Komentarze użytkownika bayakus

Znaleziono 1173 komentarzy użytkownika bayakus.
Pokazuję stronę 1 z 30 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123456następna
Komentowany temat: Henry menedżerem Swansea? 04.06.2019, 14:36

Ciekawe czy zdołają odebrać mu piłkę.

Komentowany temat: Aubameyang z ofertą z Chin 04.06.2019, 14:35

W Chinach zdobyłby 50 bramek ponieważ kolejne tyle by przestrzelił... To taki piłkarz, który wywołuje ambiwalentne wrażenia. Paradoksalnie jest królem strzelców, a spudłować potrafi jak mało kto.

Komentowany temat: Özil do Emery'ego: Nie jesteś trenerem! 04.06.2019, 14:31

Jest cieniem samego siebie, kiedyś przynajmniej jego niewidzialność przynosiła liczby, a teraz zupełnie nie istnieje. Pamiętam jakim był piłkarzem, ale obecnie nie powinien być już zawodnikiem Arsenalu.

Komentowany temat: Özil do Emery'ego: Nie jesteś trenerem! 03.06.2019, 20:18

@EroLDN: W takim razie niech się wstydzi swojego zachowania i robi kebaby, na pewno kupię :)

P.S. Dzięki za zwrócenie uwagi ;)

Komentowany temat: Özil do Emery'ego: Nie jesteś trenerem! 03.06.2019, 19:52

Kończ waść wstydu oszczędź, idź Pan kebaby tworzyć.

Komentowany temat: Media: Emery chce pozbyć się Özila 02.06.2019, 21:35

Ozil zszedł na kebaby...

Komentowany temat: Giroud: Przejście do Chelsea krokiem do przodu 02.06.2019, 14:30

Niestety w pierwszej części wypowiedzi ma rację. Co do drugiej mam nadzieję, że spotkamy się ponownie w LE i weźmiemy rewanż. Jedno jest pewne, jest prawdziwym frajerem.

Komentowany temat: Wenger krytykuje postawę Arsenalu 02.06.2019, 13:56

Jeżeli kolejny sezon i następny w wykonaniu Emery będzie taki jak miniony to będzie należało się głęboko zastanowić nad tym czy pożegnanie Wengera miało jakikolwiek sens.

Komentowany temat: Media: Emery chce pozbyć się Özila 02.06.2019, 12:34

Ozil nie harował nigdy w defensywie i nie ma sensu go z tego rozliczać, ale że zapomniał jak się podaje i gra w ofensywie już zdecydowanie tak. Obecnie jest w zupełności bezużyteczny i co najgorsze w ogóle nie zapowiada się na poprawę. On jest jak Mourinho, całkowicie wypalony.

Komentowany temat: Alan Smith krytycznie o Emerym 02.06.2019, 12:29

Gdybyśmy tylko mieli obronę na tym poziomie jak za Smitha to pewnie dosłownie stracilibyśmy bramek mniej o połowę.

Komentowany temat: Nie żyje Jose Antonio Reyes 01.06.2019, 16:27

Once a Gooner, always a Gooner.

Komentowany temat: Xhaka: W szatni nikt się nie odzywał 30.05.2019, 15:06

Henry by się odezwał i nikt by mu piłki nie odebrał, byłoby jak w reklamie :D

Komentowany temat: Porażka w finale Ligi Europy, Arsenal 1-4 Chelsea 30.05.2019, 13:34

Boli mnie, że Willock ośmieszył Ozila. W drugiej połowie graliśmy niczym ministranci, gdzie Chelsea wcieliła się w rolę proboszcza.

Komentowany temat: Porażka w finale Ligi Europy, Arsenal 1-4 Chelsea 29.05.2019, 22:43

Wnoszę o usunięcie konta z portalu kanonierzy.com. Jeżeli nie jest to możliwe, proszę o permanentne zablokowanie.

Komentowany temat: Giroud przed meczem z Arsenalem 21.05.2019, 14:21

Mając Aubameyang i Lacazette byłby rezerwowym, co nie zmienia faktu, że bardzo przydatnym. Dobrym przykładem jest Reprezentacja Francji, gdzie był ważnym elementem taktycznej układanki.

Komentowany temat: Pieniądze mogą dać szczęście 20.05.2019, 00:00

Co do samych pieniędzy to dają one tylko te rzeczy, które kupić można. Te najbardziej wartościowe są bezcenne. Wracając do piłki, najlepszym przykładem jest PSG. Leicester, Ajax, Tottenham...

Komentowany temat: Barcelona wyceniła Umtitiego 17.05.2019, 13:46

Jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny więc jak najbardziej ;) Na MŚ grał świetnie. Gdyby udało się go sprowadzić mógłby zostać naszym remedium na bolączki w defensywie. Być może byłby nawet kluczowym transferem.

Komentowany temat: Lichtsteiner odejdzie po sezonie? 14.05.2019, 20:24

Legend xD

Komentowany temat: Petit: Arsenal musi znacząco wzmocnić skład 12.05.2019, 20:53

Należy położyć największy nacisk na usprawnienie defensywy, a jak najmniejszy na ofensywę. W tym sezonie strzeliliśmy mnóstwo bramek, ale co z tego... Nie ma sensu kombinować wzmacniając to co najsilniejsze w naszym zespole. Najważniejsze żeby atak pozostał taki jak teraz, żeby nikt nie odszedł. Co do Ozila to grał słabo, ale grał też mało. Taki Xhaka nigdy nie był wybitny na swojej pozycji, a u nas jedynie czasami grał solidnie. Dlatego defensywny pomocnik i obrona to najwyższy priorytet.

Komentowany temat: Skład TOP 4 już znany. Arsenal 1-1 Brighton 08.05.2019, 01:19

@Kanonier204: Gudnajt.

Komentowany temat: Skład TOP 4 już znany. Arsenal 1-1 Brighton 08.05.2019, 00:56

You never walk alone Jurgen. Dorastamy do Live w okolice kolan. Obyśmy kiedyś się tak cieszyli z Emerym. Póki co możemy tylko w LE.

Komentowany temat: Emirates Cup powraca w tym roku 05.05.2019, 21:11

Mamy to :D

Komentowany temat: Pires o Özilu i Ramseyu 05.05.2019, 00:23

Nawet mnie jako entuzjaście Ozila gra jaką prezentuje doprowadza do frustracji i to na tyle, że jeśli w przyszłym sezonie nie będzie poprawy to niech Święty Mikołaj sprawi nam prezent i go zabierze.

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Brighton 03.05.2019, 23:45

@thide: Fakt, zapomniałem o lekach :D

Oczywiście LE, dzięki za zauważenie ;)

Komentowany temat: Raport kadrowy przed meczem z Brighton 03.05.2019, 23:41

Dawniej bym pomyślał, że zwariowałem, ale przydałby się taki Aaron na ewentualny finał LM. Fakt faktem, że wniósłby więcej od chociażby Ozila, chyba że Mesut rozegra mecz sezonu, ale jest to mniej więcej tak samo prawdopodobne jak to, że Messi urośnie o 10 cm.

Komentowany temat: "Zasługiwałem na to, by grać więcej" 03.05.2019, 00:35

Chyba u mnie na osiedlu...

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 22:09

@Kondi: Zmienił sposób gry i potrafił zmotywować, czego dowodem był mecz z Borussia. Tutaj lokata jest nieistotna, tym bardziej, że miał trudniejsze zadanie od Emeryego. Unai to Wenger w przebraniu.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 21:51

@DexteR_000: Nikt Cię nie prosił. Geniusz Unaia polega na tym, że przegrywając wymieniamy podania w defensywie... Mustafi to jest personifikacja Arsenalu z tego sezonu, trzy ostatnie spotkania wyjaśniają co mam na myśli.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 21:47

@DexteR_000: Ale nie od początku. Spójrz sobie jakich miał piłkarzy. Coutinho, a reszta dopiero zaczęła się kształtować pod jego skrzydłami. My gramy to samo co za Wengera więc jak to możliwe, że Klopp tak szybko zmobilizował i zmienił oblicze zespołu. Emery natomiast stosuje myśl Wengera z najgorszych lat...

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 21:36

@DexteR_000: Tu nie chodzi o miejsce tylko styl gry i waleczność. Zresztą objął stanowisko w połowie sezonu...

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 21:33

Ozil coś gra czy znowu kał?

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 02.05.2019, 21:32

Skład Valencia jest w sensie finansowym wart połowę mniej od naszego. Klopp faktycznie z Live niczego jeszcze nie wygrał, ale już w pierwszym sezonie dobrze się ich oglądało. Teraz to kwestia czasu i pomimo ich wczorajszej porażki zagrali ciekawie, a w pozostałych meczach sezonu oglądało się ich z wielką przyjemnością, zresztą Barcelonie też się postawili. Uważam, że Emery nie ma tego potencjału co Niemiec. Nie potrafi zaszczepić im tego, że mecz to wojna i trzeba dawać z siebie wszystko. Live z Jurgenem osiągnęło finał LE już na starcie jego pracy. Mecz z Borussią świetnie obrazuje co mam na myśli, u nas tej zaciekłości i zaangażowania brakuje.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 01.05.2019, 22:10

@thegunner4life: Wiem.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 01.05.2019, 22:06

@thegunner4life: Mam na myśli boisko. Grają piłkarze pod przewodnictwem Kloppa, a nie prezesa.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 01.05.2019, 22:03

@thegunner4life: Z Liverpool nie mieliśmy takich przejść. Barcelona nie raz zaszła nam za skórę.

Komentowany temat: Wstać z kolan: Arsenal vs Valencia 01.05.2019, 21:59

Biorąc pod uwagę naszą relacje z Barcelona to zastanawiające ile tu entuzjastów tej sekty. Van Persie to flagowy przykład tej sympatii...

Komentowany temat: Seaman: Ramsey wykonuje krok w tył 01.05.2019, 20:28

Ale 2 w przód.

Komentowany temat: Obrońcy Chelsea i Tottenhamu na radarze Emery’ego 01.05.2019, 17:02

@bayakus: *zamieni

Komentowany temat: Obrońcy Chelsea i Tottenhamu na radarze Emery’ego 01.05.2019, 16:49

Belg przejdzie do nas tak jak Nesta z emerytury... Żaden piłkarz dysponujący zdrowymi zmysłami nie zmieni półfinału LM na LE. Jeśli w przyszłym sezonie nie zagościmy w LM to wątpię aby jakikolwiek klasowy stoper zgodził się występować z armatką na piersi.

Komentowany temat: Xhaka: W tej chwili nie ma co myśleć o TOP 4 29.04.2019, 13:17

Inteligent :D

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna