Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1

Najgorszy Arsenal od lat, Brighton wygrywa 2-1 05.12.2019, 22:15, Łukasz Wandzel 2530 komentarzy

Efekt nowej miotły wyraźnie nie zadziałał na The Emirates. Choć zasadniczo miotła wcale nie jest nowa, to na pewno tymczasowa. Patrząc na przebieg ostatnich dwóch spotkań, w których Kanonierów poprowadził Freddie Ljungberg, ani styl gry, ani rezultaty nie zmieniły się od momentu zwolnienia Unaia Emery'ego. Szwed nie wprowadził w składzie drastycznych zmian taktycznych i nie wiadomo, czy się na nie odważy, ale zarząd Arsenalu z pewnością przyspieszy poszukiwania nowego trenera. W szatni potrzebny jest ktoś z zewnątrz, kto przeprowadzi rewolucję. Co pozostaje do stracenia? Niedługo Arsenal na stałe może stać się ligowym średniakiem.

Takie występy jak tego wieczora przeciwko Mewom tylko to potwierdzają. Arsenal nie może się pochwalić w tym momencie żadnym ciekawym pomysłem na grę w ataku, przy czym dysponuje jedną z najgorszych defensyw w Premier League. W ostatnich tygodniach na tle londyńczyków każda drużyna prezentuje się świetnie. Brighton bez żadnego respektu podszedł do tego meczu, o czym najlepiej świadczy decyzja Grahama Pottera o wprowadzeniu napastnika w 75. minucie przy stanie 1-1 i zdobycie bramki na wagę zwycięstwa kilka minut później. Tym samym Brighton zbliżył się w tabeli na odległość jednego punktu do Arsenalu, który po 15 kolejkach zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 19 punktów.

Składy, w jakich oba zespoły wyszły na murawę:

Arsenal: Leno - Bellerin, Sokratis, David Luiz, Kolasinac (72' Tierney) - Willock (46' Pepe), Torreira, Xhaka - Özil - Lacazette (77' Martinelli), Aubameyang.

Brighton: Ryan - Alzate (88' Duffy), Webster, Dunk, Burn - Propper, Stephens, Mooy - Gross (80' Trossard), Maupay, Connolly (75' Montoya).

Gospodarze na początku spotkania wypracowali sobie lekką przewagę dzięki pressingowi, a pierwszą ładną okazją dla Arsenalu była dwójkowa akcja Pierre'a-Emericka Aubameyanga i Alexandre'a Lacazette'a. Obaj panowie wymienili krótkie podania, a Lacazette z bliskiej odległości trafił w bramkarza, co nie miało już znaczenia, ponieważ sędzia liniowy uniósł chorągiewkę - spalony. Z kolei Brighton nie atakował zaciekle, ale wiadomo, że przeciwko Kanonierom nie trzeba zbyt wielu okazji, ponieważ w końcu i tak popełnią błąd. W okolicach 20. minuty ryzykownie faulował Hector Bellerin, w zasadzie centymetry przed polem karnym. Na szczęście dla hiszpańskiego defensora rywale nie wykorzystali swojej szansy ze stałego fragmentu gry.

Po grze nie było widać tych mini przebłysków DNA The Gunners czy małych zmian dokonanych przez Freddiego Ljungberga, które gołym okiem widoczne były w meczu z Norwich. Londyńczycy więcej pracowali w obronie niż w ofensywie. Brighton dochodził do lepszych okazji. Wystarczy wspomnieć o strzałach Maupaya, czy to z dystansu, czy też po dośrodkowaniu Mooya. Brak kontroli nad spotkaniem i pozwalanie Mewom wręcz na strzelecki trening w końcu musiało zakończyć się stratą gola. Wynik otworzył Adam Webster, pokonując w zamieszaniu Bernda Leno po wrzutce z rzutu rożnego.

Kanonierzy, pomimo niewielu szans, w 40. minucie wypracowali sobie idealną okazję na remis. Celnym dośrodkowaniem z prawego skrzydła popisał się Pierre-Emerick Aubameyang, ale adresat podania - Joe Willock - główkował prosto w golkipera. Dopiero po przerwie szans było więcej. Arsenal ruszył od przodu w poszukiwaniu wyrównania, do którego doprowadził w 50. minucie. Po wrzutce z rzutu rożnego Alexandre Lacazette, znajdując się przy bliskim słupku, uderzył piłkę głową tyłem do bramki, a ta praktycznie wpadła za kołnierz Ryana. Zamieszany w akcję był też Sead Kolasinac, który próbował pomóc piłce znaleźć się w bramce. Bośniak nie dotknął futbolówki, tym samym nie odbierając Lacazette'owi trafienia.

Raz Bellerin, raz Kolasinac. Boczni obrońcy po strzeleniu gola stali się aktywni, podobnie jak reszta zespołu, i zaliczyli po niezłej centrze, jednak piłka dwukrotnie nie mogła znaleźć Pierre'a-Emericka Aubameyanga. W 63. minucie do bramki trafił z powietrza David Luiz. Brazylijczyk wykorzystał podanie z rzutu wolnego od Mesuta Özila. Gol nie mógł zostać zaliczony, ponieważ stoper The Gunners znajdował się na oczywistym spalonym i VAR po chwili anulował bramkę, która dałaby gospodarzom prowadzenie. Apetyt Kanonierów na kolejnego gola mógł cieszyć kibiców, tymczasem Bernda Leno nie mogła opuścić czujność. Niemiecki bramkarz kilkukrotnie wyciągał swoich kolegów z opresji.

Około 70. minuty obie ekipy przystopowały. Wolniejsze tempo okazało się być jednak tylko ciszą przed burzą. Na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego Brighton zaskoczył obronę Arsenalu. Mooy celnie wrzucił w pole karne, a nieupilnowany przez Davida Luiza Maupay główką dał przyjezdnym prowadzenie. Chwilę później Gabriel Martinelli w podobny sposób mógł wpisać się na listę strzelców, ale strzał był nieco słabszy i Ryan interweniował. Gospodarze nie pokusili się o gola w końcówce. O mały włos to Trossard nie upokorzył defensywy Kanonierów. Minął dwóch środkowych obrońców w szesnastce, lecz strzelił ponad bramką. Sędzia nie torturował już jednak kibiców na The Emirates i niedługo po tej akcji zakończył mecz.

Brighton & Hove AlbionPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Taki komentarzy: 70209.12.2019, 15:10

@Patriko napisał: "Problemem Pepa i defensywy City w tym sezonie jest przede wszystkim kontuzja Laporte i Stonesa przez co zmuszony jest grać Otamendim w parze z Fernandinho"
Jasne. Wypadło mu dwóch obrońców. A czyja to wina, że nie ma w składzie wartościowych zmienników? @Simao12 napisał: "Guardiola mówił, że nie stać ich na ŚO"
Bez jaj. Przypomnę, że Guardiola jest trenerem Manchesteru City a nie Sokoła Karlino.

radzio_TRN komentarzy: 2349 newsów: 1309.12.2019, 15:09

Śmiech mnie ogarnia jak czytam obrońców tego łysego hipokryty, największego hipokryty w całym świecie futbolu.

To nie pierwszyzna, kiedy udziela wypowiedzi w tym tonie. Jak mu nie wstyd. Koleś, który na skinienie paluszka dostaje piłkarza jakiego chce niczym zabawkę z hipermarketu.

A co mają powiedzieć trenerzy innych drużyn? Łysy klepie tą swoją tiki srake, a i tak zbiera bęcki zarówno w Europie, jak i na krajowym podwórku. Porządny fachowiec z tym składem i możliwościami, jakie ma Guardiola, już dawno zrobiłby Ligę Mistrzów.

Redzik komentarzy: 15384 newsów: 9209.12.2019, 15:08

Nicolas Pépé: There have been some changes schedule-wise in terms of the training [compared to Emery]. ­ Ljungberg has his own way of dictating training

Obviously he has already shared his vision. There have been a few tactical changes, but it takes time for everything to settle

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 15:07

@Smr88Ars:

Jak coś napisałem to odpowiadam za te "głupotki". I nie ma to znaczenia, czy napisałem to na forum. Takie podejście sugeruje, że można pisać byle co i byle jak bo to tylko forum.
I nie wiem co mam sobie wyjaśniać w życiu. Powodzi mi się dobrze w każdej ze sfer.:)
No i przede wszystkim. Chyba również do tego służy forum by komentować wpisy innych? Sugeruje ochłonąć i zaniechać wycieczek osobistych w stylu "ogarnij swoje życie" i "serio urodziłeś się w 76". Już dawno napisałeś papa a ciągle wracasz z tematem.

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 15:04

@call_me: @call_me napisał: "Prawda jest prosta i okrutna. W chwili obecnej Arsenal może wybierać wśród dostępnych trenerów (czytaj takich, którzy nie prowadzą obecnie żadnego klubu). Na domiar złego trzeba pamiętać o obecnej sytuacji klubu, a co za tym idzie nie każdy będzie zainteresowany "orką na roli", a tak to niestety obecnie wygląda."

Wytłumacz proszę skąd bierzesz takie informacje??? Użytkownikom tej strony, mnie nie musisz, mnie śmieszysz :D

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 15:03

I kończąc temat trenerów. Jeszcze taki mityczny ktoś będzie miał z tyłu głowy, że prawdopodobnie ze składu ubędzie mu kilku graczy w tym Auba, który właściwie sam ciągnie strzelanie na wyjazdach.

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 15:03

@call_me:

serio Ty się urodziłeś w 1976 roku? I wykłócasz się o takie głupotki na forum? Weź idź wyjaśnij sobie swoje życie, a nie komentujesz czyjś tok myślenia, nie podoba się, nie czytaj! Elo.

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 15:00

@Patriko:

Zgadzam się. Wydaje mi się, że za długo już tam jest. Styl jaki prezentował na początku przygody i w najlepszym jej okresie w Atletico myślę, że mógłby Nam pomóc.

grzegorz1211 komentarzy: 645809.12.2019, 15:00

Podobno Arturo Vidal może odejść z Barcy w styczniu i zainteresowany jest Inter. Nigdy nie byłem przekonany do transferów graczy w jego wieku, ale w obecnej sytuacji Arsenalu taki gracz by się przydał. Ten zespół potrzebuje charakteru i charyzmy takiego gracza jak Vidal

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 15:00

Prawda jest prosta i okrutna. W chwili obecnej Arsenal może wybierać wśród dostępnych trenerów (czytaj takich, którzy nie prowadzą obecnie żadnego klubu). Na domiar złego trzeba pamiętać o obecnej sytuacji klubu, a co za tym idzie nie każdy będzie zainteresowany "orką na roli", a tak to niestety obecnie wygląda.

zdyp komentarzy: 83309.12.2019, 14:58

@new_star: z rosloniem

Patriko komentarzy: 310409.12.2019, 14:58

@Smr88Ars napisał: "I super! Uważam, że uratować Nas może Simeone ale to pewnie tylko marzenie nie do spełnienia z obecnym zarządem ich wizją i hojnością właściciela."
Simeone xD no to poleciałeś, Simeone którego od początku przygody w Atletico styl gry opiera się na wycinaniu przeciwników brutalnymi faulami, zamykaniu się swoim polu karnym i graniu długich piłek na napastników albo skrzydłowych, z tymi zawodnikami jakim ma Arsenal tym stylem to on by nam ogarną, ale spadek do Championship, swoją droga powoli już gwiżdżą na niego, na Metropolitano, Atletico gubi punkty w lidze oddalając się od powolutku od czwórki, po Pochettino i innych widać, ze nikt nie jest nietykalny więc jak sytuacja u rzeźników się nie poprawi to kto wie, może i Simeone też poleci w tym sezonie

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:57

@Smr88Ars:

No pa pa. O czym tu dyskutować z człowiekiem, który wierzy iż da się na etapie kontraktowania zawodnika wykluczyć, czy dozna kontuzji. I pisząc "pewnie to tylko" dopuszcza myśl, że Simeone mógłby dojść do nas w ogóle... że nie wspomnę już iż jesteśmy w trakcie sezonu.

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:57

@call_me:

Weź coś tam jeszcze znajdź i zacytuj! Dobrze ci idzie :)

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:56

@Redzik:

Tutaj właśnie upatruję szansy ale przy naszej obronie 3pkt. na 100% nie możemy być pewni. Trzeba to po prostu oglądnąć bez nerwów i spin (jak ktoś potrafi, jak nie trzeba się uczyć) ;)

Simao12 komentarzy: 548609.12.2019, 14:56

@Taki:
Guardiola mówił, że nie stać ich na ŚO (w domyśle klasowego), to nie tak, że nie chciał nikogo kupić. A mógł kupić sobie takiego Luiza za bezcen

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:54

@Smr88Ars napisał: "Normalny scouting: piłkarzy podatnych na drobne urazy i kontuzje nie ściągamy"

paw3u komentarzy: 471509.12.2019, 14:53

@Redzik: Ten młodzik ma 33 lata ;)

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:52

@call_me:

Twoje czytanie ze zrozumieniem to nie mój problem. Żadnej segregacji nie przeprowadzam w świecie żyję realnym o "młodych byczkach" to nie wspominałem i nie myślałem nawet, a talent z potencjałem pod kątem zawodników takiego klubu jak Arsenal zawsze musi iść w parze, więc daruj sobie już i pogadaj z kim innym. Pa pa.

Patriko komentarzy: 310409.12.2019, 14:51

@Taki napisał: "A kto odpowiada za skład osobowy obrony. Nikt nie bronił kupić innych, lepszych.
Nie wiem, czy pamiętasz ale Pep nie kupił VVD, bo uznał, że nie jest wart tej ceny a poza tym nie podniesie znacząco jakości obrony w jego drużynie."

Problemem Pepa i defensywy City w tym sezonie jest przede wszystkim kontuzja Laporte i Stonesa przez co zmuszony jest grać Otamendim w parze z Fernandinho który całe życie grał na DP, znając Gurdiole w zimę ruszy po zakupy. City może tytułu nie obronią, ale ciągle grają efektowną i efektywną piłkę i liczą się realnie w walce o pozostałe trofea

Redzik komentarzy: 15384 newsów: 9209.12.2019, 14:51

@Smr88Ars: Jedyna szansa w tym, że bramkarz West Hamu nam pomoże. Roberto jest fatalny, ale ostatnio jakiś młodzik go posadził.

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:51

@Smr88Ars:

Poprawię Twój komentarz:

"I super! Uważam, że uratować Nas może Simeone ale to tylko marzenie nie do spełnienia z obecnym zarządem ich wizją i hojnością właściciela."

Kanonier204 komentarzy: 40347 newsów: 309.12.2019, 14:50

Dobrze będzie słyszeć Łukasza, podczas kiedy moje oczy będą krwawić ^^

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:49

@caliero913:

I super! Uważam, że uratować Nas może Simeone ale to pewnie tylko marzenie nie do spełnienia z obecnym zarządem ich wizją i hojnością właściciela.

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:49

@Smr88Ars:

Cóż. Żyjesz w jakimś wyidealizowanym świecie. Zgodnie z Twoim tokiem myślenia. Dziesiątki trenerów z doświadczeniem i charakterem czeka jedynie na to by zostać zatrudnionym przez Arsenal.
Zabawna jest też ta Twoja segregacja. Wynika z niej, że do Arsenalu nadają się tylko:
- młode zdrowe byczki;
- z potencjałem;
- z talentem.
W sumie to niewiele. Szkoda jedynie, że Arsenal nie jest jedynym klubem, który szuka zawodników.
Poza tym nie rozumiem Twojego "Panie Kibic".

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:48

@Redzik:

Jak o nosie mowa, to remisem pachnie ale ten też spokojnie jako porażkę traktujmy bo WHU w tym sezonie jest śmieszny jak potencjalny wybór Artety, Vieiry czy Kovaca na trenera :)

sWinny komentarzy: 248909.12.2019, 14:47

Ja sobie odpuszczam nasz dzisiejszy meczyk. Akurat mam halę i nie będę musiał patrzeć na te patologie. Ale sercem będę z wami.
COYG!!!

caliero913 komentarzy: 58909.12.2019, 14:46

@Smr88Ars: Przede wszystkim Allegri tu nie będzie chciał przyjść :)

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:45

@call_me:

I mam nadzieję Allegriego tu nie zobaczyć, nie sądzę aby ten człowiek Nam pomógł. Nam brakuje na ten moment angielskiego DNA, narazie mamy DNO.

Argudo komentarzy: 10779 newsów: 609.12.2019, 14:44

Emery, Iwobi i Walcott w jednym klubie. Aż chcę to zobaczyć.

DoomSlayer komentarzy: 342009.12.2019, 14:43

U nas w klubie jest tak, że to taki klub na "odcinanie kuponów" - możesz przyjsć, zarobić, grać o nic, grać słabo i masz pierwszy skład. Zero presji itd. brak parcia na sukcesy i ta denerwująca już (mnie np.: ) rodzinna atmosfera.

Totki zwolniły Pochettino (co uważam za głupotę) bo zarząd chce reagować i walczyć o trofea/LM, a u nas zastanawiamy się xxxxx czasu żeby Emery poleciał. Serio, to też sie musi zmienić. Jeszcze jakby był normalny właściciel zrobiłby tak: Skoro zarząd nie ogarnia i klub sie stacza to zmienia członków zarządu, a tak trzymamy Hiszpańską mafie i podgrzybów 80 letnich co AFC sie nawet nie interesują...

Redzik komentarzy: 15384 newsów: 9209.12.2019, 14:43

@Kowal96: @Smr88Ars: No spoko, służę moim nosem. :))

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:43

@call_me:

Problemem Arsenalu jest nie tylko zarząd "Panie Kibic" od dawna wiadomo, że coś nie tak jest z naszym sztabem medycznym i nie wyjeżdżaj mi zaraz znowu z jakimiś banialukami o światowych formatach i 10 zmiennikach. Normalny scouting: piłkarzy podatnych na drobne urazy i kontuzje nie ściągamy, w przypadku Tierney'a ściągnęliśmy go leczącego uraz. OK zgadzam się jest potencjał i młody wiek, zobaczymy. Cały czas nam wypadają zawodnicy, zarząd, zarządem, pech pechem ale coś ewidentnie kuleje w tym Klubie jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i lekarzy od czasów schyłku Wengera.

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:42

Nie wspomnę już o tym, że nawet bezrobotny Allegri (czytając doniesienia internetowe) jakoś też specjalnie się nie śpieszy.:D

Taki komentarzy: 70209.12.2019, 14:42

@Simao12 napisał: "Czego nie rozumiecie w wypowiedzi Guardioli?"
Ja nie rozumiem jak można trzy lata budować zespół mając setki milionów do wydania i płakać że ma się za słabą drużynę do konkurowania z topem.
@Simao12 napisał: "On potrzebuje topowych obrońców, których nie ma."
A kto odpowiada za skład osobowy obrony. Nikt nie bronił kupić innych, lepszych.
Nie wiem, czy pamiętasz ale Pep nie kupił VVD, bo uznał, że nie jest wart tej ceny a poza tym nie podniesie znacząco jakości obrony w jego drużynie.
@Simao12 napisał: "Przecież jego wypowiedź odnosiła się do obecnej sytuacji na którą nie ma wpływu co podkreślał."
Jak nie ma wpływu? A kto ma wpływ jak nie manager?
Że kontuzje? Wszystkie drużyny zmagają się z kontuzjami.

DoomSlayer komentarzy: 342009.12.2019, 14:40

@new_star: nie byłby.

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:40

@Smr88Ars napisał: "Wygadywanie bzdur, że ktoś nie chce do Nas przyjść jest co najmniej śmieszne."

Nie rozumiem co widzisz w tym śmiesznego. Sugeruję lekko odpocząć od wirtualnego świata. To nie FM, czy FIFA. I jakoś nie widzę kolejki chętnych do objęcia Arsenalu. Chyba, że coś mnie ominęło lub co gorsza ominęło zarząd i Klopp, Guardiola, Tuchel i Rodgers (możesz wpisać co tam uważasz za stosowne) dzwonili do SmR88Ars, a nie na London Colney.

Ech0z komentarzy: 320609.12.2019, 14:39

Je podobno ktoś dzisiaj postawił na Arsenal XDDDD

new_star komentarzy: 6478 newsów: 909.12.2019, 14:38

Jestem ciekaw jakby spisywał się Evans gdyby zamaist do Leicester dołączył do nas. Bo chyba były takie głosy, a teraz jest jednym z lepszych stoperow w tym sezonie.

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:37

@Smr88Ars:

Poza tym ciekaw jestem Twoich wpisów w dniu kiedy potwierdzony został Pepe? Wtedy też pisałeś, że będzie to niewypał transferowy?

call_me komentarzy: 119109.12.2019, 14:36

@Smr88Ars:

Oczywiście... ponieważ kontuzja ramienia Tierneya powinna być zażegnana przez zarząd już w lipcu 2019 roku.
Ewidentnie widać, że część użytkowników na siłę szuka możliwości "przywalenia" w zarząd, Emery-go i zawodników. W ten sposób można dojść do granic absurdu. Na każdą pozycję posiadać co najmniej 11 graczy... no bo przecież może się okazać, że 10 jest akurat kontuzjowanych. Co więcej! Najlepiej żeby były to gwiazdy światowego formatu.:D

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:33

@Redzik napisał: "Zapowiadam porażkę."

To może nic już nie zapowiadaj. Takie prognozy sami sobie przepowiemy.

Simao12 komentarzy: 548609.12.2019, 14:33

Czego nie rozumiecie w wypowiedzi Guardioli? On potrzebuje topowych obrońców, których nie ma. Przecież jego wypowiedź odnosiła się do obecnej sytuacji na którą nie ma wpływu co podkreślał.

kraku96 komentarzy: 19709.12.2019, 14:30

jak dla mnie dziś: Leno-Bellerin,Holding, Chambers, Tierneey-Torreira,Xhaka-Pepe,Oezil,Martinelli-Auba

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:30

@call_me:

Przede wszystkim, panowie dyrektorzy powinni skupić się na osobach z doświadczeniem w prowadzeniu klubu w takiej sytuacji jak nasza. Wygadywanie bzdur, że ktoś nie chce do Nas przyjść jest co najmniej śmieszne. Oczywistym jest, że potencjalnego kandydata trzeba przekonać i składa się na to wiele czynników, nie tylko uposażenie. Vieira, Kovac czy Arteta spuszczą nas na zasadzie spłuczki od kibla do Championship, nikt tu nie mówi o Allegrim czy Simeone (aczkolwiek ten drugi mógłby te piz**y na boisku ogarnąć i w szatni). Więc nie rozumiem wywodu "chcieć nie chcieć" - bzdura!

Taki komentarzy: 70209.12.2019, 14:29

@radzio_TRN napisał: "Na serio tak powiedział? Ten łysy to w jakiejś alternatywnej rzeczywistości..."
Niestety powiedział.
https://www.skysports.com/football/news/11679/11882040/pep-guardiola-says-manchester-city-struggling-to-match-elite-clubs-at-current-time

“That is the level we face, against Liverpool, United, Barcelona, Madrid, Juventus. They are the teams we have to face and the reality is maybe we are not able now to compete with them.”
Trener, który przy budowaniu drużyny (od trzech lat) nie ma limitów finansowych, sportowych ani prestiżowych płaczący w mediach, że nie może konkurować z topem powinien być niezwłocznie po wywiadzie odwieziony do lekarza specjalisty.

DontCry komentarzy: 747009.12.2019, 14:26

Chciałbym zobaczyć skład bez Auby/Lacazette za to z dwoma skrzydlowymi, najlepiej jeśli jednym z nich będzie Pepe, a w takim przypadku na ławce powinien wylądować Oezil. Dwóch piłkarzy na boisku w jednym czasie, którzy nie mają ochoty pracować w defensywie to jednak za dużo.

Kanonier204 komentarzy: 40347 newsów: 309.12.2019, 14:25

@new_star
Rosół.

pLYTEK komentarzy: 199309.12.2019, 14:23

@kraku96:
Parę sezonów temu w trakcie sezonu trenerem Queens Park Rangers został Chris Ramsey. Nie udalo mu się utrzymac

Smr88Ars komentarzy: 12809.12.2019, 14:23

@call_me:

Nadużycie to ty chyba popełniłeś pisząc ten komentarz, sytuacja w klubie jest taka, że albo niewypały transferowe albo kontuzje ograniczają nam skład. Więc co tutaj jest według ciebie nadużyciem. Sytuacja jest od jakiegoś czasu notoryczna. Chcesz się przyczepić na siłę czy serio nic nie dociera?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz maja wybór redaktorów
10
Gracz maja wybór użytkowników Buyako Saka
Buyako Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl