Komentarze użytkownika Daymon

Znaleziono 194 komentarzy użytkownika Daymon.
Pokazuję stronę 1 z 5 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia12345następna
Komentowany temat: Mirror: Aubameyang nie przedłuży kontraktu z Arsenalem 08.12.2019, 09:01

@fabregas1987: z tym że ceballos to spotyka się o własne nogi a ozil jest bardziej od niekonwencjinalnych piłek które ostatnimi czasy widzimy coraz mniej. I Niemiec chodź na papierze powinien być naszym liderem z krwi i kości to tak niejasny.

Komentowany temat: Mirror: Aubameyang nie przedłuży kontraktu z Arsenalem 08.12.2019, 08:39

@fabregas1987: zeby walczyć trzeba mieć z kim .piłka jest gra zespołowa A indywidualności są jej dodatkiem. Niestety u nas każdy patrzy się po sobie by ktoś inny wziął na siebie brzemię walki. Wczoraj z żalu przegladnolem masę filmów z każdej ery ARSENALU. Jedno jest rażąco zauważalne. Zawsze mieliśmy przynajmniej dwóch piłkarzy w składzie którzy potrafili minąć jednego dwóch rywali zagrać z klepki. Tacy piłkarze jak cazorla Sanchez Fabregas rosicki henry pires każdy to wybitny technik. W naszej obecnej kadrze tylko Pepe ma ten błysk i technikę. Lecz brak mu wsparcia i zaufania od trenera. Chodź uważam i tylko on zrobił nam nie pozytywne wrażenie w ostatnim meczu że zasługuje on na A więcej szans. I wokal niego powinna być tworzona nasz drużyna.

Komentowany temat: Mirror: Aubameyang nie przedłuży kontraktu z Arsenalem 07.12.2019, 14:43

@kkam195: nie licz na to w ostatnim roku jego kontraktu. Z doświadczenia wiemy że nie odzyskany takich pieniędzy. Klub zmuszony będzie zejść z ceny by cokolwiek się wrocilo

Komentowany temat: Mirror: Aubameyang nie przedłuży kontraktu z Arsenalem 07.12.2019, 13:47

Jakoś pierwszy raz staje mi się to obojętne. Obecna sytuacja niszczy nie tylko piłkarzy ale i kibiców. Wszystko że jeden zakochany jankes pcha wszystko w farme.

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Brighton 05.12.2019, 20:38

@FilipCz: holding kontuzja kolana

Komentowany temat: Ljungberg o sytuacji Nicolasa Pepe 05.12.2019, 13:17

A ja tu znalazłem inny kontekst wypowiedzi. Skoro fredi będzie z nim rozmawiał i przekazywał jakie ma oczekiwania znaczy że będzie troszkę dłużej prowadzil arsenal a zarząd nie bedzie się spieszyl z szukaniem zastępstwa.

Komentowany temat: Smith: Arsenal powinien ruszyć po Artetę 02.12.2019, 22:31

Nigdy Jeszce nie było trenera który zaczynał karierę i od razu wszyscy się o niego zabijali. Każdy ma swój początek. Każdy zaczyna od zera. Myślę że w danej sytuacji niema nic do stracenia. Jeżeli arteta wypali to będzie trener na lata. Gorzej chyba bo fredi .Może tego nie zaakceptować i oby nie było jakiegoś kwasu.

Komentowany temat: Media: Arteta faworytem zarządu 01.12.2019, 11:57

@Kris3Tears: a kim jest arsenal na ta chwilę. Użycie sredniakiem europejskim uważam za dużo powiedziane. Arsenal na ta chwilę to tylko wspomnienia i tylko to utrzymuje ten klub że jeszcze o nim mówią. Na ta chwilę sam niewiem co był zrobił jeśli był bym w zarządzie. Teraz tak jak ktoś napisał albo się podniesiemy i będziemy szli w górę albo całkiem wpadniemy do drugiego dna.

Komentowany temat: Mourinho trenerem Tottenhamu 20.11.2019, 09:48

@kubex: trwał od momentu zwolnienia po i załączyć się od momentu zatrudnienia mou

Komentowany temat: Mourinho trenerem Tottenhamu 20.11.2019, 09:27

Czas dominacji ARSENALU nad totkami dobiegł końca:

Moim zdaniem emery jest ofiarą kronke tak jak i Wenger. O wszystko obwinia się tylko tych dwóch panów. Nie mówię że jeden jak i drugi niepopelniaja błędów ale wszystkiemu jest winna sama góra. Sytuacja z ozilem ewidentnie była zainicjowana odgórnie a emery musiał wulykonuwac swoje obowiązki. Tylko nie wzięli pod uwagę tego że ludzie Dac,na się burzyć i niektórzy zawodnicy także po takich zachowaniach postępowaniem z piłkarzami.jezeli nie zmieni się mentalność właściciela tylko Armagedon nam może pomóc.

Komentowany temat: Cazorla: Tęsknię za Arsenalem 14.11.2019, 23:27

Boże daj nam jeszcze jednego takiego piłkarza tylko w wieku 22lat. Do żadnego piłkarza nie mam takiego szacunku jak do Santiago. Fantastyczny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek. Wiecznie radosny z optymizmem .

Komentowany temat: Leno następcą Neuera? 14.11.2019, 14:21

Wysprzedac wszystkich rozwiązać klub zburzyć stadion zmienić wszystko co możliwe i zacząć od początku. Może wtedy coś zdobędziemy.

Komentowany temat: Ornstein: Szatnia Arsenalu niezadowolona z nowego kapitana 12.11.2019, 09:28

A Jeszce więcej piłkarzy którzy stwierdzili że tu nic nie wygrają. I niemal każdy miał rację odchodząc z tego klubu. Smutne żałosne i bolesne na każdego kibica w ARSENALU.

Komentowany temat: Ornstein: Szatnia Arsenalu niezadowolona z nowego kapitana 12.11.2019, 09:26

Dziwicie się mu. Każdy piłkarz marzy o ty by odnosić sukcesy podnosić puchary. Unas są robione zmiany które miały być na lepsze a są jeszcze gorsze. Za Wengera przynajmniej nigdy w szatni czegoś takiego nie było. Kiedyś coś powiedziałem. I teraz powtórzę. Do puki kronke będzie właścicielem tego klubu nam nie pomoże nawet Guardiola urlop razem wzięci nawet jak by chcieli pracować charytatywnie w tym klubie. Ile to już ten klub zaprzepaścić pucharów i wygranych by w każdy sezonie dołożyć po jednym dwa transfery.

Komentowany temat: Ornstein: Zarząd w 100% za Emerym 10.11.2019, 12:27

@ZakochanyPilkarz: było to moim marzeniem gdy otwieralem ta stronę. Marzenie pękło jak bańka mydlana. Coz dziś możemy oglądać piękny mecz i zazdrościć im takich drużyn i priorytetów o które walczą:(

Komentowany temat: Emery o Xhace, Özilu i Leicesterze 09.11.2019, 16:37

JK on mnie irytuje to masakra. Tak siencieszylem.jak obejmował ten klub a teraz patrzę dnia kiedy to tu już nie Bedzie.

Komentowany temat: Kadra na mecz z Vitorią 05.11.2019, 23:03

@Toreira11: niema ozila i auby. Czyli wyjściowy w sobotę. To jest chore że gość nie gra 10 meczy a później jak się dupa pali zmiana 180% .

Komentowany temat: Nadzieja umiera ostatnia 05.11.2019, 14:00

Nadzieja i czas nam tylko zostaje czas aż nasz najmłodszy narybek dorosnie i noc to nie zje po drodze. Proponuję ogladnosc skill Omar Hutchison. Już w tym wieku to czacze by skręcił w ziemię z metr. Takich piłkarzy nam brakuje w obecnej kadrze. Którzy zrobią różnicę jeden na jeden. Owszem jest Pepe ale narazie to on sam się zagubił

Komentowany temat: Nie doszło do spotkania Sanllehiego z Mourinho 04.11.2019, 13:34

Jedynym racjonalnym wyjściem jeżeli ma dojść do zmiany było by przywrócić Wengera do końca sezonu.mysle że to mogła by pomóc. Podstawą do dalszych planów jest liga mistrzów. Jeżeli tego nie Bedzie nie dość że stracimy trenera to i kluczowych graczy. Niewiem czy warto aż tak ryzykować z emerytem w dalszym sezonie.

Komentowany temat: Kolasinac o sytuacji Özila 01.11.2019, 15:23

@jurasmolas44: po Tak długiej przerwie zagrał wyśmienicie. To co zrobił przy odegraniu piłki do Nelsa sama klasa. Tak szczerze ile zawodników jest wstanie tak zagrać 90% ilkarzy ladowalo by na bramkę niepatrzac na nic. Jemu potrzeba ludzi by byli odpowiedzialni z tylu a on ofensywa by się spokojnie zaja .

Komentowany temat: Oświadczenie Granita Xhaki 31.10.2019, 23:48

Pamiętam jego wypowiedź z przed kilku miesięcy że ma nadzieję że arsenal niebędące ostatnim przystankiem w jego piłkarskiej karierze. Więc Panie czeka masz pan najlepsza okacjie poszukać następnego stopa. On już od wtedy właśnie przestał być częścią ARSENALU. A jemu dali jeszcze opaskę. Pieprzenie że kocha ten klub jest wyssane z palca . Gdyby nie arsenal dzis nikt by niewiedzial że jest taki ktoś jak czacza. Więc trochę szacunku albanczyku. Jeśli myślisz że jednym wpisem wszystko załatwisz to się mylisz. Bolesne słowa zostająbardzo długo w pamięci.

Komentowany temat: Uniknąć blamażu: Liverpool vs Arsenal 30.10.2019, 21:20

Dziś ozil już zrobił więcej kreatywnych podań niż arsenal ww wszystkich meczach w tym sezonie. Dalej trzymajmy takiego pilkar,a na trybunach a grajmy szwajcarskim serem.

Komentowany temat: ESPN: Mourinho chętny do poprowadzenia Arsenalu 30.10.2019, 19:45

Tylko jeśli pod jego wodzą ozil będzie grał tak jak w realu w najlepszym sezonie

Komentowany temat: Składy: Liverpool vs Arsenal 30.10.2019, 19:40

Ten maitlans mi tam nie pasuje jak h.....

Komentowany temat: Odezwa Özila przed meczem z Liverpoolem 30.10.2019, 19:14

Nawet gdyby zagrał dziś to nie spodziewał bym się czegoś nadzwyczajnego. Brak rytmu moczowego czucia piki i zgrania tego się nie dostaje od Tak przed meczem. Jedyne co to może zagrać na ambicji i pokazać coś blyskotliwego.

Komentowany temat: Sonda: Mesut nie wywalczy miejsca w składzie 28.10.2019, 23:41

@KapitanJack10: emery stał się ofiarą samego siebie. Po prostu liga to przerosła. Gdyby tyle nie kabinowal dziś może byli byśmy o kilka pozycji wyżej. Decyzjia personalne wojna z zawodnikami nieodpowiedni gracze i piłkarze bez formy. To wszystko się złożyło na stan jaki mamy. Nam potrzeba właśnie kogoś takiego jak simeone. Który przyjdzie i chęci za worki i wyciągnie z wszystkich co najlepsze. Moim zdaniem.moim zdaniem charakter klubu zaczyna się od trenera. Pamiętam jak w tamtym.sezonie emery żyły przy linki niemal jak Conte teraz stoi jak zaczarowany. Zaczarować się sam.

Komentowany temat: Sonda: Mesut nie wywalczy miejsca w składzie 28.10.2019, 22:04

Arsenal zacznie błyszczeć jak przyjdzie tu simeone. Czyli nigdy lub bardzo długo nie.

Komentowany temat: Sonda: Mesut nie wywalczy miejsca w składzie 28.10.2019, 21:28

Dla wszystkich krytyków ozila. Może i Niemiec jest leniwy i czlapie ale potrafi Dac 100% więcej drużynie niż nasz General. Dla ścisłości wiemy jak wyglądał ozil i arsenal w tercecie cazorla Sanchez ozil. Wenger miał na niego pomysł i to pięknie funkcjonowało. Kto wie jaki byłby sezon gdyby nie kontuzje. Niemiec potrafi grać w piłkę tylko trzeba to mądrze ustawić i Dac mu kreować a nie marzyć zeby na dupie jeździł wolę ozila który spaceruje ale da w każdym meczu te dwie trzy magiczne zagrania. Bo na ten brak choruje teraz arsenal.

Komentowany temat: Wright o postawie Xhaki i grze Arsenalu 28.10.2019, 10:10

@filo94: moim zdaniem guendo ozli i toreira. Czemu mamy odgrywać innemu klubowi grajka chodź ostatnio to i tak rozczarowuje

Komentowany temat: "Xhaka-boo", strata prowadzenia i punktów: AFC 2:2 CP 27.10.2019, 20:50

Oj jak ja bym jutro chciał się obudzić i zobaczyć magiczny news w angielskie prasie. "EMERY ZWOLNIONY Z FUNKCJI TRENERA ARSENALU" Lub ostatecznie "EMERII PODAL SIE DO DYMISJII". I cały tydzień był by jak z bajki

Komentowany temat: "Xhaka-boo", strata prowadzenia i punktów: AFC 2:2 CP 27.10.2019, 20:39

Czyli w nastepnym meczu zagta całe 90 min by nie było możliwości gwizdow w jego kierunku.

Komentowany temat: Skandaliczne zachowanie Xhaki 27.10.2019, 20:32

@KapitanJack10: moim zdaniem rola kapitana z obowiązuje. Jeśli bierzesz opaskę kapitana bo odpisujesz jednocześnie że jesteś pierwsza osoba która będzie onwiniana za niepowodzenia drużyny. Ale pokazał charakter Tak jak i nie raz w meczu. Trochę podpuszczony odpalił jak bomba. Nam potrzeba kogoś kto by się dał zabić za armate. Ktoś kto by się slanial po murawie ale dalej by kąsal. Jeśli było by mi dane zagrać na tym stadionie i dla tego klub chodzby raz na czworaka bym zapierdalal by druzyna odniosla sukces.

Komentowany temat: Pepe o pierwszych miesiącach w Arsenalu 26.10.2019, 19:35

Pepe poruszył tu najważniejsza ceche. Zaufanie trenera. Gra piach ale ten go wystawia. Więc teraz powiedzcie mi jak ozil ma wejść na najwyższy poziom skoro ma tace zaufanie jak ma. Jak on ma zbudować pewność siebie.

Komentowany temat: W poszukiwaniu stylu: Arsenal vs Crystal Palace 26.10.2019, 14:15

@kkam195: ndidi

Komentowany temat: Pomeczowa konferencja prasowa 25.10.2019, 13:09

Mimo iż jestem fanem tego klubu chciałbym i msze o tym by następne 10 męczy ten klub przegrał i ten prostak wyleciał z tąd na zbity pysk. Ta wypowiedzią dał przykład jaki ma szacunek dla człowiek i sportowca. A przede wszystkim kibica

Komentowany temat: Wskrzesić radosny futbol: Arsenal vs Vitória SC 24.10.2019, 21:10

Panie emery skocz po swojego kapitana bo Ci coś nie idzie

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Vitoria 24.10.2019, 20:46

Oj knypie knypie. Brak słów żenujący Hiszpanie.

Komentowany temat: "Nie odejdę"- Mesut Özil dla The Athletic 24.10.2019, 13:21

@Arsenal2004: zeby grać musi mieć szansę. Zeby grać musi dostać trochę zaufania od trenera. Myślicie to że czlapie jest jedynym argumentem dlaczego nie gra? Co toreira też nagle zaczął C,łapać i siedzi na ławie? Po prostu mają jakieś swoje zdanie i nasz trener od analiz nie umie tego przetrawic. Ciekawe kogo jeszcze skreśli bo wyda mu się za mało mobilny. Lace? Może sprzedamy Pepe bo też czlapie. JESTES TRENEREM BADZ ELASTYCZNY . BADZ DLA WSZYSTKICH I CHCIEJ DOBRZE DLA KLUBU.

Komentowany temat: "Nie odejdę"- Mesut Özil dla The Athletic 24.10.2019, 08:32

@Daymon: miało być dupa pali

poprzednia12345następna
Następny mecz
Ostatni mecz
West Ham - Arsenal 9.12.2019 - godzina 21:00
? : ?
Arsenal - Brighton 5.12.2019 - godzina 21:15
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool15141043
2. Leicester15112235
3. Man City15102332
4. Chelsea1592429
5. Wolves1558223
6. Crystal Palace1563621
7. Man United1455420
8. Tottenham1555520
9. Arsenal1547419
10. Newcastle1554619
11. Sheffield United1446418
12. Burnley1553718
13. Brighton1553718
14. Bournemouth1544716
15. West Ham1544716
16. Aston Villa1543815
17. Southampton1543815
18. Everton1542914
19. Norwich15321011
20. Watford151598
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy143
Tammy Abraham113
Pierre-Emerick Aubameyang100
Sadio Mané94
Marcus Rashford94
Sergio Agüero92
Teemu Pukki83
Danny Ings81
Raheem Sterling81
Harry Kane71
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz listopada wybór redaktorów Joe Willock
Joe Willock
6.19
Gracz listopada wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna