Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal

Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal 24.04.2019, 21:42, Łukasz Wandzel 1461 komentarzy

Po ostatnim meczu na The Emirates przeciwko Crystal Palace zasłużoną krytykę, jak i tą przesadzoną, przyjął głównie Shkodran Mustafi. Niemiecki obrońca nie znalazł się wyjściowej jedenastce na mecz z Wolverhamptonem, ale to nie uszczelniło magicznie defensywy Kanonierów. Popularne Wilki rozszarpały Arsenal, strzelając trzy gole jeszcze w trakcie pierwszej połowy.

Unai Emery przez cały sezon nie potrafi sobie poradzić sobie z tymi samymi problemami, przez co niepoukładana gra w defensywie po raz kolejny zaprzepaściła szasne na trzy punkty w spotkaniu wyjazdowym. Jego drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie, po czym wylądowała na deskach, z których do ostatniego gwizdka już nie wstała.

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal - Torreira (59' Guendouzi), Xhaka - Mchitarian (58' Kolasinac) - Özil, Iwobi (71' Nketiah) - Lacazette.

Wolves: Patricio - Bennett, Coady, Boly - Doherty, Dendoncker, Neves, Otto - Moutinho (90' Gibbs-White) - Raul (82' Adama), Diogo (78' Cavaleiro).

Unai Emery od początku spotkania postawił na formację z czwórką obrońców. Wybrana przez hiszpańskiego szkoleniowca formacja wydawała się dobrze wyglądać na tle rywali, ale to wrażenie trwało niecałe pół godziny. Kanonierzy starali się kontrolować grę, ale Wolverhampton nacierał na bramkę Arsenalu, co w końcu przyniosło skutek. Do otwarcia wyniku doprowadzili gospodarze w 28. minucie spotkania za sprawą celnego strzału z rzutu wolnego w wykonaniu Rubena Nevesa. Portugalczyk uderzał tuż sprzed szesnastki i nie dał golkiperowi The Gunners szans na reakcję.

Arsenal był w zamknięty na własnej połowie. Na zryw zebrał się w 35. minucie, gdy podanie górą przyjął Alexandre Lacazette z prawej strony pola karnego. Francuz efektownie minął rywala, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Futbolówka po chwili powędrowała na drugą połowę boiska, a po chwili gospodarze mogli cieszyć się już z dwubramkowego prowadzenia. Wilki rozegrały rzut rożny na krótko, a dopiero później zdecydowały się na dośrodkowanie w szesnastkę. Tam defensywa Arsenalu zrobiła sobie piknik i zupełnie niekryty Matt Doherty wygrał główkę w pojedynku z rękami Bernda Leno.

Nadzieje na powrót do meczu uciął jeszcze w trakcie pierwszej połowy Diego Jota. W drugiej doliczonej minucie Portugalczyk goniony przez Henricha Mchitariana zdołał minąć Sokratisa, po czym pokonał Leno, który nieudanie interweniował.

Po przerwie Arsenal wymieniał podanie dookoła szesnastki Wolverhamptonu, ale gęsto ustawieni na swojej połowie gospodarze nie pozwalali Kanonierom znaleźć słabego punktu. Alexandre Lacazette próbował nawet nadziać się na przeciwnika, by wywalczyć rzut karny, ale na taką zagrywkę arbiter słusznie się nie nabrał. Londyńczykom nie udawało się granie w piłkę, więc ich szansą na bramkę był rzut rożny, którego wykorzystali. W 80. minucie po podaniu z rzutu rożnego do siatki trafił Sokratis.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
polishbrigadesx komentarzy: 1019627.04.2019, 22:30

Legia dzisiaj lepsza ale walka o mistrza trwa dalej.

Matelko komentarzy: 320527.04.2019, 22:28

pozamiatane!!!

Matelko komentarzy: 320527.04.2019, 22:26

@luko_PL: no oczywiście , sędziowie opłaceni, zawodnicy lechii się podkładają a strzały na bramkę oddają krasnoludki:)

KapitanJack10 komentarzy: 5368 newsów: 427.04.2019, 21:38

Nie wiem czy zauważyliście, ale Sven Mislintat roztacza taką aurę boskości, że wystarczyły same plotki a Stuttgart już wygrał mecz.

thegunner4life komentarzy: 892827.04.2019, 21:37

Wróciłem cieszycie się?

Ranczomen komentarzy: 1229627.04.2019, 21:25

@Redzik: Te, te te, my tu o Tobie rozmawiamy, a nie o mnie, co.

GunnersFan9 komentarzy: 8698 newsów: 827.04.2019, 21:24

Niezbyt chciany nas Ryan Fraser właśnie zrównał się w ilości asyst z Edenem Hazardem. Obaj mają na koncie po 13 ostatnich podań.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 21:20

@Ranczomen: kurła ty pierwszy do donosa. Kto księdzu mówił, że ja nie był na pierwszy piątek w Kościele?! A no ty.

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466927.04.2019, 21:17

@simson16:
@Sobieski14:

Dzięki ze dobrze zyczycie Piastowi :D ale będzie piekielnie ciezko

Patriko komentarzy: 525627.04.2019, 21:14

Norwich City i Shieffield United chyba już z bezpośrednim awansem, żeby Leeds wyprzedziło któryś z nich musiałoby wygrać ostatnie dwie kolejki a Norwich oraz Shieffield swoje mecze przegrać i to jakoś bardzo wysoko, bo mają lepszą różnicę bramek. Szkoda trochę, bo liczyłem na drużynę Klicha, ale może w play-offach im się uda...

Ranczomen komentarzy: 1229627.04.2019, 20:52

@Redzik: Aleśże to ty zgrzeszył na bliźniego donosząc a ni ja!

simson16 komentarzy: 460927.04.2019, 20:47

Lecjia Golll!!!!OLIWA ZAWSZE SPRAWIEDLIWA:)

michal192837465 komentarzy: 765427.04.2019, 20:43

Ninja Nainggolan co za bramka! Piękny wieczór się szykuje.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 20:42

Widzę 19 plusików za Papryka Vegę dostałem, solidny wynik. Tym bardziej mi żal, że do przerywników użyłem nawiasów i mi teksty poznikały. Klimat w takich trailerach robią te mrożące krew w żyłach statystyki, jedną z nich była "Tylko 4% kibiców Arsenalu wierzy w potencjał Alexa Iwobiego". Lepsze by wtedy było, ehh.

Matelko komentarzy: 320527.04.2019, 20:41

Co miał zrobić zawodnik robiący wślizg z ręką?

simson16 komentarzy: 460927.04.2019, 20:37

Co ten sedzia odwalilllll?????????????spalonego nie bylo!!!byl karny!!!znow Warszafffka faworyzwoana;/

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:29

@Ranczomen napisał: "Od przedszkola, jakżeś na mnie doniósł, że tej takiej pod sukienkem żem zaglondał"

jeśli była to Paulina Soboń z Waksów to Twoje grzechy zostaną odpuszczone, a ja zapomnę, że dopuściłeś się zniewagi. Każdy może zgrzeszyć, somsiad.

simson16 komentarzy: 460927.04.2019, 20:28

A ja jestem za tym zeby Piast zdobyl Mistrzostwo Polski, dzie dwoch sie bije trzeci korzysta, KING WALDI mialby satysfakcje:)

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:28

@ChatCrapGetBanged: nie sondze. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

dennis93 komentarzy: 107227.04.2019, 20:26

Panowie jakiś link do KSW?

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 20:22

@Redzik

Czyli przyznajesz, że posadę w redakcji dostałeś w zamian za donos? Prowokował i był agresywny od dawna, ale pozornie niewinna wiadomość o Twojej komitywie z Erykiem posłała go za kraty. Przypadek?

Wiadomo, że robię sobie jaja a Ty się dalej tłumaczysz, PRZYPADEK?

ElSar komentarzy: 416827.04.2019, 20:20

ktoś poratuje linkiem do ksw ?

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:14

@ChatCrapGetBanged: nie tracę czasu na takich wypierdków. Dawno dawno temu jak jeszcze nie byłem redaktorem zgłosiłem jego komentarz pod newsem o Bieliku, bo od samego początku prowokował. Zrobiło to też paru innych użytkowników o czym napisali wtedy w komentarzach. Jak dobrze pamiętam, dostał wtedy ostrzeżenie i chłopak myśli, że dalej zgłaszam jego komentarze, ale ja je po prostu ignoruje.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:12

@Sobieski14: hehe, dokładnie tak :P

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 20:11

@Redzik

Oczywiście, że się będziesz wypierał. Ale dla prawilniaków od dzisiaj jesteś TW Redzik.

michal192837465 komentarzy: 765427.04.2019, 20:08

@Master10:

Skotii komentarzy: 1704 newsów: 827.04.2019, 20:08

@ChatCrapGetBanged: Mission Failed we'll get em next time .

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:07

@ChatCrapGetBanged: ucieszyłem się, że jednego ***** mniej :))

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 20:06

@Sobieski14: Makowiec? Chyba czerstwy chleb. Admini to prześmiewcze bestie. Żyją jak królowie, a do tego... naśmiewają się z Bielika... :(

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 20:05

@Redzik napisał: ":))"

Ten komentarz w tamtych okolicznościach wyraził więcej niż tysiąc słów.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 19:53

@Sobieski14: @ChatCrapGetBanged: Eryk sam dał mu bana, ja do niego nigdy nie pisałem, aby komukolwiek dał ostrzeżenie. diam sam sobie to wymyślił, ale wiadomo, że on żyje we własnym świecie.

michal192837465 komentarzy: 765427.04.2019, 19:35

Cupara jeszcze bramka na koniec :D Kapitalny mecz w wykonaniu Vive. Teraz wytrzymać początek w Paryżu i będzie awans.

polishbrigadesx komentarzy: 1019627.04.2019, 19:17

Ale szejki dostają w czape w Kielcach.

Matelko komentarzy: 320527.04.2019, 19:15

Jakie są wasze przewidywania co do meczu Lechia - Legia?

Myślę , żeby postawić czerwoną kartkę w meczu, kursik 3,55.

Mecz będzie transmitowany w tvp.

Simpllemann komentarzy: 52835 newsów: 52427.04.2019, 19:11

@simson16
Teoretycznie jeszcze nie, więc jest nadzieja. A już poważnie mówiąc, to wypada im jedynie pogratulować awansu, który nadchodzi wielkimi krokami. A jeśli chodzi o Widzew, to nie wiem co dzieje się z łodzianami. Tak zepsuć sobie świetną sytuację po rundzie jesiennej. Ciężko to pojąć.

NaliniAFC komentarzy: 96627.04.2019, 19:10

@simson16: a Widzew zaraz się okaże że nawet w 1 lidze nie będzie.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 19:05

Ostatnia bramka strzelona przez Brighton? 30 kolejka. Przypuszczam, że nie zdobędą już żadnej do końca sezonu, ale i tak się utrzymają.

simson16 komentarzy: 460927.04.2019, 19:02

@Simpllemann: No i co LKS w Ekstraklasie wczesniej niz Widzew;/ cos kiedys nie do pomyslenia;/ Moskal zrobil im dobra robote...

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 18:58