Co dalej z transferami w Arsenalu?

Co dalej z transferami w Arsenalu? 15.09.2020, 19:39, Tomasz Kochański 9 komentarzy

Sky Sports opublikowało dziś artykuł, w którym pochyliło się nad okienkiem transferowym w Arsenalu.

Wiemy już, że Pierre-Emerick Aubameyang pozostanie na Emirates Stadium na dłużej. Jaka przyszłość czeka innych zawodników? Emiliano Martinez przeniesie się niebawem do Aston Villi za 16 milionów funtów. Kanonierzy rozpoczęli więc poszukiwania drugiego bramkarza, który rywalizowałby z Mattem Maceyem. Arsenal widzi takiego zawodnika w Runarze Alexie Runarssonie. Rozmowy z 25-latkiem znajdują się ponoć na zaawansowanym szczeblu, a inne źródła podawały, iż Islandczyk zostanie nowym graczem Arsenalu.

Klub może w końcu się skupić na transferach po zabezpieczeniu przyszłości gabońskiego napastnika. Zainteresowanie Thomasem Parteyem wciąż jest żywe, jednak Kanonierzy muszą sprzedać przynajmniej jednego gracza, aby aktywować jego klauzulę. Lucas Torreira najprawdopodobniej pożegna się z klubem. Torino pragnie wypożyczyć Urugwajczyka, a następnie go wykupić, o czym informował wcześniej Fabrizo Romano.

Co ciekawe, Napoli wciąż jest zainteresowane Sokratisem. Włoski klub od kilku tygodni rozważa jego sprowadzenie, aczkolwiek ekipa z Neapolu nie chce płacić Arsenalowi pieniędzy za ten transfer i wciąż ma nadzieje na to, że Kanonierzy pozwolą odejść greckiemu defensorowi za darmo

Transfery autor: Tomasz Kochański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Malina komentarzy: 91115.09.2020, 22:02

Już tyle (przynajmniej nie w tym okienku) nie narzekajcie na tych Jankesów. Mimo wszystko jacy Oni są, to nadal jesteśmy jednym z najlepiej zarządzających, prosperujących tzn. samowystarczalnych klubów w Europie. Jest Aubaaaa! Jest imprezaaaaa!

fabregas1987 komentarzy: 2163815.09.2020, 20:51

* ze sprzedażą, oczywiście

fabregas1987 komentarzy: 2163815.09.2020, 20:51

Mnie zastanawia dlaczego tak zwlekamy ze sprzedażmi skoro potrzebujemy zarobić na transferach i zwolnić tygodniówki, aby pozyskać nowych zawodników?
Torreira - niezadowolony z życia w Anglii - opchnąć za te 24M do Torino i z bańki
Martinez - jak mawiał klasyk "no szkoda w chu...", ale przynajmniej te 16M wpadnie
Sokratis - kokosów na nim i tak nie zarobimy, więc rozwiązać kontrakt to chociaż zwolni tygodniówkę
Kolasinac - sprzedać choćby za 15M, a jak nikt się nie "skusi" to wypożyczyć do Schalke i niech płacą nawet te 50% pensji

Kupujemy Runarssona i Parteya i zamykamy biznes.

johnnycage1909 komentarzy: 25015.09.2020, 20:38

Możliwe że Koulibaly pojdzie do MC a ci na zebraka

GunnersFan9 komentarzy: 6105 newsów: 815.09.2020, 20:24

Martinez + Torreira + tygodniówka Sokratisa to zaoszczędzone około 50 mln euro. Myślę, że na Thomasa wystarczy.Pytanie co z Aouarem.

mlody323323 komentarzy: 54415.09.2020, 20:14

@Sobieski14: Tak to jest jak masz jankesa za właściciela który z futbolem europejskim ma tyle wspólnego co ja z hodowlą byków. , trzeba sie pogodzić z tym że Arsenal jest klubem który działa na rynku transferowym z tego co uda im się zarobić na marketingu, i promocji marki, od kilku lat klepane jest to , że nie ma.co liczyć na zastrzyk gotówki od siwego A tym bardziej od jego synka, obłudnika który jest wielkim fanem, ta jasne chyba naiwności osób trzecich które z nadzieją wierzą że Kroenke tfu sports pomaga A nie zabiera ja już wolę jak oni nic nie dają tylko czerpią zyski ... niż by Arsenal miał by od nich brać pożyczkę i potem dziadostwo spłacać...

Paul77 komentarzy: 266015.09.2020, 20:11

Panie Sokratis... Teraz to po mordzie Nikt za darmo nie daje...

Sobieski14 komentarzy: 491415.09.2020, 19:48

Balas* xd

Sobieski14 komentarzy: 491415.09.2020, 19:42

Może ten bałaś chociaż pożyczkę klubowi da na tego Parteya... Kurde możemy być świadkami czegoś wielkiego, a przez tego wąsatego cimcirimcim jest obawa że jednak nic z tego

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
6.67
Gracz sierpnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl