Bellerin: Nie mam powodów do obaw przed rewanżem

Bellerin: Nie mam powodów do obaw przed rewanżem 09.04.2021, 08:49, Patryk Bielski 22 komentarzy

Hector Bellerin w pomeczowym wywiadzie przyznał, że nie obawia się czwartkowego rewanżu w ćwierćfinale Ligi Europy ze Slavią Praga. Hiszpan jest pewny, że mimo remisu w pierwszym spotkaniu jego zespół stać na awans do dalszej fazy rozgrywek.

- Oczywiście to bardzo rozczarowujące, kiedy nie wygrywasz, a przez cały mecz masz wrażenie, że powinieneś był zwyciężyć. Trudno się z tym pogodzić, ale koniec końców przy 1-1 sprawa awansu jest wciąż otwarta. Wiemy, jak grają i myślę, że mieliśmy kilka naprawdę dobrych momentów w tym meczu.

- Radziliśmy sobie z ich grą i stworzyliśmy parę dogodnych okazji, więc nie martwię się o rewanż w Pradze. Musimy zrobić, co do nas należy. Możesz obwiniać się za co tylko zechcesz, ale na koniec wszystko sprowadza się do bramek. Przez cały mecz wypracowywaliśmy sobie sytuacje, w których powinniśmy byli objąć prowadzenie, ale taka jest piłka nożna.

- Musisz cały czas próbować. W innym meczu trafilibyśmy do siatki kilka razy, ale to nie był nasz dzień. Sądzę też, że kiedy zdobyliśmy gola na 1-0, powinniśmy się lepiej zorganizować i jako piłkarze bierzemy za to pełną odpowiedzialność. Wiemy, gdzie popełniliśmy błędy. Jednocześnie, gdy myślę o czwartkowym rewanżu, sądzę, że to był bardzo pozytywny występ. Slavia utrudnia życie każdemu zespołowi, z którym gra. Czułem się jednak komfortowo przy piłce i myślę, że drużyna zrobiła wszystko to, o co nas proszono. Nadal mamy 90 minut do rozegrania i jesteśmy na nie gotowi.

Hector BellerinSlavia Praga autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Koti komentarzy: 126810.04.2021, 11:30

Widać jak ten "klub" się cofnął. Kiedys taki wynik to byl wstyd dzis jest fajnie pozytywnie... Ten koleś dostał opaske chyba za staż bo niczym nie zasługuje żeby być nawet 5 kapitanem. Wyrzucić wszystkich oprócz młodych co się starają a resztę dobrać z rezerw przynajmniej będą się starać. Dziwnie to wygląda jakby znów grali pod zwolnienie kolejnego trenera

zdyp komentarzy: 355709.04.2021, 20:21

ahaa.. jak hektorek mowi 'no worries' to spoko COYG! ;d

Gunerxxx komentarzy: 183109.04.2021, 15:33

W czwartek pewnie już Hectorku nie zagrasz. Lepiej Cedrica dać na prawą a na lewą tego młodego Hiszpana.

mikowhy komentarzy: 3079 newsów: 1009.04.2021, 15:30

To nie był wasz dzień, to nie był wasz tydzień, to nie jest wasz sezon od ładnych paru lat

PietrasM komentarzy: 239809.04.2021, 14:24

Często słychać takie słowa tuż przed katastrofą.

madderns29 komentarzy: 3204 newsów: 209.04.2021, 14:01

Ta pewność siebie po tak frajerskim spotkaniu i remisie w końcówce pokazuje jakie jest mentalność w szatni, jednym słowem dramat

executer1 komentarzy: 202609.04.2021, 13:59

Kiedyś to były czasy, porządny wpierdziel od Bayernu i Barcelony na zmianę, zawsze przyjemnie jest do tego wrócić,
Teraz na szczęście odpadamy z Olimpiacosem po jedynie jednej bramce czy stwarzamy sobie parę dogodnych sytuacji ze Slavią Praga i radzimy sobie z ich grą wyciągając remis.

fabregas1987 komentarzy: 2329309.04.2021, 13:19

Ciężko w ogóle to skomentować. Remisują 1:1 ze Slavią pożenującym występie, a on pieprzy o pozytywnym wyniku i pewności siebie. Brak słów. Ktokolwiek się latem nabierze i sprowadzi do siebie Hectora będzie frajerem roku, a co do rewanżu to mam nadzieję, że Hiszpan usiądzie na ławce, a zobaczymy Chambersa

AerodynamiC komentarzy: 27409.04.2021, 13:06

O czym on biadoli? Przecież cały sezon grają kaszanę, a komentarze zawsze te same. "Byliśmy o krok", "to niedopuszczalne", "wyciągniemy wnioski", "wszyscy czują się lepiej"... Ileż można słuchać tych bzdur. Tą drużynę trzeba gruntownie przebudować, z naciskiem na to żeby więcej piłkarzy miało mentalność Saki czy Elnenego (nie sądziłem, że będę komplementował tego drugiego kiedykolwiek).

Cartman_KG komentarzy: 232009.04.2021, 12:49

Panie Balleron pan najlepiej niech się komfortowo zaczyna czuć na ławce bo padają okrutna jest w Pana wykonaniu.

Patryk (administrator) komentarzy: 724 newsów: 573709.04.2021, 12:30

@nielegalny: To akurat moje przełożenie wypowiedzi. Trochę się zapomniałem. Poprawione.

drewniane_krzeslo komentarzy: 218909.04.2021, 12:15

Mogą grać piach ale są jeszcze w grze LE w związku z tym nie ma co skupiać się na krytyce. Przed nami walka o mistrzostwo z Sheffield może być ciężki mecz

nielegalny komentarzy: 4009.04.2021, 11:21

3 punkty w fazie pucharowej ligi Europy... może myśleli, że grają w EPL i cieszą się z remisu

Adi17 komentarzy: 181309.04.2021, 11:17

Hector kiedyś myslałem, że będziesz prawym obrońca z topu, ale od dłuższego czasu, a może nie będę nic pisał.
Nie mogę już patrzeć na grę Arsenalu pod wodzą Artety, chyba pasowało by odpaść z LE, żeby pomyśleli o zmianie trenera?

kuzguwu komentarzy: 419409.04.2021, 10:31

Swojego dnia to już dawno nie mieliście.

varatas komentarzy: 232909.04.2021, 10:12

Oo no i mnie uspokoił. Sprawa załatwiona, problemu nie było.

Kiepomen komentarzy: 325609.04.2021, 10:10

Jeszcze tylko odwalić wywiad i do domciu. - pomyślał Bellerin. Nie mógł doczekać się rozłożenia na łóżku w kształcie serca i czytania najnowszego Wogula.

Arecky78 komentarzy: 14009.04.2021, 09:59

"W innym meczu trafilibyśmy do siatki kilka razy, ale to nie był nasz dzień"
To chyba nie jest wasza dekada, a przynajmniej ostatnie kilka lat... :(

illpadrino komentarzy: 11420 newsów: 309.04.2021, 09:54

"W innym meczu trafilibyśmy do siatki kilka razy, ale to nie był nasz dzień"

W 80% zawsze jest "nie Wasz dzień".

"Wiemy, gdzie popełniliśmy błędy."

Nie. Nie wiecie. Jakbyście wiedzieli to byście ten mecz wygrali z 3-0.

"Jednocześnie, gdy myślę o czwartkowym rewanżu, sądzę, że to był bardzo pozytywny"

Mentalność ziemniaka, którego się wrzuca bez skóry do gotowania. Jaki kuwa pozytywny... Tego się nie da czytać. Sprzedać - Zapomnieć.

bizooon komentarzy: 462709.04.2021, 09:15

@Bukayoforever napisał: "baleron zagral dobry mecz ze slavia"
Co nie zmienia faktu że z prawej strony było jedno dośrodkowanie, które wykonał...... Holding

Bukayoforever komentarzy: 188009.04.2021, 08:58

@bizooon: ale nie ma co baleron zagral dobry mecz ze slavia

bizooon komentarzy: 462709.04.2021, 08:53

". ..Czułem się jednak komfortowo przy piłce",
Strach pomyśleć jak byś grał gdybyś się czuł niekomfortowo przy piłce....

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City22182256
2. Liverpool21136245
3. Chelsea23128344
4. West Ham22114737
5. Tottenham19113536
6. Arsenal20112735
7. Manchester United21105635
8. Wolves2094731
9. Brighton21611429
10. Leicester1974825
11. Crystal Palace2159724
12. Southampton2159724
13. Aston Villa20721123
14. Brentford22651123
15. Leeds2057822
16. Everton19541019
17. Watford19421314
18. Norwich21341413
19. Newcastle20191012
20. Burnley1718811
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah Ghaly169
Diogo Jota101
Jamie Vardy91
Michail Antonio86
E. Dennis85
Heung-Min Son83
Cristiano Ronaldo83
E. Smith Rowe82
Raphinha82
S. Mané81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz grudnia wybór redaktorów
6.83
Gracz grudnia wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl