Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal

Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal 24.04.2019, 21:42, Łukasz Wandzel 1461 komentarzy

Po ostatnim meczu na The Emirates przeciwko Crystal Palace zasłużoną krytykę, jak i tą przesadzoną, przyjął głównie Shkodran Mustafi. Niemiecki obrońca nie znalazł się wyjściowej jedenastce na mecz z Wolverhamptonem, ale to nie uszczelniło magicznie defensywy Kanonierów. Popularne Wilki rozszarpały Arsenal, strzelając trzy gole jeszcze w trakcie pierwszej połowy.

Unai Emery przez cały sezon nie potrafi sobie poradzić sobie z tymi samymi problemami, przez co niepoukładana gra w defensywie po raz kolejny zaprzepaściła szasne na trzy punkty w spotkaniu wyjazdowym. Jego drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie, po czym wylądowała na deskach, z których do ostatniego gwizdka już nie wstała.

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal - Torreira (59' Guendouzi), Xhaka - Mchitarian (58' Kolasinac) - Özil, Iwobi (71' Nketiah) - Lacazette.

Wolves: Patricio - Bennett, Coady, Boly - Doherty, Dendoncker, Neves, Otto - Moutinho (90' Gibbs-White) - Raul (82' Adama), Diogo (78' Cavaleiro).

Unai Emery od początku spotkania postawił na formację z czwórką obrońców. Wybrana przez hiszpańskiego szkoleniowca formacja wydawała się dobrze wyglądać na tle rywali, ale to wrażenie trwało niecałe pół godziny. Kanonierzy starali się kontrolować grę, ale Wolverhampton nacierał na bramkę Arsenalu, co w końcu przyniosło skutek. Do otwarcia wyniku doprowadzili gospodarze w 28. minucie spotkania za sprawą celnego strzału z rzutu wolnego w wykonaniu Rubena Nevesa. Portugalczyk uderzał tuż sprzed szesnastki i nie dał golkiperowi The Gunners szans na reakcję.

Arsenal był w zamknięty na własnej połowie. Na zryw zebrał się w 35. minucie, gdy podanie górą przyjął Alexandre Lacazette z prawej strony pola karnego. Francuz efektownie minął rywala, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Futbolówka po chwili powędrowała na drugą połowę boiska, a po chwili gospodarze mogli cieszyć się już z dwubramkowego prowadzenia. Wilki rozegrały rzut rożny na krótko, a dopiero później zdecydowały się na dośrodkowanie w szesnastkę. Tam defensywa Arsenalu zrobiła sobie piknik i zupełnie niekryty Matt Doherty wygrał główkę w pojedynku z rękami Bernda Leno.

Nadzieje na powrót do meczu uciął jeszcze w trakcie pierwszej połowy Diego Jota. W drugiej doliczonej minucie Portugalczyk goniony przez Henricha Mchitariana zdołał minąć Sokratisa, po czym pokonał Leno, który nieudanie interweniował.

Po przerwie Arsenal wymieniał podanie dookoła szesnastki Wolverhamptonu, ale gęsto ustawieni na swojej połowie gospodarze nie pozwalali Kanonierom znaleźć słabego punktu. Alexandre Lacazette próbował nawet nadziać się na przeciwnika, by wywalczyć rzut karny, ale na taką zagrywkę arbiter słusznie się nie nabrał. Londyńczykom nie udawało się granie w piłkę, więc ich szansą na bramkę był rzut rożny, którego wykorzystali. W 80. minucie po podaniu z rzutu rożnego do siatki trafił Sokratis.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 16:01

Ale ulżyło mi, że to Leclerc, a nie Spinbastian Vettel się rozbił bo media i ludzie by go rozszarpali na strzępy.

Furgunn komentarzy: 922427.04.2019, 15:59

Dzieje się w Dortmundzie!

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:58

Oj oj oj, nie podoba mi się to że Leclerc zrobił Kubice. Mogłem poczekać z komentarzami :P

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52427.04.2019, 15:57

@schnor25
Nigdzie nie znalazłem wzmianki o remisach w skali świata. Wiem, że Widzew pobił rekord Polski i odebrał go Gwardii Warszawa, która w 1973 roku zremisowała 9 kolejnych spotkań.
Jeśli chodzi o angielski futbol, to najdłuższa seria trwała 8 meczów, ale nigdy nie miała miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Furgunn komentarzy: 922427.04.2019, 15:54

Widzew byłby dobrym miejscem dla Mourinho.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.04.2019, 15:53

@rreddevilss: @Dawid04111: @arsenallord:

Pierwsza porażka nadeszła w 23 meczu na Emirates. Również West Ham i 0:1.

Ziebka komentarzy: 265927.04.2019, 15:52

@kamil47: wszystkie 4 drużyny grają padake dlatego tez wszystkie 4 maja szanse na top4.

kamil47 komentarzy: 268527.04.2019, 15:50

@matikanonier: dokładnie. Normalnie szok. Jakby gra w LM była karą a nie wyróżnieniem. Gramy straszną padake w tym sezonie, a dalej mamy szansę na 3 miejscie.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466927.04.2019, 15:46

@arsenallord: @Dawid04111:

To przepraszam mój błąd, ubzduralo mi się że to był początek sezonu

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18427.04.2019, 15:45

To nie była wina roberta! On jest polakiem, a polak nigdy nie jest winny! To na pewno *****y i ruskie znowu coś zaplanowały razem -jak w 39- przecież ten russel to jest pół niemiec pół rusek i jeszcze pół austryjak! polacy to naród idealny tylko zawsze niesprawiedliwie traktowany.

redzik juz na was donosi erykowicebulakowi i dostaniecie 5/5 od razu.

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:43

Teraz Kubica dostanie pewnie jakieś stare posklejane części...

Ranczomen komentarzy: 1232427.04.2019, 15:39

@Sobieski14: Spokojnie do 44 meczów, 4 bramek i 44 milionów jeszcze dojdzie :S

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1427.04.2019, 15:38

@gunners007 napisał: "Widzew 10 mecz z rzędu bez porażki."
Najśmieszniejsze w tym wszystkim, że równiez bez zwycięstwa xd

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 327.04.2019, 15:38

My przegramy 2 mecze do końca sezonu w lidze. Proste jak cep. Z lester watpie, ze wygraja jutro.

@Sobieski14 napisał: "Kuuuurde chłopie, to był żart odnośnie 30 meczów, 3 goli i 30 mln...
Kanonier miałby inne liczby XD"

Spoko, to idzie proporcjonalnie. Za pół roku będziesz miał te swoje 40 spotkań, 4 gole, 40 mln.

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:36

Widzew 10 mecz z rzędu bez porażki.

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:33

@Skotii: W tej sytuacji Robert po prostu za mocno skręcił. Jego błąd.

@JanikK:
Ja to wszystko oglądałem :) Regularnie w pracy takie vlogi obczajam :)
Ale mam inne zdanie niż Czarek, którego bardzo szanuję. Wiem, że wszystko jest przeciw Kubicy, mało jeździł w testach, w Baku w ogóle nigdy nawet w symulatorze, jeszcze stracił 1 trening przez wypadek Goerga, ale to już nie jest ten sam Robert. Dawny Robert był genialny i potrafił jechać na drzwiach od stodoły.

Ranczomen komentarzy: 1232427.04.2019, 15:32

@Sobieski14 napisał: "Sanchez nigdy nie był kanonierem..."

@Sobieski14 napisał: "Od podpisania kontraktu z mułami zagrał 30 meczów, zdobył 3 bramki i zarobił 30mln."

Jakby nie był kanonierem to by strzelił w 30 meczach 30 bramek. Już to kiedyś tłumaczyłem. Alexis poświęcił się dla większej sprawy. Stanowi ogromne obciążenie dla finansów United i nie daje nic w zamian- wyższy lvl sabotażu, GG. Alexis to prawdziwy Kanonier.

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1427.04.2019, 15:31

@rreddevilss napisał: "Arsenal szybciej przegrał na Emirates, też swoją drogą z WHU :P"
Niekoniecznie. Arsenal na Emirates miał udany początek. W lidze na pewnoe mieli +10 spotkan bez porażki. Pierwsza chyba rzeczywiscie była z WHU ale to po 10-15 spotkaniach domowych dopiero.

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11727.04.2019, 15:30

@rreddevilss: Jak mnie pamięć nie myli to było po koniec sezonu.

Skotii komentarzy: 1709 newsów: 827.04.2019, 15:29

@gunners007:
Przecież jego samochód to jeden wielki śmietnik. Sterowność w tym samochodzie nie istnieje i każdy to przyznaje. To, że Kubica w ogóle jest w stanie dojeżdżać do mety w wyścigach to cud.

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:29

Meczu nie oglądałem, ale WOW! jakie statystyki. Na korzyść West Hamu.
Podobnie jak w meczach Arsenalu środek stawki gra z najlepszymi na równorzędnym poziomie.
To nie jest przypadek, liga się wyrównała za sprawą ogromnych pieniędzy z praw TV i na taki wyjazd do West Hamu czy Watfordu trzeba jechać jak na Chelsea czy United.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 227.04.2019, 15:29

matikanonier komentarzy: 206527.04.2019, 15:28

Czyli zabawa w którą się bawią Arsenal, Totki, MU i Chelsea pt. ,,Kto awansuje do Ligi Mistrzów ten ciapa" trwa w najlepsze.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18427.04.2019, 15:27

Kubica się rozbił, a miało być kolejne pole position. Hamilton może odetchnąć.

Ranczomen komentarzy: 1232427.04.2019, 15:27

Kubica prosił, żeby mu dobry bolid dali to nie chcieli. Poszedł więc na ścieżkę wojenną. Rozbił bolid- teraz nie mają wyjścia.

Kubica- 300 IQ :P

gunners007 komentarzy: 954327.04.2019, 15:26

Kubica masakra. Człowiek Błąd. W WRC non stop wypadki, teraz w F1 kolejny błąd i wypadek.
Komentator mówi, że czarne chmury nad występem Kubicy w wyścigu. Rozszerzyłbym to, czarne chmury nad przyszłością Kubicy w F1. Z taką częstotliwością błędów, obcierek o ściany nie widzę tego.
Wydaje się, że po powrocie do ścigania w rajdach, a teraz formule 1 stracił to wyczucie jazdy na mm przy ścianach i chirurgicznej precyzji w prowadzeniu.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466927.04.2019, 15:25

@arsenallord:

Arsenal szybciej przegrał na Emirates, też swoją drogą z WHU :P

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 227.04.2019, 15:24

Co się stało Robertowi? W tym tunelku się rozbił?

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11727.04.2019, 15:23

Tottenham nawet pięciu meczów na nowym stadionie bez porażki nie wytrzymał.

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020427.04.2019, 15:23

Brawo WHU. Jutro musi Arsenal wygrać.

melek90 komentarzy: 65727.04.2019, 15:23

Wynik ni nie zmienia, ale cieszy pierwsza przegrana totków na własnym stadionie. szybko poszło.

lukasz845 komentarzy: 454427.04.2019, 15:21

Ale by mi się widzieli na skrzydłach Anderson i Richarlison, nie to co nasz czarny Messi Alexis Iwobi. Brawo Młoty!

paw3u komentarzy: 562827.04.2019, 15:21

Brawo WHU!

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 827.04.2019, 15:21

Tottki przegrały, a my jutro zapewne znów okażemy się frajerami i się potkniemy.

Kowal96 komentarzy: 1758927.04.2019, 15:21

A zatem Młoty są pierwszym zespołem w historii, który wygrał w nowym kurniku.

radzio_TRN komentarzy: 2715 newsów: 1327.04.2019, 15:19

@Tevez: No ale kluby z Mediolanu w przeciwieństwie do klubu z Manchesteru, nie zostały wielokrotnie oskarżone o lewe umowy, wałki i przekręty związane z regulacją i to jest ta różnica.

Ranczomen komentarzy: 1232427.04.2019, 15:19

W obliczu tej porażki żydków, poziom frajerstwa Arsenalu w dwóch ostatnich meczach wzrósł niemiłosiernie.

lukasz845 komentarzy: 454427.04.2019, 15:18

Dobra, ale w nasze orły to z luksemburskimi drużynami lubią w dupala dostać, angielskie aż takir zdolne nie są xD

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.04.2019, 15:17