Allardyce zadowolony z postawy Młotów

Allardyce zadowolony z postawy Młotów 07.10.2012, 12:24, IceMan 20 komentarzy

Sam Allardyce jest zadowolony z ducha walki, jakim wykazała się jego drużyna we wczorajszym spotkaniu z Arsenalem.

Mohamed Diame otworzył wynik meczu, jednak The Gunners odpowiedzieli trafieniami Oliviera Giroud, Theo Walcotta i Santiego Cazorli, czym znokautowali Młotów.

Menadżer zespołu z Upton Park jest jednak zmartwiony stale pogarszającą się sytuacją kadrową. Wczoraj z urazami zeszli z boiska dwaj piłkarze - Guy Demel oraz Vaz Te.

Właśnie plaga kontuzji jest powodem, dla którego wbrew przedmeczowych ustaleń Andy Carroll rozegrał pełne 90 minut przeciwko Kanonierom. Zapytany o stan zdrowia rosłego napastnika Allardyce odpowiedział:

- Andy czuje się w porządku. Nie chcieliśmy pozostawiać go na murawie przez 90 minut, bowiem dopiero co wrócił do gry po długiej kontuzji i nie złapał jeszcze rytmu meczowego. Niestety nie mieliśmy innego wyjścia, bowiem wraz z przebiegiem spotkania przybywało urazów w naszym obozie.

- To spory problem, bowiem nie widać końca tej plagi kontuzji. Straciliśmy piłkarzy w meczu z QPR, a wczoraj kolejna trójka musiała udać się do szpitala. Guy Demel zszedł z boiska trzymając się za uda, a Vaz Te ma niestety zwichnięty bark [12 tygodni przerwy - przyp.red.]. Poza tym Winston Reid cierpiał na rwę kulszową, ale wykorzystaliśmy już limit zmian, więc musieliśmy pozostawić go na murawie.

- Jestem zasmucony wynikiem i stanem zdrowia swojej drużyny, ale nie zawiodłem się na postawie i zaangażowaniu swoich chłopców.

- Daliśmy z siebie wszystko. Dzisiaj to nie wystarczyło, ale jestem zadowolony z gry zespołu. Pozostał jednak niewielki niedosyt, bo przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o remis.

Sam AllardyceWest Ham United autor: IceMan źrodło: Sky Sports
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125120.10.2012, 11:02

Nie wiem z czego może być zadowolony, super nie grali ;p

Leehu komentarzy: 1049608.10.2012, 13:44

@przemass89: Ale sędzia nie dając drugiej żółtej kartki postąpił zgodnie z duchem gry, bo gdyby wtedy wyrzucił tego zawodnika to znowu byśmy 6-1 wygrali i co to za mecz by był tak to przynajmniej widowisko trzymało jakiś poziom.

@Agher: Tu chodzi o sam fakt cieszenia się z kibicami, pewnie za przybicie piątki kibicom nic by nie było bo sędzia nie zwróciłby nawet na to uwagi ale za takie coś to nie powinno być kartek uważam chyba że zawodnicy wychodzą z placu gry wtedy to co innego ale tam nikt nie wyskoczył. ;P

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3407.10.2012, 16:54

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to był ciężki mecz. Zawodnicy obydwu drużyn zostawili sporo zdrowia na placu gry. Każdy stały fragment wykonywany przez WHU był groźny. Na szczęście poradziliśmy sobie z nimi i wywieźliśmy 3 pkt ;)

Agher komentarzy: 278407.10.2012, 15:15

Przemass89 jesteś pewien ze to za przybicie ręki kibicom? Theo po golu tez ruszył w objęcia fanów.

pestjusz komentarzy: 260807.10.2012, 15:00

@Schade

Wybił bark upadając :)

molas4 komentarzy: 45807.10.2012, 14:43

z taka gra spokojnie srodek tablie jest w ich zasiegu , postawili nam naprawde ciezkie warunki bo malo brakowalo i na koncie bylby 1 albo 0 pkt

schade komentarzy: 386207.10.2012, 14:23

Szkoda mi Młotów, życzę im jak najlepiej. A swoją drogą to jak Vaz Te wybił bark kopiąc w Mannone?

przemass89 komentarzy: 63607.10.2012, 14:17

Leehu
Oceniając sytuację wg istniejących przepisów należała mu się kartka i tyle. Tak jak by zdjął koszulkę po strzelonej bramce. Też jest za to kartka bezdyskusyjna. Druga za ewidentny faul, który zasługiwał na żółtko. Sędzia pokpił sprawę, jednak całe szczęście daliśmy radę;)

P.S. Swoją drogą ja też nie rozumiem takiego przepisu (choć być może ma jakieś podłoże bezpieczeństwa wg FA czy UEFA).

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078407.10.2012, 13:29

co tu dużo mówić Arsenal był po prostu lepszy wczorajszego wieczoru

fabregas1987 komentarzy: 2579307.10.2012, 13:19

Nie lubię stylu gry jego drużyn, ale trzeba przyznać, że zawsze nam dużo kłopotów sprawia ;D

Leehu komentarzy: 1049607.10.2012, 12:54

@przemass89: Cóż za ten faul rzeczywiście należała się kartka ale za przybicie piątki kibicom nie powinno dostawać się żółtej kartki bez przesady kto wymyślił taki przepis.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.10.2012, 12:52

Vito jaki żelazny łeb :D

Mecz był ciekawy, ale nie obyło się bez ofiar :/

Leehu komentarzy: 1049607.10.2012, 12:51

Przy odrobinie szczęścia to my mogliśmy wygrać z Chelsea, albo chociaż zremisować. Od 60 minuty kiedy w końcu mieliśmy 11 graczy na boiksu, rządziliśmy i dzieliliśmy na murawie. Równie dobrze taki tekst mógł walnąć Wenger po przegranej 8-2 z Manchesterem w zeszłym sezonie. ;P

michal192837465 komentarzy: 765407.10.2012, 12:34

Młoty dobrze grały, ale my lepiej. ;)

przemass89 komentarzy: 63607.10.2012, 12:33

Cały mecz przeważaliśmy i wg mnie Allardyce może cieszyć się, że przegrali tylko 1:3 (chociaż oczywiście tego nie przyzna). Należała się druga żółta kartka w pierwszej połowie dla Diame za bezsensowny faul. Po za tym "sędzia" nie widział ewidentnego faulu na Ramsey'u. Jednak dobrze, że wygraliśmy, bo już nie raz takie mecze widziałem, gdzie wyłącznie zaciekła obrona przeciwników przyniosła im punkty.

pioafc komentarzy: 4384 newsów: 207.10.2012, 12:30

Vaz Te sam jest sobie winny, jakby cofnął nogi nie próbując kopnąć Mannone to kontuzji by nie miał.

Marcinafc93 komentarzy: 32835 newsów: 107.10.2012, 12:26

Bardzo dobrze grali, lecz w 2 połowie to my przeważaliśmy i udało się wywalczyć 3 punkty.