Cech po meczu z Watfordem

Cech po meczu z Watfordem 17.10.2015, 23:57, Eryk Szczepański 10 komentarzy

Petr Cech spotkał się z dziennikarzami po zwycięskim 3:0 meczu z Watfordem i odpowiedział na kilka pytań.

O tym, co sądzi o meczu...

To zawsze trudne po przerwie reprezentacyjnej, ponieważ każdy wraca w innym czasie. Mieliśmy tak naprawdę jeden dzień na przygotowanie się do ciężkiego wyjazdowego spotkania z drużyną, która bardzo dobrze gra na własnym stadionie. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe starcie, a na bramki z naszej strony trzeba będzie cierpliwie czekać.

O zwycięstwie przed meczem z Bayernem...

Zagraliśmy wielki mecz z Manchesterem United przez przerwą na eliminacje do Mistrzostw Europy i jeśli wygrywasz takie mecze, to możesz zrobić to samo w kolejnych. Każdego traktujemy z odpowiednim szacunkiem, ale będziemy grac o trzy punkty.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52418.10.2015, 11:28

Jeszcze 3 czyste konta i Cech zostanie samodzielnym liderem PL pod tym wzgledem.

MarcinQT komentarzy: 260418.10.2015, 02:26

Najważniejsze, żeby nie było tak, że my zdobędziemy 0 lub 1 pkt, a Olympiacos 6 (bo w 6pkt Dinama nie wierzę na pewno).

MarcinQT komentarzy: 260418.10.2015, 02:25

Tzn. może też być tak, że raz wygra jedna drużyna a raz druga - wtedy też przechodzimy o ile wygramy z oboma klubami 2 bramkami.

MarcinQT komentarzy: 260418.10.2015, 02:03

Wyjść z grupy możemy nawet z 0 pkt po 4 kolejkach:

2 remisy Olympiacosu i Dinamo
wygrana Arsenalu z Olympiacosem i Dinamem
wygrana Bayernu z Olympiacosem i Dinamem

I wtedy Bayern ma komplet, my 6 pkt, a Olympiacos i Dinamo po 5. Nie zakładam przegranych z Bayernem bo więrze w nas, tak tylko taka ciekawostka.

mar12301 komentarzy: 2315318.10.2015, 01:56

Jak przegramy z Bayernem to trudno, będzie ogromny żal nie wyjść z grupy, no ale jak nie wygrywa się z Dinamo, a potem u siebie z Olympiakosem to ciężko myśleć o wyjściu z grupy. No, ale dopóki piłka w grze... Cuda w piłce nie takie widziałem.

Verminator97 komentarzy: 1490018.10.2015, 01:43

Czuję, że wygramy we wtorek. Come on you Gunners!!! :-)

fabregas1987 komentarzy: 2582218.10.2015, 00:06

Jedyną szansą dla nas na wyjście z grupy to 2 remisy w meczach Olympiakosu z Dinamem, w przeciwnym razie nie dogonimy już tych drużyn. No i oczywiście przydałoby się urwać jakieś punkty Bayernowi, 2 remisy albo 1 zwycięstwo ;)