Bellerin: Świetnie zareagowaliśmy na bramkę Gołowina

Bellerin: Świetnie zareagowaliśmy na bramkę Gołowina 06.04.2018, 01:24, Dawid Wieczorek 4 komentarzy

Arsenal pokonał dziś drużynę CSKA Moskwa 4:1, lecz fani mogli drżeć o wynik, gdy Aleksandr Gołowin zdobył wyrównującą bramkę z rzutu wolnego w 15. minucie spotkania. Kanonierzy pokazali jednak ducha walki i ostatecznie wygrali z rywalami z Rosji.

Z mediami po meczu spotkał się Hector Bellerin, a oto, co miał do powiedzenia:

O występie w pierwszej połowie...

Pierwsze 45 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Podarowaliśmy im jednak rzut wolny blisko bramki, który oni wykorzystali, a my wiedzieliśmy, że to może nam skomplikować sytuację. Zareagowaliśmy jednak świetne na tego gola, co bardzo mnie cieszy. Lepiej by było, gdybyśmy zachowali czyste konto, lecz z powodu zdobytych bramek wiemy, że jeśli nie popełnimy błędów w rewanżu, zagramy w półfinale.

O swojej asyście przy pierwszej bramce...

Aaron zawsze mówił mi, bym posyłał dośrodkowania w głąb pola karnego. W końcu jedno z takich podań trafiło do niego. Cieszę się, że zagrania, które ćwiczymy na treningach, procentują podczas meczów.

O zaliczce przed rewanżem...

Jesteśmy zadowoleni. Wiedzieliśmy, że po przerwie CSKA ruszy do ataku, lecz sami powinniśmy strzelić jeszcze więcej bramek. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia gola, ale jesteśmy zadowoleni z faktu, że nie musieliśmy po raz kolejny wyciągać piłki z siatki. To sprawia, że mamy solidną zaliczkę przed rewanżem.

O występie Özila...

Mesut jest zawodnikiem, który sprawia wiele kłopotów obrońcom. Gdy znajdzie on trochę miejsca na boisku, jest praktycznie nie do zatrzymania. Mamy szczęście, że posiadamy takiego piłkarza.

O wyjeździe do Moskwy...

Zawsze trudno gra się na wyjeździe. Do Moskwy pojedziemy jednak z bardzo pozytywnym nastawieniem.

CSKA MoskwaHector BellerinLiga Europy autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605009.04.2018, 14:13

Bramka Gołowina przedniej urody.

dominrr komentarzy: 52507.04.2018, 20:20

Szkoda że tylko w pierwszej połowie :D
Dalej jestem lekko zniesmaczony z tego powodu że nie udało im się czegoś wcisnąć w drugiej połowie ..

zly_kanonier komentarzy: 511106.04.2018, 12:58

Co by nie mówić, należą im się gratulacje za szybką odpowiedź.

Ech0z komentarzy: 1039206.04.2018, 09:31

Aron mi powiedział żebym dośrodkował w głębi pola. To już wiem.kto odpowiada za nasze wybryki taktyczne i dośrodkowania Bellerina.