Giroud: Pokazaliśmy charakter

Giroud: Pokazaliśmy charakter 14.01.2016, 09:59, 14 komentarzy

Niedługo po zakończonym meczu z Liverpoolem wywiadu udzielił napastnik oraz strzelec dwóch bramek - Olivier Giroud.

Poniżej przedstawiamy pełny zapis z wywiadu:

O emocjonującym meczu...

To było ciekawe spotkanie dla fanów, ponieważ było dużo intensywności oraz szans na strzelanie goli. Jednak kiedy tracisz trzy gole w wyjazdowym spotkaniu, wtedy ciężko jest wygrać. Powinniśmy być silniejsi w końcówce meczu, ponieważ drugą połowę mieliśmy udaną. Mimo wszystko pokazaliśmy charakter, strzelając wyrównującą bramkę na 1-1 oraz 2-2.

O jego dwóch golach...

To był dla mnie wyjątkowy mecz. Strzeliłem drugiego gola w tym spotkaniu, ale później nie trafiłem do siatki w doskonałej sytuacji. Theo zagrał do mnie świetne podanie, ale niestety nie udało mi się zdobyć gola, więc byłem trochę sfrustrowany. Następnie strzeliłem trzecią bramkę dla naszej drużyny i miałem nadzieję, że uda nam się to wygrać, jednak ta bramka nie wystarczyła. To było ciekawe widowisko, ale mogliśmy zagrać lepiej.

Olivier Giroud autor: źrodło: arsenal.com
kanapka komentarzy: 3033 newsów: 714.01.2016, 23:30

nananana ziruuu

Verminator97 komentarzy: 1490014.01.2016, 19:42

Gol na 3:2. Klasa światowa. Na takiego Giroud nikt nie ma prawa narzekać. Brawo. Jak Oli utrzyma formę do końca sezonu to może zdobyć we wszystkich rozgrywkach nawet ponad 30 bramek. Jestem pod wrażeniem jego gry w tym sezonie i cieszę się, że mimo, że nie wierzyłem w aż tak dobrą postawę Giroud ten swoją grą zamyka usta wszystkim krytykom.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189914.01.2016, 19:42

Nie poddaje się, widzi swoje błędy, kiedy straci miejsce w składzie to się nie obraża, tylko o nie walczy.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189914.01.2016, 19:41

Lubię nawet Giroud. Prawdopodobnie zawsze będę uważał, że powinniśmy mieć lepszego napadziora, ale za charakter go lubię.

janiu14 komentarzy: 119514.01.2016, 12:15

Tylko 3 bramki straty do Lukaku:) Giroud to jest gość !

mitmichael komentarzy: 4924314.01.2016, 10:45

Ale gry w obronie to nie pokazaliscie. Wenger tez przesadza z tym ciagłym bronieniem wyniku wpuszczajac zawodnikow defensywnych raz mu sie uda i juz mysli, ze w kazdym meczu bedzie podobnie. Szkoda, ze Giroud nie dołozył nogi jeszcze w 1 połowie byłoby 4-2 i po meczu. Czemu wchodził wslizgiem zamiast tylko dostawic noge to wie tylko on sam

lordoftheboard komentarzy: 822914.01.2016, 10:31

Charakter to pokazało Leicester z kurami.

Szkoda strzału Giroud na pustą ;/

kamildluz komentarzy: 61214.01.2016, 10:31

Charakter pokazaliście na pewno w pierwszej połowie po stracie dwóch bramek i świetnym gonieniu wyniku. W drugiej połowie do 89 minuty też był charakter. Niestety go później zabrakło w ostatnich sekundach, ale nie jest źle :)

schnor25 komentarzy: 1854614.01.2016, 10:07

Charakteru i woli walki nie można było im odmówić, ale w tym wszystkim było trochę mało jakości.

Vebber komentarzy: 16814.01.2016, 10:01

super mecz Panie Żiruuuu a 2 bramka to majstersztyk.