Allegri odpowiada na plotki łączące go z Arsenalem

Allegri odpowiada na plotki łączące go z Arsenalem 06.03.2017, 03:46, Kamil Garczorz 12 komentarzy

Arsene'a Wengera i Arsenal łączy kontrakt do końca obecnego sezonu, a Francuz nie podjął jeszcze oficjalnej decyzji w sprawie swojej przyszłości. To oraz słabsze wyniki Londyńskiego zespołu w ostatnim czasie i narastająca frustracja fanów sprawia, że media zastanawiają się nad tym kto mógłby zastąpić Wengera.

Głównym faworytem do objęcia schedy po Wengerze miał być obecny szkoleniowiec Juventusu, Massimiliano Allegri, jednak Włoch po zremisowanych meczu z Udinese stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom

- Powtórzę to, co mówiłem już wcześniej - to nieprawda. Nawet jeśli coś by w tym było, pierwsi o mojej decyzji dowiedzieliby się działacze Juventusu, ponieważ mam ważny kontrakt do 2018 roku.

- Nie jestem jedyną osobą decydującą o mojej przyszłości, Juventus również o tym decyduje, ponieważ to jest styl, w którym pracuję i pracowałem wcześniej. Po zakończeniu sezonu zastanowimy się co robić.

- Gdyby te plotki były prawdą, działacze Juventusu pierwsi dowiedzieliby się o mojej decyzji, jednak jeszcze z nimi nie rozmawiałem.

Massimiliano Allegri jest szkoleniowcem Starej Damy od 2014 roku, od tego czasu dwa razy świętował zdobycie mistrzostwa Włoch, a w sezonie 2014/15 doprowadził zespół do finału Ligi Mistrzów.

Arsene WengerMassimiliano Allegri autor: Kamil Garczorz źrodło: fourfourtwo
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mitmichael komentarzy: 4870106.03.2017, 19:29

Co ma sie przyznac, ze jest cos na rzeczy skoro nawet Wenger jeszcze nie zdecydował czy zostaje czy odchodzi a w tym przypadku zadne plotki nie maja sensu a tym bardziej potwierdzanie.

Marioht komentarzy: 599606.03.2017, 15:59

* a nie tak dyplomatycznie? - miało być.

Marioht komentarzy: 599606.03.2017, 15:58

Też mi się wydaje, że coś musi być na rzeczy.
W innym przypadku wypowiadałby się bardziej radykalnie, zdecydowanie, a tak... dyplomatycznie?

Oby przyszedł.

Radek97 komentarzy: 135106.03.2017, 12:46

Wielki szacun dla Wenger i tak dalej,kazdy z nas na zawsze bedzie go pamietal,ale nie moge sie doczekac jak wlasnie wloch usiadzie na naszej lawce. Cos nowego,innego,nawet jak bedzie przez jakis czas gorzej,nie wygralismy nic powaznego przez wiele lat wiec nie zbawi nas jeszcze 2-3 sezony zanim Allegri by wszystko ulożyl.

Szewa7 komentarzy: 66206.03.2017, 12:41

Mam przeczucie że przyjdzie. Będzie rewolucja!

kanonier21afc komentarzy: 225406.03.2017, 12:38

Gdyby Wenger miał odejść to by już dawno to powiedział. Zobaczycie, wygramy FA Cup i znów będzie jak kiedyś...

Henryk14 komentarzy: 84106.03.2017, 10:36

Allegri zaprzecza, bo się przyjęło, że tak wypada. Gość chce po prostu w spokoju popracować ostatnie miesiące w Juve, a i nie chce nic mówić póki sam Wenger się nie określi. Tego też wymaga szacunek do własnych zawodników. Tylko trenerzy z Barcelony ogłaszają w połowie sezonu, że odchodzą (Guardiola, Enrique).

Forever_gunner komentarzy: 252406.03.2017, 10:27

Widać, że Allegri to człowiek z zasadami. Respektuje umowy i nie wpycha się na siłę, zanim Wenger podejmie decyzję. Dobrze o nim świadczy. Naprawdę mam nadzieję, że to nie tylko plotki, bo już nie mogę patrzeć na bezradność Wengera, tragiczny styl gry i niezrozumiałe decyzje kadrowe.

Gryzek komentarzy: 322006.03.2017, 09:13

Najpierw to Arsene musi ustąpić i tego się obawiam, że staruszek podpisze nowy kontrakt :/

kubex komentarzy: 501906.03.2017, 08:02

Jak na plotkę to faktycznie bardzo dyplomatycznie odpowiada... daje to nadzieję na zmiany.

mizio2 komentarzy: 7006.03.2017, 07:53

Moim zdaniem wygląda to całkiem dobrze. Nie mówi, że nie chce/nie lubi Arsenalu itd.

Tylko, że ma kontrakt do 2018, i że to jest decyzja nie tylko jego, ale i Juventusu.

To znaczy, że Arsenal musi się po prostu bardzo postarać, żeby przekonać nie tylko Allegri'ego ale i Juventus.

Argudo komentarzy: 10796 newsów: 606.03.2017, 06:45

Na tę chwilę to oczywiste, że będzie się wypierał. Ale mam nadzieję, że jednak coś jest na rzeczy.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tottenham - Arsenal 11.07.2020 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl