Arsenal vs. Hangzhou Greentown - składy

Arsenal vs. Hangzhou Greentown - składy 16.07.2011, 13:09, Michał Kowalczyk 455 komentarzy

Już za kilkanaście minut rozpocznie się kolejny sparing Kanonierów w ramach przygotowań do sezonu 2011/12. Tym razem rywalem podopiecznych Wengera będzie chiński zespół - Hangzhou Greentown.

Przypomnijmy, że przed paroma dniami Arsenal wygrał swój pierwszy pojedynek w trakcie tzw. Asia Tour 2011, ogrywając Malezję 4-0. Boss dokonał kilku zmian w składzie i wygląda na to, że dzisiejszy mecz od pierwszych minut rozpoczną zawodnicy, którzy w środę grali w drugich 45 minutach.

Wiadomo już, że Arsenal wyjdzie w składzie:

Mannone, Sagna, Squillaci, Djourou, Traore, Rosicky, Frimpong, Nasri, Vela, van Persie, Arszawin.

Mecz, który rozpocznie się o godz. 13.30 czasu polskiego można zobaczyć pod jednym z poniższych linków.

1 | 2 | 3 | 4

Asia Tour 2011Składy autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
Pszenica komentarzy: 25016.07.2011, 14:40

Jenkinsona też widzę

Pszenica komentarzy: 25016.07.2011, 14:39

Miyachi, gibbs, koscielny, wilshere, szczesny, ramsey, wolcot i..... CHAMAKH wchodzą

Topek

A możesz dać linka do transmisji na arsenal.com?????

ONA81 komentarzy: 84016.07.2011, 14:39

@londyn92
Wystarczy wysłać esa żeby oglądać mecz, aha. Wolę arabskiego komentatora^^

Leehu komentarzy: 1049616.07.2011, 14:38

@gunners14: Pan z numerem dziesięć i chińskimi znaczkami zamiast nazwiska ;)

Zaloguj komentarzy: 216616.07.2011, 14:37

Leehu--> ja mam tak samo z Nasrim:D On się tak charakterystycznie rusza, ale w sumie to raczej nie mam problemu z ich rozpoznawaniem

Alek1992 komentarzy: 17616.07.2011, 14:37

Piach to mało powiedziane. Mam wrażenie że tamci grają naszym stylem, bo celnie podają i praktycznie niedopuszczają nas do bramki.
Traore jest po prostu beznadziejny, musimy kogoś dokupić. Frimpong też jest za słaby, nowy ŚPD by się bardzo przydał. Martwi mnie postawa Nasriego, już od poprzedniego meczu mam wrażenie, że mu się nie chce grać.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952116.07.2011, 14:36

gunners14 > Robin .

Zaloguj komentarzy: 216616.07.2011, 14:36

gunners14--> van Persie

mateusz1703 komentarzy: 5916.07.2011, 14:36

Wczoraj w Londynie działacze Arsenalu spotkali się z agentem Romelu Lukaku ustalając warunki kontraktu. Jednocześnie Kanonierzy wysłali do Anderlechtu ofertę 14 mln funtów za uzdolnionego napastnika. (The Sun)

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12616.07.2011, 14:34

Czemu nie oglądacie za pośrednictwem oficjalnej strony, tylko męczycie się z Arabami?

Leehu komentarzy: 1049616.07.2011, 14:34

Ja oglądam na drugim linku i tam komentator angielski w ogóle chyba nazwisk nie wymawia a ja ledwo po numerkach odczytuje kto to i po twarzach, a w przypadku Nasriego po stylu poruszania się.

damianARSENAL komentarzy: 855816.07.2011, 14:34

a moj mowi na Traore Gibbs

gunners14 komentarzy: 228416.07.2011, 14:33

a kto jest kapitanem w tym meczu, Rosicky??

damianARSENAL komentarzy: 855816.07.2011, 14:33

Niech Wenger zostawi Nasriego i Rvp, zeby obyli się z pierwszą jedenastką :) A szamaka wpuscic tak po 60min.

Leehu komentarzy: 1049616.07.2011, 14:32

@Blashey: To początek przygotowań myślę że prawdziwy Arsenal zobaczymy z FC Koeln, albo dopiero na Emirates Cup.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 316.07.2011, 14:31

Wiadomo, że warunki atmosferyczne nie rozpieszczają, ale graliśmy straszny piach. Dobrze, że do przerwy Vela wcisnął chociaż tego jednego gola. Po przerwie nasi powinni ruszyć trochę swoje tyłki.
Najlepszy i tak jest ten arabski komentator, który na Traore mówi Gibbs.

Arsenal1994 komentarzy: 749716.07.2011, 14:31

Najsłabszy na boisku Vela strzela bramkę. Bardziej podsumowywać tego "meczu" nie trzeba...

fcescf komentarzy: 255416.07.2011, 14:30

Jaki wynik dopiero wszedłem i kto strzelił

natec komentarzy: 2416.07.2011, 14:30

Leehu, bo ja wiem, czy bramakarz PL by wylapal strzal robina? nie sadze

Pszenica komentarzy: 25016.07.2011, 14:29

Vela jako skrzydłowy się nie sprawdza ale na środku jest bardzo przydatny, i na tej pozycji by się sprawdził w Premier league

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1516.07.2011, 14:29

mateusz1703

To bez różnicy. Ta dwójka jest po jednych pieniądzach ...

shimano komentarzy: 49016.07.2011, 14:29

Vela

Rosomak komentarzy: 254816.07.2011, 14:28

temp +33 c i wilgotność powyżej 75% to naszych chyba najbardziej wykańcza w tym meczu .

Chris komentarzy: 36416.07.2011, 14:28

Podanie Arshavina pierwsza klasa. Może nie błyszczy tak jak za swojego pierwszego sezonu w Anglii, nie ma tej szybkości i motoryki, ale kurna jego piłki są naprawdę niezłe.

Sam mecz to straszna padaka. Nic się w nim nie dzieje, chłopakom chyba niezbyt chce się biegać i walczyć. Liczę, że w drugiej połowie wprowadzeni zostaną młodzi zawodnicy, głodni gry, którzy trochę powalczą bo póki co to takie klepanie dla samego klepania i przejście meczu bez większego wysiłku.

Blashey komentarzy: 6716.07.2011, 14:28

Panowie mamy grać z najlepszymi na mega poziome mamy wygrać PL a nie jakiś CC dla osłody... WTF? A gniotą nas jakieś kasztany... Tu nik nie płacze ale zapewniaja nas, że będzie pieknie a tu KO... Ludzie po 6 latach są rozgoryczeni wię troche zrozumienia...

HellSpawn komentarzy: 618516.07.2011, 14:28

nawet oddaliśmy strzał z dystansu! Postępy!

Leehu komentarzy: 1049616.07.2011, 14:28

Ale powiedzmy sobie szczerze bramkarz średniej drużyny EPL by wyłapał strzał Robina i bramka by nie wpadła ten mecz pokazuje też kogo brakowało nam najbardziej w poprzednim sezonie. Mecz z Malezją i jestem spokojny o wynik bo w środku obrony gra pan z nr. 5 mecz z Greentown pana nr. 5 nie ma i od razu tracimy bramkę nie można tak grać. Gdyby Robin trafił w 30 minucie mielibyśmy najładniejszą bramkę w sezonie. ;)

mateusz1703 komentarzy: 5916.07.2011, 14:28

ja ogladam na kanale gdzie komentator myli traore z gibbsem. Zamiast Traore mowi Gibbs =)

natec komentarzy: 2416.07.2011, 14:27

hmm co sadzicie o veli? wg mnie dobry gracz, ale czegos mu kurde brakuje do Premirship ;/

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12616.07.2011, 14:27

Niezła padaka w tych Chinach. Defensywny cyrk i tracimy gola po stałym fragmencie - szok po prostu. Warunki nie sprzyjają, ale ogólnie mogliby bardziej ruszyć tyłki.

Pszenica komentarzy: 25016.07.2011, 14:27

Mam nadzieje ze wenger nie wpuści teraz Chamakha......

c3po komentarzy: 3916.07.2011, 14:27

Mógłby ktoś napisać, jak wpadły gole? Dopiero wróciłem i niestety nie zobaczyłem.

Pszenica komentarzy: 25016.07.2011, 14:25

Co ciekawe bramka padła w takim ustawieniu jakbyśmy mieli 2 środkowych napastników Vela i Van Persie, a Arshavin był jako rozgrywający :D