Arszawin najlepszy w spotkaniu z QPR

Arszawin najlepszy w spotkaniu z QPR 01.01.2012, 11:14, Marcin Stefaniak 67 komentarzy

Andriej Arszawin został wybranym najlepszym zawodnikiem wczorajszego spotkania z QPR. Rosjanin zaczął to spotkanie od pierwszej minuty, zaliczył asystę przy golu Robina van Persiego i opuścił boisko w 67. minucie.

Andriej zebrał 37 procent wszystkich głosów. Zaraz za nim uplasował się kapitan zespołu - Robin van Persie. Na trzecim miejscu znalazł się Laurent Koscielny z dziewięcioprocentowym poparciem.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki głosowania.

Image and video hosting by TinyPic

Andriej ArszawinMan of the MatchQueens Park Rangers autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
poprzednia12 następna
damian199656 komentarzy: 762601.01.2012, 11:39

Był jednym z lepszych, ale nie najlepszy

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223701.01.2012, 11:39

Olek - po prostu Szymoniq mówiąc wszyscy ma na myśli siebie :)

MarcinKanonier komentarzy: 133101.01.2012, 11:38

Ludzie chca go zmotywowac, a to bylo na zachete ;)

executer1 komentarzy: 263801.01.2012, 11:37

Arshavin powinien w koncu to docenic,ze na kazdym kroku jest wspierany przez fanow i motywowany do lepszej gry,

drzunijor komentarzy: 25101.01.2012, 11:32

Dobrze zagrał, ale nie był najlepszy. Ramsey albo właśńie arteta moim zdaniem

hei007 komentarzy: 352801.01.2012, 11:25

szymoniq97 - W 1 połowie nikt nie grał dobrze oprócz Artety i Wojtka.

Ogólnie atak szwankował, więc wygrał, bo pewnie głosowali, dlatego że stał w dobrym miejscu i czasie.

Ramsey w 2 połowie też ładnie grał ;)

Strus komentarzy: 106201.01.2012, 11:23

Najlepszy relatywnie był Szczęsny, od poczatku do końca meczu wyśmienicie bronił

amaciekco komentarzy: 47301.01.2012, 11:21

Wynika to ze słabej postawy całej formacji ofensywnej a nie z jakiegoś wspaniałego meczu w wykonaniu Arshavina. Moim zdaniem bardzo dobrą zmiane dał Rosicky i osobiście na niego głosowałem.

Peegii komentarzy: 72701.01.2012, 11:20

eurofutbol.pl/news/409234-Podolski-naciska-na-transfer-do-Arsenalu/

Coraz więcej wiadomości odnośnie Lucasa.

szymoniq97 komentarzy: 166801.01.2012, 11:19

Co? Arshavin? Przecież całą 1 połowę grał beznadziejnie i wszyscy tu , na stronie chcieli go zmienić. Jedyne co go ratuje to asysta , a tu nagle MOTM? Nie zasłużył.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223701.01.2012, 11:19

Olek - jestem pewien, że to sprawka ludzi z oficjalnej. Skręcili głosowanie, żeby przywrócić pewność Arszawina ^^

Peegii komentarzy: 72701.01.2012, 11:17

Arshavin zaliczył kilka strat po swoich dryblingach mimo to grał na miare oczekiwań, no i asystował przy golu Robina.

Wciąż pragnę zobaczyć AOC w meczu ligowym, z Fulham raczej tak się nie stanie, na Leeds zobaczymy go napewno.

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 201.01.2012, 11:15