Anglia U-19 z Afobe w składzie remisuje z Chorwacją

Anglia U-19 z Afobe w składzie remisuje z Chorwacją 04.07.2012, 11:17, Marcin Stefaniak 8 komentarzy

Młody Kanonier - Benik Afobe - prezentuje obecnie barwy Anglii na młodzieżowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Estonii. Synowie Albionu wczoraj rozpoczęli rozgrywki remisem z Chorwacją.

Benik Afobe

Anglia 1-1 Chorwacja

Wtorek, 3 lipca

Afobe spędził na boisku pełne 90 minut w spotkaniu rozgrywanym w Tallinie. Młody napastnik był aktywny przez cały mecz, jednak nie udało mu się zdobyć bramki.

W 57. minucie na prowadzenie wyszli Chorwaci po trafieniu Domagoja Pavicicia. Anglicy jednak zdołali bardzo szybko odpowiedzieć i już kilka minut później było 1-1, a strzelcem bramki okazał się pomocnik Chelsea - Nathaniel Chalobah.

Już w piątek Synowie Albionu zmierzą się z Serbią w drugim spotkaniu fazy grupowej.

Benik Afobe autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125104.07.2012, 23:10

Cieszy mnie dyspozycja Afobe. Mam nadzieję że ktoś z dwójki - Campbell - Afobe zostanie. Oboje mają predyspozycje do gry na najwyższym poziomie, a Benik to pokazuje nawet na takim turnieju ;p

GreenUp komentarzy: 15804.07.2012, 18:18

Benik jeszcze będzie krolem strzelcow tego euro :P

KedzioRRz komentarzy: 382704.07.2012, 17:20

Ma talent chłopak. Więcej doświadczenia meczowego i ogrania a będą z niego ludzie, tak jak z Campbella który IMO ma jeszcze większy talent

mitmichael komentarzy: 4924304.07.2012, 14:19

Wielka szkoda, ze nie mogł wpisac sie na liste strzelcow - na pewno ta bramka byu go podbudowala.

ramsey20 komentarzy: 54804.07.2012, 12:15