Arteta o kampanii No More Red

Arteta o kampanii No More Red 07.01.2022, 17:48, Dawid 8 komentarzy

Podczas dzisiejszej konferencji przed meczem z Nottingham Forest w FA Cup Mikel Arteta był ubrany w białą bluzę, aby wesprzeć akcję No More Red, która sprzeciwia się przestępczości z użyciem noży w Londynie. Oto, co miał do powiedzenia hiszpański szkoleniowiec na temat tego przedsięwzięcia.

o kampanii No More Red…
Przez lata angażowaliśmy się jako klub w walce z przestępczością z użyciem noży. Wraz z naszym sponsorem, firmą Adidas, i zawodnikami postanowiliśmy uświadomić społeczność w Londynie, że ten problem może dotknąć każdego z nas. Myślę, że ta kampania będzie bardzo pomocna.

o reakcji graczy na kampanię…
Od dłuższego czasu wiedzieli, że chcemy się za nią zabrać, ale nie mogliśmy tego zrobić wcześniej z powodu pandemii koronawirusa. W niedzielnym meczu zaprezentujemy efekty naszej wspólnej pracy.

o wsparciu kampanii...
Duża część tego projektu jest realizowana "na zapleczu". Wiele osób spędziło mnóstwo czasu, żeby przekazać swoje pomysły i projekty. Oczywiście, ta kampania nie rozwiąże problemu z dnia na dzień, ale z pewnością skupi na sobie uwagę i przyczyni się do uświadomienia ludzi o dotykającym nas problemie.

Więcej informacji na temat kampanii No More Red znajduje się tutaj.

Konferencja przedmeczowaMikel ArtetaNo More Red autor: Dawid źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
polandblood komentarzy: 11883 newsów: 107.01.2022, 20:44

Przestępczości w tym morderstw. Aż przypomniał mi się jeden cytat "You know what's interesting about assassination? Well, not only does it change those popularity polls in a big ... hurry, but it's also interesting to notice who it is we assassinate. Did you ever notice who it is? Stop to think who it is we kill? It's always people who've told us to live together in harmony and try to love one another. Jesus, Gandhi, Lincoln, John Kennedy, Bobby Kennedy, Martin Luther King, Medgar Evers, Malcolm X, John Lennon, they all said, "Try to live together peacefully." BAM! Right in the ... head. Apparently we're not ready for that.”
https://www.youtube.com/watch?v=o3dMv5LbOaU

Easy369 komentarzy: 5307.01.2022, 20:01

@Vendeful: To musisz się przenieść do innego świata. Skala problemu jest żadna, a historia pokazuje nam, że wywyższanie problemu na wyrost nie przynosi niczego dobrego. Słyszałem kiedyś mądre zdanie "jeśli chcesz pokoju na świecie, to mów o pokoju, a nie wojnie". Tak jest ze wszystkim kolego. I pewnie kolejne miliardy dolarów pójdą na promocję tego czegoś

Vendeful komentarzy: 233107.01.2022, 18:47

@Easy369: 122 morderstwa to o 122 za dużo.

stanyal komentarzy: 101407.01.2022, 18:41

Dziwne ze im to przeszkadza

Burmistrz Londynu Sadiq Khan, muzułmanin: "Ataki terrorystyczne są częścią życia w wielkim mieście"

Furgunn komentarzy: 452707.01.2022, 18:23

Niech wspierają, mówią o tym. Szacunek za to, ale co to tak naprawdę zmieni? Nic.

Easy369 komentarzy: 5307.01.2022, 18:17

Bez sensu kampania... Skoro jest 122 morderstw w Wielkiej Brytanii to statystycznie wychodzi, że około 30 z nich to będą nastolatkowie. Nagłaśniają kolejny problem, który nie istnieje... skąd ja to znam? xd

Thoneick komentarzy: 116307.01.2022, 18:13

Mecz w białych koszulkach uratuje wiele istnień... Podobnie jak klękanie przed meczem :D

Ashburton komentarzy: 398807.01.2022, 18:04

Tanie zbijanie popularności na nieszczęściu. Nikt nic z tym nie robi, a mógłby, gdyby tylko pozbyto się pewnej grupy ludzi.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah Ghaly2313
Heung-Min Son237
Cristiano Ronaldo183
Harry Kane179
Sadio Mané162
Kevin De Bruyne158
Diogo Jota154
Jamie Vardy152
Wilfried Zaha141
Raheem Sterling135
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz maja wybór redaktorów
6
Gracz maja wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl