Arsenal wygrywa turniej Durban U19!

Arsenal wygrywa turniej Durban U19! 08.08.2015, 21:54, Michał Pałasz 11 komentarzy

Młodzieżowa drużyna Arsenalu do lat 19 w dramatycznych okolicznościach triumfowała w finale turnieju Durban U19. W 90. minucie zwycięskiego gola zdobył Yassin Fortune.

Młodzi Kanonierzy już w początkowej fazie spotkania mogli zdobyć bramkę, lecz karnego nie wykorzystał Gedion Zelalem. To nie zniechęciło jednak podopiecznych Steve'a Gattinga, którzy po tym zdarzeniu nadal dyktowali warunki gry.

Determinacja londyńczyków w końcu opłaciła się, a trzecią bramkę w turnieju potężnym uderzeniem z dystansu zdobył Ben Sheaf. Zespół PSV U19 wyrównał w 65. minucie, gdy do siatki piłkę skierował Dante.

Gdy wydawało się, że wynik w regulaminowym czasie nie ulegnie już zmianie, fantastyczną akcję przeprowadził Fortune - nowy nabytek Arsene'a Wengera z Lens. Dryblingiem minął dwóch zawodników, wbiegł z piłką w pole karne rywala i strzałem po długim słupku pokonał bramkarza.

Arsenal U19: Huddart - Osei Tutu, O’Connor, Pleguezuelo, M. Bola - Zelalem, Sheaf, Eyoma, Hinds, Mourgos - Fortune

Ławka: Keto, T. Bola, Chatzitheodoridis, Pileas, Donovan

Arsenal U19 autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com/ArsenalYouth
Ashburton komentarzy: 451409.08.2015, 18:11

Kolejne trofeum.

Verminator97 komentarzy: 1490009.08.2015, 13:49

Już ostatnio pisałem, że ten Sheaf wygląda najlepiej z wszystkich, no i też Fortune. Zelalem naprawdę obniżył loty i w środku pola dzielił i rządził właśnie Sheaf. Widać, że ma ogromny potencjał, tak samo jak dwójka sprowadzona z Lens, a więc Fortune i Adelaide. Według mnie przed nimi jest świetlana przyszłość i mam nadzieję, że zaistnieją w pierwszej drużynie Arsenalu w niedalekiej przyszłości.

Boleslaw komentarzy: 25109.08.2015, 12:50

Tej drużyny nic nie jest w stanie zatrzymać.

kaziu874 komentarzy: 673808.08.2015, 22:25

Dzięki pany, fajna bramka i widać ze ten młody ma talent. Oby tak dalej.

Zelalem komentarzy: 103308.08.2015, 22:18

kaziu
Nie bramki, tylko bramkę:
youtube.com/watch?v=ZaNvT7I2AlY

Benzema_w_Arsenalu komentarzy: 808.08.2015, 22:16

video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xfp1/v/t42.1790-2/11829923_1088572231170929_1423862248_n.mp4?efg=eyJybHIiOjg2NCwicmxhIjo1MTJ9&rl=864&vabr=480&oh=7895d72ba353927f0be07ca9e75f270a&oe=55C680AB

pelek komentarzy: 214608.08.2015, 22:15