Carrasco coraz bliżej nowego klubu

Carrasco coraz bliżej nowego klubu 07.06.2019, 10:54, Tomasz Kochański 63 komentarzy

Potencjalny cel transferowy Arsenalu - Yannick Carrasco - zdradził, iż otrzymał już ofertę transferu i przygotowuje się do odejścia z Chin.

25-latek zamienił Atletico Madryt na chiński Dalian Yifang w 2018 roku, notując 36 występów, w których zdobył 14 bramek i dołożył 11 asyst.

Belg jakiś czas temu przyznał, iż zamierza powrócić do Europy:

- Pojawiło się zainteresowanie ze strony Arsenalu, a ponadto wiele innych drużyn proponowało mi powrót do Europy, jednak prezes klubu powiedział, że ten ruch byłby trudny do zrealizowania.

- Jest mi tutaj dobrze, klub zachowuje się wobec mnie w porządku. Zawodnicy oraz fani również są bardzo mili. Jestem jednak z dala od swojej rodziny i myślę, że mógłbym notować dobre występy w Europie. Anglia byłaby dobrym kierunkiem. Jeśli otrzymałbym stamtąd ofertę, czemu miałbym odmówić sobie tego wyzwania?

Carrasco nie zdradził, który klub złożył za niego ofertę, jednak media mówią o tym, iż tym zespołem jest Arsenal.

- Otrzymałem oficjalną propozycję, a negocjacje z moim agentem przebiegają pomyślnie. Jestem najważniejszym graczem w klubie, ale mam nadzieję, że prezes mnie zrozumie - powiedział dla Nieuwsblad.

TransferyYannick Carrasco autor: Tomasz Kochański źrodło: sportsmole.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
losnumeros komentarzy: 487607.06.2019, 11:32

Niech przychodzi, na pewno nie będzie gorszy niż Iwobi.

scoutovskyy komentarzy: 6507.06.2019, 11:27

Oby to tym klubem był właśnie Arsenal. Jest mega dobrym zawodnikiem i młodym. Do wyjęcia za na prawdę śmieszne pieniądze jak na dzisiejszy rynek. Mam nadzieję, że wszystko pyknie i będziemy mieli przyzwoitego zawodnika na nowy sezon.

Sobieski14 komentarzy: 506207.06.2019, 11:24

No chyba tak głupi nie jest i nie liczy na taką tygodniówke.
Chce wrócić i grać na poziomie, w Arsenalu ma pewny pierwszy skład.
Jak za spoko kwote to jestem za. Ale marzy sie jakiś topowy skrzydłowy jak Pepe, Zyiech, Lozano..

Traitor komentarzy: 8764 newsów: 2407.06.2019, 11:22

Ma sztos fryzure i zaroscik nohomo

Womanizer komentarzy: 863407.06.2019, 11:21

Carrasco zarabia w Chinach 10 mln rocznie. To niezłe 500k tygodniowo :D

SoulStorm komentarzy: 658107.06.2019, 11:20

@thide: Uważam,że to słaby powód.Czarno to widzę no ale poczekajmy wtedy na rozwój wydarzeń.Zwrócę Ci honor jeśli Carrasco stricte dla wartości rodzinnych zrezygnuje z ogromnej pensji grając dla Arsenalu.

Bednar komentarzy: 136807.06.2019, 11:19

@SoulStorm: W Chinach zarabia podobno 10mln euro netto, co daje 192k euro tygodniówki. Na funty to 170k tygodniówki. Ozil zarabia dużo więcej, a mówi się o tym, że ma obniżyć mocno wymagania. Moim zdaniem jak zgodzi się na 130k tygodniówki to go brać. Najwyżej odsprzedamy za rok albo dwa.

Dominik11 komentarzy: 1716607.06.2019, 11:19

Gorszy do iwobiego nie bedzie

thide (redaktor) komentarzy: 31937 newsów: 174907.06.2019, 11:09

@SoulStorm: skoro chce wrócić do Europy i reprezentacji?

SoulStorm komentarzy: 658107.06.2019, 11:07

@thide: Serio myślisz,że on zgodzi się obniżyć swoje zarobki co najmniej o 1/2? :D

thide (redaktor) komentarzy: 31937 newsów: 174907.06.2019, 11:00

@SoulStorm: już znasz jego zarobki, super.

Seven25 komentarzy: 19207.06.2019, 11:00

Jakby do nas trafił to myślę, że może by wypaliło, skoro chce zrezygnować z wielkiego hajsu, żeby grać gdzieś w Europie, to widocznie chce mu sie grać, a z pierwszej lapanki tez nie jest...

SoulStorm komentarzy: 658107.06.2019, 10:59

I cyk tygodniówka w wysokości 500k funtów.

Drugi Ozil w Arsenalu nam niepotrzebny.

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Everton541013
2. Aston Villa440012
3. Liverpool531110
4. Leicester53029
5. Arsenal53029
6. Wolves53029
7. Tottenham52218
8. Chelsea52218
9. West Ham52127
10. Leeds52127
11. Manchester City42117
12. Southampton52127
13. Newcastle52127
14. Crystal Palace52127
15. Manchester United42026
16. Brighton51134
17. West Brom50232
18. Burnley40131
19. Sheffield Utd50141
20. Fulham50141
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin70
Heung-Min Son61
Mohamed Salah60
Jamie Vardy50
C. Wilson41
N. Maupay41
S. Mané40
D. Ings40
H. Kane36
J. Grealish33
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.67
Gracz września wybór redaktorów Bukayo Saka
Bukayo Saka
6.93
Gracz września wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl