Sky: Powraca temat Carrasco

Sky: Powraca temat Carrasco 30.01.2019, 11:55, Adam Cygański 33 komentarzy

Arsenal prowadzi rozmowy mające na celu pozyskanie skrzydłowego Dalian Yifang - Yannicka Carrasco - donosi Sky Italy.

Arsenal interesował się 25-letnim Belgiem już na początku okienka transferowego, jednak w ostatnich dniach starał się usilnie pozyskać Ivana Perisicia z Interu Mediolan. Kanonierzy chcieli wypożyczyć Chorwata z opcją wykupu po zakończeniu sezonu, jednak Nerazzurri nie przystali na takie warunki, więc najprawdopodobniej temat transferu Perisicia upadł.

Dlatego też według Sky Italy Arsenal ponownie przerzucił swe zainteresowanie na Carrasco, który gra w Chinach od roku. W tym czasie rozegrał dla Dalian Yifang 26 meczów, w których strzelił siedem goli.

TransferyYannick Carrasco autor: Adam Cygański źrodło: sky.it
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
imprecis komentarzy: 18144 newsów: 2130.01.2019, 16:51

Oby nie. Nie ma charakteru by walczyć o trofea. Inaczej nie poszedłby do Chin.

mitmichael komentarzy: 4856230.01.2019, 16:50

Jestem na tak. Dziwne dla mnie, ze w tak mlodym wieku jak na pilkarza zdecydował sie na transfer do Chin

Patriko komentarzy: 268630.01.2019, 16:34

Pamiętam jego dryblingi i zwody w La Liga, ale jak przydzie to Iwobinho pokażę mu co to prawdziwa joga bonita xd

D_S komentarzy: 87130.01.2019, 16:16

Kozak. Brać go za wszelką cenę.

Leehu komentarzy: 1005530.01.2019, 16:12

@kuzguwu: A dla mnie to nie ma jakiegoś większego znaczenia, Belg jest młodszy i jeśli nie uda się Ozila wypchnąć z klubu teraz to jeszcze w tym miesiącu powinniśmy któregoś z nich zaklepać na lato.

kuzguwu komentarzy: 214330.01.2019, 15:44

Lepszy on niż Perisić moim zdaniem.

matikanonier komentarzy: 118630.01.2019, 15:40

@przemski: sky to akurat najbardziej wiarygodne źródło

tomek105 komentarzy: 58830.01.2019, 15:00

Nikt nie przyjdzie już, tak mi się wydaje przynajmniej

dennis93 komentarzy: 104030.01.2019, 14:46

Nie wiem czy nam taki dzban potrzebny. Ale umiejętności na pewno ma...

softgreat komentarzy: 204530.01.2019, 14:37

suarez, nkunku, carassco in, ramsey out - tak bedzie

Koroniarz komentarzy: 743930.01.2019, 14:33

@GROMALL: Carasco >>>>> Perisić xd

fabregas1987 komentarzy: 2083230.01.2019, 14:17

@przemski: co ci nie pasuje z wiarygodnością Sky ? xd

GROMALL komentarzy: 507430.01.2019, 14:15

Carrasco>Perisic

przemski komentarzy: 3030.01.2019, 13:35

News ciekawy ale nie wiem jak z wiarygodnością tego źródła. Co do Yanick’a jestem jak najbardziej na tak ale dziwi mnie trochę polityka Arsenalu, skrzydło skrzydłem ale obrona to jest już dramat, czemu tam nikt wzmocnień nie szuka? Czyżby Emery zobaczył w jakimś piłkarzy coś co mam nadzieje my zobaczymy w meczu?

fabregas1987 komentarzy: 2083230.01.2019, 13:35

Myślałem, że Sky poda coś więcej niż to, że znowu się nim interesujemy.

Rowerinho komentarzy: 105730.01.2019, 13:12

@mar12301: n oto już kwestia semantyki, dla mnie klasowy = solidny ( bądź nieco lepiej niż solidny, np. bardzo solidny), może pozycjonujemy te słowa nieco inaczej, ale widzę że chodzi nam o to samo.

Gunner18AFC komentarzy: 234030.01.2019, 13:09

@Rowerinho: klasowych, solidnych wybierz jedno

mar12301 komentarzy: 2154230.01.2019, 13:05

@Rowerinho: tylko że żaden z nich nie jest klasowym piłkarzem. Już też nie popadajmy w sztuczny zachwyt. Może uda się, że odpalą (o ile Carrasco przyjdzie, bo Suarez to na pewno) i będzie dobrze, ale nie przesadzajmy z tą klasowością.

harry86 komentarzy: 66630.01.2019, 13:04

Nie rozumiem trochę czemu Arsenal nie próbował wypożyczyć Malcoma ale Carassco gdyby przyszedł też nie będzie zły, nawet jak nie wypali to zawsze jakiś grajek do rotacji przy naszej bardzo wąskiej kadrze.

Rowerinho komentarzy: 105730.01.2019, 12:57

@coooyg11: na wahadle miałby jeszcze więcej miejsca do robienia wiatru niż jako klasyczny skrzydłowy, Ox też tam nie grał, a po kilku meczach wskoczył poziom wyżej i wygryzł Hectora ze składu.

Jego gry na wahadle nie widziałem, ale wydaje mi się, że jakby nam tym aspektem popracował z trenerem kilka miesięcy, to od przyszłego sezonu mógłby próbować.

Ale to niedźwiedź jeszcze hula po tajdze, nie wiadomo czy coś z tego będzie, a ja już o przyszłym sezonie...:)

KingAugust komentarzy: 87230.01.2019, 12:55

Dajcie go i Suareza i lecimy do Champions League auuuu

coooyg11 komentarzy: 91230.01.2019, 12:43

@Rowerinho: Carrasco ma tylko wspólnego z wahadłem co Ozil z defensywnym pomocnikiem, facet kompletnie się tam nie odnajduje, zagrał tam parę razy z przymusu i kończyło się to tragicznie. Carrasco jest typowym skrzydłowym od robienia wiatru, jak jest w formię to jest naprawdę bardzo dobry, jednak jego mankamentem w Atletico były bardzo duże wahania, przez co Simeone z niego zrezygnował. Za takie pieniądze warto zaryzykować, z racji na wiek połowę kwoty zawsze Arsenal odzyska, a nóż widelec Yanick ustabilizuje formę, wtedy będziemy mieli TOPkę skrzydłowego ligi na kilka lat :)

Rowerinho komentarzy: 105730.01.2019, 12:40

To jak wejść do Euro RTV i AGD i powiedzieć "dajcie mi dwa laptopy na pół roku, sprawdzę jak działają i jeśli mi się spodobają, to je wtedy kupię je za połowę ceny"

pauleta19 komentarzy: 41398 newsów: 130.01.2019, 12:37

Byłoby super. Pasowałby do Arsenalu i Premier League. Szkoda, że to tylko włoski Sky.

Rowerinho komentarzy: 105730.01.2019, 12:36

@rowerinho napisał: "Oxlade 2.0, tylko gorzej gra na wahadle i rok grał w ogórkach.

Ale co jak co, 20 mln to jak promocja, i jeśli nie polujemy na żadną gruba rybę na skrzydło, to jest to niewątpliwie okazja. Przypadek Witsela pokazuje, że gracze po takich "wakacjach" w Chinach mogą mieć głód gry i wyzwań.

Szczególnie przekonany nie jestem, bo moim zdaniem, po tak długiej posusze na skrzydłach, dobrze rokującymi Saką, Nelsonem i AMN, jeśli mielibyśmy kogoś już na te skrzydła brać, to powinna to być jakaś transferowa bomba. A tak mielibyśmy gracza dobrego, na teraz, ale jednak wciąż trochę zapchajdziurę. Byłoby rzucanie po wahadłach, skrzydłach, i na każdej z tych pozycji grałby dobrze, ale nie wybitnie. Wolałbym uniknąć sytuacji, żeby blokował nam transfer skrzydłowego z topu bądź jakiegoś młodego wilka.

Z drugiej strony, Monreal młodszy nie będzie, a Kolasinac będzie potrzebował konkurencji na wahadle. Jeśli rzeczywiście mielibyśmy go sprowadzać na to wahadło, a nie typowo na skrzydło, to byłaby to chyba najlepiej obsadzona lewa flanka w lidze.

Na skrzydło jednak mimo wszystko lepiej byłoby ściągnąć kogoś młodszego i perspektywicznego pokroju Undera, Pepe, Pavona, Malcoma czy Sarra za niewygórowaną cenę."

I na wahadło, i na skrzydło w sam raz. Skoro Ox się sprawdził na wahadla, to on też powinien, i mielibyśmy problem z konkurencją/zastępstwem dla Hectora i Seada rozwiązany. No i o problemie na skrzydle nie wspominając.

IMO Perisic jako skrzydłowy lepszy, bardziej walczący typ zawodnika (co lubimy w Premier League) ale Yannick jest młodszy i bardziej wszechstronny.

Co jak co, ale jeśli ściągnęlibyśmy Carrasco i Suareza na wypożyczenia, Z OPCJĄ wykupu obu za łączną kwotę 40 milionów w lato, to byłby to chyba największy wygryw z możliwych. Ściągamy 2 klasowych, solidnych graczy, po promocyjnych cenach i jednocześnie mamy pół roku na "reklamację" i rezygnację z nich jeśli nie wypalą, i to bez dodatkowych kosztów. I to wszystko z kompletnie pustym portfelem.

Nie wiem jak bardzo trzeba mieć gadane żeby będąc w tak beznadziejnej sytuacji móc wynegocjować takie deale. Jeśli to się uda, to to będzie mistrzostwo świata i dożywotni props dla Raula.

f4bregas komentarzy: 98330.01.2019, 12:35

A to nie miało być coś na wzór, że może przyjść jeżeli odejdzie Mesut?

Leniwiec komentarzy: 16330.01.2019, 12:24

Od dawna go u nas chce więc niech się nie ociągają tylko go sprowadzają :)

baranek19 komentarzy: 133830.01.2019, 12:23

Carrasco się wydaje się dużo lepszą opcją niż Perisic.

thide (redaktor) komentarzy: 31127 newsów: 139930.01.2019, 12:08

Sky powieliloninformacje o suqrezie i carrasco z bbc

madderns29 komentarzy: 2877 newsów: 230.01.2019, 12:03

Wciąż bardzo mody zawodnik, więc jak najbardziej na TAK. Bardzo go chciałem gdy grał jeszcze w Atletico

mar12301 komentarzy: 2154230.01.2019, 12:03

No i to byłoby bardziej sensowne niż dziad Perisic.

Sobieski14 komentarzy: 465930.01.2019, 12:01

No tego to bym chciał ;)

LunaticLama komentarzy: 109330.01.2019, 11:58

Fajnie by było...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.02.2020 - godzina 17:30
? : ?
Arsenal - Newcastle 16.02.2020 - godzina 17:30
4 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool26251076
2. Man City25163651
3. Leicester26155650
4. Chelsea26125941
5. Tottenham26117840
6. Sheffield United26109739
7. Man United26108838
8. Wolves26812636
9. Everton261061036
10. Arsenal26713634
11. Burnley261041234
12. Southampton26941331
13. Newcastle26871131
14. Crystal Palace26791030
15. Brighton26691127
16. Bournemouth26751426
17. Aston Villa26741525
18. West Ham25661324
19. Watford26591224
20. Norwich26461618
STS
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Pierre-Emerick Aubameyang151
Mohamed Salah146
Marcus Rashford144
Tammy Abraham133
Sadio Mané126
Raúl Jiménez116
Teemu Pukki113
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz stycznia wybór redaktorów Sokratis Papastatopulos
Sokratis Papastatopulos
7.61
Gracz stycznia wybór użytkowników Hector Bellerin
Hector Bellerin
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl