Brazylijczycy pokonują Szwajcarię. Xhaka i Jesus meldują się na murawie

Brazylijczycy pokonują Szwajcarię. Xhaka i Jesus meldują się na murawie 28.11.2022, 20:02, Patryk Bielski 7 komentarzy

Brazylijczycy zaliczyli swoją drugą wygraną na tegorocznych Mistrzostwach Świata i z sześcioma punktami liderują w grupie G. Tym razem Canarinhos dzięki trafieniu Casemiro z 83. minuty okazali się lepsi od Szwajcarów i zwyciężyli 1-0.

W spotkaniu brało udział dwóch Kanonierów. Od pierwszych minut w składzie Rossocrociati wystąpił Granit Xhaka, który był jedną z wyróżniających się postaci w środku pola swojego zespołu. Udział w meczu miał też Gabriel Jesus. Napastnik Arsenalu pojawił się na murawie w 73. minucie, jednak nie wyróżnił się niczym szczególnym.

Gabriel Martinelli spędził cały pojedynek na ławce rezerwowych.

Obszerny skrót spotkania | Szczegóły meczu

Gabriel JesusGranit XhakaMistrzostwa Świata 2022 autor: Patryk Bielski źrodło: własne
stanyal komentarzy: 137829.11.2022, 15:13

@jumanji:
Chyba ze chcial napisac, " nie wyrozniaja sie niczym (Teemu) Puuki" ;)

Armata500 komentarzy: 4353 newsów: 13029.11.2022, 14:57

@jumanji: Ja jeszcze dodam od siebie, że wejście Jesusa wczoraj (wraz z Antonym, żeby nie było) mocno rozruszało atak Brazylii. To, że Jesus nie miał okazji i nic nie strzelił nie oznacza, że zagrał słabo.

kuzguwu komentarzy: 538229.11.2022, 13:09

No to mają awans zapewniony, więc może Martinelli pogra sobie dłużej

jumanji komentarzy: 101429.11.2022, 11:11

@Loka: Kanonierzy "puki co" wyglądają przyzwoicie. Turner dobrze broni, Partey z Xhaką grają dobrze w środu pomocy a Saka ma dwie bramki.

PS: Pisze się póki co tak na przyszłość kolego. ;)

Loka komentarzy: 32629.11.2022, 08:16

Generalnie kanonierzy słabo w reprezentacjach nie wyróżniają się niczym puki co. Jesus wczoraj nie inaczej

havoc komentarzy: 1900 newsów: 429.11.2022, 04:22

Masakra. Przeczytalem ...mdleja na murawie i sie przestraszylem.

jumanji komentarzy: 101428.11.2022, 21:31

Granit Xhaka zagrał dobry mecz, szkoda, że trener Brazylii pod koniec nie wpuścił Martinellego.