Afobe zapewnia The Dons trzy punkty

Afobe zapewnia The Dons trzy punkty 23.10.2014, 14:38, Adam Cygański 15 komentarzy

W miniony wtorek zawodnicy MK Dons w ramach 12. kolejki League One podejmowali na własnym stadionie zawodników Fleetwood.

Goście w 52. minucie objęli prowadzenie, jednak 9 minut później gospodarze wyrównali. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 84. minuty. Wówczas sędzia tego spotkania podyktował dla MK Dons rzut karny, a do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Benik Afobe, który jest wypożyczony do The Dons z Arsenalu. Anglik pewnie pokonał bramkarza, strzelając tym samym swojego 5. gola w obecnym sezonie w lidze, a 11. we wszystkich rozgrywkach.

Afobe grał od 73. minuty.

MK Dons 2-1 Fleetwood

52' [0 - 1] D. Ball

61' [1 - 1] K. McFadzean

84' [2 - 1] B. Afobe (k.)

Benik AfobeMK Dons autor: Adam Cygański źrodło: własne
schnor25 komentarzy: 1854624.10.2014, 09:21

Benik to poziom Championship/League One, na więcej go nie stać.

KanonierTH1411 komentarzy: 482823.10.2014, 19:38

Wartość Afobe nie będzie rosła bo z końcem sezonu kończy mu się kontrakt. Jeśli ma u nas zostać to musimy mu przedłużyć umowę i on też musi tego chcieć. Dla mnie jest lepszy od Sanogo więc powinien być naszym napastnikiem nr.3. Potem jeszcze dojdzie Akpom jak się ogra gdzieś na wypożyczeniu i wtedy jeden z napastników odejdzie (będzie Welbeck, Giroud, Afobe, Akpom) i obstawiam że będzie to ktoś z dwójki Afobe/Giroud.

szymoniq97 komentarzy: 166823.10.2014, 19:31

Wenger nie daje prawie szans Campbellowi, który na MŚ był kozakiem i co, nagle miałby dać szansę Afobe za bramy w Ligue One? Jakoś tego nie widzę, a szkoda.

Ljunberg07 komentarzy: 1523.10.2014, 17:49

Verminator

dlaczego uważasz że odejdzie ? może Wenger powinien dać mu szanse w PL. Jak się nie sprawdzi to out a może akurat coś z tego będzie ;)

Dominik11 komentarzy: 2017123.10.2014, 17:40

zaczyna szaleć ciekawe czy dostanie u nas szanse tak samo jak Akpom strzela a nie dostaje szans

Verminator97 komentarzy: 1490023.10.2014, 16:28

Afobe w tym sezonie się rozstrzelał. :D Mimo, że idzie mu tak dobrze to pewnie odejdzie wraz z końcem kontraktu. Ale dzięki tym występom powinien znaleźć sobie o wiele lepszy klub niż MK Dons. W Championship na pewno będą chętni do pozyskania Afobe. :)

Kowal96 komentarzy: 1758923.10.2014, 16:22

Dobry i ten karniak, niech strzela dalej ;D

Paniu76 komentarzy: 1246423.10.2014, 16:16

Niech strzela, jego cena idzie w górę.

KingThierryHenry komentarzy: 12523.10.2014, 16:12

Niech na razie zdobywa gole, nigdy nic nie wiadomo, nie można go skreślać jeśli nawet nie zaczął u nas grać.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.10.2014, 15:43

Fajnie, że strzela, ale mimo wszystko wątpię że zrobi u nas karierę..

Turek44 komentarzy: 231723.10.2014, 15:25