Arsenal - Blackpool: Wyjściowe XI

Arsenal - Blackpool: Wyjściowe XI 21.08.2010, 15:32, IceMan 68 komentarzy

Oficjalna strona Arsenalu - Arsenal.com - podała już składy, w których obie ekipy wybiegną dzisiaj na boisko.

Wbrew wcześniejszym zapowiedzią, do pierwszej XI Kanonierów na spotkanie z Blackpool nie powrócił ani kapitan Cesc Fabregas, ani Robin van Persie. W pełni nie wyzdrowiał jeszcze Johan Djourou, w związku z czym partnerem Thomasa Vermaelena na środku obrony z konieczności będzie Alex Song. Środek pola natomiast wespół z Diabym tworzyć będą Tomas Rosicky oraz Jack Wilshere.

Arsenal: Manuel Almunia, Bakary Sagna, Thomas Vermaelen Alex Song, Gael Clichy, Abou Diaby, Tomas Rosicky, Jack Wilshere, Theo Walcott, Marouane Chamakh, Andriej Arszawin.

Ławka rezerwowych: Łukasz Fabiański, Johan Djourou, Emmanuel Eboue, Kieran Gibbs, Cesc Fabregas, Robin van Persie, Carlos Vela.

Blackpool: Gilks, Crainey, Evatt, Baptiste, Cathcart, Vaughan, Grandin, Sylvestre, Adam, Harewood, Taylor-Fletcher.

Ławka rezerwowych: Halstead, Eardley, Basham, Edwards, Keinan, Demontagnac, Ormerod.

Blackpool autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
poprzednia12 następna
G00NER komentarzy: 30821.08.2010, 15:49

Oby zagrał Vela :)

Siwyy666 komentarzy: 55021.08.2010, 15:46

Trochę zaskoczył mnie ten skład ale to nic.Mam nadzieje,że zobaczę dziś wielkie widowisko,wynik będzie 6-0 dla Kanonierów.Jestem optymistą i wierze w tych piłkarzy.Cesca i RvP mógłby wpuścić dopiero w drugiej połowie.Uwielbiam oglądać tą dwójkę w akcji.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.08.2010, 15:45

Znów Diaby na DP :( No cóż, to Blackpool i taki skład powinien sobie spokojnie dać radę. C'mon Gunners!!!

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52021.08.2010, 15:44

21.08.2010; 12:50
Z tego co gdzieś czytałem chyba na anglia goal
RvP i Cesc zaczną na ławce.

Obrona to jest wiadoma bo wielkiego wyboru tu nie ma ale od drugiej linii myślę że będzie tak.
Diaby - Song - Wilshere
Rosicky - Chamakh - Arshavin

Rosa zaimponował wejściem na Anfieldi zasługuje na grę. Eboue pokazał że w takich meczach nie jest skrzydłowym bo za głęboko wraca i w ataku nie czuje się tak dobrze jak gdy rusza z obrony do przodu. Co do Wilshera to jest przeciwnik dla niego. Reszta chyba do przewidzenia. Zmiany oczywiście też powinny być. Theo 60 min Rvp 70 min Cesc 80 min

>>>>>>Także gdybym przed meczem wiedział że Djourou nie gra pewnie bym trafił bezbłędnie.
Arsene bierz mnie na asystenta.

niski93 komentarzy: 581621.08.2010, 15:43

Gdyby to był mecz z Chelsea, bądź United jestem pewny, że Cesc i Robin zagraliby od początku. Dziś gramy jednak z Blackpool i w obecnym składzie, który dziś zagra goście nie mają prawa wyrządzić nam większej krzywdy.

C'mon Arsenal!!!!!

Theo44 komentarzy: 427821.08.2010, 15:42

ciesze sie ze nie ma Cesca i RvP w wyjsciowej 11ce, ale oczyw. mam nadzieje ze obu zobaczymy po przerwie. W sumie wolalbym Vele od Andreja, gdyz po tym co pokazal w meczu z Poolem jeszcze trudniej mu bedzie o mobilizacje....ale teraz tu juz niewazne. Sklad b. ofensywny, wiec napewno bedzie ciekawie...Najwazniejsze szybko strzelic brame a bedzie b. wysoko

domin515 komentarzy: 27621.08.2010, 15:40

Arsen wie lepiej co robi mnie tez dziwi brak naszych najlepszych pilkarzy ale najwyrazniej tak musialo byc... trudno... chcialbym zobaczyc nasz najmocniejszy skald ale trudno jedziemy chlopaki !!! Go Go THE GUNNERS !!

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36221.08.2010, 15:37

Dziwi mnie brak RvP w pierwszej jedenastce. Wydaję mi się, że powinien już zagrać całe 90minut. Liczę na to, że wygramy to spotkanie, nawet 1-0, ale żebyśmy zdobyli 3 pkt.

NiCk23 komentarzy: 21221.08.2010, 15:37

Oby Arshavin cos pokazal

Topek komentarzy: 13964 newsów: 12621.08.2010, 15:35

Szkoda, że Johan nie może wystartować, ale oprócz tego i naciąganej pozycji DP Diaby'ego, to skład jest ok. Walcott ze średniakami na Emirates może poszaleć, tak samo Wilshere.

SamirRosicky komentarzy: 285321.08.2010, 15:35

Przydałoby się wysokie zwycięstwo, tak 3:0 lub wyżej.

Cartman_KG komentarzy: 364221.08.2010, 15:35

No nie znowu brak naszych podstawowych NAJWAŻNIEJSZYCH graczy! Co ten AW robi?!

Mariachi komentarzy: 128521.08.2010, 15:34

"W pełni nie wyzdrowiał jeszcze Johan Djourou, w związku z czym partnerem Thomasa Vermaelena na środku obrony z konieczności będzie Alex Song." Mam nadzieję ze Wenger kogoś kupi aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. A Blackpool musimy rozgromić.

RaV579 komentarzy: 5021.08.2010, 15:34

Szkoda, że nie ma Cesca ani RvP, ale jakoś sobie poradzimy, podejrzewam, że jak będzie słaba sytuacja to wejdą w drugiej połowie.

NiCk23 komentarzy: 21221.08.2010, 15:34

RvP i Fabregas wejda pewnie w 2 polowie ;)

mitmichael komentarzy: 4924321.08.2010, 15:33

Takiego składu sie spodziewalem. Szkoda, ze nie gra Fabregas i Robi od poczatku ale moze to i lepiej patrzac na dzisiejsze spotkanie. Jezeli bedzie zle to moze wejda i pomoga. Zobaczymy