachodu). Był pedofilem, poślubił 6latkę i uprawiał z nią seks gdy miała 9 lat. Koleś mieszkał na pustyni a na dodatek był zazdrośnikiem, dlatego nakazał kobietom taki ubiór. I dlatego muzułmanie na całym świecie ubierają się jakby ciągle byli na pustyni, nawet jeśli mieszkają na północy Szwecji.

Ogólnie wyznawcy religii starają się(mniej lub bardziej udanie) naśladować założycieli swojej religii. Chcrześcijanie Chrystusa, buddyści Buddę a muzulmanie Mahometa. Teraz już wiecie ską ich takie a nie inne zachowania. Po prostu starają się zachowywać jak Mahomet, dlatego nie podają rąk kobietom, istotom niższym.

kaman17 komentarzy: 356007.11.2015, 01:13

W Polsce na pewno to powstrzymamy. Myślę, że oni też są tego świadomi. Są też świadomi, że w Polsce to nie mają za bardzo czego szukać, bo to nie jest raj.

kaman17 komentarzy: 356007.11.2015, 01:13

W Polsce na pewno to powstrzymamy. Myślę, że oni też są tego świadomi. Są też świadomi, że w Polsce to nie mają za bardzo czego szukać, bo to nie jest raj.

kaman17 komentarzy: 356007.11.2015, 01:13

W Polsce na pewno to powstrzymamy. Myślę, że oni też są tego świadomi. Są też świadomi, że w Polsce to nie mają za bardzo czego szukać, bo to nie jest raj.

illpadrino komentarzy: 8922 newsów: 307.11.2015, 01:08

Na co wy drążycie temat. Przecież to pajacowo w Europę uderza. Co tu więcej się rozczulać. Oficjalny najazd na Europę islamu, do tego kontrolowany ale nie wiadomo przez kogo.

Od bliskich osób głupkowato na wakacje wyjeżdżających słyszałem, że mieli pełno w gaciach ze spotkań z tymi dzikusami. We włoszech przy koleżance z dzieckiem kilkuletnim zdążyło się zatrzymać 3 murzynów jadących rowerami a jej mąż wyszedł tylko do toalety z auta...

Dajcie na luz, w polsce może to zatrzymamy JAKOŚ ale niemcy są już udupieni.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 01:02

kaman17, religia została wymyślona przez mężczyznę więc ma wiele profitów dla płci męskiej. Przez okrywanie kobiet tymi łachami facet po prostu chroni to co jego. Np. żenienie się z tyloma kobietami ile jest się w stanie utrzymać ;-)

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 00:59

AVP, dobra. Weź nie obrażaj Ozila :p Dla mnie cały czas piszesz o ekstremistach.

Ludzie są po prostu z natury źli i żądni władzy nad drugim człowiekiem. Nie łatwo się z taką władzą rozstać, gdy można dzięki niej więcej. My ludzie zachodu dopiero co byliśmy tymi, którzy trzymali pod butem kobiety, czarnoskórych etc.

kaman17 komentarzy: 356007.11.2015, 00:59

Jak można tak schować to co facetom podoba się najbardziej. Myślę, że mi przejście na ich religie nie grozi. Tyle tracą... A dziewczyny mają bardzo ładne, szkoda że tyle z nich jest ukryta i nikt nie wie o ich istnieniu, bo pewnie niejeden chrześcijanin chętnie by się z jedną z nich związał:D
Czym ci faceci się kierują, jeżeli jedyne co chcą oglądać to mężczyzn?

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 207.11.2015, 00:50

pauleta19
Oj nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, że to sprawa między tym dwojgiem ludzi i ten incydent powinni rozwiązać między sobą. Palnięcie w łeb to tylko jeden ze sposobów. Mogli zacząć się bić, mogli dzwunić na milicję, mogli stoczyć pojedynek na picie piwa na czas, a mogli także rozejść się i dać sobie święty spokój.
To ich sprawa, nie moja. Ja też znam parę osób, którym ręki nie podaję i nie podam, i jest to wyłącznie moja sprawa. A tutaj robi się z tego problem (i to pewnie społeczny!)

AlexVanPersie komentarzy: 772407.11.2015, 00:45

p19

To nie są zachowania ekstremistow islamskich tylko muzułmanów, bo to jest to co nakazuje Koran. Takie zachowania są prawem w ponad 10 państwach muzułmańskich a w wielu wprowadzone częściowo.
Nie jest to więc margines tylko główny nurt islamu. Dlatego to kobiety chodzą tam na ulicach okutane od stóp do głów i nie patrzą na mężczyzn. Co więcej rzadko chodzą same by nie dać się zgwałcić.

A gorliwa islamistka nie poda ręki bo jest gorsza i jest to jej zabronione. Popierając niepodawanie ręki kobiecie popierasz traktowanie jej jak psa. Nie zdziw się więc jak pewnego dnia tak ciebie potraktują w muzułmańskiej Europie. Kobiety, niewierni, za zabicie ich dużej kary w islamie nie ma :)

Kwestia czystości dotyczy lewej ręki, która w tamtych regionach służy do podcierania dupy, bo papieru nie używają.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 00:42

adrian12543, zazwyczaj mądrze gadasz, ale teraz mówisz od rzeczy. Za brak "dzień dobry" też powinno się według ciebie dostawać po pysku?

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:42

new star

Szczegolnie, a juz na pewno taki ktory stoi gdzies tam w klubie.

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 00:40

michalm1
Ochroniarz lepiej zarobi niż ty teraz?

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 207.11.2015, 00:40

A ja nie wiem, o co Wam chodzi z tą ręką? Nie podał to nie podał, na uj drążyć? Jeśli ta kobieta poczuła się urażona, to niech mu palnie. Jeśli nie ma siły, to niech jej mąż mu palnie. Jeśli nie ma męża to... a co mnie to obchodzi? Jest wiele ważniejszych spraw do omawiania niż taki drobiazg. Islam to pieprznięta religia, ale podanie ręki bądź nie to najmniejszy z problemów.

Mnie bulwersuje to, że idiotyczne media zachodnie i nasze rozczulają się nad biednymi imigrantami na Morzu Śródziemnym, podczas gdy w Syrii ludzie są bestialsko mordowani. A gdyby sytuacja była odwrotna (chrześcijanie zabijają ciapatych), to dopiero byłaby nagonka.
Bulwersuje mnie także to, że ci zachodni kretyni zaczęli krytykować Putina za interwencję w Syrii argumentując to tym, że teraz islamiści będą bardziej zjednoczeni. To co urwa, mamy nic z tym IS nie robić? Niech sobie mordują?

To są ważne sprawy, a nie chamstwo jakiegoś gościa.

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:39

new star

No nie wiem, robisz kurs na ochroniarza i dostajesz prace, robisz kurs na jakies maszyny i tez ja dostajesz, na kosmetyczke itp.

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 00:36

michalm1
to podaż jakiś przykład?

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 00:35

michalm1, w Biblii też masz takie rzeczy napisane (Stary Testament), że jakbyśmy ekstremistą to byś szedł na Wyprawę Krzyżową 2.0. Ogólnie ekstremiści są nienormalni. Wracając do tematyki piłkarskiej potrafię sobie wyobrazić ekstremistę fana Arsenalu, który jutro wsadzi fanowi Tottenhamu kosę między żebra. Po prostu "nie" dla ekstremistów.

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:33

pauleta19

U mnie w robocie jest muzulmanin ktory jest w porzadku i podaje mi reke zawsze, aczkolwiek po kazdym razie od razu biegne do toalety i myje rece dokladnie bo straszny brudas, po jajach sie drapie.

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:31

new star

Wszystko mozna, wystarczy ze znasz jezyk. W Anglii robisz kurs byle na co i masz robote.

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 00:30

AVP, wymieniasz przypadki zachowań ekstremistów islamskich typu kamienowanie czy traktowanie kobiety jak materaca, a rozmowa była na temat podawania ręki.

Jeżeli się nie mylę to nie podawanie ręki według wierzeń islamskich działa w obie strony, czyli gorliwa islamistka też nie poda ręki "obcemu" mężczyźnie. Jak przypuszczam chodzi o zachowanie czystości, a nie dyskryminację kobiet.

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 00:28

michalm1
Można jeszcze lepsza pracę dla przyjezdnych? Chyba, że ukonczyles studia i pracę z tym związana będziesz miał.

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:23

pauleta19

Ja bym nic nie zrobil. Zauwaz ze kazdy inna religia jest normalna tylko nie Ci islamisci...

AlexVanPersie komentarzy: 772407.11.2015, 00:20

p19

A między tym, ze głos mężczyzny równa się dwóm głosom kobiet a niepodawaniem ręki przez muzułmanina kobiecie też nie widzisz związku?

Kobieta nie ma prawa patrzeć mężczyźnie w oczy w islamie, bo to go obraża. Dla ciebie to też żaden problem, bo nikomu krzywy nie robi?

Doktor
Cieszę się,że się zgadzamy.
W islamie wszyscy, kobiety, niewierni, homoseksualiści są istotami podrzędnymi, które nie mogą się równać mężczyźnie muzułmaninowi. Jest nawet specjalny podatek dla niewiernych, już niedługo w Holandii wszyscy niemuzulmanie będą go płacić. Tak tolerancja doprowadzi do przejęcia władzy przez nietolerancyjnych .

michalm1 komentarzy: 702007.11.2015, 00:20

new star

Pracuje akurat dla Niemieckiej firmy ktora sprzedaje klamki do aut jak : Mercedes, BMW, Jaguar, Land Rover, Porshe itp.
Po nowym roku i tak bede zmieniac prace bo chce wiecej zarabiac.

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 00:20

Co myślicie o powołaniu Dawidowicza do reprezentacji? Albo o tym pilkarzu z USA - Matt Miazga, teraz już raczej za późno, ale ją bym dał mu szansę.

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 207.11.2015, 00:20

Akurat patologię związaną z tym świadczeniem można łatwo ograniczyć, wpisując do ustawy warunek, że dostaną je tylko rodziny, w których co najmniej jeden rodzic pracuje (z wyjątkiem samotnych matek).
Mnie tu chodzi o co innego. Żenujące jest to, że po kompromitacji kolejnej władzy Polacy mieli szansę diametralnie zmienić ten chory system. I co? Wybrali tych, którzy obiecali jakieś pierdoły. I znowu zmarnujemy kolejne kilka lat.

Simao12 komentarzy: 539207.11.2015, 00:19

Chociaż gdyby wprowadzili kontrole to plan byłby niezły

Simao12 komentarzy: 539207.11.2015, 00:17

a na dzieci wystarczy wydać stówke/msc.
Wyprawki szkolne za free, obozy letnie za free(wolne od pracy musi być), przedszkole z wyżywieniem za free, dodatkowo po kilku latach masz darmowe sprzątanie ;d

Simao12 komentarzy: 539207.11.2015, 00:14

to teraz 3 dzieci i spokojnie można wyciągnąć 2 bez pracy.
Chlać nie umierać

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 107.11.2015, 00:14

Kurde znowu siebie zacytowałem. Nie bijcie.

Religie mają różne swoje dziwactwa. Mnie to nie zszokowało tak jak Was więc zapytam co byście z powodu niepodania ręki z powodów religijnych zrobili?

new_star komentarzy: 6449 newsów: 907.11.2015, 00:11

michalm1
Można wiedzieć gdzie pracujesz? Właśnie w takiej Anglik czy innych Niemczech stawki godzinowe są na podobnym poziomie, lecz różnica polega na tym ile i czego można kupić za godzinę pracy.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.02.2020 - godzina 17:30
? : ?
Arsenal - Newcastle 16.02.2020 - godzina 17:30
4 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool26251076
2. Man City25163651
3. Leicester26155650
4. Chelsea25125841
5. Tottenham26117840
6. Sheffield United26109739
7. Wolves26812636
8. Everton261061036
9. Man United2598835
10. Arsenal26713634
11. Burnley261041234
12. Southampton26941331
13. Newcastle26871131
14. Crystal Palace26791030
15. Brighton26691127
16. Bournemouth26751426
17. Aston Villa26741525
18. West Ham25661324
19. Watford26591224
20. Norwich26461618
STS
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Pierre-Emerick Aubameyang151
Mohamed Salah146
Marcus Rashford144
Tammy Abraham133
Sadio Mané126
Raúl Jiménez116
Teemu Pukki113
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz stycznia wybór redaktorów Sokratis Papastatopulos
Sokratis Papastatopulos
7.61
Gracz stycznia wybór użytkowników Hector Bellerin
Hector Bellerin
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl