Media: Wenger chce zostać w Arsenalu

Media: Wenger chce zostać w Arsenalu 20.03.2017, 00:08, Bogusz Napierała 107 komentarzy Przyszłość Arsene'a Wengera to obecnie najgorętszy temat wśród kibiców Arsenalu. The Gunners przechodzą przez fatalny okres i wielu fanów oraz ekspertów twierdzi, że to najwyższy czas, by francuski manager opuścił północny Londyn. Po meczu z West Bromem Wenger przyznał, że podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości i ogłosi ją w najbliższym czasie. Po tej wypowiedzi nasiliły się głosy, iż będzie to ostatni sezon Bossa w Arsenalu i wszczęto jeszcze większe spekulacje na temat jego następcy - jednym z faworytów miał być Thomas Tuchel, z którym, według gazety Bild, kontaktowali się włodarze Kanonierów.

Brytyjskie media przedstawiają jednak inne informacje. John Cross z The Mirror oraz Jeremy Wilson z The Telegraph zgodnie donoszą, że Arsene Wenger chce pozostać w Arsenalu na następne lata. Francuz ma wkrótce poinformować o tym przedstawicieli zarządu na najbliższym spotkaniu. Nawet ewentualny brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów nie ma mieć wpływu na decyzję Wengera.

Boss ma być zaangażowany w planowaniu przyszłości klubu i poszukiwaniu kandydatów na stanowisko dyrektora sportowego.

Arsene WengerSklep z gadżetami Arsenalu autor: Bogusz Napierała źrodło: The Telegraph
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123następna
luis008 komentarzy: 69 22.03.2017, 20:34

imprecis to skoro mu się nie udało to powinien odejść bo tak obiecał

luis008 komentarzy: 69 22.03.2017, 20:32

Właśnie o to mi chodziło że mówił żebyśmy mu dali 3 lata na zdobycie jednego tytułu w przypadku niepowodzenia on odejdzie https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.kanonierzy.com/shownews_id-36162_Wenger--Mistrzostwo-w-ciagu-trzech-sezonow.shtml&ved=0ahUKEwi_r8Dh7OrSAhXQZpoKHW0kD-0QFggyMAU&usg=AFQjCNE_q_3KzhizmKHLTvJnmRW3BcFMog

drewniane_krzeslo komentarzy: 956 21.03.2017, 20:26

imprecis masz wiele racji w swoich wypowiedziach, odnoszę wrażenie, że jesteś jednym z niewielu co trzeźwo tutaj myślą.

Zgadzam się z Tobą w 100 %, że najlepszego trenera w historii należy traktować z szacunkiem.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 21.03.2017, 15:14

Wenger nigdy nie powiedział, że obiecuje mistrza w 3 sezony. Ludzie muszą odróżnić CELE od OBIETNIC. Celem było zdobycie mistrza w 3 sezony.

luis008 komentarzy: 69 21.03.2017, 14:33

Jeśli Wenger zostanie to okaże się kłamcą. Jak ostatnio na te trzy lata podpisał kontrakt to powiedział, że dajcie mi trzy lata na zdobycie tytułu jeśli się nie uda to odejde.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 21.03.2017, 09:29

Sandbead - ja nie mam nic przeciwko osobom, które chcą odejścia Wengera. Natomiast jeśli ktoś pisze o najwybitniejszym managerze AFC w historii "stary dziad", "rujnuje klub" to dla mnie należy do "chołoty". Inaczej po prostu takiego zachowania nie da się nazwać. Każdy ma prawo do opinii, jednak trzeba umieć ją wyrażać w kulturalny sposób, szczególnie gdy mówi się o tak zasłużonym człowieku jak AW.

Sandbead komentarzy: 328 21.03.2017, 08:04

Imprecis
Możesz przestać wylewać swoją frustrację w co drugiej wypowiedzi? Ok zrozumieliśmy już co sądzisz o ludziach przeciwnych Wengerowi ale przestań tę grupę dyskredytować bez przerwy. Plujesz na nich jadem a prawda jest taka, że ludzie, którzy kibicują takiemu klubowi jak Arsenal mają prawo jakiegoś poziomu od tego klubu wymagać. A już zwłaszcza tacy, którzy kibicują temu klubowi od lat i nie są na tyle zaślepieni i wpatrzeni w wielkiego wodza żeby nie dostrzegać, że ten klub od lat stoi w miejscu, a od niedawna chyba nawet zalicza regres.
Powiedz mi na co Ty wgl liczysz jak Wenger zostanie? Że nagle z dnia na dzień zaczbiemy grać ten piękny futbo,l który ostatni raz graliśmy chyba w sezonie 13/14? Bo teraz mamy tylko jakieś przebłyski, a większość czasu gramy bezproduktywnie klepiąc piłkę wszerz boiska i bijąc przez 90 procent meczu głową w mur. I myślę, że to jest główna przyczyna złych nastrojów bo o ile kiedyś nie mieliśmy pieniędzy na gwiazdy i musieliśmy zadowalać się przeciętniactwem to wciąż naszą grę aż się chciało oglądać. Teraz niby mamy lepszą obronę, niby lepszy skład ogółem a bronić dalej się nie umiemy, a do tego jeszcze marnie wyglądamy w ataku. Do tego dochodzą dziwne decyzje personalne typu sytuacja Campbella czy teraz Pereza ( a ich kosztem Ox i Walcott), brak jakiejkolwiek reakcji na wydarzenia na boisku i ciągle te same błedy taktyczne i Ty się dziwisz że ludzie mają już dość tego człowieka. Zdejmij w końcu te klapki z oczu człowieku albo przestań trollować

PietrasM komentarzy: 1924 20.03.2017, 23:55

pękła.

PietrasM komentarzy: 1924 20.03.2017, 23:55

Wow. Prawie pękła liczba 100 komentarzy pod "niegłównym" newsem. Ależ emocje budzi ta sytuacja. :D

losnumeros komentarzy: 2206 20.03.2017, 22:46

imprecis

Ta "chołota" wspiera finansowo klub, chodzą na mecze i kupują różne gadżety związane z tym klubem, więc też mają prawo coś oczekiwać od drużyny, bo nie czarujemy się mało kasy nie wydają.

O FA CUP możemy zapomnieć, a w lidze czeka nas parę trudnych spotkań. Każdy kto widział wczoraj mecz City-Live, to wie że nasz zespół w tym meczu dostał by baty.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 22:16

pauleta19 - jesteś kibicem od wczoraj? Przecież ten schemat jest od lat. Jak Wenger wygra FA Cup to nagle 90% ten "chołoty" zapomni o niepowodzeniach. Kibice to typowe chorągiewki. Jak sprzedawaliśmy Cesca/Nasriego/RvP, dostawaliśmy 8-2 z MU, 6-0 z Chelsea to co było? Potem parę zwycięstw i znowu wielbienie Wengera. Ja wciąż uważam, że sezon nie jest stracony i nie z takich mentalnych dołów Wenger wyprowadzał piłkarzy. Ja od zawsze jestem przeciwnikiem demokracji - system faworyzujący idiotów. Nie kierowałbym się głosem kibiców, którzy często mają problem ze skleceniem 2 sensownych zdań. To co mówi większość rzadko kiedy jest najlepszym rozwiązaniem. Gdyby to kibice prowadzili AFC to już dawno byśmy grali w Championship.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38343 newsów: 1 20.03.2017, 22:03

imprecis, czemu miałby odejść? Bo większość kibiców tego chce. Nie wiem czy zauważyłeś, ale jesteś w mniejszości. Większość fanów Kanonierów chce zmian, bo widzi, że z sezonu na sezon gramy coraz gorzej. Atmosfera panująca w klubie jest fatalna. Piłkarze grają bez zaangażowania, największym gwiazdom kończą się kontrakty i chcą opuścić klub, kibice protestują i się ze sobą kłócą, a zarząd pozostawia wszystko na głowie jednego, starego człowieka, który się pogubił.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 21:21

pauleta19 - dlaczego niby najgorsza? Nie wszyscy ludzie na szczęście przejmują się głosem "chołoty" (trudno inaczej nazwać zachowanie niektórych kibiców). Jeśli zarząd da mu możliwość bycia trenerem AFC, a on tego pragnie to czemu ma ustępować? Po to by zadowolić kiboli, którzy często inteligencją i kulturą nie przewyższają neandertalczyka? I nie mam tutaj na myśli wszystkich osób, które chcą jego odejścia, a tych którzy go wyzywają, robią jakieś kompromitujące samolotowe strajki etc. Dla mnie to po prostu nic nie warta "chołota", której nie należy traktować poważnie.

maxbys komentarzy: 445 20.03.2017, 20:50

Ehhh nie ma co ludzie go znienawidzą co poniektórzy chyba. Może chociaż co sezon przytrafi się jeden mecz jak z chelsea wygrany 3-0 to choć raz będzie można z czegoś mocniej się cieszyć.

Gunner0098 (zawieszony) komentarzy: 192 20.03.2017, 20:25

Może zostać, ale co najwyżej jako księgowy.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 38343 newsów: 1 20.03.2017, 19:48

To byłaby najgorsza decyzja w życiu Wengera. Proszę, niech tego nie robi.

drewniane_krzeslo komentarzy: 956 20.03.2017, 19:36

Arsene jest trenerem Arsenalu ponad 20 lat, przeżywał wiele kryzysów, uważam, że powinien zostać na max 2 lata, w tym czasie klub mógłby rozglądać się za następcą.

Dziwią mnie niektóre komentarze, których autorzy życzą takiemu klubowi jak Arsenal gry w Lidze Europy albo spadku do niższej ligi.

Arsene jest profesjonalistą i nie z takich kryzysów wychodził, a po drugie trenera można oceniać po sezonie a nie w trakcie kiedy jest mnóstwo niewiadomych.

Marioht komentarzy: 2267 20.03.2017, 18:35

Po co Wy chcecie rok szukać następcy Wengera? Przecież już latem będzie kilku topowych menadżerów światowej klasy chętnych do objęcia po nim posady. Oczywiście wszystko kosztuje.

Albo gramy na zwłokę albo zaczynamy budowę silnego klubu tu i teraz.

Marioht komentarzy: 2267 20.03.2017, 18:32

Arsene zachowuje się niestety jak nachalny gość, którego nikt nie ma śmiałości wyprosić ze względu na nieśmiałość, kulturę i sentymenty.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4048 newsów: 61 20.03.2017, 18:29

@Odpowiadając:
thegunner4life, MrArsenal007, mwk.

Dlaczego jeszcze 1 rok? Osobiście nie jestem za zmianą w klubach "pod naciskiem", czy pod presją. Tłum krzyczy Barabasz, to wybieramy Barabasza. Nie tak to powinno dla mnie wyglądać przy tak ogromnym tworze, jakim jest Arsenal i za tym wielokrotnie wypowiadali się też różni menadżerowie. Opcja przedłużenia kontraktu o rok i niezależnie od wyników po tym okresie odejście Wengera poczytywałbym za najsensowniejsze. Byłby cały rok czasu na poszukanie idealnego następcy. Następcy z podobną wizją gry, ale powiewem świeżości do niej. Sam Wenger mógłby "dopiąć" zespół wedle swojej "ostatniej woli". Kupić tych, których mu brak - Lacazette(?). Jeżeli chodzi o ostatnią kwestię, czyli co na to piłkarze. Przede wszystkim, żaden piłkarz nie jest większy niż klub, po drugie "piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" (pomimo opinii 'selfie team'] - Hazard nie odszedł z Chelsea, gdy ta wypadła z TOP4, Ibra przyszedł do klubu spoza TOP4. W opisanym przypadku gracze powinni przez rok gryźć trawę dla Wengera, a z nowym sezonem, nowy trener i tak zrobiłby czystki, więc jak ktoś chce odejść niech odejdzie. Droga wolna.

PS Najbardziej żałośni są ci, którzy swoje postrzeganie klubu i Wengera uzależniają od tego ile memów wyśmiewa klub i ilu "znawców piłkarskich" psioczy na niego.

tom8203 komentarzy: 205 20.03.2017, 18:28

Jesli chce zostac to musi oczyscic szatnie ze wszytkich grajkow ktorzy nic nie wnosza do gry od wielu juz lat to bedzie a takze w ich miejsce pozyskac pilkarzy ktorzy nie bedą uzupelnieniem a realnym wzmocnieniem i bedzie zdrowa rywalizacja w zespole co pomoze podniesc umiejetnosci zespolu. A takze takich co maja jaja i potrafia walnac piescia w stol i telepnac jak nie idzie ,to ja jestem "za"

Verminator97 komentarzy: 14665 20.03.2017, 18:22

Ale ta sprawa z Wengerem będzie się ciągnąć. Ja mam swoje zdanie. Jak dla mnie czas na zmiany, według mnie nowy trener i taka świeża krew w szatni się przyda, ale podkreślam, że jeśli Wenger zostanie to będę go wspierał i wierzył, że osiągnie sukces w następnym sezonie.

A cel na końcówkę sezonu jest jasny. Wygrana w FA Cup i top four. Nie wiem jak Wy ale ja nie chcę oglądać Arsenalu w czwartki, a wygrana w FA Cup w takiej obsadzie półfinałów to też byłoby super osiągnięcie.

kanapka komentarzy: 2421 newsów: 6 20.03.2017, 17:43

To by i tak nic nie dało on był 3 w kulach.

matikanonier komentarzy: 548 20.03.2017, 17:32

Zawsze wydawało mi się że odejście Wengera będzie najsmutniejszym momentem dla wszystkich fanów AFC. Tymczasem doprowadził do takiej sytuacji, że kiedy ogłosi swoje odejście to 80% kibiców wystrzeli z radości korki od szampanów.

Ashburton komentarzy: 3596 20.03.2017, 17:19

Ja bym mu dał ten rok. Ostatnia szansa.

ostriket komentarzy: 2882 20.03.2017, 17:19

Arsene chce i co wystarczy tyle?
szacunek po grób do tego co uczynił w ciągu całej kariery w klubie ale sory nikt nie jest większy niż klub a Wenga jest tylko pracownikiem. On sobie może chcieć, ja też bym chciał a jakoś mi nie dają. Arsene zawsze wszystkich trolował transferami, kontuzjami, dziennikarzy na konferencjach ale teraz zachowuje się po prostu skandalicznie i chamsko. Drużyna gra katastrofalnie, brakuje pozytywnych emocji, formy, pomysłu na to co zmienić a ten sobie nic z tego nie robi i chce zostać...

Ikar13 (zawieszony) komentarzy: 184 20.03.2017, 17:19

Imprecis nie zgadzam, ale dajmy nawet ,ze jest w TOP10. Nawet gdyby był to sam nr 1 menedżerów powinien się podać do dymisji po takich wynikach bo one nie są poniżej oczekiwań one są tragiczne po prostu.

enrique komentarzy: 2055 20.03.2017, 16:59

ZERO HONORU !
Teraz nawet wypadnięcie z LM nie jest dla niego problemem... co za kolo, stoczył się totalnie.

ljungberg77 komentarzy: 807 20.03.2017, 16:50

głośno tego nie powiecie ale jestem przekonany że 3/4 bywalców tej strony i w sumie tyle samo fanów Arsenalu odetchnęło z ulgą że jednak zostanie... ;)
i nie ma co się indyczyć - już ja Was znam... :))

jeśli to się potwierdzi jesteśmy skazani na bycie pośmiewiskiem przez pewno minimum kolejne 2-3 lata

ziomek1245 komentarzy: 919 20.03.2017, 16:33

Paradoksalnie tragiczny sezon może przekonać Wengera do zostania, bo będzie chciał jeszcze coś pokazać wszystkim fanom, tylko pytanie czy będzie w stanie. To bez wątpienia wielki trener, jeden z najlepszych, ale przez 20 lat w jednym klubie brakuje mu chyba dystansu do tego co się dzieje. Najlepszym wyjściem w przypadku gdyby przedłużył kontrakt byłyby chyba kilkumiesięczne wakacje od Arsenalu i piłki nożnej, a to niestety niemożliwe.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 16:28

mwk - no MU szczególnie, ciągle poza top4, LFC również. Mega rozwój. Wenger to jeden z lepszych trenerów, jeśli ktoś uważa, że jest słaby to nie ma zielonego pojęcia o piłce. Nie jest najlepszy i ma wady, ale nie róbmy z niego słabego trenera, bo i tak jest co najmniej w top10 fachowców.

TerrorMachine komentarzy: 1262 20.03.2017, 16:27

Wenger powinien odejść i to jak najszybciej ale ten człowiek nie ma honoru widzi że jego czas już minął on dalej pewnie myśli o pozostaniu.

PanMisiek komentarzy: 20 20.03.2017, 16:08

jeżeli to prawda, to w przyszłym sezonie czeka kanonierów walka o LE.

mwk komentarzy: 775 20.03.2017, 15:39

No nic - pozostanie jedynie przerzucenie się na jakieś Monaco czy coś. :) A tak właśnie w nocy mi się śniło, że Wenger przedłużył kontrakt... Prawda jest taka, że każdy byłby lepszy od Wengera - wystarczy rzucić piłkę i powiedzieć "grajcie jak chcecie" i wystawić tę samą jedenastkę co on i już gorzej wypaść się nie da.

I taka uwaga dla osób, które chciałyby, żeby Wenger przedłużył kontrakt o jeden rok. Serio?! No ja pierdziele... Trochę myślenia - to już w ogóle najgorszy scenariusz... Obecni zawodnicy nie będą chcieli za bardzo przedłużać kontraktów, bo nie będą wiedzieli, z kim będą pracować później. To samo z nowymi transferami... Zmienilibyście pracę, jeśli za rok miałby Wam się zmienić szef i cholera wie, czy w ogóle widziałby dla Was miejsce w tejże pracy...? Już teraz trzeba szukać kogoś. A Wenger to bardzo słaby trener i łatwo go ktoś zastąpi. Wystarczy spojrzeć, jak inne kluby rozwinęły się przez czas naszego marazmu...

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 15:22

Witowo95 - tak jak napisałem poniżej. Nie ma po prostu godnego następcy w tym momencie. AW to dla mnie wciąż jeden z lepszych trenerów i ostatnie wyniki tego nie zmieniają (Mou też miał kryzys w Chelsea w poprzednim sezonie). AW nie jest trenerem bez wad, ale jest w miarę regularny, a w footballu to wbrew pozorom ważna rzecz. Niech podpisuje na rok-dwa, a w tym czasie znajdźmy trenera, który będzie updatem dla AFC, a nie zmianą byle zmieniać.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 15:18

Co do decyzji Wengera to jaka by nie była to ma u mnie pełne poparcie. Nie widzę w tym momencie godnego zastępcy, a wolę kolejny sezon oglądać człowieka w 100% oddanego klubowi, niż innego, który wcale nie jest lepszy od niego. Tylko nie wymieniajcie mi tutaj Sampaolich, bo to goście pokroju Ranieriego - mistrzowie jednego sezonu. Jak ma przyjść nowy trener to niech będzie lepszy od AW. Zmieniać byle zmieniać nie ma sensu.

imprecis komentarzy: 14561 newsów: 21 20.03.2017, 15:15

sosek - zaufanie English Core to był największy błąd Wengera. Nie było większego.

kanonier21afc komentarzy: 1966 20.03.2017, 14:55

In Arsene we trust...

sosek komentarzy: 180 20.03.2017, 13:58

Największym błędem Wengera było jego "nieodejście" bo wygraniu drugiego Pucharu Anglii. To była idealna okazja.

Machu1992 komentarzy: 324 20.03.2017, 13:33

Mam nadzieję, że ten Everton nas przeskoczy jeszcze i skończymy na tym 7 miejscu :) może to coś tym baranom ruszy w głowach i go wyrzucą

Marioht komentarzy: 2267 20.03.2017, 13:21

Pachnie Franciszkiem Smudą.
Podobna filozofia gry.
Na Wiśle się na nim już dawno poznali.

Mam nadzieję, ze tak samo będzie w przypadku Arsena Wengera, który od kilku lat wykorzystuje już tylko historię i swoje nazwisko.

stahustaszku komentarzy: 149 20.03.2017, 13:15

https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-mlodziezowa-u-19/wywiad-bielik-to-nie-jest-liga-dla-chlopcow1

Troche Bielik między wierszami jedzie Wengera w tym wywiadzie dla ŁNP. Mam mega szacunek do Bossa, jestem rozdarty czy powinien tak się żegnać z drużyną ale ten wywiad potwierdza to co większość z kibiców przypuszcza od kilku lat. Piłka się zmieniła nastąpiła większa specjalizacja a treningi u Bossa wyglądają tak jak wyglądały 10-15 lat temu. Mam czasami wrażenie że oni sobie na nich tylko grają w piłkę jak na SKS...

Jaki macie przemyślenia po tym wywiadzie ?

Marioht komentarzy: 2267 20.03.2017, 12:30

Co za telenowela.
Arsen Wenger wcześniej poinformuje o swojej decyzji, jeszcze przed końcem sezonu.
Według mnie.
Nie dociągnie tego tematu do czerwca.
Za duże tornado krąży wokół niego i całego Arsenalu.
Co kilka godzin inne informacje odnośnie jego przyszłości.
Ciekawe jak to wpływa na piłkarzy, którzy chyba chcieliby pracować z kimś innym...

taxi_driver komentarzy: 864 20.03.2017, 12:18

Chciałbym wziąć trochę w obronę osoby, które są najeżdżane za to, że wulgarnie komentują obecną sytuacje Wengera. Oczywiście nie jest to kulturalne, ale zastanówmy się, pokazują oni jak bardzo zależy im na tym klubie i nie są wstanie ująć swojej złości w innych słowach bo tacy są po prostu ludzie. Sam Wenger tego nie czyta więc nie róbcie tez afery o byle co, tylko albo to ignorujcie albo jeżeli jest ktoś adminem to niech ostrzeże go. Ja tez od kilka lat temu kiedy to głosiłem ''Wenger Out'' to plułem ostro na niego, ale po pewnym czasie to już zaczęło mnie po prostu śmieszyć. Tego co on mówi to już dawno nie traktuje na poważnie bo jego wypowiedzi są bez sensu :D.

Tomassini komentarzy: 2663 20.03.2017, 12:15

Nie dla Pana który ma "najlepsza kadrę podczas swojego pobytu w Arsenalu" i dostaje 10-2 od Bayernu i prawdopodobnie osiągnie najniżaszą lokatę w PL w karierze...

SoulStorm komentarzy: 1115 20.03.2017, 12:00

Obiecuję lub dotrzymuje się słowa tylko raz.Najwidoczniej Wenger nie ma respektu do słów które wypowiada.

SoulStorm komentarzy: 1115 20.03.2017, 11:59

Witowo95
Bronią bo są zaślepieni jego co sezonowymi farmazonami na temat zdobyciu mistrzostwa.

Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 20.03.2017, 11:51

Niech ktoś z osób, które chcą aby Wenger został postarają się w jakikolwiek racjonalny sposób obronić swoją rację. Chcę wiedzieć na jakiej podstawie bronią A.W i twierdzą, że jego obecność w roli menedżera klubu spowoduje, najprościej rzecz ujmując, polepszenie sytuacji niż ta jaka jest obecnie. Tylko proszę bez bzdetów z serii ,,bo bez Wengera Arsenal skończy jak United'', ,,trener ufa piłkarzom a to oni nie wykonują postawionym im zadaniom'' ,,to nie wina Papcia, że Chamberlain albo Walcott nie dają z siebie tego co powinni''.

Control komentarzy: 1114 20.03.2017, 11:49

Arsenal w ciągu ostatnich lat zaliczył niewielki progres. Zajmowaliśmy kolejno 3 i 2 miejsce w lidze. W tym roku miało być 1 ale jak widać zamiast pierwszego miejsca może być pierwszy raz poza top4. Ja Wengera bym zostawił jeśli poszalałby na rynku transferowym. Z lepszymi piłkarzami magia Bossa może wrócić.

simson16 komentarzy: 1512 20.03.2017, 11:43

Wenger odejdz Wstydu nie rob!!!!!!!!moze Wenger ma Plan ze nie moze odejsc bo nie ma Trenera na rynku quality, o MOj Boze;/

poprzednia123następna
Ostatni mecz
Następny mecz