Malcom zdecydowany na dołączenie do Arsenalu

Malcom zdecydowany na dołączenie do Arsenalu 13.01.2018, 20:12, Tomasz Thide 50 komentarzy Malcom jest bardzo bliski dołączenia do Arsenalu - informuje Daily Star. Gwiazdor Bordeaux został wybrany do zastąpienia Alexisa Sancheza. Chilijczykiem zainteresowany był Manchester City, który wycofał się z walki o jego podpis, jednakże wówczas do gry wkroczył Manchester United.

20-latkiem interesował się Tottenham oraz wspomniany Manchester United, aczkolwiek oba kluby zrezygnowały z dalszych starań o podpis Brazylijczyka. Borussia Dortmund również składała zapytania o Malcoma, jednak ich uwaga została skierowana na Inakiego Williamsa z Athletic Bilbao.

Arsenal odbył rozmowy z szefostwem klubu z Francji oraz z samym zawodnikiem w tym tygodniu i tym samym, według doniesień, Malcom ma niebawem zostać ogłoszony jako nowy gracz The Gunners.

Na wczorajszej konferencji Arsene Wenger stwierdził, iż nie jest blisko zakontraktowania 20-latka, jednak wiadomości płynące z Manchester Evening News są zupełnie inne i możemy się z nich dowiedzieć, że transfer może zostać niebawem domknięty.

Malcom został wyceniony przez Bordeaux na 45 milionów funtów, jednak w tym momencie nie wiadomo, czy Arsenal jest skłonny zapłacić taką sumę za Brazylijczyka. Zdaniem tej samej gazety, Arsenal jest bardzo blisko utraty Alexisa Sancheza na rzecz Manchesteru United.

Girondins BordeauxMalcomPamiątki kibica Arsenalu autor: Tomasz Thide źrodło: dailystar.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
tomber komentarzy: 573 newsów: 2 16.01.2018, 14:55

Malcom to inny typ zawodnika niż Sanchez, ale wiadomo, że drugiego takiego jak Chilijczyk to się raczej w tym okienku nie znajdzie. Po obejrzeniu kompilacji na youtubie z udziałem Malcoma wydaje mi się, że można go porównywać do Robbena, Poldiego czy Hulka. Jego firmowym znakiem jest zejście z prawego skrzydła do środka i mocny strzał lewą nogą zza pola karnego. Pamiętam, że skauci z Football Managera bardzo wysoko oceniali jego potencjał już w 2015 roku, kiedy grał dla Corinthians :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

dudekns komentarzy: 5317 15.01.2018, 09:16

Talentów nigdy za wiele - młody, perspektywiczny Brazylijczyk nic tylko brać.

piter1908 komentarzy: 3843 14.01.2018, 13:45

Wiemy że Alexis od nas odejdzie co najmniej od roku i zamiast już mieć zaklepanego 1 czy 2 młodziaków i gotowy transfer jakiegoś grajka na poziomie to my czekamy do końca... Chyba że boss liczy na Walcotta Iwobiego Welbecka czy innych połamańców z naszej kadry

Mlk komentarzy: 49 14.01.2018, 13:12

@Chrisho38: mysle jednak ze Welbeck i Iwobi maja swoje zalety tym bardziej Iwobi ktory jest mlody i dla mnie nadal z najwiekszych talentow, przeciwko Chelsea byl wyrozniajacym sie zawodnikiem, od Welbecka nie oczekuje wiecej niz 15 bramek w lidze i pucharach dorzucajac cegielke do zwyciestwa i bedzie ok.
Malcom przyjdzie bedzie ok, jak pogra pol roku wtedy bedzie mozna go ocenic, zastanawialem sie czy jest tylko lewonozny ale @AlexVanPersie: rozwial moje watpliwosci wiec na plus :).to co mialem okazje widziec to podobnie jak Robben dwa zwody zejscie do srodka i strzal.
@Nomad: Lemara tez chetnie bym widzial ale jak wczesniej wspominalem wolalbym za ta kwote zainwestowac w Bailey, Mahreza, nawet Malcoma ktorego nie obserwuje i nie moge dobrze ocenic. Cazorli szkoda i trzeba juz o nim zapomniec i niech lepiej nie wraca juz dla wlasnego zdrowia. Mimo tego jest nadal pilkarzem Arsenalu i tu na plus dla klubu ze go nie zostawili samego. Wilshere pewnie ma byc jego zastepca tylko musi pilnowac sie czasami w obronie bo dwa jego bledy z Chelsea kosztowaly nas prawie strata bramek raz jak Fabregasa odpuscil w obronie i drugi raz jak nie dobiego i nie wyprzedzil Alonso po rzucie roznym a byl najblizej. I jak to napisales zgadzam sie z Toba, kazdy ma prawo miec swoje zdanie i trzeba to uszanowac.

Ogolnie moze wlasnie nie potrzebujemy gwiazdy typu Sanchez (nie zrozumcie tego zle) tylko kogos kto bedzie druzyna. ,,Victoria Concordia Crescit''. Tak wiec Panowie dzisiaj wygrywamy!!! I nie wazne kto wyjdzie na boisko.

Nomad komentarzy: 812 14.01.2018, 12:02

@AlexVanPersie:

Umiejętność gry dwoma nogami jest efektowna (nie mylić z efektywną). Fakjnie się na to patrzy ale to nie jest i nie powinien być argument przemawiający za skrzydłowym. Moim zdaniem nie powinien to być argument za żadnym zawodnikiem.
Lubię gdy zawodnicy potrafią używać obu nóg ale to jest bonus. Dodatek do najważniejszego. Wyobraźni przełożonej na grę.
Potrafi to Cazorla z powodzeniem ale jak już pisałem wcześniej... to jest ewenement.
On też ma to coś.. Nie do końca ze starej szkoły bo robi/robił to niezwykle nowatorsko ale zdaje/zdawało egzamin. Z całej naszej kadry najbardziej mi żal iż nie możemy go oglądać już na boisku.

Mimo wszystko uważam, że każdy ma swoją opinie i trzeba ją uszanować..

Nomad komentarzy: 812 14.01.2018, 11:52

Wciąż mnie ten Malcolm nie zachwyca... i w ogóle nie widzę w nim żadnych ale to żadnych podobieństw stylem gry do Sanchez'a.
Jedynym podobieństwem jest pozycja, na której grywa. To wszystko.
Patrząc na jego styl bardziej odnalazł bym jakieś drobne! podobieństwa w prowadzeniu piłki do Jack'a (ale Wilshere to ewenement jak Santi. Są to zawodnicy nie do podrobienia).

Jedyną przyszłość jaką temu brazylijczykoywi przepowiadam w przypadku transferu do Premier Ligi (odpukać) to szpital. Jego styl gry aż prosi się o złamanie nogi a nie wygląda mi na takiego co ma na to sposób. Jest na to za młody (chociaż tutaj chodzi bardziej o doświadczenie jak sobie z takimi sytuacjami radzić) i przeżyje ogromne rozczarowanie.

Gelson natomiast ma to co preferowała stara szkoła. Wyobraźnie. Mimo iż grywa jedną nogą potrafi to robić z powodzeniem na obu skrzydłach.
Każdy skrzydłowy ma szybkość - to dla mnie nie jest argument by się zachwycać.
Większość ofensywnych zawodników ma jakąś technikę - lepszą lub gorszą..
..ale tego "czegoś" nie znajdzie się wszędzie.
Scout Nation bardzo fajnie to uchwycił w grze Martins'a (chociaż jak już mówiłem to moje czcze życzenia, marzenia nie do spełnienia z takim trenerem).
Tego czegoś się po prostu nie da wytrenować. To jest kwestia stanu umysłu zawodnika. Rzadkość w tych czasach...!!!

Nie wiem jak to nazwać jednym terminem więc nie będę nazywał. To trzeba po prostu rozumieć. To przeciwieństwo Theo Walcott'a.

Polecam oglądnąć kilka meczów Sporting'u.. Być może trzeba będzie na to czekać dłużej niż ktoś zakładał ale na pewno można to dostrzec w jego grze.
Oczywiście to nie jest tylko jedyny skrzydłowy, którym powinniśmy się "na poważnie" zainteresować aczkolwiek niewielu to ma..

- Lemar i Gelson jak najbardziej na tak. Nawet kosztem Sanchez'a i Ozil'a.
- Malcolm, Bailey, Mahrez zdecydowanie na nie.
- Fekir.... Czcze marzenia innych (poza mną)

@executer1:

Otóż to mój drogi. Trafiłeś w sedno. Teraz wszyscy stawiają młodych zawodników na jakiś nieistniejący piedestał. Są ewenementy ale generalnie tylko dobry trener może wyciągnąć jeszcze coś z takich zawodników rozsądnie i spokojnie wprowadzając ich do gry.

executer1 komentarzy: 1834 14.01.2018, 11:26

20 latek ma zastąpić naszą największą gwiazdę? Tacy młodzi piłkarze mają wahania formy więc zanim on na dobre się rozwinie i stanie się czołowym piłkarzem tego klubu to odejdzie do lepszego klubu,a do tego czasu nadal będziemy średniakiem.

AlexVanPersie komentarzy: 6201 14.01.2018, 10:43

Temu kolesiowi piłka nie przeszkadza, potrafi wrzucić lewą i prawą nogą na głowę w pole karne, więc zjada za jednym zamachem Oxa, Theo i Welbecka.

Drybling ma zarówno dobry na lewą stronę jak i na prawą, więc obrońca nigdy nie może być pewien w którą stronę pójdzie, co też jest rzadko spotykanie.

Co do szybkości to chyba nie jest największa, ale powyżej średniej.
Przy dobrym dryblingu nie jest konieczna, bo biegnąc równo z obrońcą, robiąc dobry zwód, albo go mijasz albo masz karniaka/faul.

Ma wszystkie rzeczy, które prosiłem od nowego skrzydłowego: drybling, strzał, prędkość. Dodatkowo obiema nogami może podawać.

Podsumowując: Pakować do wora i nie dyskutować.

Adi17 komentarzy: 170 14.01.2018, 10:27

Dopóki nie będzie oficjalki, to w nic nie uwierzę.
Ciekawy zawodnik, perspektywiczny, jestem na tak.

Dawid04111 komentarzy: 10297 newsów: 14 14.01.2018, 10:22

Nie znam go ale się wypowiem.

Choćby to był największy talent na świecie to i tak pod skrzydłami Wengera się nie rozwinie.

Chrisho38 komentarzy: 148 14.01.2018, 10:04

@Mlk: Iwobi i Welbeck sie nie nadaja nawet do rotacji :/

jako_tako komentarzy: 138 14.01.2018, 10:04

@Nomad: ja wierzę w fekira i kolejny deal z Aulasem :)
najchętniej na zasadzie oddania w rozliczeniu jakiegoś naszego gracza, np Welbecka :)

ljungberg77 komentarzy: 1121 14.01.2018, 10:02

Grajmy dalej wilsherem ramseyem xhakami a z przodu kurduplami lacazetami/malcolmami to za rok jako sredniak będziemy tylko marzyć o 6 miejscu i awansie do ligi europejskiej. Wspomnicie moje słowa.

Mlk komentarzy: 49 14.01.2018, 09:30

Pavon, Malcolm, Bailey, Zaha, z tej czworki dwoch w cenie Lemara mozna kupic do rotacji z Iwobi i Welbeckem. A realnie patrzac to pewnie 1 zawodnik przyjdzie.
@Nomad dla mnie ze Coquelin bedzie gral w Valencii to bylo oczywiste tym bardziej ze Valencia ma 3 pomocnikow wypozyczonych a watpie aby bylo ich stac 3 wykupic.

Mlk komentarzy: 49 14.01.2018, 09:22

@Nomad: Xhaka z Wilshere i do tego Ramsey to solidna pomoc. Lubie cala trojke i kazdy dla mnie z nich zasluguje byc w skladzie. Ale Wilshere przeciwko Chelsea popelnil 2 bledy raz jak zostawil Fabregasa i prawie strzelil bramke, drugi raz jak nie dobiegl i nie wyprzedzil Alonso po wrzutce z rogu. Ale to cala trojka czasami popelnia podobne bledy.

Mlk komentarzy: 49 14.01.2018, 09:15

@imprecis: ja Draxela bym nie widzial, rozkapryszona gwiazda. Najpierw w Schalke potem Woflsburgu przed przyjsciem do PSG juz zaczal gwiazdorzyc i sie oszczedzac. Lemar ciekawy i dobry pilkarz ale kwota 90 mln nie przemawia do mnie. Mysle ze za ta kwote mozna kupic 2 solidnych skrzydlowych z potencjalem.

Pyk233 komentarzy: 143 14.01.2018, 07:31

Z Ozilem jestem za @Woziulek

Woziulek komentarzy: 40 14.01.2018, 07:19

Pewnie Wenger weźmie kogoś zupełnie innego haha.
A tak szczerze wydaje mi się, że Pavon byłby lepsza opcja na prawą flanke, na lewą Lemar. I już byłby to jakiś początek.. Alexisa bym zostawił i rotował nim do końca sezonu. Chłopaki przy okazji by się zgrywać zaczęli.. Ozil jaki jest taki jest ale jest ograny w PL. Jemu przedłużyłbym kontrakt mimo wszystko dał lepsze pieniądze. Może zacząłby jeszcze lepiej grać z nowymi

Nomad komentarzy: 812 14.01.2018, 04:30

- solidnych - miało być w cudzysłowiu

" ... "

No to mnie poniosło............

Nomad komentarzy: 812 14.01.2018, 04:27

@gnabry_:

Lemar moim zdaniem to powinien być priorytet na zastępstwo Alexisa ale Pavon wybitnie rokuje (chociaż zapewne to tylko marzenia dziennikarzy a nie nasze zainteresowanie).
Na prawą flankę ja nie widzę nikogo innego jak Gelson'a Martins'a ale to już moje osobiste wymysły i marzenie.

Gdybym miał coś do powiedzenia to rozbił bym bank na Aubameyang'a, uprzedził L'pool, który się na niego łasi, dobrze posmarował by odstraszyć Chińczyków i grał dwoma napastnikami. Na tym etapie ligi (nie sezonu) była by to zapewne świetna opcja ale ustawił bym jednego za drugim.

Aubameyang
Lacazette
Lemar - Gelson

Pozbył bym się Ozila jeszcze w tym okienku i dobrał kogoś do pary Jackowi i na zawsze zostawił 4 solidnych obrońców.

Kolasinac - Kosa - Mustafi - Hector

A gdyby pójść dalej w marzenia to na siłę starał się wyciągać Marquinhos'a z PSG i szukał tam nawet DNA gdyby trzeba było.. Póki ta liga jest taką komedią.. jaką jest

gnabry_ komentarzy: 1953 14.01.2018, 02:41

@Nomad: Lemar gra na lewej flance, a Malcom na prawej. W obliczu odejścia Sancheza i Theo nie trzeba będzie wybierać.

Rokeez komentarzy: 29 14.01.2018, 02:39

Weź jeszcze Pavona na prawą za 25 mln i ofensywa fajnie

gnabry_ komentarzy: 1953 14.01.2018, 02:35

@imprecis: Słabszy od Oxa? Człowieku co ty p?

gnabry_ komentarzy: 1953 14.01.2018, 02:31

Założę się, że jak do nas dołączy to od razu odpali, a miłośnicy Wengera będą pisać jaki to z niego wielki wizjoner. Już widzę te wpisy o kolejnej szansie i budowaniu nowej potęgi jak ta sprzed 14 lat.

Nomad komentarzy: 812 14.01.2018, 01:16

Ci co się na tego Malcolma tak napalają mówili też, że CoQ będzie grał co najwyżej ogony w Valencii bo nie wygryzie ani Parejo ani wypożyczonego Kondogbi.
Jak widać mieli calkowitą słuszność :)

Coquelin rozegrał całkiem dobre 83 minuty i przecinał aż miło. Już w pierwszym jego występie mocno się przyczynil do wygrania 'Nietoperzy' na wyjeździe z Coruną.

Za chwile będą jeszcze na siłę robić Mahrez'a jedyną opcją bo podobnie jak 90% brytyjskich "ex-pertów" nie potrafią wyjść ani wyobraźnią ani rozumem poza tą ligę.

Powinszować !!!

Gdy patrzę na tego Malcolma a Pavona (o połowę tańszego w dodatku) to nie wiem jak można być tak ślepym i stawiać tego pierwszego w równie pierwszej kolejności po to tylko aby skomentować pojechane po całości źródło dailistar czy innego szmatławca, których makulaturę deptałem przed każdą stacją metra czy Overground'u kiedy jeszcze musiałem przemieszczać się tymi drogimi i zatłoczonymi środkami londyńskiej lokomocji.

Powiedzcie mi drodzy fani tego bodajże 20to-latka.. Czy gdy już zaspokoicie swoje ego (jakimkolwiek) zakupem a ten się nie sprawdzi (jak słusznie ktoś poniżej zauważył) to co wtedy powiecie (?)

Ileż tu jest chorągiewek na tym portalu to aż głowa pulsuje........

Prawda jest taka, że Lemar jest najmocniejszym wyborem z dostępnych nam opcji. Tyle tylko, że jest/będzie on bardzo przepłacony.. ale czy Ozil takim zawodnikiem nie był/jest (?)
A jeśli ktoś wierzy w Fekir'a i kolejny deal z Aulas'em to się naprawdę rozczaruje.

Pytajniki w nawiasie to czysta retoryka..

mitmichael komentarzy: 42147 13.01.2018, 23:51

Zdaniem tej samej gazety, Arsenal jest bardzo blisko utraty Alexisa Sancheza na rzecz Manchesteru United - przeciez on nie chce do Mourinho tylko do Guardioli, to jak mozna wierzyc w to zrodlo skoro podaja bledne informacje. A tak na prawde zobaczymy jak to sie wszystko potoczy

imprecis komentarzy: 15699 newsów: 21 13.01.2018, 23:39

Za taka kasę mozna powalczyć o Draxlera/Lemara, którzy sportowo są 2 półki wyżej. Brazylijczyk jest jeszcze większym jeźdźcem bez głowy od Oxa. Po co nam taki zawodnik?

imprecis komentarzy: 15699 newsów: 21 13.01.2018, 23:36

Buahahaha. Od razu 200m za niego. Chłopak jest słabszy od Oxa, a widzę, że niektórzy tutaj z niego robią Messiego. Jego transfer to byłby duuuuży krok w tył dla AFC. Oby to była plota.

Papaciok komentarzy: 1464 13.01.2018, 23:32

Kurcze moim zdaniem Malcom drybling na pozomie Alexisa :P dobre pierwsze wrazenie na mnie zrobil

tomekdomek1233 komentarzy: 465 13.01.2018, 23:27

No to byłoby zastępstwo za Walcotta. Teraz jeszcze znaleźć kogoś, kto uzupełni lukę po Alexisie.

macc komentarzy: 2328 13.01.2018, 22:21

Lepszy od Nelsona?

PiotrekAfc komentarzy: 65 13.01.2018, 22:13

Tak naprawdę nic nie tracimy!!!!!! 45 Mln euro to gdybyśmy patrzyli na ceny sprzed 3,4 lat około 25 mln to prawie nic. A możemy zyskać gościa który może być za 2,3,4 lata lepszy od Sancheza. #WengerMusisz!

brachol23 komentarzy: 206 13.01.2018, 22:01

To jest chore!!!! Skoro my nie jesteśmy w stanie wyłożyc 45 mln to ile jesteśmy? To co my jesteśmy na etapie FC Koln? Max 20mln i dziekuje?? Kazdy Wydaje nawet Everton. Kupmy jakiegoś 16 latka za 2 mln i dziekuje po co te spekulacje transferowe?

rafal1709 komentarzy: 131 13.01.2018, 21:49

Jak Sanchez chce odejść to go trzeba sprzedać,
Jak Walcotta chce ktoś kupić to nie ma innego wyjścia jak sprzedać,
Coquelin juz sprzedany, a Elnenego nie potrzebujemy.
Koscielny i Cech swoje lata juz maja i lepsi nie będą, Mertesacker kończy karierę, z Ozilem nie wiadomo co bedzie. Chamberlaina sprzedaliśmy a nikogo w zamian, choc kasa za niego była niezła.
Reasumując to w klubie muszą i zajda duże zmiany kadrowe i boje sie ze nasze wladze to poprostu s.......ą

Deiigloo komentarzy: 302 13.01.2018, 21:46

@DexteR_000: i tak będzie lepszy niż iwobi

DexteR_000 komentarzy: 4541 13.01.2018, 21:44

teraz "wenger wyjdzie na idiote jak sie na niego niezdecyduje"
a przy ewentualnym niewypale" Wenger idiota sciaga sredniakow z ligue1" :D

cwalin komentarzy: 897 13.01.2018, 21:33

Czy ci dziennikarze maja troche uczciwości?Wymyślają głupoty aby mieć o czym pisać

Orandzo komentarzy: 3284 13.01.2018, 21:13

Jaram się tym piłkarzem bo już go chciałem w Arsenalu latem ale nie bylo żadnych newsów sugerujących zainteresowanie Wengera a teraz taka niespodzianka c:

lordoftheboard komentarzy: 2025 13.01.2018, 21:06

@tomek105: to też wygląda jakby się miało wykrzaczyc

Deiigloo komentarzy: 302 13.01.2018, 21:03

Błagam, niech to będzie prawda.

Archiwald komentarzy: 562 13.01.2018, 20:59

I to by była pierwszy raz od dawna jakaś dobra wiadomość, oby doszło do tego transferu

tomek105 komentarzy: 382 13.01.2018, 20:49

Ta sama sytuacja się robi co z Lemarem w lato. Wszystko zależy od Sancheza i pewnie skończy się tak samo..

michalal komentarzy: 6886 13.01.2018, 20:46

Dawac go.

MaciekGoooner komentarzy: 24781 newsów: 5 13.01.2018, 20:43

'Gwiazdor Bordeaux' litości ;d

KedzioRRz komentarzy: 3566 13.01.2018, 20:43

Brac i nie zastanawiac sie, w czasach chorych kwot transferowych 45 mln to nie tak strasznie

sidtsw komentarzy: 1639 13.01.2018, 20:35

Niezaleznie czy Sanchez bedzie czy nie musimy kupic kogos na prawe skrzydlo. Jak odejdzie Sanchez to i na lewe.

Koroniarz komentarzy: 6908 13.01.2018, 20:29

A nie można zostawić Alexisa do konca sezonu i juz teraz kupic tego całego Malcolma, zeby sie ogrywal. Przeciez jak odejdzie Alexis to Malcolm nawet nie bedzie jego zastepstwem w 30%

gabilondo komentarzy: 17 13.01.2018, 20:21

Malcolm z ladna asysta juz w dzisiejszym meczu

Argudo komentarzy: 5307 newsów: 4 13.01.2018, 20:21

Najgorzej będzie, jeśli transfer Sancheza upadnie. City ponoć już się wycofało, a nie wiadomo, czy Chilijczyk będzie chciał dołączyć do United. Obawiam się, że wtedy będziemy musieli zrezygnować z Malcoma, a w lecie nie dość, że nie będzie już pieniędzy za Alexisa, to Brazylijczyk może być więcej warty i bardziej rozchwytywany.
Chyba, że Malcom i tak przyjdzie. Jest tak możliwość, bo w końcu sprzedaliśmy Coquelina i pewnie zostało też coś z Oxa. Wtedy nawet pozostanie Alexisa mnie nie zaboli.

Jacek1s komentarzy: 134 13.01.2018, 20:18

Wenger wyjdzie na idiotę jeśli nie zdecyduje się na niego.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?