Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal

Mecz bez historii. QPR 0-1 Arsenal 04.05.2013, 19:20, Łukasz Kęczkowski 4354 komentarzy

Spotkanie bez historii. Kanonierzy co prawda wygrali z QPR 1-0 i zgarnęli trzy punkty, które niezmiernie pomogą im w walce o miejsce w Wielkiej Czwórce, ale nikt nie będzie roztrząsał tego meczu. Przez większość czasu oglądaliśmy nudną kopaninę, którą poprzedziła bramka w 20. sekundzie meczu zdobyta przez Theo Walcotta, która okazała się najszybszą w tym sezonie Premier League.

Oba zespoły przystąpiły do meczu w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Arteta, Ramsey - Walcott, Rosicky, Cazorla - Podolski.

QPR: Green - Onuoha, Hill, Ben-Haim, Traore - Jenas, Mbia - Park, Remy, Townsend - Zamora.

Pierwszy gwizdek Jonathana Mossa rozpoczął mecz

Już w pierwszej minucie mamy bramkę dla Arsenalu! Po ładnej kombinacyjnej akcji całego zespołu oko w oko z Greenem stanął Theo Walcott i strzałem po długim słupku pokonał angielskiego bramkarza. 1:0 dla Kanonierów.

W 15. minucie po kolejnej kombinacyjnej akcji na strzał z dystansu zdecydował się Cazorla, jednak uderzenie Hiszpana zostało zablokowane.

Kolejne minuty to ciągła ofensywa podopiecznych Wengera, którym nie udawało się jednak zaprezentować żadnej ciekawej, składnej akcji, po której mogliby oni podwyższyć prowadzenie.

W 24. minucie przed dogodną sytuacją stanęli Kanonierzy, jednak nikt nie poszedł do końca za piłką, którą przepuścił Walcott po płaskim dośrodkowaniu Podolskiego.

W 26. minucie podanie w pole karne otrzymał Theo Walcott od Tomasa Rosicky'ego. Anglik odwrócił się z rywalem na plecach i oddał strzał po krótkim słupku bramki strzeżonej przez Greena, jednak angielski golkiper zdołał sparować piłkę na słupek, po czym wybili ją jego obrońcy.

Pięć minut później po zamieszaniu w polu karnym Arsenalu na strzał zdecydował się Park Ji-Sung, jednak został on zablokowany.

W 37. minucie po niecelnym wyrzucie Szczęsnego piłkę przejął Ben Haim, przebiegł kilka metrów i oddał ładny strzał, jednak polski golkiper tym razem nie popełnił błędu i bez problemu złapał futbolówkę. Kilka minut później ładny strzał z rzutu wolnego oddał Townsend, jednak futbolówka minimalnie minęła słupek.

Po minucie doliczonego czasu gry sędzia wysłał graczy na przerwę.

W przerwie Harry Redknapp przeprowadził pierwszą zmianę. Boisko opuścił Mbia, którego zastąpił Derry.

Początek drugiej połowy to rozpaczliwe ataki gospodarzy, które nie przynosiły jednak większego rezultatu.

W 56. minucie ładnym strzałem popisał się Loic Remy, jednak na posterunku czekał Wojciech Szczęsny, który nie miał problemów z tym uderzeniem.

W 60. minucie prawym skrzydłem ładnie urwał się Townsend, a Monreal musiał ratować się faulem, za co obejrzał żółtą kartkę. Cztery minuty później za faul na Rosickym podobny kartonik otrzymał Derry.

W 71. minucie Walcott ładnie urwał się Ben Haimowi i uderzył w kierunku krótszego słupka bramki Greena, jednak ten nie dał się zaskoczyć i sparował piłkę na rzut rożny.

W 78. minucie za faul na Rosickym obejrzał Jenas. Po chwili Redknapp przeprowadził kolejną zmianę. Za Zamorę wszedł Taarabt.

W 83. minucie mocniej zabiły serca kibiców. Techniczny strzał ze skraju pola karnego oddał Remy, jednak Szczęsnemu udało się obronić to uderzenie.

Chwilę później Arsene Wenger przeprowadził pierwszą zmianę. Alex Oxlade-Chamberlain zastąpił Podolskiego. W 89. minucie za Cazorlę wszedł Wilshere. Dwie minuty później Wenger zdecydował, że chwilę odpoczynku powinien dostać Rosicky, wobec czego zastąpił go Vermaelen. Minutę później na jeszcze jedną zmianę zdecydował się Harry Redknapp. Fabio zastąpił Armanda Traore. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Kolejne trzy punkty dla Arsenalu!

Raport pomeczowy autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: własne
Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 13:10

Arsenal23, oczywiscie ze mozesz miec swoja opinie, byle nie sugerowac innym ze twoja jest jedyna sluszna

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 13:08

A co nie mogę mieć własnej opinii ? Większość innych kibiców nie postawiła by Wengera w top 5.

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 13:06

Arsenal23, ze niby tak sie top 5 prezentuje bo Ty tak sobie wymysliles? Czynnikow ktore mozna brac pod uwage jest bardzo wiele

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 13:05

Chyba 6 lat temu. Ancelotti osiągnął znacznie więcej niż Wenger. Teraz to prezentuje się tak. Ferguson, Mourinho, Klopp, Guardiola, Heynces/Hiddink

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 13:04

Arsenal23, Wenger to synonim światowej klasy menadżera, jak ludzie myślą "menedżer klasy światowej" to przed oczami im śmigają Ferguson, Wenger i Mourinho

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 13:02

Marzag

Hue, hue. Wenger nie jest w top 5 menadżerów obecnie, a tylko tacy są imo top class

chalek21>>
i kurs na Smudę 1000 :p Kandydat na papieża był tam też... Z.Kręcina, kurs jeszcze bardziej kosmiczny :D

veron komentarzy: 459208.05.2013, 12:51

Mi się śniła dzisiaj wygrana Spurs i to 3:0, normalnie istny koszmar :p

chalek21 komentarzy: 74008.05.2013, 12:51

a w STS'ie pracują mistrzowie :D w ofercie kto będzie następcą SAF jest nawet Franciszek Smuda :D

janek_4 komentarzy: 123508.05.2013, 12:46

Niby o tym plotkowano od pewnego czasu, ale i tak mnie zaszokowało, że odchodzi.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 12:44

Ujowa ta PL się staje, teraz będzie tylko jeden world class menedżer

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997308.05.2013, 12:40

twitter.com/AAllenSport/status/332081305867141120/photo/1

no przeciez zdjecie roku:D

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 12:40

Arsenal23, mnie tez sie zdaje ze jak przyszlemy menadżerowi nie będzie szło, to Ferguson zajmie jego miejsce ;p

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 12:38

Jak menadżer coś spieprzy to myśle ,że Saf połknie gume i sam wróci.

Ars3n komentarzy: 1235408.05.2013, 12:37

A23
ja ich miejsca nie bede obstawial, ale cos czuje, ze moze byc krucho. Tylko ferguson potrafil ciagnac ta slaba druzyne po puchary. Ciekawy czy jest mozliwosc aby w kazdym momencie saf zrobil powrot ala Scholes w trakcie sezonu.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1508.05.2013, 12:36

A co jeśli Fergi będzie działał z ukrycia ? :O

I np. Moyes będzie jego marionetką ? :o

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 12:34

United juz nigdy nie bedzie takie same ;d

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 12:32

To oznacza ,że United będzie znacznie słabsze obstawiam teraz trzecią lokate w następnym sezonie.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 12:30

Koniec starej ery, za rok Wenger, teraz Ferguson.

petroniusz7 komentarzy: 1651 newsów: 208.05.2013, 12:29

To ja sie skusze i obejrze ostatni mecz Manchesteru pod wodza Fergusona. To bedzie cos, trener odchodzi z pucharem w reku no i ta atmosfera zwyciestwa i pozegnania. A juz mialem mecz odpusczac no i nie da sie ;D

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 108.05.2013, 12:25

skąd taki wielki pojazd po tych, którzy piszą o wrazeniach z matury? jak za przeproszeniem pierd*licie tutaj o dupie Maryni to jest spoko, ale jak maturzyści piszą o ważnej dla siebie sprawie to wielki kłopot.

mrsomebody komentarzy: 602108.05.2013, 12:22

Ja tu sobie spokojnie wstaje, a tu jeb Ferguson na emeryturze.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 208.05.2013, 12:11

O karwa, Mourinho do United

LoveTheGunners komentarzy: 914008.05.2013, 12:11

youtube.com/watch?v=TqgIhSl-Gs0

hahaha Typowy Seba w koszulce Rosy :D

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 12:07

jak bede mial te 70~% to edukacje w polsce mozna o kaant dupy obic, to co nauczyciele ucza przez 3 lata w liceum, mnie matemaks nauczyl w tydzien

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 12:05

ta matura chyba gowno warta bedzie jak 70% osob bedzie mialo 85+%

LexoN komentarzy: 22408.05.2013, 12:02

Marzag
Ja też sobie sprawdzałem naprawdę dokładnie. 2x zamknięte i 3x otwarte, jak dobrze poszło, to 90+ będzie.

maciekbe komentarzy: 1245808.05.2013, 12:01

jezu matma kiedy to było :D wczoraj z ojcem robiliśmy odejmowanie pod kreską trzech liczb z zerami w różnych miejscach, ale była jatka :D

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 12:00

ja8pl, ja w szkole nie bylem od 7 grudnia, wiec lepszy wynik oznaczalby niemalze cud, biorac pod uwage to ze uczylem sie do niej tydzien

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 997308.05.2013, 12:00

Robin Van Persie " I look forward forward to spending many years working with Sir Alex Ferguson "

LexoN, ja tez szybko zrobilem, ale wczoraj postanowilem ze bede siedzial prawie do konca i bede sprawdzal swoje wyniki bo czasem sie zapedzam i minusa zgubie czy cos tam pomyle ;p

paw3u komentarzy: 562808.05.2013, 12:00

Robizg1
było ;)

Marzag komentarzy: 41240 newsów: 108.05.2013, 11:59

Robizg1, nie widzialem tego zadania ;p

LexoN komentarzy: 22408.05.2013, 11:53

Maturę zrobiłem w 50 minut, prościzna. Raczej lamentować wam nikt nie będzie tutaj :D

ja8pl komentarzy: 296608.05.2013, 11:53

marzag- to nie pozostaje mi nic innego tylko pogratulowac dobrego? wyniku ! :D chyba ze jestes bardzo ambitny i liczyles na lepszy wynik

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 108.05.2013, 11:52