Derby Londynu w finale FA Cup!

Derby Londynu w finale FA Cup! 19.07.2020, 21:09, Dawid Wieczorek 11 komentarzy

Dosłownie przed chwilą zabrzmiał ostatni gwizdek w drugim półfinałowym spotkaniu FA Cup pomiędzy Chelsea a Manchesterem United.

Drużyna prowadzona przez Franka Lamparda dość pewnie pokonała zespół Czerwonych Diabłów 3:1 i to ona w wielkim finale 1 sierpnia zmierzy się z Arsenalem.

Manchester United 1-3 Chelsea

0-1 45+11' Giroud

0-2 46' Mount

0-3 74' Maguire (sam.)

1-3 85' Fernandes (k.)

Chelsea FCFA Cup autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kubix komentarzy: 32420.07.2020, 12:00

derby londynu w finale można powiedzieć że dotarli dwa zespoły którzy nie byli faworytami

GenzoArs komentarzy: 1074 newsów: 920.07.2020, 07:51

Ja tam wolałem ManU.
Do Chelsea jakoś nie mamy szczęścia.
z ManU mamy problem na Old Traford. Poza OT jesteśmy w stanie ich pyknąć.
Chelsea jest dla nas zawsze niewygodne.
Obym się mylił jak w przypadku ManC

Forever4 komentarzy: 151919.07.2020, 23:34

Do kibiców z debilpage, "pycha kroczy przed upadkiem". Przyszedł klub z topu i passa się skończyła, a umiejętności zostały zweryfikowane. Chelsea mogła spokojnie strzelić jeszcze dwie brameczki. Trzeba ograć smerfóm póki jeszcze są w zasięgu, bo obawiam się, że w przyszłym sezonie mogą bić się o mistrza. Z bólem serca trzeba przyznać, że są na dobre drodze...

mitmichael komentarzy: 4907319.07.2020, 23:08

Nie bedzie łatwo chociaz wydaje mi sie, ze z MU byłoby ciezej

Traitor komentarzy: 8787 newsów: 2419.07.2020, 22:23

Za wywalenie United

Thank you Giroud xD

TrueGunner89 komentarzy: 38519.07.2020, 21:41

Każda passa się kiedyś kończy. Brawo dla Chelsea. Dzisiaj odebrali United wszystkie atuty. Powiedziałbym, że czekam w finale na rewanż za Baku, ale widziałem bezsensowną napinkę kibiców z Manchesteru przed półfinałami po tym jak wygrali przekonująco kilka spotkań w lidze i nie chciałbym aby nas też pokarało za zarozumiałość. Koncentracja, dobry plan na spotkanie i choćby skromne, wymęczone 1:0. Byłoby miło zakończyć ten sezon pucharowym akcentem, ale Chelsea się przed nami na pewno nie położy, a jak tak jak United przytrafią nam się błędy indywidualne możemy przegrać zanim jeszcze dobrze wejdziemy w spotkanie. Kolejny mecz, który dowodzi, że wygrywa się spotkania sprawną grą w obronie i mądrą (czasem ekonomiczną) ofensywą.

zdyp komentarzy: 195419.07.2020, 21:31

HOW YEEEEEE
COYG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fabregas1987 komentarzy: 2183419.07.2020, 21:23

3 lata temu też w 1/2 wyeliminowaliśmy City żeby w finale pokonać Chelsea. Nie miałbym nic przeciwko powtórce scenariusza

diderdrogba69 komentarzy: 3119.07.2020, 21:16

całe szczęście że nie frajerski menczester zjednoczony, kibice na devilapge juz by pisali ze sa elitom i wracaja na swoj poziom yapierdole....

kuzguwu komentarzy: 303419.07.2020, 21:14

Rewanż za Baku

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17524 newsów: 107919.07.2020, 21:10

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich kibiców Manchesteru United, którzy już wczoraj zastanawiali się jak wysoko "pykną" nas w finale :)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Everton641113
2. Liverpool641113
3. Aston Villa540112
4. Leicester640212
5. Leeds631210
6. Southampton631210
7. Crystal Palace631210
8. Wolves631210
9. Chelsea62319
10. Arsenal63039
11. Tottenham52218
12. West Ham62228
13. Manchester City52218
14. Newcastle62228
15. Manchester United52127
16. Brighton51134
17. West Brom50232
18. Burnley40131
19. Sheffield Utd60151
20. Fulham60151
ZawodnikBramkiAsysty
Son Heung-Min72
D. Calvert-Lewin70
P. Bamford61
Mohamed Salah60
H. Kane57
W. Zaha51
J. Vardy50
S. Mané41
C. Wilson41
N. Maupay41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.67
Gracz września wybór redaktorów Bukayo Saka
Bukayo Saka
6.93
Gracz września wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl