Eboue w superlatywach o Drogbie
29.11.2009, 11:37, Łukasz Klimkiewicz
9 komentarzy
W rozmowie z Sky Sports przed dzisiejszym meczem z Chelsea w derbach Londynu, zawodnik Arsenalu - Emmanuel Eboue - wyznał, że Kanonierzy zrobią wszystko aby pokonać The Blues i zwiększyć swoje szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu. Eboue powiedział również, że zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakie stanowić będzie snajper drużyny Carlo Ancelotti'ego - Didier Drogba.
Dzisiaj o godzinie 17 czasu polskiego na Emirates Stadium Kanonierzy podejmują Chelsea i jest to pojedynek na szczycie angielskiej Premier League, który będzie miał ogromne znaczenie w późniejszej walce o końcowy sukces w ekstraklasie.
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej wie, że jego kolega z kadry narodowej będzie ogromnym zagrożeniem dla defensywy Arsenalu, ale uważa również, że Arsene Wenger ma do dyspozycji piłkarzy podobnego kalibru.
- Chelsea to świetny zespół, w którym występuję wielu dobrych zawodników. My jednak również mamy się czym pochwalić i myślę, że gramy na tym samym poziomie - powiedział Eboue.
- Drogba jest kapitanem w naszej kadrze narodowej i moim zdaniem jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie. Jest na szczycie, ponieważ nie ma większych problemów z kontuzjami i szczerze mówiąc mam nadzieję, że przed Mistrzostwami Świata nie ulegnie to zmianie.
- Wierzę, że jesteśmy w stanie wygrać dzisiejszy mecz i udowodnić wszystkim, że o mistrzowski tytuł będziemy walczyć do samego końca.
źrodło: Sky Sports
godzinę temu 2 komentarzy

godzinę temu 0 komentarzy

3 godziny temu 9 komentarzy

3 godziny temu 5 komentarzy

3 godziny temu 1 komentarzy

30.09.2025, 12:41 206 komentarzy

29.09.2025, 10:33 28 komentarzy

28.09.2025, 20:56 5 komentarzy

28.09.2025, 20:35 5 komentarzy

28.09.2025, 20:28 423 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
i się nie pomylił ..a szkoda :D
Drogba jednak zawsze nam coś wbije. Tak już musi być. :(
Drogba w ubiegłym sezonie nie był w formie ale w tym sezonie sie odnalazł.
Nasi obroncy musza byc skupieni.
Drogba to bardzo dobry, silny fizycznie napastnik, ale jest do powstrzymania. Wierzę, że nasi obrońcy sobie z nim poradzą i wygramy ;)
Charakteryzuję go wola walki ...
wiemy że rok temu przed kontuzją gdy Didier miał kontuzję Anelka robił furorę strzelał ważne bramki Drogba odgrażał się że przejdzie do Realu bo z CFC już nic nie osiągnie
za to Hiddink kiedy Drogba wrócił zagrał tym duetem napastników okazało się to świetnym ruchem i zarazem dobrą kompozycją różnych styli w ofensywie trzeba uważać to najlepszy atak w lidzę ;/
Dobrze ze Eboue czuje respekt.
Jest skutecznym napastnikiem ale nie podoba mi sie jego styl.
porazka dzisiaj nie wchodzi w gre, tylko 3 pkt panowie !
Ja myślę że z The Blues wygramy.