Arsenal 1-1 Bournemouth (k. 5-4) w pierwszym meczu towarzyskim na obozie w USA

Arsenal 1-1 Bournemouth (k. 5-4) w pierwszym meczu towarzyskim na obozie w USA 25.07.2024, 12:57, Trempa 666 komentarzy

Arsenal rozegrał pierwszy z trzech meczów towarzyskich podczas zgrupowania w Stanach Zjednoczonych. W zawodach przeciwko Bournemouth padł remis 1-1, a w rzutach karnych lepsi okazali się Kanonierzy, którzy wygrali serię jedenastek 5-4.

Skład Arsenalu: Hein, Timber (Rekik 61), White (Nichols 77), Heaven (Kiwior 62), Lewis-Skelly (Zinchenko 62), Partey (Jorginho 61), Salah (Odegaard 46), Nwaneri (Gower 83), Vieira (Sagoe Jr 62), Nelson (Trossard 62), Nketiah (Jesus 62)

Mimo że Arsenal zdominował początek spotkania, to Wisienki stworzyły pierwszą dogodną sytuację. W 13 minucie strzelał Dominic Solanke, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką. Podopieczni Mikela Artety odpowiedzieli akcją bramkową w 18 minucie. Nwaneri podał na lewą stronę do Nelsona, który popędził do linii końcowej i dośrodkował na dalszy słupek. Tam czekała już dwójka atakujących: Nketiah i Vieira, a ten drugi ładnym strzałem z woleja umieścił piłkę w siatce. W 33 minucie Dominic Solanke powinien doprowadzić do wyrównania, ale jego strzał, po muśnięciu rękawicy Karla Heina, wylądował na poprzeczce.

W pierwszych 25 minutach drugiej połowy Bournemouth oddało kilka celnych strzałów, ale dobrze spisywał się Karl Hein. Strzałem z rzutu wolnego odpowiedział Martin Odegaard. Jednak w 72 minucie na tablicy wyników mieliśmy remis. Omar Rekik stracił piłkę na rzecz Semenyo, którego strzał po mocnym rykoszecie wpadł do bramki Arsenalu. W końcówce celny strzał oddał jeszcze Trossard, ale dobrze w bramce spisał się Neto.

Po końcowym gwizdku rozegrano serię rzutów karnych, w których lepsi okazali się gracze Arsenalu, wygrywając 5-4.

karne

Kolejny sparing rozegramy z Manchesterem United w niedzielę o godz. 02:00 czasu polskiego.

Skrót meczu:

BournemouthMecze TowarzyskieUSA autor: Trempa źrodło: arsenal.com
pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:16

To liv Taylor z drużyny pierścienia ?;D

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:14

@gbn: to jak oni tacy aktualni w problemach świata itp., to na koniec powinien wjechać jakiś szwadron wiadomo kogo z bliskiego „w”, i zrobić po tym syfie co nam zaprezentowali, porządek.

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:12

@Xanthi: XD

gbn komentarzy: 395726.07.2024, 22:07

A Ci sportowcy na barkach to chyba mieli przedstawiać nielegalnych imigrantów, na pontonach xD

gbn komentarzy: 395726.07.2024, 22:06

Papa Smerf na koniec...

Dziadyga komentarzy: 866126.07.2024, 22:06

Początek był okej,potem katastrofa i potwierdzam.

maniekuw komentarzy: 266326.07.2024, 22:05

marne strasznie te otwarcie

Xanthi komentarzy: 103626.07.2024, 22:05

@pablofan: dla mnie to jeden ciul. Rodzice sklep do tej pory prowadzą to całe życie ludzie wychodzą i mówią albo na kreskę albo na zeszyt. Opcjonalnie mówią „tam do tej księgi pod spodem”

gbn komentarzy: 395726.07.2024, 22:03

Do Francji trzeba Wiedźmina wysłać by porządek zrobił...

Xanthi komentarzy: 103626.07.2024, 22:03

@pablofan: francja jest już tak wielokulturowa, że nie ma tam już nic co mogłoby się utożsamiać z francją

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:02

@Xanthi: a kreska nie była wtedy, jak w zeszycie nie został uregulowany dług?;D

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:01

To powinni zakazać. Im później tam we Francji się robi, to tym więcej jakiś dziwnych potworów się pojawia x.x wtf

Xanthi komentarzy: 103626.07.2024, 22:01

@pablofan: to przecież to samo ?

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 22:00

@Xanthi: albo na kreskę ;D

pablofan komentarzy: 256826.07.2024, 21:59

@gbn: to co teraz widzę, to nigdy tego nie odwidzę. To jest jakiś kabaret. Tego na poważnie nie da się traktować.

Centrum Paryza**

Przeciez centrum Francji od tygodnia bodajze jest pozamykane, zamontowali kilaset tysiecy barierek wylacznie miedzy ktorymi mogli sie poruszac ludzie za okazaniem kodu QR. Inni nie mieli wstepu. Pozamykane restauracje i sklepy. Pustka jak w czasach covidu. Dzieki tej imprezie masowej testuja kolejny etap lockdownu gospodarki i kontroli spoleczenstwa. Czekac trzeba tylko az wprowadza - wstep tylko dla zacipowanych.

Nicsienieda komentarzy: 821 newsów: 126.07.2024, 21:15

@Xanthi napisał: "Where’s Polaczki ??"
Po O i przed Q.

DyktatorArsene komentarzy: 242026.07.2024, 21:14

@Barney:
Ta , nie moglem z beki jak pokazywali silne kobiety Francji :D Jakby sie produkcje netflixa ogladalo :D

DyktatorArsene komentarzy: 242026.07.2024, 21:13

@sWinny:
Kontuzje mial podobno taka, ze cud ze wrocil do gry. Na szczescie mial 17 lat wtedy i sie wszystko ladnie zregenerowalo, w pozniejszym wieku podobna kontuzja to mogla byc kaszana. Rok temu to praktycznie bez kontuzji rozegral natomiast.

Partey to w ogole nie mial kontuzji przed Arsenalem prawie ze, nie ma tu reguly :D

Adamarsenal1 komentarzy: 335926.07.2024, 21:12

Fabrizio Romano: Riccardo Calafiori dopiero jutro przyleci z Rzymu do Londynu, żeby odbyć testy medyczne. Ma to związek z tym, że Arsenal skończył wymieniać się dokumentami z Bologną dopiero teraz. Później czeka go podróż do USA.

matikanonier komentarzy: 211126.07.2024, 21:09

@Jack_Herrer napisał: "Ale beka, impreza satanistyczna na TVP1 ;)"
Ale przecież TVP jest już pod rządami tuska i jego kliki to co w tym dziwnego? Oczywiście jakby pisiory dalej rządziły to to samo leciałoby właśnie na TVP ale Twój komentarz byłby o wiele bardziej zasadny.

matikanonier komentarzy: 211126.07.2024, 21:06

To otwarcie IO to jedno wielkie nieporozumienie i patola... No ale czego się można było spodziewać po tej smutnej i totalnie przesiąkniętej lewactwem Francji...

Xanthi komentarzy: 103626.07.2024, 21:05

Where’s Polaczki ??

Embix komentarzy: 209726.07.2024, 21:05

Widząc te plotki o wypożyczeniu Kiwiora do Interu z opcją a nie obowiązkiem wykupu uważam że będzie to chłopakowi strzał w kolano i wróci do nas bez minut gry...
Również Kiwiorowi się dziwię na ten Inter

Barney komentarzy: 2141226.07.2024, 20:59

Oczywiście same baby hahahahahha
Feminizm wszedł na grubo

sWinny komentarzy: 797926.07.2024, 20:46

Kurczę, nie sądziłem, że Calafiori ma już tak bogatą kartę z kontuzjami i to w tak młodym wieku. Dodatkowo zniszczone kolano, po którym pauzował około roku.
Dobrze to nie wróży szczerze mówiąc. Ale obym się mylił.

DyktatorArsene komentarzy: 242026.07.2024, 20:30

@Jack_Herrer:
Tzn? Dopiero wlaczylem.

Jack_Herrer komentarzy: 6318 newsów: 19226.07.2024, 20:16

Ale beka, impreza satanistyczna na TVP1 ;)

Barney komentarzy: 2141226.07.2024, 20:11

Od której leci ta inauguracja bo nie wiem ile przegapiłem ?

lordoftheboard komentarzy: 834426.07.2024, 19:59

Kataloński Sport: Nico będzie rozmawiał tylko z barka, napewno nie z klubami Premier League

Kataloński Sport dzień później: barka stawia ultimatum Nico, bo dostał ofertę z PSG, a jak nie to idzie po Olmo

Embix komentarzy: 209726.07.2024, 18:48

@grzegorz1211 napisał: "podobno mocno interesujemy się Merino i Fabiánem Ruiz obaj 189 cm, wcześniej interesowaliśmy się Sesko 195. Widzę że Arteta ostatnio duzo uwagi przykłada do wzrostu piłkarzy których by chciał w druzynie."
A to nie widzisz tych panicznych wrzutek jak nie wiemy co grać i tych glowkujacych po 170cm wzrostuM

Garfield_pl komentarzy: 3088926.07.2024, 18:48

@charles_watts: “We know Arsenal are big, big admirers of Mikel Merino - the interest is there. It’s fully one I’m expecting Arsenal to push on & try get the deal done now Calafiori is out of the way.” [YouTube] #afc

Moczyknur komentarzy: 188426.07.2024, 18:16

@gbn: Ja byłem kilka lat temu, jak się nic nie zmieniło to polecam dzielnice Camden, dobry street food, dużo ciekawych miejscówek, kolorowo i pomnik Amy Winehouse.„

Byłem na wiosnę i jest to obowiązkowy punkt. Street food jest sztos, cały market ogólnie jest mega.

Marzag komentarzy: 41812 newsów: 126.07.2024, 18:02

@adias napisał: "Timber zagrał na PO w ostatnim meczu sezonu :)"
No ale to wszedł z ławki, mógł wejść za kogokolwiek ;p

Garfield_pl komentarzy: 3088926.07.2024, 17:33

@skysports_sheth: “We’re expecting Calafiori in London at some point today for his Arsenal medical. All being well & once he’s completed that medical, it’s expected that he will fly to the USA to join the rest of the Arsenal squad.”

@SkySportsPL

adias komentarzy: 763 newsów: 826.07.2024, 17:09

@Marzag: Timber zagrał na PO w ostatnim meczu sezonu :)

Spejsik komentarzy: 362226.07.2024, 17:04

@Marzag: Timber to ogl zagrał mało meczów w Arsenalu

JuanRiquelme (zawieszony) komentarzy: 26426.07.2024, 16:33

@Womanizer:

Ćwiąkała generalnie chwali chyba każdy transfer: swego czasu Weghorst miał odmienić grę United, chociaż każdy, kto oglądał typa w Burnley wiedział, że to ogór i że nie poradzi sobie w Premier League.

Pamiętam, jak na Twitterze, w przerwie meczu Villarealu z Liverpoolem, pisał że piłkarze Liverpoolu "okazali się miękiszonami". Delikatnie zwróciłem mu uwagę, że w dwumeczu jest póki co remis, a ponadto że na Anfield piłkarze Villarealu zaczynali zdychać gdzieś ok. 60 minuty, więc różnie się to może potoczyć;)

Marzag komentarzy: 41812 newsów: 126.07.2024, 16:17

@coooyg11 napisał: "@tomaszszef: prędzej czy później Timber posadzi Białego Bena na ławce."
Niekoniecznie, Timber ani jednego meczu na PO nie zagrał w Arsenalu chyba.

SunTzu komentarzy: 37926.07.2024, 16:07

@Dzulian: @Dzulian napisał: "Nie wiem kto przywołał ten temat o polityce od 18 godzin i spier**lił.
Ale żebyś gościu sraczki dostał."

@ArsenalChampion

nt2b komentarzy: 292 newsów: 426.07.2024, 16:02

@tomaszszef: a czemu miałby coś takiego wykombinować? xD

Spodek komentarzy: 63426.07.2024, 16:01

są kontuzję, walka na kilku frontach, czasami mecze co 3 dni. Można dokonać 5 zmian na mecz. Będziemy rotować obrońcami. Ta obrona z Calafiorim bardzo mi się podoba

ozzy95 komentarzy: 2108 newsów: 126.07.2024, 15:39

@Mastec30 napisał: "Ćwiąkała nagrywał swoje filmy też na pewno przy okazji transferów Timbera i Rice. Wychodzi na to, że zachwala praktycznie każdy ostatnio transfer Arsenalu"

Mało tego, pamiętam że po naszym meczu ze Smerfami na Emirates, który dobrze wiemy jak się dla nas pięknie skończył, nagrał ode do Odegaarda, nie szczędził pochwał i zachwytów nad naszym pięknym Norwegiem i pamiętam, że stwierdził, że nasza ekipa z Artetą u steru musi w końcu coś wygrać, bo tego typu projekty jak nasz zasługują na to, by wstawić w końcu coś do gabloty.

Manchester City - Arsenal 22.09.2024 - godzina 17:30