Deschamps świadom zagrożenia ze strony Arsenalu

Deschamps świadom zagrożenia ze strony Arsenalu 31.10.2011, 23:41, Michał Kowalczyk 23 komentarzy

Jak wiadomo, już we wtorek o godz. 20.45 czasu polskiego Kanonierzy podejmować będą na własnym stadionie ekipę z Marsylii. Trener gości - Didier Deschamps - doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia ze strony Arsenalu.

Zwycięstwo w tym pojedynku zapewni drużynie Wengera awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Na Stade Velodrome The Gunners wygrali rzutem na taśmę, po bramce Ramseya w końcówce spotkania.

- Arsène Wenger powiedział chyba, że tym razem mecz będzie dla jego podopiecznych nieco trudniejszy niż ten w Marsylii - wyznał Deschamps na przedmeczowej konferencji prasowej.

- Arsenal w niesamowitym stylu strzelił pięć bramek kandydatowi do mistrzostwa kraju - Chelsea. Po 15 minutach mogło już być 2-0, dlatego staniemy jutro przeciwko niesamowicie ofensywnie usposobionej drużynie.

- Może wszystko skupia się wokół Van Persiego, ponieważ strzela on ostatnimi czasy mnóstwo bramek, ale cała trójka grająca z przodu jest naprawdę mocna. To samo można powiedzieć o linii pomocy.

- Arsenal traci co prawda sporo bramek, ale w tej ekipie drzemie ogromny potencjał - dodał francuski szkoleniowiec.

Didier Deschamps autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
laskapp komentarzy: 83301.11.2011, 17:33

raczki zacieram na dzisiejsze widowisko, obstawiam 2:1 dla nas... najwazniejszy dobry mecz i 3pkty!!

karlo komentarzy: 906901.11.2011, 16:30

Racja panie Deschamps. Dobrze i mądrze powiedziane.

hei007 komentarzy: 352801.11.2011, 12:02

No tracimy dużo brameczek, aktualnie nasz bilans bramek to -1 (20-21), ale damy rade ; D

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41201.11.2011, 11:02

Miłe słowa.

cavlary komentarzy: 262001.11.2011, 10:46

Będzie dobrze ;D. Meczyku już się doczekać nie mogę. Ale wolałbym trochę mniej emocji niż w meczu z Chelsea ;)

arthas74 komentarzy: 234301.11.2011, 10:42

wyeliminujemy jeszcze tylko te bezsensu tracone bramki i bedzie ok;p

arekm07 komentarzy: 20201.11.2011, 10:29

HellSpawn Wenger zrobi wszystko myśle ze nawet da van Persiemu 150tys funtów tygodniowo zeby go zatrzymac

Reamoner komentarzy: 467401.11.2011, 10:17

Marsylczycy będą kryć Robina na ławce a brameczki będzie im sadził Park :)

HellSpawn komentarzy: 618501.11.2011, 10:03

Nagle wszyscy sobie uświadamiają jakim RvP jest świetnym napastnikiem. Wolałbym, aby troche ucichło bo okienko transferowe już w styczniu :/

mitmichael komentarzy: 4924301.11.2011, 09:11

na koniec fazy grupowej*

podtrzymac*

mitmichael komentarzy: 4924301.11.2011, 09:10

Chciałbym zobaczyc Kose i TV5 razem na boisku od 1 minuty ale pewnie zagra Mertesacker. W LM na wlasnym stadionie mamy super bilans - musimy go dzisiaj powstrzymac, wygrac by na koniec sezonu nie zajac 2 miejsca w grupie tylko 1 miejsce.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.11.2011, 09:03

RvP odpocznie, a inni wygrają mecz. ;)

DavidJR komentarzy: 111001.11.2011, 08:56

mi sie zdaje ze wszyscy mowia, ze kiedy Arsenal wygra to dzieki RVP. :(

Theo10 komentarzy: 827501.11.2011, 08:51

Mam jednak nadzieję że nie będą się dzisiaj musieli martwić RvP, gdyż ten usiądzie sobie na trybunach bądź ławce rezerwowych. On musi odpocząć.

Persio komentarzy: 23801.11.2011, 08:34

No to ja już nie mogę się doczekać tych oficjalnych składów. Coś mi sie wydaje że rvp zagra

bialysul komentarzy: 369901.11.2011, 07:17

OM ma bardzo dobry atak i pomoc, powiedzialbym ze bardzo kasliwa :) bedzie ciezki mecz,

fabregas1987 komentarzy: 2581531.10.2011, 23:57

ale sie D.D. zdziwi jak cala jego taktyka pojdzie w leb jak od pierwszych minut zagra Park nie V.Persie ;)

Gooner250 komentarzy: 132531.10.2011, 23:48

Będzie bardzo ciężko Marsylii jutro o korzystny rezultat, nawet jeżeli nie zagra Robin(na co mam nadzieję).

Wierzę, że Park jest godnym zastępcą Robina i jutro zagra i coś strzeli. Zresztą od czego mamy Walcotta i Gervinho, którzy także są w wysokiej formie no i na ławce Arshavina.

Jasiok komentarzy: 20031.10.2011, 23:45