Galeria: Ostatni trening przed inauguracją sezonu

Galeria: Ostatni trening przed inauguracją sezonu 05.08.2022, 11:54, Aleksander Bzowski 0 komentarzy

Zawodnicy pierwszego zespołu odbyli ostatni trening przed rozpoczęciem nowej kampanii Premier League. Na oficjalnej stronie klubu pojawiły się zdjęcia z tychże zajęć. Aby je zobaczyć, wystarczy kliknąć w poniższy link

Galeria: Ostatni trening przed inauguracją sezonu

GaleriaTrening autor: Aleksander Bzowski źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2313
Son Heung-Min237
Cristiano Ronaldo183
H. Kane179
S. Mané162
K. De Bruyne158
Diogo Jota154
J. Vardy152
W. Zaha141
R. Sterling135
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz lipca wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
10
Gracz lipca wybór użytkowników Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl