AOC zadowolony z pierwszego gola dla Anglii

AOC zadowolony z pierwszego gola dla Anglii 15.10.2012, 01:20, Dominik Sakowski 20 komentarzy

Alex Oxlade-Chamberlain, który w wygranym 5-0 meczu z San Marino strzelił swojego debiutanckiego gola dla reprezentacji Anglii, odczuł ulgę, ściągając ze swoich barków ciężar jakim było dla niego zdobycie pierwszej bramki dla reprezentacji Trzech Lwów.

- Szukałem tej pierwszej bramki w kadrze. Mój tata (Mark Chamberlain), przekonywał mnie, że potrzebny mi jest gol. To wielka ulga, uwolnić się od tego ciężaru. W pierwszej połowie starałem się oddać kilka strzałów, jednak nie wpadły one do bramki, natomiast w drugiej połowie udało mi się trafić.

- Szczerze mówiąc, nie miałem dużo czasu, by pomyśleć. Wydaje mi się, że, to było raczej nieudane zagranie Toma Cleverly'ego - dodał Kanonier. - Nie sądzę, iż planował mi oddać piłkę. Piłka po prostu wpadła mi pod nogi, a ja spróbowałem skierować ją w róg bramki.

Oxlade-Chamberlain strzelając swoją pierwszą bramkę w siódmym spotkaniu dorosłej reprezentacji Anglii, stał się czwartym najmłodszym strzelcem w historii kadry swojego kraju.

Alex Oxlade-Chamberlain autor: Dominik Sakowski źrodło: goal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.10.2012, 15:09

Oby więcej tych bramek :D

FreeWay komentarzy: 34915.10.2012, 23:40

Reprezentacja to od zawsze i na zawsze mój priorytet. Całym sercem chce żeby chłopaki ograli Anglików, nawet jeśli OX miałby sobie złamać nogę to wolałbym żeby Polska wygrała. Jak jest rzeczywiście tak jak mówi Fornalik to mamy szansę ograć Anglików na narodowym. ;) ---

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52415.10.2012, 10:52

Niech jeszcze dla Arsenalu coś nastrzela.

Gofer999 komentarzy: 1473215.10.2012, 10:33

Remisik będzie panowie. Anglia jest jak najbardziej do ogrania, tylko żeby tym Polskim pijaczynom się chciało.xD

karolzzr komentarzy: 43615.10.2012, 10:23

Tak trzymać Szambo

RVP87 komentarzy: 116415.10.2012, 09:14

jak ma ktoś strzelić Polakom bramke to oby właśnie on młody nasz Kanonier... a nie jakiś najemnik z Chelsea City czy United...

Polska 2-1 Anglia

Lewandowski.Cheberlain.Wasilewski ;]

Maximilliano komentarzy: 82315.10.2012, 08:05

bRAWO Chamb :D

mitmichael komentarzy: 4924315.10.2012, 07:48

Ciekawe czy po tym wystepie oraz golu dostanie szanse we wtorek od 1 minuty - jest duze prawdopodobienstwo, ze tak bedzie.

kanonier12212 komentarzy: 183315.10.2012, 07:19