Arsenal i Manchester City po Dembele

Arsenal i Manchester City po Dembele 13.10.2008, 14:25, bad ass motherfucker 15 komentarzy

Manchester City i Arsenal przygotowują się do boju o kontrakt z 21-letnim napastnikiem reprezentacji Belgii, Moussa Dembele.

Dembele zaczynał swoją profesjonalną karierę grając dla K.F.C. Germinal Beerschot, drużyny, która obecnie swoje mecze rozgrywa w najwyższej klasie belgijskich rozgrywek. Następnie podpisał kontrakt z zespołem Eredivisie - Willem II Tilburg, w którym spędził sezon 2005/06.

W lecie 2006 roku piłkarz zasilił szeregi AZ Alkmaar, a w sierpniu tego samego roku zagrał po raz pierwszy w reprezentacji Belgii - przeciwko Azerbejdżanowi.

Młody zawodnik wziął także udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, gdzie zachwycał swoją grą. Podczas ćwierćfinału z Włochami był kluczowym graczem reprezentacji Belgii - strzelił w tym meczu dwie bramki. Jednak po awansie Belgia najpierw uległa w półfinałach Nigerii, a następnie przegrała bitwę o brązowy medal z Brazylią.

Po pokazie nadzwyczajnych umiejętności podczas turnieju w Pekinie okazało się, że wiele klubów z Serie A chętnie widziałoby go w swoim składzie. Były to Lazio, Fiorentina, A.S Roma i Napoli.

AZ AlkmaarMoussa DembeleTransfery autor: bad ass motherfucker źrodło: The Daily Star
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
EkEl komentarzy: 298914.10.2008, 22:20

To zależy od Wegnera, a nie od nas. Mi to obojętne czy przyjdzie czy nie :D

Fabregas19 komentarzy: 5084 newsów: 814.10.2008, 21:48

O napastnikach napissałem w newsie wcześniej swoje zdanie:)

lecho komentarzy: 96914.10.2008, 08:53

niespełniony*

lecho komentarzy: 96914.10.2008, 08:52

grzegorz ---> zastanów się co ty piszesz. Skąd ty możesz wiedzieć czy to będzie nie spełniony talent???? Zawsze myślałem, że okazuje się to dopiero, gdy piłkarz jest bardziej doświadczony, ale ty już to wiesz.
JaJo ---> moim zdaniem Arsenal potrzebuje zawodnika w środku, gdyż nie mamy piłkarza od czarnej roboty, a właśnie takiego nam trzeba. Wenger musi kogoś kupić w styczniu, gdyż widać, że ten skład jest jeszcze za młody.

Christian komentarzy: 342713.10.2008, 21:13

Jeśli chodzi o kasę to nie mamy szans ale jeśli zależy to od piłkarza pewnie wybrałby Arsenal..

kedziorxd komentarzy: 98813.10.2008, 20:36

Mam identyczne zdanie co JaJo.

DjValdy komentarzy: 1813.10.2008, 20:04

Dobry jest, ale za kogo miał by grać u nas, z resztą jeśli chodzi o młodych belgów to już bym wolał Mirallasa, poza tym potrzeba nam zmiennika dla Clichego, a nie napastników

dorszu94 komentarzy: 2413.10.2008, 18:05

grzgorz17 mamy go nie kupowac bo ty uwazasz ze to niespelniony talent??a czy widziales go chociaz w jednym meczu??jak na eredivisie prezentuuje sie naprawde dobrze niemniej mamy juz duzo napastnikow i nie potrzebujemy go

AntonioThe komentarzy: 3758 newsów: 513.10.2008, 17:27

Coś za dużo spekulacji transferowych jest na pozycji napastnika w której Arsenal wygląda najlepiej.

Iwcio123 komentarzy: 57713.10.2008, 16:23

jajco >---> zgadzam sie w 100%

JaJo komentarzy: 513.10.2008, 16:20

Nie potrzebują kolejnego napsatnika, Adebayor, Van Persie, Walcott, Bendtner, Vela, to 5 młodych wybitnie uzdolnionych strikerów przed którymi jeszcze najlepsze lata :) Adebayor, ile on ma 25lat? chyba najstarszy z tej grupy! Do tego za kilka lat dojdą
Fonte, Sunu, Murphy z rezerw..
Oczywiście nie obraziłbym się gdyby Wenger zaszalał z kasą i kupił Aguero albo Robinho :)
Uważam że środek też nie jest problemem wystarczy cofnięty Fabregas a wyżej Nasri.. mamy Denilsona który myślę że już niedługo będzie grał na takim poziomie co wyżej wymienieni piłkarze :)
Natomiast uważam że zamiast napastników czy środkowych Arsenal potrzebuje skrzydeł i bramkarza :P :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223713.10.2008, 15:17

Wiesz to moze byc tez Plota

grzegorz17 komentarzy: 109813.10.2008, 15:06

watpie ze dembele zostanie klasowym napastnikiem,mysle ze to bedzie niespełniony talent.wiec nie warto go kupywac.

Bartek_k25 komentarzy: 25213.10.2008, 15:02

Defensywny środkowy...

Wkocin komentarzy: 79913.10.2008, 14:33

Może, się powtarzam, ale głównym celem transferowym arsenalu, w mojej opinii, powinien być jakiś klasowy środkowy pomocnik

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
0
Gracz sierpnia wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl