Dwie różne połowy. BATE 2-4 Arsenal

Dwie różne połowy. BATE 2-4 Arsenal 28.09.2017, 19:48, Dawid Wieczorek 571 komentarzy

Występy Arsenalu w tegorocznej edycji Ligi Europy to doskonała okazja, by rotować składem i dać szansę na grę kilku młodym zawodnikom. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Arsene Wenger, który w dzisiejszym meczu przeciwko BATE Borysów nie bał się postawić na swoich wychowanków, a w podstawowym składzie ujrzeliśmy Reissa Nelsona, Ainsleya Maitland-Nilesa oraz Joe Willocka. Mimo początkowych obaw o występ tych piłkarzy, Arsenal wygrał to spotkanie, lecz nie obyło się bez problemów.

Oto składy, w jakich wyszły na ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Ospina - Holding, Mertesacker, Mustafi - Nelson, Willock, Elneny, Maitland-Niles - Walcott, Wilshere - Giroud.

Ławka rezerwowych: Macey, Dasilva, Gilmour, McGuane, Dragomir, Akpom, Nketiah.

BATE: Szczarbicki - Ryas, Gajduczik, Milunović, Poljakow - Waładźko A., Drahun - Hardziejczuk, Ivanić, Stasiewicz - Rodionow.

Ławka rezerwowych: Wieramko, Biarozkin, Sihniewicz, Baga, Waładźko M., Tuominen, Jablonski.

Arsenal mógł zamknąć to spotkanie już w pierwszej połowie. W 9. minucie Jack Wilshere oraz Olivier Giroud rozegrali świetną akcję i po podaniu tego pierwszego bramkę na raty zdobył Theo Walcott. W 22. minucie skrzydłowy Arsenalu zdobył swojego drugiego gola, a "asystę" przy bramce Anglika zaliczył bramkarz gospodarzy, który podał prosto pod nogi Walcotta. Parę minut później londyńczycy zdobyli trzecią bramkę za sprawą Roba Holdinga i już wtedy było wiadomo, że nie stracą punktów w tym meczu. Kanonierzy po tym golu spuścili jednak nieco z tonu, co wykorzystali piłkarze BATE, zdobywając swojego pierwszego gola w tym pojedynku.

Druga część spotkania zaczęła się świetnie dla Arsenalu. W polu karnym faulowany został Shkodran Mustafi i sędzia tego meczu, Daniel Stefański, nie zawahał się wskazać na wapno. Jedenastkę pewnie wykorzystał Olivier Giroud, dla którego była to 100. bramka w koszulce z armatką na piersi. Arsenal przypomniał sobie jednak, że jest Arsenalem i po tym golu postanowił całkowicie oddać inicjatywę ekipie z Białorusi. W 67. minucie zawodnicy BATE zdobyli drugą bramkę i do końcowego gwizdka kontrolowali mecz. Gdyby nie dobra postawa Davida Ospiny, The Gunners mogli stracić punkty na tym terenie, za co należy zganić podopiecznych Wengera. Piłkarze doszli do wniosku, że lepiej bronić wyniku niż zabić to spotkanie, strzelając kolejną bramkę.

Koniec końców Arsenal wywozi z bardzo trudnego terenu kolejne cenne trzy punkty. Nas, kibiców, może obawiać jednak fakt, że nasi ulubieńcy po raz kolejny w meczu z niżej notowanym rywalem oddają kompletnie inicjatywę i zamiast kontrolować przebieg spotkania, dają się zepchnąć do defensywy, co nie zawsze może skończyć się zwycięstwem.

BATE BorysówLiga EuropyRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
Mihex komentarzy: 2360429.09.2017, 22:57

Jakby Stan wykupił udziały Usmanova równie dobrze można by zmienić klub do kibicowania...
Serio, aż człowiek, żałuje, że Stan nie ma z 90 lat i nie jest zmęczony życiem. Przy 70 latach, będzie miał siły na wiele lat dojenia klubu z kasy...

praptak komentarzy: 880829.09.2017, 21:58

@AlexVanPersie:
Ja tam dostrzegam tylko Jacka Spartoliła

Ranczomen komentarzy: 1230529.09.2017, 21:50

W naszym klubie potrzeba prawdziwego Rumaka na ławce ;)

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10329.09.2017, 21:50

Ale tu stypa btw

AlexVanPersie komentarzy: 806429.09.2017, 21:47

@XandeR

Jack Wróbel kapitanem statku?

Przyjrzyj się tej ptasiej głowie Arsena Wu, przyjrzyj się jej dokładnie i dojrzyj tam Jacka Sparrowa.

Arsene to prawdziwy wilk morski(Jezu, kolejne porównanie do zwierzęcia) tylko szczury mu uciekają i bobry podgryzają.

Niedorobione jedne, chamy.

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10329.09.2017, 21:45

@praptak: No tak, ja poważnie napisałem. Dzięki ;)

praptak komentarzy: 880829.09.2017, 21:44

AlexVanPersie Powiedział niedorobiony szczur! WARNA MU!

@ares765:
Ale to nie żart tylko prawdziwy sposób. Kiedyś sam go stworzyłem i pozbyłem się z garaży 10 szczurów, powaga. Jak Ci się uda to w zamian pogadaj z górą czy jest pewna co do swego osądu w sprawie bobrów.

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 21:39

"Czy odstrzały bobrów są skuteczne?"
"Dzisiaj w studio wybitny ekspert od pozbywania się bobrów, mamy zaszczyt przedstawić państwu moderatora strony K.com, Pana Wenger Steja-Kroenke."

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10329.09.2017, 21:38

@praptak: Zrobię mu akcję jak z "Lo Imposible".

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:35

Proszę tu masz instrukcję

praptak komentarzy: 880829.09.2017, 21:34

@ares765:

deseczka, na końcu lekki obły kartonowy obiekt (np od srajtaśmy bądź kuchniowego papieru) na końcu masło orzechowe (ich przysmak) a pod spodem duży pojemnik, wewnątrz niego papier aby szczur nie mógł się wybić w powietrze. Jak jesteś paskud to wypełnij go wodą a nie papierem.

praptak komentarzy: 880829.09.2017, 21:20

Akurat w sprawie gryzoni mogę się wypowiedzieć.
Ze szczurami jest zupełnie jak z innymi szczurami - gryzą

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:18

Oczywiście to żart i przepraszam za spam.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:17

@Ranczomen: uważaj bo Ravzan Rat go pokryje

Ranczomen komentarzy: 1230529.09.2017, 21:15

@ares765: Pokaż im zdjęcie Kolasinaca, same uciekną.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:15

@XandeR: Bez obrazy uczuć religijnych pls.

gnabry_ komentarzy: 5704 newsów: 129.09.2017, 21:15

Masz szczury w domu? Mojej babci wdarł się raz przez podłogę do kibla.

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 21:14

@praptak:

Jeżus Marian, ale sodomia

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:13

@schnor25: Z tego co widziałem na transfermarkt - 35% przy Leonie mieliśmy ale niestety strzałeczka już w dół. 49% ma Bayern strzałka też w dół - niestety Liverpool ma 30% i strzałka w górę

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 21:12

@ares765:

Zatrudnij mediatora

schnor25 komentarzy: 1854629.09.2017, 21:11

@ares765: Złap, wytresuj, pogoń na olx za siano xD

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:09

@ares765: Tak sypisypiesz trutrkę i po szczurze są też łapki. Mieliśmy też psa - już zdechł - ale maszyna na szczury

schnor25 komentarzy: 1854629.09.2017, 21:08

Goretzka piękna bramka z wolnego. Błagam Arsene, podgadaj Seada, aby ten niczym Xavi wiercił dziurę w mózgu Leonowi. To powinien być nasz cel transferowy nr 1 w przyszłym okienku (letnim, bo wątpię by Schalke zimą chciało go puścić).

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10329.09.2017, 21:07

Zna się ktoś na deratyzacji?

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:04

@XandeR: Jest opcja, żeby wstawić drewniane bramki to nasze bobry zamiast ataku na rywala - wpierniczą bramki i zawsze będzie 0 z tyłu. Coś jak w meczu Polska - Niemcy, gdzie germani mieli nadzieję do końca, że murarze wystawią bramkę.

Takie filozoficzne pytanie.
Skoro ludzie czochrają bobra, to co czochrają bobry?

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 21:00

@Chlopek:

Nie wiem czy jest różnica jak w drużynach rywali grają dziki.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 21:00

@praptak: U mnie to M jak Miłość, Pierwsza Miłość (choć tytuł ma niewiele wspólnego z fabułą) i nadzieja i miłość

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 20:54

@XandeR: A takiego ze skilem czy idąc tokiem rozumowamia kolegów niżej - cytuję: "niedorobionego"

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 20:52

@Chlopek:

Bobra

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 129.09.2017, 20:51

Jak myślicie kogo kupi papcio w zimowej futrynie?

XandeR komentarzy: 965429.09.2017, 20:50

@roxx292:

Warto, świetny relaks i momentami całkiem solidny dramat

Damaks (zawieszony) komentarzy: 282129.09.2017, 20:45

triumphst666 komentarzy: 257429.09.2017, 20:33

Ludzie aż się zalogowałem po wiekach. Coś pięknego dziś tu odstawiacie, dzięki bo popłakałem się do łez :D mistrzostwo zapisuję

Ranczomen komentarzy: 1230529.09.2017, 20:30

@praptak: Choć po głębszej analizie muszę stwierdzić, iż te mordowanie rodzin kornika-drukarza nie jest do końca takie złe. Zawsze mniejsze to prawdopodobieństwo pojawienia się na świecie "niedorobionego" przedstawiciela tego gatunku reprezentowanego w "wybitny" sposób przez Deana.

mistiqueAFC komentarzy: 2676929.09.2017, 20:29

@roxx292: Warto.Nic nadzwyczajnego ale nudzić się nie będziesz

roxx292 komentarzy: 37829.09.2017, 20:27

Nie od dziś wiadomo ze k.com są lepsze niż filmweb, dlatego chciałem się zapytać czy oglądał ktoś Californication? Warto wogóle zaczynać ten serial ?

Ranczomen komentarzy: 1230529.09.2017, 20:25

@praptak: Teraz to już masz bana xD